PP - exhibicionistka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

PP - exhibicionistka

Příspěvek od Rarach »

Soft, ale skutečné story, takže kdo čeká bujarou soulož na závěr, bude zklamán.

Bude to několik málo příběhu, většinou krátké nebo ještě kratší.
Klidně přidejte i své příběhy, a když k nim budete mít i fotku, sem s ní.

Manželka je tak trochu exhibicionistka. Nevadí ji nahota a když ji někdo vidí nahou.


Chorvatsko

Příběh se odehrál asi před 7 lety na dovolené v Chorvatsku. Mimochodem, z té samé dovolené je i jedna z mých povídek.

Vyrazili jsme na 3 týdenní dovolenou v Chorvatsku. Pronajali jsme si malý apartmán, kde domácí byli starší lidé kolem 60. Pán i paní velcí sympaťáci, my oba kolem 27. Barunka byla v té době docela ve formě a tak měla pěkné tělo, jaké má Česka mít

Apartmán jsme měli v přízemí, hned vedle jejich bytu a měli jsme i sousedící terasy.
Byly odděleny zídkou a průchodem, a když jsme šli věšet prádlo, nebo z apartmánu pryč, tak bylo vidět.

Prvních pár dní jsme nikoho na vedlejší terase neviděli, tak jsme se začali pomalu osmělovat a nakonec Barunka chodila na terasu úplně nahá.
Jednou, když věšela ručníky a otočila se, viděla, jak tam sedí domácí a prohlíží si ji. Trochu se lekla a "utekla".

Když mi to říkala, tak mě pobavilo, že se styděla. Navíc jsem ji řekl, že až mi bude jako jemu, tak vidět nahou mladou holku, bude svátek. Navíc ten večer to bylo poprvé, když jsme je slyšeli šukat. To muselo i znamenat, že celou dobu museli slyšet i oni nás. Barunka není tichá, zvlášť ne při orgasmu.

A od té doby už to spíš vyhledávala a on taky.

Jednou jsme potřebovali opravit vodovodní baterii v kuchyni a čekali, že až přijdeme domů z pláže, bude hotovo. Nebylo a Bárka šla do sprchy. Mezitím však přišel on a začal pracovat. Přinesl mi pivo a tak jsem seděl venku a pozoroval dění doma. Zrovna něco šrouboval, takže byl klid, když vylezla z koupelny nahá. Protože byla koupelna za rohem, tak si ho nevšimla. Poctivě si utřela pipinku a kozičky a ohla se do skříňky pro ručník na vlasy. On si ji všiml a prohlížel si ji. Když se ohla, musel ji vidět až do krku. V tom něčím zaharašil a všimla si ho. Dělal, jak kdyby se zrovna otočil. Jen ho pozdravila, zavázala si vlasy a šla si za mnou sednout ven.
william2000
Příspěvky: 20
Registrován: pát 07. lis 2014 23:50:29

Re: PP - exhibicionistka

Příspěvek od william2000 »

Díky, je super tady občas taky najít něco pohodově civilního :)
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - exhibicionistka

Příspěvek od Rarach »

Chorvatsko 2 - Drink na bárce...
Večer jsme vyrazili na večeři. Ten večer šla velice nalehko. Šaty a boty. Nic víc.
Cestou jsme v přístavu narazili na menší loď, která lákala na dobré drinky. Byla krásná teplá noc a rezervaci jsme měli až 30 min, tak jsme vyrazili na drink.
Už první úskalí bylo, se na loď dostat, protože byla o dost níže než molo. Šlo se po lávce a pak po prudkých schůdcích.
Šel jsme první, abych Barunce pomohl do lodi. Stál tam ale námořník a pomáhal ženám se v bezpečí dostat na loď. Když už jsem stál na palubě a šla Barunka a udělala první krok na schody, já i námořník jsme uviděli, co skrývala pod šaty. Když jsme odcházeli, stál tam jiný námořník a byl více než napomocný a neskrývavě ji koukal pod sukni, když jsme šli pryč.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - exhibicionistka

Příspěvek od vlaji »

Už to je krásné a vzrušující že chodí na ostro. Provokuje ráda i tady, nebo jen na dovolené?
Jentakjako
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 03. bře 2016 14:58:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - exhibicionistka

Příspěvek od Jentakjako »

super
K tomuhle bych chtel premluvit i tu moji...na nuda plaz klidne de, ale takhle "zlobit" se stydi :(
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, jabuh, Jeleni, ptakopyskkkk, romanec a 42 hostů