Jak mi žena splnila můj sen PP

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

Takže napíšu můj zážitek. Pravdivý příběh. Jsme čtyřicátníci, manželství trvá 15 let, dvě děti,já dvoumetrový, bezmála metrák, osvalený, sportovec. Žena 170cm, střední postavy, dlouhé vlásky, kozičky trojky a dole má krásný trojúhelníček hebounkých chloupků.
Už dlouho jsem snil o tom, že uvidím svou manželku při sexu s někým jiným. Chtěl jsem vidět, jak ho žena někomu jinému kouří, jak mu pak podrží v misionářské poloze a on jí vystříká a dá jí pak své péro očistit do pusinky a já jí tu vycákanou kundičku vylížu od jeho semene.
Žena o ničem takovém ani nechtěla slyšet, dokonce jsme se kvůli tomu hádali, byla krize a to i v sexu. Takhle to šlo asi tak rok, dva.
Pred dvěma měsíci jsme ale jeli na víkend. A tam se TO stalo. Ani nevím co k tomu napsat...jestli to bylo dobré nebo ne. No nic napíšu co se přihodilo.
Na penzionku byl na recepci asi tak padesátiletý, menší a malinko silnější pán, představil se jako Martin a řekl, že je recepční, provozní a číšník v jedné osobě. Celkem sympaták. My jsme sli do patra na pokoj, ubytovali se a šli jsme po chvíli dolů na jídlo. V restauraci přišel Martin a řekl ci bude k jídlu. Po večeři přinesl lahvinku a jelikož na penziónu kromě nas nikdo nebyl, řekl, že nás zve na víno. Přisedl a popíjeli jsme. Žena byla malinko ovíněná a řekla, že má dost. Malinko vrávorala a Martin nám pomohl na pokoj, ale celou dobu koukal ženě do vystrihu a bylo vidět, že se mu líbí. U dveří pokoje se rozloučil a odešel. Ja na pokoji ženu posadil na pokoj a žena neco brebentila a řekla, že je ráda, že tu jsme, ale že jí mrzí jak to mezi náma je, že i v sexu pokulháváme. Já se nadechl a rikam, že mě mrzí, že mě odpálila s tou představou...ona se podívala řekla potichu:'Ty bys to fakt chtěl? Co když nás to rozdělí definitivně?". Já řekl, že si myslím, že ne. Ona řekla, že dobře. A já řekl, co Martin, ten recepční. Žena rekla, že to není její typ atd. Chvíli se mlčelo. Ona pak řekla, že dobře ať ho přivedu, že půjde rychle do koupelny. Já vyšel z pokoje a šel jsem dolů. Co mu asi tak řeknu? Přece na něj nevybalím hele Martine, nechceš mi ojet ženu?
Martin byl v kumbalku za recepcí. Říkám mu, jestli nedáme u nas ma pokoji jeste jednu lahvinku. Martin souhlasil a řekl, že přijde za chvili. Ja se vratil na pokoj, žena uz lezela na postylce, na sobě jen košilku a jen koukala. Za chvili Martin zaklepal. Pustil jsem ho dovnitř. Popíjelo se a já se ho ptal, jestli je ženatý. On ze mu žena utekla s milencem. Ja se ho ptám jestli mu nechybí sex a on, že moc. Já se osmelil a říkám:"Nechces sex s nama?". On že se mu zena moc libi...
Chvili se nic nedelo, bylo trapné ticho. Ja zacal zenu libat a hladit ji prsa. Martin jen koukal a po chvili jsem videl, ze pohladil zenu po stehynku. Ja přestal a on zacal hladit prsa. Sundal jsem zene kosilku a ona si lehla na zada. Poodsunul jsem se, aby mel Martin prostor. Zacal jí libat prsa a chtel na rty, zena ale ucukla. Tak ji prstickem zacal hladit na kundičce. Zena odvrátila hlavu, ale nozky malinko roztahla. Martin si svlekl triko, kalhoty a slipy. Mel ho asi jako ja, malinko tlustšího, ale měl obrovské koule. Už mu docela stál. Ani nevím co mě to napadlo, ale vzal jsem mu ho do ruky a pohonil. Trochu ucukl, ale pak mě nechal. Potom už to šlo rychle. Martin nalehl na ženu a vjel do ní. Bylo to divné vidět ho jak mi šuká ženu. Pero do ní vjízdělo. Netrvalo to dlouho, Martin zrudnul, prudce přirazil a vyhekl. Vystrikal se mi do ženy. Chvilku v ní byl..a pomalinku ho vytáhl. Já sklonil hlavu a uviděl jak má žalud kousek od kundičky mé ženy, ze které pomalu začalo vytékat jeho husté, bílé sperma. Vůbec nevím co mě to napadlo, ale sklonil jsem hlavu a vzal jeho péro do pusy a vcucl ho. Ani se moc nebránil. Trochu mu v něm cuklo a ja na jazyku ucítil jeho sperma. Párkrát jsem ho pokouřil a on mi ho nechal v puse zvadnout. Pak mi ho vytáhl z pusy a ja si vlezl pred zenu a začal lízat kundičku mojí ženy. Semene v ní bylo hodně. Byl jsem ve zvláštním stavu...když jsem skončil s lízáním manželciny kundičky Martin byl pryc. Zena se beze slova otočila na druhy bok a po chvili usnula. Ja sedel na posteli. Hučelo mi v hlavě. Říkal jsem si, co se to vlastně stalo a jestli jsem tohle opravdu chtěl. Nechal jsem ojet a vystříkat svou ženu, malým, oplácaným padesátníkem, kterého bych jinak rozbil jako cikánské hračky. Doknonce jsem mu po ošukání mojí ženy, dokouřil péro, spolykal jeho sperma a vylízal z mojí ženy jeho sperma... Usnul jsem pozde v noci. Nad ranem me vzbudilo, jak me zena kouri. Opichal jsem ji, az kricela. Rikala, ze se ji to libilo. Ale ze uz to zopakovat nechce. Kdyz jsme sli na snidani na recepci byla mlada holčina a na můj dotaz kde je Martin rekla, že uz doma a ze bude az pristi tyden.
Popravde nevim co si o tom myslet...pocity jsou smisene. Asi bych chtěl opáčko, ale kde najit nekoho spolehliveho?
Naposledy upravil(a) Saigin1977 dne sob 03. bře 2018 13:23:44, celkem upraveno 1 x.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od vlaji »

Bavili jste se pak o tom doma? Miláček by chtěl také opakování?
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

Zabrousil jsem na to párkrát, žena už asi nechce. Já popravdě řečeno nevím co si myslet. Nikdy bych to do sebe neřekl. Chlapi se mi nelíbí, ale v té situaci co byla jsem to prostě udělal.
A já bych repete chtel. Jenže kdyz zena nechce a navic. Kde sehnat nekoho normálního. Nechci žádného frajírka, žádného bulla. Kdyby se zkusil povyšovat, nebo dal náznak nějakého posmesku tak bych mu zlomil krk. Ale normalni, zdravý rodinný přítel...kdyby byl ok...tak bych to bral. Jenze to je problém. Kazdy machruje, kecá, vymejšlí si. Neudrží tajemství atd. Takze asi tak.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od vlaji »

Saigin1977 píše:Zabrousil jsem na to párkrát, žena už asi nechce. Já popravdě řečeno nevím co si myslet. Nikdy bych to do sebe neřekl. Chlapi se mi nelíbí, ale v té situaci co byla jsem to prostě udělal.
A já bych repete chtel. Jenže kdyz zena nechce a navic. Kde sehnat nekoho normálního. Nechci žádného frajírka, žádného bulla. Kdyby se zkusil povyšovat, nebo dal náznak nějakého posmesku tak bych mu zlomil krk. Ale normalni, zdravý rodinný přítel...kdyby byl ok...tak bych to bral. Jenze to je problém. Kazdy machruje, kecá, vymejšlí si. Neudrží tajemství atd. Takze asi tak.
Odkud jste?
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

Střední Čechy
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Kandaulista531 »

Saigin1977 píše:Zabrousil jsem na to párkrát, žena už asi nechce. Já popravdě řečeno nevím co si myslet. Nikdy bych to do sebe neřekl. Chlapi se mi nelíbí, ale v té situaci co byla jsem to prostě udělal.
A já bych repete chtel. Jenže kdyz zena nechce a navic. Kde sehnat nekoho normálního. Nechci žádného frajírka, žádného bulla. Kdyby se zkusil povyšovat, nebo dal náznak nějakého posmesku tak bych mu zlomil krk. Ale normalni, zdravý rodinný přítel...kdyby byl ok...tak bych to bral. Jenze to je problém. Kazdy machruje, kecá, vymejšlí si. Neudrží tajemství atd. Takze asi tak.
Toto máš úplnú pravdu...
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

A hlavně, nevím jak to navléci tak, aby to znovu klaplo....a jak jsem psal...přál jsem si to...zážitek byl silnej a líbil se mi...ale teď, fakt nevím.
Třeba by pomohla výměna párů, prostě čtyřka..vsichni dohromady...
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od opavak74 »

Saigin1977 píše:A hlavně, nevím jak to navléci tak, aby to znovu klaplo....a jak jsem psal...přál jsem si to...zážitek byl silnej a líbil se mi...ale teď, fakt nevím.
Třeba by pomohla výměna párů, prostě čtyřka..vsichni dohromady...
Ja jsem zazil s byvalkou i trojku i ctverku... zarlil jsem hodne, az tak, ze se mi nepostavil, kdyz jsem mel prijit na radu... ale bylo to silne a dobre! Pri sexu i honeni potom super stimul.
Soucasna partnerka nechce o ctverce ani slyset a zadnej chlap se ji (pry) nelibi.. a to vim aspon o dvou kamaradech, co by ji brali hned.
Porad si rikam, ze pockam na tu spravnou situaci a naladu a ono to neprichazi. Takze pokud chce “nechat rozhodnout” zenu, musis to na ni nejak nastrazit ;-) a nechat ji pri myslence, ze to chtela ;-) ...vlastne nemusis :-D
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od Saigin1977 »

Opavak74

To máš pravdu. Holt uvidím co se z toho vyvrbí. Třeba se mi to ještě jednou splní. Jedno ale vím jistě. Zena by nikdy nikoho jiného nevykouřila...a když už tak dozajista ne do konce.
moje1
Příspěvky: 38
Registrován: ned 12. úno 2017 4:50:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1292
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Jak mi žena splnila můj sen PP

Příspěvek od moje1 »

to:Saigin977
Já jsem se naučil říkat, nikdy neříkej nikdy. Moje žena na tom byla podobně. Nedávno jsme měli první trojku a tak se odvázala, že ho kouřila hluboko do krku a nakonec vysála do poslední kapky. Nevěřil jsem svým očím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: sluhapromadam, valos, valsoraj a 202 hostů