Dobrodružství u tchýně

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Dobrodružství u tchýně

Příspěvek od Rarach »

Smyšleno

Často cestuji na delší dobu do zahraničí. Většinou to je tak, že se s Bárka uspokojujeme před odjezdem, abychom nebyly příliš nadržení.
Kdo má děti, ten pochopí, ale tentokrát nám to nevyšlo a rozcházeli jsme se oba nadržení.
Kdybych nechával ženu v Praze, tak bych měl naději, že to třeba nevydrží a možná si něco domluví. Bohužel tentokrát jela k mamince a tam těžko něco bude.

V telefonu na cesty vozím její nahé fotky a mohl bych se na ně dívat pořád dokola.
Dny pomalu ubíhaly a když už moje nadrženost začínala být nesnesitelná, poslal jsem manželce fotku mé chlouby. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a dostal jsem fotku její kundičky.

"Copak děláš?"
"Jsem ve vaně."
"Sama?"
"Ano. Jen já a mé hříšné myšlenky"
"Na co myslíš?"
"Že ji potřebuji protáhnout."
"Robertka s sebou nemáš?"
"Nemám, bohužel :-(. A honit si ji nechci"
"Mám na tebe straně velkou chuť, kéž bych mohl být s tebou. Hladil bych tě na prsou a laskal broskvičku.
"Hrozně moc bych šukala."
"Víš, že máš svolení si užít s jiným, jen mi o tom musíš říct."
"Mně stačíš ty, miláčku."
"No dobře, pokud to myslíš vážně. A co zítra budeš dělat?"
"Mamka bere malou na výlet a budu doma sama, tak se budu opalovat."
"Nahá?" vyzvídal jsem.
"Ano, nikdo tu není."
"A co soused a jeho dron? Ještě lítá?"
"Včera létal. Ať se podívá, masturbátor."
"Tak mi pošli nějakou fotku, až se budeš slunit." žadonil jsem.
"To si ještě rozmyslím." provokativně zakončila chat.

Obrázek

Soused je asi 17letý, spíš tichý, nezajímavý kluk. Žije sám jen s mámou. Nikdy jsem ho s žádnou holkou neviděl a kamarádů má pár.

Druhý den jsem seděl na jednání a pípla mi zpráva. Otevřu ji a tam modrá obloha a něco černého ve vzduchu s popiskem "soused už špehuje."
Neměl jsem čas ani odepsat.

Den běžel extrémně pomalu, zvlášť když jsem věděl, co Bára dělá a že jí soused špehuje.
K večeru mi pípla další zpráva.
Tentokrát video.
Otevřu ho a tam Bára z ptačí perspektivy, jak leží nahá a hladí se.

"Sexy! Odkud ho máš?"
"Od Standy."
"To ti ho jen tak přinesl?"
"Ne, řekla jsem si o něj."
"Co?"
"Když jsem viděla, jak nade mnou léta, hrozně mě to vzrušilo, a navíc jsem ho chtěla vyprovokovat."
"A?"
"Nic, nepřišel se podívat z blízká. Tak jsem si vzala jen šaty a šla za ním, že bych to video chtěla pro tebe."
"A to ti ho dal?"
"Nakonec ano."
"Nakonec?"
"Nejdřív zapíral, že nic nemá. Tak jsem na něj zatlačila."
"A pak ti ho dal?"
"On se nezdá, je to prevít."
"Proč?"
"Musela jsem mu ji ukázat z blízká."
"Ji a jemu?"
"Když jemu stál jen co jsem přišla."
"Kecáš."
"Myslela jsem, že na to nebude mít, a tak jsem řekla, ať mi vyhrne šaty sám. Byl neuvěřitelně nervózní. Když jsem už myslela, že na to nemá, položil mi ruku na stehno a jel rukou nahoru, než mi vyhrnul šaty k pupíku."
"A dál?"
"Stála jsem tam, broskvičku mokrou z toho vzrušení. Koukal na ni, jak kdyby viděl první frndu v životě.

Ani jsem neodpovídal, čekal jsem, co bude dál.

"Nevím, co mě to napadlo, koukal na ni jak na bohyni, tak jsem chytla jeho ruku, trochu se rozkročila a pomalu mu ji sesunula mezi nohy.
"Co on na to?"
"Nejdřív mi ji jen hladil. Byla jsem strašně vzrušená a mokrá. Pak se osmělil a cítila jsem, jaké zajíždí prstem mezi závojíčky a když mi do ní zajel, udělala jsem se. Neuvěřitelný orgasmus."
"S ním? Vážně?"
"Bylo mi ho líto a zároveň jsem byla hrozně, ale hrozně, nadržená. Připomnělo mi to mých 17, když jsem poprvé honila kluka."
"Tak alespoň máte zážitek."
"To nebylo vše. Neměla jsem dost a chtěla jsem vědět, jakého ho má."
"Nevěřím."

Chvíli mlčení a najednou mi přistála fotka. Čekal jsem různé věci, ale tohle ne.
Barunka ležela, držela jeho menší penis v ruce a měla postříkané břicho a broskvičku.

"Ty jsi mu dala?"
"Ne, to ne, jen jsme si navzájem pomohli. Vyhonila jsem mu ho a on si ještě hrát s mými prsy."
"Ještě, že nestříkal do tebe."
"Vadilo by ti to?"
"A ty bys ho nechala?"
"Byla jsem strašně nadržená a vím, že jemu to nikdo věřit nebude, kdyby se ukec."
"Miluji tě." jediná odpověď, na kterou jsem se zmohl.
"Zítra půjdeme spolu na houby..."
null
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 11. úno 2016 23:35:43

Re: Dobrodružství u tchýně

Příspěvek od null »

zaujimava poviedka ;-) thumbs up
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Dobrodružství u tchýně

Příspěvek od vlaji »

Tahle povídka se mi moc líbí.
Bailey000
Příspěvky: 9
Registrován: ned 04. zář 2016 18:06:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dobrodružství u tchýně

Příspěvek od Bailey000 »

Bylo nejake pokracovani?
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrodružství u tchýně

Příspěvek od Rarach »

Pokračování

Beru do ruky telefon a volám manželce přes FaceTime (video hovor).

Telefon vyzvání, ale nikdo to nebere. No nic, zkusím štěstí za chvíli.

V okamžiku mi dorazí sms: "Jsem na houbach a mám plné ruce práce."

Vybavuji si, o čem mluvila včera.

"Hub nebo žaluda?"
"Jsi sám?" odpovídá otázkou.

Vím, že ráda chodí do přírody se nahá opalovat, a vymluvit se na houby, by byl dobrý důvod, aby šla sama a měla klid.

"Ano, jsem."
"Tak jdi do zasedačky, nebo na záchod. Za chvíli zavolám.

Naštěstí byl čas oběda, v kanclu skoro nikdo, tak jsem šel na záchod, ať ji kdyžtak na oplátku můžu ukázat jejího krále.

Zachvíli volá přes video zpět.

"Ahoj miláčku!" vykoukne na mě její obličej a posílá mi pusu.
"Ahoj, kde to jsi?" vidím za ní les.
"V lese na procházce a sluním se na pařezu na kraji lesa."
"Nahá?"
"Ano, jinak to neumím."
"Tak bacha na hajného, aby ti nenaplácal, že mu plašíš zvěř. Ukaž mi kozičky, prosím!"

Trochu oddálila telefon, až jsem viděl holá ramena. Pak pomalu sjížděla dolů, až jsem viděl její prsa. Bradavky ji staly v tmavých dvorcích.
Po jednom dítěti už nebyly takové, jako když jsme se brali, ale byly mojí ženy a proto mě vždy vzrušovaly.

"Líbí?"
"Ty víš že ano a moc." Začínalo mi pěkně hučet v kalhotách. Zvláště proto, že ji mohl někdo pozorovat.
"Chceš víc?"
"Ty víš že ano."

Kamerou sjela ještě níž. Nejdříve jsem viděl bříško s pupíkem a pak mi začala odhalovat jsou nahou jeskyňku.

Do hladka vyholená. Když zajela ještě níž, viděl jsem, že je trochu červená.

"Ale, tady se někdo nejen opaloval."
"To víš, sluníčko, teplo, mírný větřík mi ofoukává bradavky. A navíc týden bez sexu."
"To ti ten včerejšek nestačil?"
"Ne."

Rozepnul jsem si druhou rukou poklopec, stáhnul kalhoty a trenky a na oplátku ji ukázal mé už dost tvrdé péro.

"Podívej, co se mnou děláš. Máš chuť?"
"Mám. Hroznou. Nechat se nabodnout o ošukat."
"Pojď, uděláme si to." navrhnul jsem ji.
"Jak se ti líbilo moje včerejší dobrodružství."
"Večer jsem si ho několikrát musel vyhonit, jak jsem to nemohl dostat z hlavy. Moc mě to vzrušilo."
"Tak to se nebudeš zlobit, když bych to ještě někdy v budoucnu udělala?"
"Miláčku, ty víš, že tě moc miluji a chci pro tebe a tvoji mušličku jen to nejlepší."
"To je dobře. A chtěl by ses příště dívat?"
"To bych mohl? Moc bych chtěl."
"Tak popros."
"Prosím, moc bych se chtěl dívat, jak tě někdo prstí a líže. Jak si ho pak osedláš a ojedeš."
"Dobře, když tak prosíš."

Už jen ty řeči mě tak nabudili, že jsme myslel, že mi praskne.
Bylo vidět, že už si druhou rukou hraje s kundičkou.

"Ukaž mi, jak si ji honíš."

Kamerou sjela přes prsa zpět ke kundičce.

Kurva, ale to není její ruka. Péro mi zvtrdlo jak kámen.

"Čí to je ruka?"

Pořád jsem viděl, jak ji ta cizí ruka chvíli prstí, pak mne poštěváček, zase prstí.
Přejela kamerou zpět na obličej. Bylo na ni vidět, jak ji to dělá dobře.

"Dyť jsem říkala, že se Standou půjdu na houby." a jen co to dořekla, přivřela oči a trochu zaklonila hlavu.
"Musí ho někdo zaučit."

V tu chvíli jsem se udělal.
Kluk, který za nic nestál mi teď prsty prznil matku mých děti.

"Ty ses udělal? To ani při honění nic nevydržíš?"
Ani nečekala odpověď.
"Vylízej mi ji" rozkázala mu.
"Ale nejdřív dej telefon na stativ."

Oni tam mají stativ? Plánovala to od začátku. Pomyslel jsem si.

Když bral telefon do ruky, uviděl jsem jeho péro. Včera vypadalo tedy menší. Zarostlé, ani velký, ani malý a předkožku přes celý žalud.

Když telefon připnul, viděl jsem Barunku sedět na pařezu, zadeček na kraji a nohy roztažené.
Standa k ní přišel, chytla ho za péro a koule a trochu si ho přitáhla. Strčila si špičku do pusy, aniž by mu stáhla predkožku, pevně sevřela rty a zasunula si ho do pusy. Kouřila ho a on ji držel za hlavu a přirážel si ji. Kozičky se jí houpaly. Rukou jednu nahmalat a pořádně ji zmáčnul, prsty pomalu sjel až k bradavce a zatáhl za ní. Tohle Barunka miluje, pořádně potrápit bradavky.

Začal vzdychat a zaklánět hlavu. Když už to vypadalo, že si to nechá vystříkat do pusy, nechala ho.

"Takhle brzy se nesmíš udělat. Musíš mít výdrž, ne jak ten můj."

Klekl si a začal ji lízat, moc toho vidět nebylo, ale nevypadalo to, že by potřeboval zaučit.

Barunka mu jezdila rukou ve vlasech a druhou se opírala. Měl jsem krásný výhled na její stojící bradavky a slyšel jsem, jak vzdychá.

"Ještě nechci" řekla mu a odstrčila mu hlavu.
"Teď dostaneš lekci z šukaní. Ale přines telefon, ať si užije tvůj první zásun zblízka."

Když šel pro něj, mohl jsem vidět jeho celou postavu. Nezdál se, ale byl celkem svalnatý. Pták mu trčel vpřed jak ledoborec.

Vzal telefon včetně stativu a donesl k Barunce.
"Budeš ho držet ty, ať dobře vidí."
Standa si kleknul blízko ní a jeho pták se dotýkal jejího podbřišku.
"Vidíš dobře?"
V puse jsem měl sucho a nemohl skoro mluvit, ale přesto jsem se zmohl na Ano.

Viděl jsem její lasturku, mokrou od jeho lízání.
Chytla ho za ptáka a několikrát si s ním projela mezi pysky. Když šel nahoru a prodral se ze závojíčků, bylo vidět, jak táhne její šťávičku.

"To ho budeš šukat bez gumy??"
"Ano, neboj, beru prášky. A neruš, jen se dívej."

Nasadila si ho na vchod a říká "Pomalu ho trochu zatlač, povytáhni a zase zatlač.
Pořád ho držela za péro, aby se trefil.

Trochu do ní zajel, povytáhl a přirazil, až ji ho tam nacpal skoro celého.

Zaúpěla bolestí. "Řekla jsem trochu, ne že mi ji roztrhneš. Nebuď hrrr."

Když už tam byl, její ruka zamířila na jeho hruď. Párkrát ji pomalu projel. Pozorovat, jak se její pipka rozestupuje a ochotně přijímá jeho péro, mě opět neuvěřitelně vzrušilo.

"Teď už to můžeš položit. Abys mě mohl pěkně ojet."

Protože byl telefon skoro na zemi a směřoval vzhůru, viděl jsem hlavně její stehno a jeho napasovaného mezi jejíma nohama.
Zachvíli Barunka zvedla nohu, a naskytl se mi pohled pro bohy. Viděl jsem znovu, jak jeho péro proniká do kundičky mé ženy. Měl ho celého opatlaného, jak byla mokrá.

Po chvíli přestali, zvedla se, předklonila a rukama se opřela o pařez. Byla obličejem k telefonu.

Kozičky ji vysely dolů a koukala se do kamery.
Standa k ní přišel zezadu. Dala na pařez pravou nohu, aby mu udělala místo.

Pořád se na mě koukala, když ho do ní zasunul.
Přivřela oči, kousla se do rtu a prsa se ji zhoupla.

Rytmicky přirážely. Kozy se jí houpaly dopředu a dozadu. Šukal ji snad už 15 minut.
Držel ji za zadek a prcal ji, jak já nikdy předtím. Byl neuvěřitelně zivočišný. Měla co dělat, aby se udržela na nohou.
Bylo slyšet pleskání jeho podříšku o její zadeček.

Když cítila, že mu dochází síly, vytáhla ho že sebe a posadila ho na pařez. Seděl tak, že mu kamera mířila přímo mezi nohy. Koule měl mokrý od její kundičky.
Obkročmo si nad něj stoupla a nasedla si na jeho ptáka.
Houpala se v bocích, až ho měla co nejvíce hluboko. Viděl jeho klacek zabořený až po koule v mojí ženě byl neuvěřitelný pocit.
Mix pocitů, od žárlivosti, přes zvědavost až po neuvěřitelné vzrušení.

Nejdřív se na něj napichovala, ale pak si je sedla a začala pohybovat boky.
Vždy, když šla dozadu, viděl jsem její jeskyňku s naraženým a těsně obejmutým pérem.

Obejmula ho za krka a užívala si to. Jednou rukou ji držel kozu a cucal ji bradavku a druhou rukou ji držel za bok.

Standa najednou zasupěl, stáhli se mu koule, rukama zatlačil Bárky boky ke stehnům a už to do ní pumpoval.

Barunka si rychle strčila ručku mezi nohy a za chvíli se také udělala. Přitiskla se k němu a užívali si skoro společný orgasmus. Neměla jak silný orgasmus, jako občas se mnou, ale určitě byla spokojená

Přišlo mi, jak kdyby ji plnil snad půl minuty.

Chvíli zůstali v objetí. Když se Barunka postavila, vyjela z ní dávka spermatu.

Otočila se ke kameře a klekla si. Roztáhla si pysky a čekala, až z ní vyteče i ten zbytek.
Znovu jsem se udělal.

Zvedla telefon a povídá: "Líbilo?"
"Já, já, ano... Už se těším, až tě budu mít doma."
"Víš, má být ještě příští týden hezky, a houby moc nerostou, tak budu muset chodit často. Přijeď až příští víkend."

Ps: přeci takovou krásnou kundičku nemůžu mít jen pro sebe

Obrázek
Peter87
Příspěvky: 11
Registrován: stř 24. led 2018 20:55:11
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dobrodružství u tchýně

Příspěvek od Peter87 »

Dobře se to čte, jen tak dál :-)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrodružství u tchýně

Příspěvek od Tms0411 »

Super příběh.=) Čtení jsem si opravdu užil. Jen tak dál.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
pepik20123
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 11:12:29
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Dobrodružství u tchýně

Příspěvek od pepik20123 »

moc pěkné (Y)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, bobkobb, glim, ota65 a 198 hostů