On je lepší než ty

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

On je lepší než ty

Příspěvek od Rarach »

Následující řádky budou popisovat způsob cuckold životního stylu. Převzato a přeloženo


"On je lepší milenec než ty!"

V důsledku, každý cuckold chce, aby jeho žena ta slova vyslovila, nebo aspoň se tak cítila s muži, se kterými spí. Proč by se s ním jinak obtěžovala, kdyby nebyl lepší milenec než ty?

Tato slova však můžou bolet, alespoň trochu. Ale přiznej si, jsou vzrušující, viď?

Obrázek

Když ho šuká a on ji dopřeje ten nejlepší orgasmus, který kdy měla, bude to chtít víc. Nemůže si pomoci, touží po chlapovi, který ji to tak udělá. Nemůže si pomoci a hledá ptáka, který uspokojí její touhy. Nemůže si pomoci, ale touží po hlubokém, smyslném spojení.

Když se vrátí domů po noci šukání s milencem, chceš o tom slyšet vše, i když víš, že její slova by tě mohla vnitřně zranit.

Obrázek

"Bylo to úžasné, zlato. Bylo to mnohem lepší, než kdybys mě šukal ty. Jeho pták je mnohem větší a je v posteli mnohem lepší než ty. "

Slyšet to, to musí bolet, ale je to přesně to, co chceš slyšet.

Obrázek

Víš, že jsi udělal správnou věc, když jsi ji požádal, aby ošukala tvého kamaráda, souseda, kluka, co potkala v sauně.
Víš, že tvůj pták ji neuspokojí a že on bude vždy lepší milenec než ty.
Víš, že tvoje žena dostává vzrušení a touhu, po které touží.

Obrázek

Kolik ale chceš skutečně vědět? Chtěl bys přesně slyšet, o kolik byl lepší? Chtěl bys slyšet, že vydržel delší dobu, že ho měl většího, jak ji položil na zádá, chytil pod krkem a tvrdě šukal?

Možná chceš jen slyšet, že s ním zažila mnohem lepší a silnější orgasmus, než s tebou.

Obrázek

Chceš, aby tvoje žena byla po jeho dotecích a zásunech hladová. Chceš, aby nepřetržitě myslel na jeho péro. Chceš, aby snívala o tom, že ho má uvnitř. Chceš, aby ho potřebovala..

Neboj se, bude. Jakmile si připustí svoji touhu a uvědomí si, že chce být hotwife, bude pro ostatní muže neodolatelná. Budou po ni toužit a ona bude chtít víc.

Obrázek

Pravdou je, že jí nedáváš to, co potřebuje. Proto jsi cuckold. Potřebuje jiného muže, aby jí poskytl vzrušení, po kterém touží. Potřebuje, abys ji miloval a podporoval, zatím co ji jiný tvrdě šuká.


Potřebuje, abys byl její cuckold a ona tvoje hotwife.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: On je lepší než ty

Příspěvek od dark »

Moc hezky sestavené a určitě pravdivé!
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: On je lepší než ty

Příspěvek od dark »

Ty pohyblivé gify jsou dokonalé, líbily by se mi nějaké třeba smyšlené příběhy proložené takovými gify, dává to tomu příběhu úplně jiné rozměry
Uživatelský avatar
Cuk
Příspěvky: 304
Registrován: úte 18. črc 2017 9:58:30
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1226

Re: On je lepší než ty

Příspěvek od Cuk »

Rozhodne souhlas ten gif tomu doda atmosferu;)
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: On je lepší než ty

Příspěvek od seedLover »

Souhlasím. Moc by mě vzrušovalo slyšet to od své bohyně.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kerama, ota65, Slave666 a 147 hostů