Rozhovory s Hankou - 1. díl - SEZNÁMENÍ

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

Rozhovory s Hankou - 1. díl - SEZNÁMENÍ

Příspěvek od Nickname007 »

Přemýšlel jsem a byla by škoda nenapsat takovou malou sérii toho, co jsme kdysi probírali s jednou přítelkyní. Schválně nepíšu PP - drtivá většina dějů se skutečně neodehrála, ale rozhovory na tato témata opravdu proběhla a vystihují názor nás obou. Měl by to být obraz do plánů našeho vztahu.

Hanka, krásná černovláska s čokoládovýma očima. Poznal jsem jí na vysoké škole, kde jsem z ní nemohl spustit oči. Nebyla to žádná vychrtlina, ale pořádná holka, kterou bylo za co chytit. Většinou jsem si sedával někde poblíž a koukal jsem celé hodiny na ní. Možná i to byl důvod proč jsem ze školy předčasně odešel... Po pár letech jsme se potkali u kasy v nákupním centru. Slovo dalo slovo a já se jí začal dvořit. Ona vyčkávala, asi čekala jak moc velký zájem o ní budu mít. Líbila se mi před lety, líbí se mi i ted. Bylo léto, měla krátkou sukni, a velký výstřih. Chodila vyzývavě ale vkusně. Nakonec měla do výstřihu co dát a ráda si s chlapama hrála. Už si zvykla že se jí místo do očí koukají na kozy. I na mě musela vidět, že se snažím koukat do očí, ale vůbec mi to nešlo. Domluvili jsme se že bychom mohli někdy zajít někam na kafe nebo skleničku. Ostatně nejsem takový abych se jí na rovinu zeptal jestli má chlapa a že se mi líbí...

Byla sobota odpoledne, já se oblékl a vyrazil do centra za Hankou. Přišel jsem, obědnal si minerálku a čekal na ní. S výstřihem nezklamala, a sukýnku si vzala taky. Přisedla a já začal zjištovat jestli mám vůbec nějakou šanci. Kupodivu byla svobodná, pracuje a stále se snaží vzdělávat, má byt a chybí jí partner. Vycítil jsem šanci, ale nechtěl jsem nic uspěchat. Vyměnli jsme si telefony a po dvou hodinách povídání si jsme se rozešli každý svým směrem. Nestačil jsem dojet domů a už mi od ní pípla první SMSka. Že prý děkuje za příjemné povídání a těší se na další. Celý den a celý večer jsme si psali. Já se jí snažil lichotit, napsal jsem jí, že nechápu jak taková krásná ženská může být bez chlapa, že je to škoda. Že se mi líbí a že bych jí rád pozval do kina.

Protože jsem často na cestách domluvili jsme se na kině až za 14 dní. Už ani nevím co dávaly, ale pamatuju si jak jsme se sblížovali. Začalo to letmými dotyky, držení za ruce, šimrání na nohou, dívání si do očí. Nechtěl jsem moc tlačit na pilu a Hanka mi připadala jako hodná holka. Jako správný gentleman jsem jí pozval na večeři, odvezl domů autem a doprovodil ke dveřím. Ještě párkrát jsme si někam vyrazili a když jsem jí zase doprovázel ke dveřím. Ona se na mě zadívala, dlouze mě políbila. Oba dva jsme si tu chvíli užívali. Jakmile se naše rty zase vzdálily koukla na mě a řekla mi: To už spolu asi chodíme, ne? Vjel do mě pocit uspokojení. Pomalu se mi rozléval po těle. Ale jen co projel dostavil se jiný pocit. Pocit jí říct všechno, na co ještě nedozrála doba.Odpověděl jsem jí - Asi ano, ale jsou věci které by si měla o mě vědět. Hanka se na mě koukla, usmála se a pozvala mě k sobě nahoru.

Doma mi udělala kafe, sedla si do křesla naproti mě. Koukala na mě těma čokoládovýma očima a čekala co ze mě vypadne. Napil jsem se kávy a začal můj dlouhý monolog: Hani, zamiloval jsem se do tebe, líbíš se mi a chci s tebou být. Jsou tu ale věci, které by si měla, jako má partnerka, o mě vědět. Jsem bisexuální. Tahle věta mě stála dost sil a přemlouvání j í to říct. V očích jsem jí viděl lehké cuknutí. Byla překvapená ale naslouchala dál a já pokračoval: Mám milence, letitý kamarád se kterým kromě piva, nějakého cestování a společných zájmů občas i spíme. Líbí se nám to. Ale jde čistě jen o sex. Nelíbáme se, nejsou v tom city. Říkám ti to proto, že před tebou nechci nic zakrývat od začátku. Chci aby náš vztah byl založený na důvěře a pravdomluvnosti. Přiznám se že jsem měl partnerky, které o tom nevěděli a já je defacto podváděl s milencem. Nechci mít takový vztah, chci mít vztah založený na jiných věcech. Pohlédl jsem na Hanku. bylo vidět jak trpělivě naslouchá a zpracovává každé moje slovo. Naštěstí jsem na její tváři nezahlédl pocit zhnusení a odporu. Chvilku bylo ticho, pak se mi podívala upřeně do očí a začala mluvit ona: Víš každý jsme nějaký. Já se za ty roky naučila být velmi tolerantní k partnerům. Bohužel mě většinou vytrestali a dopadla jsem špatně. Na tobě si ale cením že si mi to řekl hned takhle na začátku. Od první chvíle jsem věděla že jsi férový chlap a to co si mi tu ted řekl mě v tom jen utvrdilo. Přiznám se že ani já v sexu nemám moc zábran a to co si mi řekl mi nevadí. Nakonec já penis nemám a nikdy mít nebudu. A už vůbec tě nechci omezovat.

Když na mě Hanka koukala musel jsem mít oči plné dojetí. Takovou odpověď jsem nečekal. Byl jsem spíš připraven nechat kávu kde je, sbalit se a potupně vypadnout. Hanka mě překvapila a zároveň ve mě nahlodala přiznat se jí i k tomu dalšímu tajemství co mám.

To že jsem kanda jsem zjistil v předcházejících vztazích. Líbilo se mi, když se o mojí holku někdo zajímal, když na něm bylo vidět že by jí svlíkal nejen pohledem. Vyzkoušli jsme sex ve 4, ve třech. Já jsem pomalu začal vědět co chci.

Víš Hani, je to ještě něco. Už dřív jsem zjistil že jsem kanda, že se mi líbí když se moje partnerka ukazuje, a spí i s někým jiným. Rád se na to koukám a moc mě to vzrušuje. Koukal jsem na Hanku a nevěděl jsem co jí šokovalo víc. To že občas mám sex s mužem a nebo to že jsem jí vlastně v první den našeho chození řekl že se mi bude líbit když bude mít i jiného. Byl jsem vzrušený že mi stálo péro a Hanka si toho nemohla nevšimnout. Přišla ke mě sedla si mi na klín a bylo cítit jak se můj naběhlej pták jemně zabořil do její prdýlky. Začala mě líbat, svlíkat a já jí vše oplácel. Za chvíli jsme byly nazí. Ona mi kouřila péro a já jí lízal tu krásnou buchtičku s malou černou čárkou nad poštěvákem. Bylo mi jasné, že z toho co jsem jí řekl je nadržená a že se jí to líbilo. Byla skvělá milovali jsme se dlouho a několikrát mě udělala.

Po sexu byla přituelná na mojí hrudi a začali jsme si zase povídat. Tedy spíš ona mě začala zpovídat. Bylo na ní vidět že jí tahle témata vzrušovala. Byla ráda že jsem se k ní postavil čelem, a já byl rád že to vzala tak jak to vzala a musím říct, že si lepší začátek vztahu nedokážu představit. Ona věděla co mě se líbí a já čekal než jí to všechno dojde.

V dalším díle bych rád pokračoval s tím, jak jsme si nastavili pravidla a jaké byly naše první krůčky.

Jinak doufám že se Vám povídka líbila a budu rád za komentáře.
Kanda s bujnou fantazií
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Rozhovory s Hankou - 1. díl - SEZNÁMENÍ

Příspěvek od Kundolap »

Jo pěkné, doufám, že příště to nějak vygraduje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, idontexist, korssy, Longhorn a 199 hostů