Jak mi žena splnila můj sen PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
korzar
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. led 2018 10:37:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1318

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od korzar »

Saigin1977 píše:To zalar:
Ne, tak přesně tohle bych já nechtěl. Pokud budu chtít, aby moje žena měla někoho statného, fiknu jí já sám. Mam solidní, osvalenou skoro dvoumetrovou postavu. A zajíčka už vůbec ne. A ani se tací manželce nelíbí. Pro me je tam podmínka uz nějaký věk. Nestojím o žádného namistrovaného cecína.( A to nemyslím třeba Tebe, nebo kohokoliv určitého). Nestojím o žádného frajírka co by dělal nadřazeného, takového bych hodně rychle vrátil na zem. Takže asi tak.

To korzar:
Jo byl to fakt super zážitek. Doufám, že vyjde i ten můj další plán.
Presne si to vystihol. Ani nás neberie nejaký vysportovaný namyslený atlét, ktorý by sex berie ako sport a potrebuhe podať výkon. Sme skor za serióznosť a zrelosť. Ako mi manželka prezradila ani plesatý pupkatý 50-nik ie je zlý. Je to vzrušujúca predstava
korzar
Příspěvky: 34
Registrován: úte 16. led 2018 10:37:35
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1318

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od korzar »

Saigin1977 píše:To zalar:
Ne, tak přesně tohle bych já nechtěl. Pokud budu chtít, aby moje žena měla někoho statného, fiknu jí já sám. Mam solidní, osvalenou skoro dvoumetrovou postavu. A zajíčka už vůbec ne. A ani se tací manželce nelíbí. Pro me je tam podmínka uz nějaký věk. Nestojím o žádného namistrovaného cecína.( A to nemyslím třeba Tebe, nebo kohokoliv určitého). Nestojím o žádného frajírka co by dělal nadřazeného, takového bych hodně rychle vrátil na zem. Takže asi tak.

To korzar:
Jo byl to fakt super zážitek. Doufám, že vyjde i ten můj další plán.
Presne si to vystihol. Ani nás neberie nejaký vysportovaný namyslený atlét, ktorý by sex berie ako sport a potrebuhe podať výkon. Sme skor za serióznosť a zrelosť. Ako mi manželka prezradila ani plesatý pupkatý 50-nik ie je zlý. Je to vzrušujúca predstava
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

A nestojím ani o namistrovaného čtyřicátníka, padesátníka...proste o nekoho průměrného, normalniho.
Takoveho co by nedelal machra. Hlavně ne na mě....
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od zalar »

Saigin1977 píše:A nestojím ani o namistrovaného čtyřicátníka, padesátníka...proste o nekoho průměrného, normalniho.
Takoveho co by nedelal machra. Hlavně ne na mě....
ty si to pořád vztahuješ na sebe :) . Proč? To se manželce líbí jenom namistrovaní borci?
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

Já v té situaci byl fakt poprvé...takze me pocity jsou ještě porad smíšené...
Ale sve představy o rodinném milenci mám....
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od brm »

Saigin1977 píše:Já v té situaci byl fakt poprvé...takze me pocity jsou ještě porad smíšené...
Ale sve představy o rodinném milenci mám....
A ptal ses i své manželky, jaké má představy?
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

To brm:
Za ta léta snad x krat. Nikdy nechtěla nikoho jineho...a ta představa ji moc nebrala...a to co se stalo bylo...ja fakt nevim...
Pevne verim, že ji to chytne a ze dame repete
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od brm »

Saigin1977 píše:To brm:
Za ta léta snad x krat. Nikdy nechtěla nikoho jineho...a ta představa ji moc nebrala...a to co se stalo bylo...ja fakt nevim...
Pevne verim, že ji to chytne a ze dame repete
Kvůli tomu jsem se neptal :-) Píšeš že máš svoje představy o rodinném milenci. Tak jestli ses někdy zajímal o to, jaké představy má ona? Nebo hledáš milence pro sebe?
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

To vis, ze jsem se ji ptal...rikala, ze by si nedovedla představit nějakého "hošíka"...a ohledne jejich predstav...ona je v tomto spise dost stydliva...
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od dark »

Saigin1977 píše:To vis, ze jsem se ji ptal...rikala, ze by si nedovedla představit nějakého "hošíka"...a ohledne jejich predstav...ona je v tomto spise dost stydliva...
Pokud nenarazí na nějakého, co jí zaujme, tak se těžko něco změní. Musíš být trpělivý a hlavně se budeš asi muset smířit s tím, že ten, který bude tvoji manželku vzrušovat nemusí být úplně podle tvých představ. Často to bývá tak, že je až nesympatický, ale co naděláš, bude s ním spát hlavně ona :-) Snesl bys to? Kdyby si našla někoho tobě nesympatického?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Kliďas, pepan1 a 207 hostů