PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

Přesně tak. Tyhle chvilky si neskutečně užívá. Směje se jak nemůžu nic dělat. Úplně se vyžívá v tom, když jí to musím dělat umělákem, zatímco ona má moje zamčený péro kousek od obličeje a rukou mě drží za koule. Ona umí být pěkná mrcha. Jen k realizaci sexu s jiným, jsme se zatím nedostali. Představy jí hodně vzrušujou, ale k realizaci se posouváme velmi pomalu.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od vlaji »

I tak to je teda pořádná mrska. Dovolí ti pokaždé se udělát nebo někdy je uspokojena jen ona a ty jdeš spát nadrzeny?
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

Zatim mi vždy dovolila dotáhnout to do konce.
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od Osel »

Toby se mi libilo kdyby mi to tak delala muj milacek. Libal bych ji nohy a delal ji to umelakem. zavist.
Lollapalooza
Příspěvky: 107
Registrován: úte 28. lis 2017 11:07:26
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsme pár, muž submisivní, zamčený se sklony k feminizaci a cuckold, žena je dominantní, ale zatím jen mírně. Nikoho nehledáme

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od Lollapalooza »

Tak jak pokračujete se zamčenýma hrátkama? My jsme to měli úplně stejně před dvěma roky a teď už se z klece ven podívám jen málokdy :D
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

Tak po delší době se do toho ta moje pěkně opřela. Do teď mě zamykala vždy jen na večer když šla na pivko s kámoškou. Teď takhle vyrazila s celou jejich partou. Mě samozřejmě zamkla, klíček si pověsila na retizek na krku místo jiného privesku který sundala a šla se bavit. Když dorazila domů před půlnocí, začala me dráždit ale ven mě nepustila. Musel jsem jí to udělat vibrátorem. Když bylo po všem rekla jen dobrou noc, otočila se a šla spát. V noci jsem asi od 4 uz nemohl spát. Rano se vzbudila s blaženým úsměvem na rtech a prý jak se mi spalo. Rekl jsem, ze moc jsem se nevyspal a odpovědí mi bylo jen její hmm to máš blbý no. Zeptal jsem se jestli mě uz pusti ven. Na to se zacala fakt hlasitě smát a pak řekla "tak na to zapomeň!" Během dne jsem byl tak nadrzenej a ona se ode mě nechala nekolikrat uspokojit, ale me ven prostě nepustila. Az večer kdyz uz zase byla hotová tak mi dovolila si s ním pohrát. To ale bylo jen na chvilku. Pak rekla ze uz ji to nebaví a musel jsem se zase zamknout. Nasledovala druha noc za sebou s ptakem v kleci.
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tarenor »

Tak to si to dost užíváš? Flirtuje ta tvoje s jinýma chlapama, když jde ven?
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od vinklar »

Asi ti začínají zajímavé dny :lol: :D
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

No to teda ... kdyz jsem druhy den dorazil domu z prace tak se nic nedělo. Jen po me pokukovala a usmivala se. K veceru mi pak dala klicek s tim ze se muzu jit vykoupat. Potom jsem si ho musel znova zamknout a cekal jsem co bude dal. Pak se sla umyt ona a potpm dlouho neco pripravovala v loznici. Tam si me pak zavolala. Byla ovlecena v pruhledne fialove kosilce, klíček od klece mela na krku a zacala se okolo me svijet. Pak mi zavazala oci, polozila me na postel a pokracovala v drazdeni. Az za dlouho potom co se ona s pomoci vibratoru udelala me pustila ven. Smel jsem si ho vyhonit pred jeji kundickou. Od te doby jsem zatim venku ale musel jsem si objednat mensi klicku a taky jednu ktera ma uvnitr hroty. Pry se nemuze dockat az dorazi :-)
Uživatelský avatar
tribiany
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 08. říj 2015 7:55:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Mých prvních 24 hodin v kleci

Příspěvek od tribiany »

Jinak k realu s nekym dalsim se zatim nema. Ale navrhnul jsem ji jestli si nechce s nekym jen psat po netu a toho se hned s vervou chytla. Takze krom jejiho vysmechu vuci me zamcenemu me ted bide jeste provokovat tim ze si bude s nekym dalsim psat. :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: korbacik, Mozna, zony241 a 187 hostů