PP - Pořádná trojka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

PP - Pořádná trojka

Příspěvek od Nickname007 »

Ani nevím jak, ale před lety - na začátku našeho vztahu - jsme s přítelkyní zabrousili i na jiná témata než na klasický sex. Já už měl skušenosti jak se 4 s dalším párem, tak i se samotným klukem - jsem totiž velmi silně Bi. To ale přítelkyně ještě v té době nevěděla. Povídal jsem jí jak mi kdysi kamarádka vyprávěla, že by chtěla zkusit trojku a nebo se jen koukat na dva kluky. Nečekal jsem, že by se jí tyhle představy mohly líbit. Chvíli na mě koukala, pak jsem akorát viděl její rozzářené oči.

Nějaký čas jsme nechali téma uležet a sem tam se o tom bavili. Zkoušel jsem jaké představy by měla ona, jestli by chtěla 4 nebo jen dalšího kluka k nám. Už tenkrát jsem věděl že bych radši jen samotného kluka který by se věnoval hlavně jí, a spolu bychom jí ukázali jaká jsem kurvička s mužem. Nakonec jsme se dohodli že si na amaterech založíme profil a dáme inzerát. Tak se taky stalo a začali nám chodit odpovědi od různých mužů. Bohužel většinou nevalné kvality a s touhou jen po ní. Což pro nás byl problém, ona chtěla vidět dva kluky...

Čas plynul, inzeráty přibývaly a my jsme se domlouvali kam až budeme chtít zajít a jaké jsou hranice toho kam půjdeme. Hranice nakonec určovala jen ona. Já se jí naprosto podvolil. A musím říct že se naprosto trefila. Její podmínky byly - nadprůměrný penis (nakonec přede mnou měla kluka který měl přes 20 cm - já pouze 15), sex bez kondomu, stříkání povoleno kamkoliv - ona přeci bere prášky a já otěhotnět nemůžu :)

Jednoho dne se nám na amatérech ozval Martin, Pohodový pětatřicátník s jasnými názory. Splňoval vše co jsme chtěli. Měl masivní kládu, byl nám oběma sympatický, bisexuální, časově flexibilní a nevypadal jako kecálek. Spolu s přítelkyní jsme na sebe koukli, a tušili že by právě on mohl být ten pravý. Několik dní jsme se domlouvali, co kdo má rád, jaké jsou naše představy. Nakonec se Martin zeptal co ochrana. Do mě vjelo vzrušení, otočil se na svoji přítelkyni a ta mi jen suše řekla že s gumou to není ono, bere prášky a že sme si to snad už ujednali. Napsal jsem mu tedy že si partnerka přeje sex bez a do konce. Bylo na ní vidět že se těší na jeho velký péro, že už jí to moje malinkatý nestačí. Martin s tím samozřejmě také souhlasil a já se začal těšit.

Nakonec jsme se domluvili na jedno páteční dopoledne, po telefonu jsme si ráno zavolali, že můžeme s partnerkou přijet. Já jsem pro jistotu vzal i balíček kondomů, co kdyby náhodou... S partnerkou jsme ještě jednou po cestě všechno probrali. Řekla mi že už se konečně těší že v sobě ucítí pořádný péro a taky až uvidí jak mě s tou kládou bude mrdat. Vjelo do mě vzrušení a nemohl jsem se dočkat.

Podle adresy kterou jsme dostali jsme dojeli ke krásnému malému domku. Zavolal jsem Martinovi a ten říkal že branka i dveře jsou otevřené, můžeme jít rovnou dovnitř. Prošli jsme a u dveří nás čekal sympatický chlapík, přesně podle fotek, které nám poslal. Zavedl nás do obýváku, nalil čaj a povídali jsme si. Vyptával se nás proč mladý pár jako jsme my hledá někoho dalšího. Přiznal jsem se mu k tomu že se mi líbí vidět partnerku s jiným a hlavně že sám nejsem moc obdařen a ona prostě ráda větší.A jako milující partner jí to chci splnit. Nakonec nám řekl že je rád, že nevyžadujeme kondomy, že si to víc užijeme a že se nemusíme bát, má manželku a malé dítě.

Po chvilce trapného ticha nakonec řekl, co kdyby jsme se přesunuli do ložnice. S partnerkou jsme souhlasili a on nás zavedl do vedlejší místnosti. Tam byla připravená postel, na stolečku vedle stál gel. Podíval se na moji holku a řekl jí jestli není škoda že tu stojí oblečená. Začal ji svlíkat mikinu, pak tričko, nakonec i podprsenku. Stála před ním nahá a na malých prsou měla naběhlé bradavky. Ted ho začala svlíkat i ona sundala mu tričko a pomalu rukou sjížděla do kratasů. Asi se jí velikost líbila a pokračovala se svlíkáním, sundala mu kratasy pod kterými byl nahý a já viděl tu jeho kládu, opravdu 20 cm... nečekal jsem na něčí pomoc a začal se svlékat sám. Než jsem se svlíknul, byla moje holka už taky nahá a na posteli, on měl svoji hlavu v klíně a už jí lízal. Já šel blíž abych to viděl z toho nejlepšího úhlu. Nestačil jsem se ani rozkoukat a moje přítelkyně mi řekla - ráda bych viděla jak mu kouřím péro. On si lehl na bok, s lízáním její kundičky nepřestával a vystrčil na mě ptáka. Jeho kláda se mi vyloženě líbila. Ani chvíli jsem neváhal, lehnul si k nim vzal jeho péro do ruky a začal ho kouřit. Koukali jsme s partnerkou na sebe, já držel jeho péro v ruce a olizoval jsem ho. Bylo vidět že se jí to líbí. Chtěla abych ho připravil aby pak do ní mohl zajet.

Hulil jsem Martina jak nejlíp jsem uměl. Ale to co přišlo jsem nečekal. Partnerka neřekla aby ji Martin začal šoustat. Místo toho mu řekla že chce vidět jak si mě dává on. Opřela se zády o čelo postele, na mě roztahla rozlízanou pičku a poručila abych s lízáním pokračoval já. Martin mezitím vstal, vzal gel a za chvilku jsem cítil jak mi prsty maže díru. Občas jsem po očku kouknul na partnerku a ta se zájmem sledovala jak mě Martin připravuje. Ucítil jsem prst, za chvíli druhý a pak i třetí. Ta moje tekla a nemohla se dočkat až ho do mě zasune. To mu taky po chvíli řekla. Už mu ho tam šoupni. Martin se s tím moc nepáral a hlavně mě krásně roztáhl. Do toho jsem viděl jak je moje holka nadržená. Ucítil jsem ho na krajíčku a za chvíli byl ve mě celej.Bylo vidět jak se partnerka posunula do lepší pozice aby měla bližší výhled.

Já jsem jí lízal kundičku a vstřebával jsem jeho velikost. Ani jsem si nevšiml že mezitím se nade mnou začali líbat. Hladil jí prsa, líbal se s ní a mě projížděl análek. Bylo to nádherný a řekl jsem mu at přidá. Ta moje byla překvapená že se mi to tak líbí. Podívala se na mě a říkala - to jsem nevěděla že jsi taková buznička. Mohl by si ho Martine vojet jako děvku? Martin se jen usmál a přidal. Já jsem slastí a vzrušením jen špitl že chci být jeho kurvičkou a at na mě nebere ohledy. Mojí holce se líbilo jak ho do mě vráží a já u toho řvu, napůl bolestí, napůl slastí.

Moje partnerka konečně viděla co má doma. Submisivní bisexuální kuvičku. Byla z toho tak nadržená že na Martina roztáhla nohy a řekla že to mi zatím stačí a že chce i ona. Martin se po krátké zastávce v koupelně přibližoval k mojí ženě. Odpočíval jsem po jeho mrdání na rohu postele a viděl jsem jak se mu moje holka nabídla. Klasický misionář, ale viděl jsem svoji ženu jak se líbá a užívá si to s jiným. Koukla se na mě a říká mi - to je konečně péro který jsem dlouho potřebovala, ne jako to tvoje buzničko. Byl jsem slastí bez sebe... Viděla me jak si mě dává chlap a jak jsem byl vůči němu podřízený.

Bylo vidět jak se jí to líbí, jeho penis jí naplnoval daleko víc než ten můj. Užívala si to. Líbala se s ním jako se mnou nikdy. Dělali polohy, které jsme my díky mojí maličkosti nemohli. Bylo to nádherný koukat jak se nabodává na tu jeho kládu. Seděl jsem na posteli a užíval si to. Jak moje ženská mrdá s jiným chlapem a chce ho víc než mě. Vlezla si na čtyři koukala se mi upřeně do očí a on jí zezadu nabíjel, držel jí za boky a mrdal.Viděl jsem že je spokojená. Najednou bez nějakého oznamování párkrát přirazil a začal do ní pumpovat svoje semeno. On byl v sedmém nebi, ona také. Jen špitala at jí pořádně vystříká.Chvíli v ní byl, pak se svalila na bok a on vedle ní. Koukla na mě a řekla mi že bych ho měl dojít očistit. Obešel jsem postel, on se převalil na záda a já vzal jeho stále tvrdýho ptáka do ruky přetáhl žaluda a začal olizovat sperma z jeho ptáka. Tak jak ti to chutná ty moje buzničko - řekla mi partnerka. Sperma jsem už párkrát v puse měl a nevadí mi. Ale aby to byla směska spermatu a štávky mojí holky. To bylo poprvé. Chutnalo mi to a nemusel jsem jí ani odpovídat. bylo to na mě vidět.

Tak zlato a ted ty. Koukla na mě a já se začal těšit že vjedu do své použité holky. Roztahla nohy, já přiložil péro ke vstupu, šlo tam jako po másle. cítil jsem jak je tam nastříkáno, ale byla od něj hezky roztažená. Po pár minutách mi řekla - to stačí, nemám z toho nic. Koukej se jak mě Martin mrdá. Ty to tak neumíš. Já si tedy zase sedl na kraj postele a koukal jak do ní Martin začíná bušit. Nikdy jsem nic lepšího neviděl, než tohle. Jak si moje holka užívá že to co v ní je nejsem já. Připadal jsem si tam nadbytečný a z postele jsem odešel na křeslo kousek od postele. Tam jsem se posadil a koukal na to jak se nechá mrdat. Ani nezaregistrovali že jsem se z postele vzdálil, byly tam jeden pro druhého a já věděl že mě to vzrušuje a že se mi to líbí.Vystřídali ještě pár poloh a Martin mi vystříkal partnerku podruhé. Teprve potom co začala hledat čističe Martinova péra si všimla že nesedím na posteli ale v křesle vedle.

I po druhém kole jsem martinovi očistil ptáka od mrdky a tentokrát mi partnerka připoměla že i ona je znečištěna jeho spermatem. Roztahl jsem jí nohy zabořil do její růžové kundičky a lízal její vystříkanou pipinku. Byl jsem z toho úplně hotovej a přál jsem si je vidět znovu. To se mi po pár minutách splnilo. Musel jsem si odskočit a když jsem se vrátil zpátky našel jsem je jak mu moje holka říká aby všechno stříkal do ní... Líbali se, hladil jí prsa, byla celá jeho.

Takhle jsme promrdali celé dopoledne, on se do ní vystříkal 4x a já všechno z jeho penisu slízal, já ani jednou. Líbilo se mi na ně koukat. Partnerka si to neuvěřitelně užívala a já přemýšlel co dál. Nechat to u jednoho setkání? Navrhnout jí opakování... Cestou od něj jsme si o tom povídali. Moc se jí to prý líbilo. Byla ráda že jí konečně po dloouhý době mrdalo pořádný péro. Koukl jsem se na ní a zeptal jsem se jestli by ráda opakování - ona že prý ano a ráda, že mě miluje, ale jednou za čas bude potřeobvat protáhnout pořádnou kládou. Cítil jsem jak mi v kalhotách tvrdne, bylo jasné že to nebylo naposledy co jsem jí takhle viděl. Řekl jsem jí že i mě se to líbilo, že se mi líbí jak mrdá s velkejma ptákama a že jejich ptáky budu rád čistit.

Začaly dovolené a prázdniny, času na sex mezi námi nebylo tolik a bohužel nebyl ani čas na Martina. Týdny ubíhaly, moc jsme spolu nespali a většinou jsem se ani neudělal. Po týdnech přišla drahá s tím, že i přes to že bere prášky jí vyšel těhotenský test pozitivní. Po několika návštěvách doktora jí bylo sděleno v jakém týdnu se nachází.Vycházelo to přesně na týden kdy jsme se setkali s Martinem. Spali jsme spolu i předtím i potom co jsme byly u něj. Ve skrytu duše jsem doufal že je to moje, na druhou stranu mi bylo jasný že on je samec s velkým S a že má stejnou pravděpodobnost jako já.

Asi jsme oba dva dělali jako že nic, a že to Martina určitě být nemůže. Bohužel osud zasáhl a já se tu jistotu zda je to moje nebo není už nikdy nedozvím.


Děkuji že jste dočetli až sem. Příběh se opravdu stal. Budu rád za všechny Vaše komentáře a dotazy.
Kanda s bujnou fantazií
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: PP - Pořádná trojka

Příspěvek od petr10000 »

Jak osud zasáhl?
jandak
Příspěvky: 13
Registrován: pát 02. bře 2018 19:28:40
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Pořádná trojka

Příspěvek od jandak »

Taky me to zajímá
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: PP - Pořádná trojka

Příspěvek od antimusculus »

Zajímavé. Hezky sepsáno. Co se stalo?
Nickname007
Příspěvky: 43
Registrován: pon 19. bře 2018 14:06:49
Pár slov o nás: Kanda co je bisex. Rád se kouká, s mužem v pasivní submisivní roli
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1369

Re: PP - Pořádná trojka

Příspěvek od Nickname007 »

Ano, přesně jak píšeš. Bohužel jsme o to přišli...
Kanda s bujnou fantazií
singuatre
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 08. bře 2018 14:37:05
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: Jsme normální pár, který se miluje.

Re: PP - Pořádná trojka

Příspěvek od singuatre »

Hezky napsané. Pokud je to pravdivé, mohu jen říci, žeosud to tak chtěl a tak to mělo a má být. Já vím, že je to hrozné, ale uvidíš, že budete ít ještě šanci na prcka. Teď je to jen na vás dvou, jak to spolu zvládnete. Buď se podržíte, nebo pujdete od sebe.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sluhapromadam, valos, valsoraj a 155 hostů