Návštěva

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bizzarre
Příspěvky: 188
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=136

Návštěva

Příspěvek od bizzarre »

Povídka pro přítelkyni :)

Jsme s Ivuškou dnes sami doma. Volná sobota, Tomíka máme u babičky a čeká nás návštěva. Teda nás... Návštěva volá, že do hodiny je u nás. Ještě než dorazí bude lehká příprava. Jsem nahý, na sobě jen samodržky, podvázaný koule, v zadku vrní anální kolík a Ivuška už mi usazuje na židli. Nohy a ruce přiváže, jako kdybych se měl bránit. A přitom se tak těším! :-) Zas jí to neskutečně sluší, má dokonalou postavu. Na sobě černé podvazky, tanga a průsvitnou košilku.
Chvíli čekáme a už zvonek. Přijel k nám Petr. Známý z internetu. Typ nás obou. Opálený vysoký chlap, bývalý zápasník a je to na jeho postavě vidět. I když je mu už hodně přes čtyřicet, a trošku roste bříško, má furt kondici sportovce. Chvilku si mě spokojeně prohlíží a povídají si s Ivuškou. Po chvilce se svlíká do naha. Pod chlupatou hrudí už mu stojí péro. Nevím jestli pohledem na Ivušku nebo na nás oba.
Iva se k němu tulí a honí ho rukou, dívají se při tom na mě. Snad moc neslintám :-) Uprostřed obýváku přede mnou je na podlaze deka, za chvilku už Ivuška klečí a kouří Petrovi péro, masíruje mu koule. Chvilkama na mě pomrkává. Petr ne, vzdychá a zaklání hlavu. Nedivím se mu, tak jako ona neumí kouřit nikdo a když mu pak začně lízat koule a jezdit rukama po zadku, má na krajíčku. Jako já. Za chvíli Ivuška přestane a jdou ke mně. Petr se přede mě postaví a strčí mi péro do pusy. Má ho od kouření pěkně tvrdý. Ivuška si klekne za něj a věnuje se jeho zadku. To si teda myslím. Nevidím nic, než jeho břicho, péro v mojí puse a do brady mi pleskají koule. Ale jak Petr vzdychá a Ivuška mlaská, určitě se nepletu.
Když už čekám, že začně stříkat, vytáhne ho. Ivuška ze sebe stáhne totálně promočený tanga a nacpe mi je do pusy, aby měli klid. Chutná potvůrka! Lehnou si uprotřed obýváku na deku přede mnou, chvilku se ještě mazlí a dívají jestli je sleduju. A já se dívám rád. Jak si Petr lehne na záda a Ivuška si ho osedlá. Ruce má opřený o jeho chlupatý prsa a rajtuje jak na koni. Chvilkama na mě hodí ten její mrdavý výraz. Kouše se do rtu a mhouří na mě očka jako kočička. Petr jí drží za boky, sem tam plácne po zadku, ale nejvíc času mu zaberou ty její neskutečný kozy. Mačká je, tahá, saje, nebo nechává jen tak poskakovat si před očima. Za chvíli už leží na zádech Ivuška a Petr na ní. Přiráží drsně a drží si jí zase za prsa. Když nemá zavřené oči, dívá se Iva na mě. Tohle dlouho nevydržím. Ještě že mám podvázaný koule a plnej zadek, asi vybouchnu... Než to "domyslim" je Ivuška na všech čtyřech jak fenka a Petr jí to dělá zezadu. Určitě schválně jsou otočeni tak, že je ona hlavou přímo ke mně. Vzrušená je moc, možná mě ani nevnímá. Petr jí hobluje neskutečně dlouho. Přestanou, ale to není konec. Jen mu Ivuška chvíli kouří a olizuje klín. Když mu cucá koule a strká prst do zadku, vidím jak sleduje co já na to. Pak si stoupne přímo přede mě, čelem ke mně, mírně se předkloní, tak že se opírá rukama o moje stehna a kouká mi přímo do očí. Nemít plnou pusu jejích kalhotek, tak jí zulíbám. Zvlášť když otevře pusu dokořán a zasténá. Zezadu začal do ní Petr přirážet. Blíž už k jejich sexu mít nemůžu. Kdybych alespoň neměl přivázaný ruce, abych chytil ty její kozičky co se houpou kousek ode mě... Trvá to neskutečně dlouho. Udělala se už tolikrát, že má z toho mokrý stehna. Vyndavá mi z pusy svoje kalhotky. Asi přijde pusa. Ale to byl omyl. Petr z ní vytáhnul ocas a já ho dostal hluboko do pusy. Stříká! Ivuška sperma nerada, tak dojídám za ní :-)
Byla to nádhera. Už zbývá se jen udělat. Oni leží přede mnou a mazlí se. Hladí ho všude po těle, sem tam se líbají. No dobrý. Tak je konec, všichni až na mě se udělali. Tak mi snad rozvážou. Ale ne. Ivuška si hladí po zadku, dívá se na mě a Petr vnímá jen její prsa, který jako by chtěl snad vymačkat si do pusy. Ona mu vezme ruku a začně kouřit prst. Co to je? Pak mu vezme ruku a položímu jí na zadek. Si snad dělá srandu. Masíruje jí dírku, roztahuje zadek. Tak počkat. Ivuška nemá ráda anál, tak o co tu jde??? Za chvilku dostanu odpověď. No odpověď. Zvednou se. Ona mi dá pusu, sebere ze země kalhotky a strčí je zas do pusy. To jako jdou pokračovat? Pohladí mě po tváři a řekne: "tohle by se Ti asi nelíbilo" a odejdou spolu vedle do ložnice.
Vykulenej sedim a jen poslouchám. Mluvit nemůžu. Za chvilku slyším smích přerušovanej vzdycháním a pravidelné bušení. Nevidím na hodiny, ale přijde mi to jak věčnost, venku už je tma. Ale konečně přijdou. Oba splavení jak kdyby se koupali. Petr mi vyndá kalhotky z pusy, chytne za hlavu a překloní mě na židli. Ivuška se jen otočí a vyšpulí na mě zadek. Posříkaný zadek mrdkou!!! No to snad...už ani nedořeknu protože mi Petr tlačí hlavu k Ivušky dírce a já lížu. Když skončím, Ivuška mi dá, asi za odměnu, olíbat jeji prsa. A Petr mi konečně zbaví utrpení a kouří moje péro. Nemá moc práce, za pár vteřin se udělám. Vstane a vyplivne moje sperma Ivušce na prsa, se kterými se stále mazlím. A to už je asi konec.
Jdou se osprchovat a já tam zas sedim sám. Vzrušenej, naštvanej, svázanej a nevim co víc :-) Zas jim to trvá, to se asi jen nemydlí. Když konečně vylezou, Petr se se mnou loučí, s Ivuškou líbá a už zaklapávají dveře. Ivuška mi konečně rozvazuje. Štve mi, že nevím co vedle dělali, jestli mu opravdu dovolila si hrát s jejím zadkem, což já nesmím, ale stejně jí miluju. Zvlášť když se obejmeme, já jí pohladim po vlasech a ona mi pošeptá, že za 14 dní má Tomík zase hlídání ;-)
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Návštěva

Příspěvek od kandapraha »

To je fakt super. Jeden z nejlepsich a nejrafinovanejsich pribehu, co jsem cetl. Libi se mi, jak si z tebe udelala otroka co polyka semeno jejiho milence, protoze ona sama to nema rada. Slouzis ji jen k tomu, co ona potrebuje, prece nenecha sveho milence cakat na zem, ze? Na to tam ma tebe. A ten odchod do loznice, nadherne rafinovane, musel jsem si ho vyndat a... Ja bych do toho jeste zapojil klicku na penis a tvoji nadrzenost. Zadne strikani, proste by jsi sel spat neukojeny, nebo mozna, mozna by ti mohla dovolit vytect bez orgasmu. Ale je to tvuj pribeh a tak jsi cakal jejimu milenci ... Zase to mela v rukou ona a hezky si vas postavila do role, jaka se libi ji.
Uživatelský avatar
bizzarre
Příspěvky: 188
Registrován: úte 18. lis 2014 10:56:08
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=136

Re: Návštěva

Příspěvek od bizzarre »

Díky. Až zas třeba bude něco dalšího zveřejním :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Amazon [Bot] a 202 hostů