PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
hyundai
Příspěvky: 5
Registrován: sob 09. dub 2016 16:40:00
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od hyundai »

MILENKA BEZ NÁROKU
Část I - seznámení

Na konci roku 2008 se mi naskytla pracovní příležitost pracovat na jednom významném stavebním projektu v Praze. Jelikož jsem nebyl z Prahy, tak mě společnost zajistila ubytování na ubytovně. Na to, že jsem zastával poměrně vysokou funkci stavbyvedoucího, bylo ubytování celkem skromné. Nicméně mi to stačilo, i když dříve jsem v Praze bydlel už lépe, a né sám. Ovšem po rozchodu jsem se muse vrátit na čas domů. Tahle práce byla nová šance.
Projekt byl realizován společně s německým zastoupením. Část spolupracovníků bylo z Německa a část českých z brněnské pobočky. Jelikož jsem německý jazyk celkem ovládal, vycházel jsem se všemi kolegy celkem dobře. Ovšem ani po třech měsících působení jsem si s nikým úplně stoprocentně nesedl. Ovšem až do konání společného vánočního večírku.
Večírek byl ze začátku dost formální. Spousty projevů od mých nadřízených o sounáležitosti a spolupráci, pracovních úspěších na projektu. Dost mě to unavovalo, a tak jsem celkem holdoval alkoholu, kterého tam bylo hojně. Asi ve dvě ráno si ke mně přisedla Nikola. Asistentka vedoucího projektu za českou stranu. Jelikož on neuměl německy, měl jí víceméně jako překladatelku a kurýra. Ona byla taková holka krev a mlíko. Nebyla tlustá, jen taková zdravě rostlá. Blonďaté vlasy, uhrančivé zelené oči a věčný úsměv. Ovšem její hlavní předností byly prsa. Takové něco mezi 3 a 4, ovšem pevné.
Nikola se mě s úsměv na tváři zeptala, proč tam sedím tak sám a přitom ukázala na bandu kolegu, kteří se vlnili do rytmu diska opodál. „Nevím, asi mám těch egoistických keců dost. A taky nehodlám se tu předvařovat a lézt šéfům do prdele“, odpověděl jsem.
Nikola se jen chápavě pousmála a řekla, že to tak cítí taky.
Povídali jsme si tam ještě asi dvě hodiny, a pak mě pozvala do kanceláře. Že mi tam udělá její speciální výbornou kávu. Jelikož večírek byl těsné blízkosti zázemí projektu, byli jsme tam už během pěti minut. Nikola uvařila kávu a pokračovali jsme v konverzaci. Nevím, jestli to bylo tím alkoholem, ale měl jsem pocit, že jsem potkal svého spřízněného člověka. Ve všem jsme se shodli. Hudba, politika, osobní životní postoje. Takže bylo celkem přirozené, že za pár okamžiků jsme se už líbali a skončilo to krásným sexem na kancelářském stole.
Druhý den byl víkend, bylo volno a já pořád přemýšlel o včerejšku. Byl jsem do ní úplně hotový. Spíral jsem odvahu jí napsat, ale nenašel jsem v sobě dost odvahy. Napsal jsem jí až v neděli po obědě, jestli by nešla na večeři. Asi za půl hodiny přišla odpověď, že je teď doma v Brně, ale že kolem šesté jí kamarád přiveze do Prahy a mohli by, jsme něco podniknout.
Nemohl jsem se dočkat večera. Hypnotizoval jsem telefon, ale sms ani hovor stále nepřicházel. Asi v sedm přišla sms, že se zakecala s kamarádem, ale že je doma. A jestli ještě není pro mě pozdě, že bych mohl dorazit na Černý most, kde zná jeden prima podnik, který je od jejího bytu kousek.
Vůbec jsem neváhal a ihned vyrazil. Večeře byla suprová a společnost taky. Cítil jsem, že se do ní postupně zamilovávám.
Pak jsme šli ven, že jí doprovodím domů. Asi po patnácti-minutové procházce jsme dorazili před takovou rodinnou vilku. Nevěřil jsem vlastním očím. „To tě šéf musí mít hodně rád, když tě ubytoval tady“, řekl jsem s úžasem ve tváři. „To né, mám v horním patře jen takovou garsonku, která má ze zahrady svůj vlastní vchod“, odpověděla s úsměve na tváři.
Už jsem se chtěl loučit, když řekla, že má nahoře dobrý karibský rum. Dostala ho prý od jednoho z investorů. Neváhal jsem ani na okamžik a už jsme šli nahoru. Měla to tam hezký, ale na můj vkus celkem dost nepořádek, za který se mě samozřejmě už na schodech omlouvala. Chvilku jsme popíjeli rum, když jí pípla esemeska. Přečetla si jí a na okamžik odběhla do koupelny. Bylo slyšet, jak někomu volá. Když se vrátila, řekla, že si musí na okamžik odběhnout, ale ať počkám, hned bude zpátky. Jakmile odešla, byl jsem zvědaví, a běžel jsem k oknu kam jde. Venku stála nastartovaná modrá Fábie do který nastoupila. Fábie pak popojela si sto metrů po cestě mezi dva stromy a zastavila. Bylo mi to divné, ale odebral jsem se zpátky do křesla a čekal. Po pěti minutách mě to nedalo a šel jsem se podívat k oknu. Auto bylo pořád na stejném místě a Nikola nikde. Najednou mě popadl pocit zvědavosti. Uvědomil jsem si, že jsem tam sám a začal jsem jí tam šmejdit. Ovšem nic zajímavého jsem tam nenašel. Čekal jsem nějaké sexuální hračky, které by sama osamělá žena mohla využít. Ale nikde nic nebylo. Přesunul jsem se k letišti. Peřiny byli neustlané, ale voňavé. Pak jsem se podíval pod postel. Posvítil jsem si mobilem a našel tam zmuchlané tričko. Šáhl jsem na něj, bylo takové místy vlhké. V tom jsem slyšel klíč v zámku. Rychle jsem se přesunul zpátky do křesla a dělal, že si čtu v mobilu. Nikola vešla do dveří opět s omluvou, že se zakecala. Zapomněla si prý u toho kamaráda, co jí vezl v autě tašku, a skutečně jí držela v ruce. Ovšem v obličeji byla červená, jak kdyby si pro tu tašku běžela do centra. Dál jsem tomu však nevěnoval pozornost a vrátili jsme se k pití rumu. Kolem druhé hodiny ráno jsem se chystal volat si taxík. Nikola mi ovšem nabídla, abych u ní přespal. Že stejně za chvíli musíme vstávat do práce, jelikož jsme byli zase už silně opilí a unavený. A tak jsme se sebou plácli na letiště a oblečení hodili jen vedle postele. Chvilku jsme ještě povídali a já začal Nikol pomalu hladit po prsou a sjíždět dolů. Ona pomalu vzdychala. Ovšem když jsem se dostal až dolů. Vrátila mi ruku zpátky na prsa. Po nějakým čase na druhý pokus ruku vrátila zase, ale to už se slovy, že je na to moc unavená, a že brzo vstáváme. Já jsem však byl dost nadržený a pořád naléhal. Nakonec Nikola souhlasila, ale že si musí odskočit do koupelny. Říkal jsem, že je to v pohodě. Ale ona na tom trvala. Za okamžik se vrátila a sfoukla svíčku. Byla totální tma. Sela si na mě a nedala mi šanci k jakýkoli aktivitě. Zajel jsem do ní jak po másle. Říkal jsem si, že jsem jí tím hlazení musel dost vzrušit. Byla fakt dobrá. I když mi to v opilosti trvá déle, byl jsem hotový do pěti minut. Nikol rázně slezla, a bylo cítit, jak se natahuje pod postel a pak si lehla ke mně. Usnuli jsme okamžitě. Za chvilku jsem se probudil s pocitem plného měchýře. Vydal jsem se tedy do koupelny na toaletu. Rozsvítil jsem v koupelně a začal močit, ale jak jsem ho měl ještě v polo tvrdosti, povedlo se mi se netrefit a ohodil jsem zeď. Vzal jsem tedy ubrousek a začal to utírat. Všimnul jsem si na koši na prádlo dalších ubrousků. Jelikož jsem zvyklý udržovat pořádek, vzal jsem je, že je spláchnu do záchodu. Byly ovšem nasáklý. Automaticky jsem k nim přičuchnul. Ano. Byl to známí odér sperma. Okamžitě jsem otevřel koš na prádlo a vytáhl kalhotky navrchu. Na nich bylo to samé. Rozbušilo se mi srdce a nemohl jsem popadnou dech. V ruce jsem držel ty kalhotky a koukal upřeně na ně. Určitým způsobem mě to vzrušovalo, i když mi bylo jasné, že v té Fábii se spíše „zaprcala“ než zakecala. Najednou se mi vrátil jeden podobný zážitek z minulé doby. Péro mi stálo a bušilo srdce. Kalhotky jsem si dal do dlaní a začal si ho honit. Druhou rukou jsem tisknul kapesníčky k obličeji. Byl jsem strašně vzrušený a zároveň se bál, že Nikola otevře dveře. Do půl minuty jsem stříkal. Pak jsem kalhotkami setřel sperma ze země a dal zpátky do koše na prádlo. Kapesníčky jsem spláchnul. Pak jsem si řekl „sakra!“. Uvědomil jsem si, že jsem se měl dát zpátky, že si toho Nikola musí všimnout. Ale už bylo pozdě. Říkal jsem si, co jí teď řeknu. Ale co, když se zeptá, něco vymyslím. Vrátil jsem se do postele, ale už jsem oko nezamouřil. Za čas zazvonil budík v mobilu a Nikola se svým úsměvem řekla: „Dobré ráno“.
mrgev
Příspěvky: 35
Registrován: stř 24. led 2018 11:46:37
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od mrgev »

Hmmm zajimave tesim se na pokracovani.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od vlaji »

zajimavy přiběh.je pravdivy?
hyundai
Příspěvky: 5
Registrován: sob 09. dub 2016 16:40:00
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od hyundai »

Jj, je pravdivý, jen trosku zjednodušeno a jsou změněny místa a jména.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od vlaji »

hyundai píše:Jj, je pravdivý, jen trosku zjednodušeno a jsou změněny místa a jména.
to je pochopitelné,tak se moc teším na pokračováni
hyundai
Příspěvky: 5
Registrován: sob 09. dub 2016 16:40:00
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od hyundai »

Ne ne, sama voda :D
dvajentak
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20. dub 2017 7:37:40
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Vysočina

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od dvajentak »

přidám se já--- a s bydlením??
hyundai
Příspěvky: 5
Registrován: sob 09. dub 2016 16:40:00
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od hyundai »

MILENKA BEZ NÁROKŮ
Část II – poznávaní

S Nikolou jsme se dva dny nepotkali, a ani se nekontaktovali. Já jsem měl smíšené pocity a ona asi neměla potřebu. Možná že jí došlo, že jsem její odskočení prohlédnul. Pomalu jsem začal z poblouznění procitat, když mě přišla esemeska. „Žijete pane? “, stálo na displeji. V tu chvíli mnou projelo zvláštní mrazení. Okamžitě jsem napsal „jasně, co ty? :-)“.
„Oběd u Brázdů“, píplo vzápětí. Odpověděl jsem jí, že tam budu ta deset minut.
Přišel jsem tam a sedl si u stolu. Nikola dorazila až za půl hodiny. Sedla si, a po letmém pozdravu si začala vybírat z jídelního lístku. Bylo to, jako kdybychom spolu před pár dny nic neměli. Začal jsem tedy konverzaci se slovy: „Jak jsi se celou tu dobu měla?“. Ona mi odpověděla, že měla moc práce. Že s šéfem chodili z porady na poradu. Už jí to prý lezlo krkem. „A co ty? stavebníčku“, řekla se svým typickým úsměvem a uhrančivým pohledem.
„Čekala jsem, že se ozveš na kafe?“
Odpověděl jsem jí, že jsem měl taky dost práce, ale že jsem na ní moc myslel. „Jé, to je milý, já si na tebe taky vzpomněla.“, odpověděla s trochu jinou polohou v hlase.
Během oběda jsme se dohodli na večer zase u ní. Udělá prý krevety. Takové jsem prý určitě ještě neochutnal.
Večer skončil zase sexem a další večer v podobném duchu.
Takhle plynuly týdny a měsíce. Pondělky až čtvrtky. Na víkendy jezdila domů do Brna.
Asi po dvou měsících frekvence večerů začala ubývat. Ze čtyř dnů byli jen tři, občas jen dva.
Začali mě hlodat myšlenky na to, že někoho ještě má. Abyste rozuměli, náš vztah byl založen na blízkosti, sexu, trávení společného času, ale žádné „miluju tě“ nebo „mám tě ráda“ tady nikdy nezaznělo. Byl to takový zvláštní vztah. I když já jsem byl zamilovaný až po uši, jenom jsem si to nepřiznával.
Začal jsem se jí tedy při společných večerech a odpoledních kafíčkách vyptávat, na její předchozí partnery. V odpovědích byla taková vyhýbavá, a ubíhala z tématu.
Jednou takhle v neděli jsem jí psal, že se nudím, a jestli by neměla náladu zajít do kina. Napsala mi, že by to šlo, ale až později. Do prahy prý dorazí až večer. Neměl jsem co dělat, tak jsem skočil do auta jel před její dům. Tedy o kousek dál, aby to nevypadalo, že jí šmíruji. Ovšem když na tom tak přemýšlím, myslím, že jsem jí fakt šmírovat přijel. Seděl jsem v autě a četl si knížku HP a relikvie smrti, kterou jsem měl už od ledna rozečtenou. Netrvalo však dlouho a před dům přijela známá modrá fábie. Zase jsem začínal cítit ten adrenalin. To zvláštní napětí. Z auta vystoupila jen Nikola. Vzala si ze zadní sedačky tašku a zamávala směrem k autu a šla nahoru. Fábie odjela. Snažil jsem se skouknou řidiče, ale odjel takovou rychlostí, že jsem viděl jen rozmazanou konturu. Pokračoval jsem ve čtení a čekal na telefon od ní. Za dvě hodiny přišla esemeska, že je unavená, a že z kina nebude nic. Nedávalo mi to smysl. Ten kamarád, co jí přivezl, nahoru nešel. Nikdo jiný se neukázal. Ničemu už jsem nerozuměl. Napsal jsem jí, že mi je to líto a jestli můžu alespoň přijet za ní. Že mi chybí. Vzápětí odepsala, že já jí taky, ale fakt to nejde. Bylo mi to fakt divné, protože když vystoupila z auta byla jeden veliký úsměv. Rozhodl jsem se, že budu čekat dál. Byla už tma a já už si nemohl číst. Jen jsem tam čekal, a představoval si, jak si tam s někým užívá. Nikdo ovšem během doby, co jsem tam čekal, přeci nepřišel. Rozhodl jsem se tedy pod rouškou noci vkrást se do zahrady, a podívat se do oken. Okna byly nahoře, a nebylo tam moc dobře vidět. Krčil jsem se za zahradním domkem. Vylézt na něj, na to jsem fakt neměl koule. Bál jsem se, že na mě někdo zavolá policajty. Tu ostudu bych fakt nepřežil. V oknech se svítilo, ale nic nedělo. Vrátil jsem tedy zpátky do auta. Poslal jsem jí smajlíka. Vzápětí se mi vrátil. Napsal jsem jí, jestli už jí je lepší. Odpověděla, že už skoro spí. Že jak přijela, šla si hned lehnout. Popřál jsem jí dobrou noc. Přišlo mi srdíčko. Něco mi ale nehrálo. Proč by se teda svítilo, když šla spát. Najednou do ulice přijelo taxi. Z něho vystoupil muž v takovým lepším kabátě. Zvedl telefon, něco říkal, a šel hned do zahrady. Chvilku jsem čekal a pomalu šel zpátky za zahradní domeček. Vzrušení bylo silnější než já. Mezi tújemi a domečkem byl hliníkový žebřík, po kterým jsem vylezl na úroveň střechy. Byl jsem docela slušně maskován velkými tújemi a domkem. Výhled jsem měl už prvotřídní. Bylo vidět, jak občas projdou po místnosti. Tak hodinu se nic nedělo. Ale stejně to bylo dost vzrušující. Začal jsem si říkat, jestli nejsem blázen, jestli mi to za to stojí. Ale kdo ten pocit nepozná, asi to ani nemůže pochopit. Bylo to silnější než já. Pak jsem viděl toho týpka, jak se zvedá, a odchází někam pryč. To už párkrát šel. Ale když se vracel zastavil se na konci místnosti a Nikola se zvedla taky. Pohladil jí vlasy a začali se líbat a vzájemně si svlékat vršky oblečení. Srdce se mi zase rozbušilo. Pak se zase ztratili z výhledu. Měl jsem ho v ruce a bouřlivě onanoval. Nic jsem sice neviděl, ale představoval jsem si to. Během dvou minut jsem byl hotov. Asi za půl hodiny se postavila Nikola a někam odešla. Vzápětí se postavil i on a začal se oblékat. To už jsem rychle slezl a šel do auta. Do dvaceti minut přijel zase jiný taxík a ten muž odjel. Měl jsem hroznou chuť jít teď nahoru a pořádně jí to udělat. Ta touha byla hrozně silná, ale bylo mi jasné, že můžu jet tak maximálně domů. Tam jsem si ty představy pořád přehrával před očima a u toho jsem snad desetkrát masturboval.
Hned v pondělí ráno jsem napsal Nikole, jestli jí je už lépe. Odepsala, že už jó. Že na ní asi něco lezlo. Přišlo mi to docela vtipný, a v kanceláři jsem trochu vyprsknul. Až se někteří kolegové na mě podívali. Navrhnul jsem jí, že si můžeme včerejšek nahradit dnes. Souhlasila. Já jsem byl do večera jak na trní. Vymýšlel jsem způsob, jak zůstat v bytě chvilku sám. Chtěl jsem pátrat po stopách včerejší akce. Úplně mě to pohltilo.
Po práci jsem jí nabral do auta kousek za stavbou, aby nás někdo neviděl. Začali jsme se líbat. Ale já jsem si jen představoval, jak mu ho včera musela kouřit, a že se jí možná do té pusy i udělal. Stál mi jak stožár. Nikola tam zajela rukou a řekla: „Ale, ale. Tady je někdo trošku nedočkavý.“ Nejradši bych jí tam položil hned v tom autě v ulici. Během cesty jsme si povídali, jako vždycky o práci, a co se nového stalo. Když jsme dorazili k ní, takové vzrušení už nebylo. Měl jsem hroznou chuť to tam zase prohledat a nalézt pozůstatky včerejška. Zeptal jsem se tedy co budeme pít. Nikola řekla, že nic nemá. Podíval jsem se na kuchyňskou linku a v nadsázce řekl: „To vidím, už je vypito“. A ukázal na prázdnou lahev od vína a dvě sklenky. Nikola jen odvětila, že to je ještě z minulého týdne, jak u ní byla kamarádka z Brna. Nicméně se nabídla, že skočí k Vietnamci pro nové. Celý den jsem nic pořádného nevymyslel, a nakonec to šlo takhle lehce. A to mě napadali fakt bizarní nápady, jak ji dostat z bytu ven.
Nejdřív jsem zkouknul skleničky. Samozřejmě od rtěnky byla jen jedna. Prošel jsem postel, byl jsem jak šílenec. Centimetr po centimetru jsem hledal zbytky toho aktu. V koupelně jsem prošel prádlo. Jako něco jsem našel, ale to mohlo být už od minule. Vtáhl jsem její slepené triko z pod postele. V tom přišla zpět. Rychle jsem ho hodil zpátky. Přinesla dvě lahve vína a brambůrky. Překvapilo mě, že vína už byly vychlazené. Hold Větve jsou vždy připravený. Pak jsme si jako obvykle zalezli do postele popíjeli vínko a křupali brambůrky. Povídali jsme si a na pozadí hrála televize. První lahev vína už byla vypitá, a v té druhé zbývala sotva polovina. Zabrousil jsem zase na téma ostatních chlapů. Říkal jsem, že jsem měl sen. Byli jsme v nějakým swinger klubu. Nikola se trochu pousmála a řekla: „No povídej, to mě zajímá“. Ve v očích se jí zase něco rozsvítilo. Věděl jsem, že jdu správným směrem. Popisoval jsem, že jsme byli uvnitř na baru úplně nahý, a popíjeli panáky. Byla tam valná většina chlapů, a všichni tě sjížděli pohledem. Nikola do toho vstoupila: „Ty mě chceš asi vzrušit, viď“, a celá se při tom oklepala. Pomalu mi sjížděla mezi nohy. „A co bylo dál?“ , zeptala se vzápětí. Já jsem pak musel jít na záchod, a když jsem se vrátil. Ty už jsi tam nebyla. „A kde jsem byla?“, řekla, a přitom mě ho už drtila v ruce. No já jsem tě šel hledat, ale nikde jsi nebyla. Procházel jsem jednotlivý místnosti, a ty pořád nikde. Všude byla tma a svítilo jen slabé světlo. Pak jsem zaslechl tvé sténání, a pleskání z další místnosti. Šel jsem tedy pomalu tam, a viděl, jak si to rozdáváš se dvěma cizími muži. Stál jsem tam u dveří a celé jsem to jen pozoroval. Hrozně mě to vzrušovalo. Byl to ten nejvíc vzrušující pohled, co jsi dokážu představit. Když jsem se probudil, měl jsem ho jak kámen. Nikola mi přestal tak silně drtit penis a trochu vykulila oči. „Tohle tě vzrušilo?“, řekla s jemnou intonací hlasu. „Šíleně“, odpověděl jsem. Pak už jsem to nevydržel, a začal z Nikoly strhávat oblečení. Horlivě mě to táhlo k její pipince. Začal jsem jí lízat, a přitom jsem si představoval, jak jí tam jezdí cizí penis. Nikola toužebně zasténala: „Pojď už“ a já jsem do ní zajel. Byl jsem tak vzrušený, že jsem se udělal během pěti sekund. „To snad ne“, vzdychla Nikola, a začala se projíždět sama rukou. Já jsem jen koukal a oddychoval. A jak jsem viděl, že si projíždí rukou semenem plnou prcinku, a roztírá si to všude kolem, okamžitě jsem jí začal lízat. Nikola se na chvilku zarazila se slovy. „No počkej, vždyť si tam“, položil jsem jí ruku na ústa a pokračoval. Během pár sekund jsem začal na prstech cítit stahy. To už se Nikola prohýbala jak luk a schoulila se do klubíčka na bok. Ležela tam snad ještě minutu a oddechovala. Pak mi řekla, že to byl nejsilnější orgasmus, co kdy měla. Pak dodala, že si zasloužím odměnu, a ještě mi ho pomalu dlouze vykouřila.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od vlaji »

Hm zajímavé, dobře se to čte a jsem zvědavý jak se to vyvine
tarenor
Příspěvky: 876
Registrován: čtv 09. bře 2017 16:37:56
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Jsem submisivní nadrženec
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1307

Re: PP - MILENKA BEZ NÁROKU

Příspěvek od tarenor »

To se čte úplně samo. Pokračuj co nejdříve.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: matttew, sluhapromadam, valos, valsoraj a 160 hostů