PP Poprvé na swingers jako cuckold

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Poprvé na swingers jako cuckold

Příspěvek od Cuck4 »

Rád se s Vámi podělím se zkušenostmi cuckolda poprvé na swingers. Před mnoha lety poté co jsem ženu přesvědčil aby souložila s jinými muži jsme vyrazili u nás v ČR na swingers. Problémem bylo něco, co jsem pochopil až později. Tehdy se u nás dělali tyto akce tehdy běžně jen pro páry a já po přemlouvání manželky kývnul na trvalou podmínku, ze nikdy nebudu souložit s jinou ženou. Tehdy jsem měl ještě povoleno ji hladit či dokonce lízat. To už samozřejmě dnes neplati. Tehdy jsme poprvé byli na sw a leželi jsme v největší místnosti a sledovali okolí. Najednou si vedle nás lehli starší manželé z Dánska a on začal hladit a posléze i lizat moji ženu. Tehdy jsem pochopil, že jsem se dobře oženil. Dánka se ke mě přitulilila a čekala totéž. Začal jsem ji hladit a posléze lizat na kundě, což se ji evidentně líbilo. Moje žena však byla podstatně dále, protože Dán už měl nasazenou gumu a zběsile jí šukal. Moje péro bylo k prasknutí a Dánka brutálně vzrušená. Já ji lizal a honil rukama, posléze i v zadku, ale ona chtěla šukat to moje naběhlé péro. Jenže já věděl, že nedodržení slibu bude znamenat konec našich experimentů. V tu chvíli moje žena stahla gumu z Dána a strčila si jeho péro do kundy. Stačilo několik pohybů, vytáhl ho a celou ji postříkal. To Dánku vyrajcovalo a chtěla ho tam taky. Moje koule byly k prasknutí a lizal jsem jako divej. Moje žena si rozmazavala seneno po sobě a sledovala, co udělám. Předem věděla, že nic dalšího. Dánka mě praštila přes ptáka a naštvaně odešla. Moje žena se ke mně přitulila a povídá, hezké ne? Moje péro trčelo, přihlížející udiveně koukali a my šli k baru. Žena u baru vypila šáňo a povídá, že pojedeme domu. Vezmi si jen triko, jinak pojď k autu nahý. V autě mě vždy pohladila aby pořád stál a sama si ji honila. Na Roudné povídá. Zastav tamhle u těch kurev. Zastavil jsem v očekávání, co bude. Po zastavení povídá, sundej si triko, vylez z auta a můžeš si ho na silnici vyhonit. Pokud ne, tak 14 dní si ho honit nebudeš. Byl jsem tak nadržený, že jsem stáhl triko, vylétl úplně nahý ven a začal před přítomnými kurvami zběsile onanovat a asi po nekolika sekundách i stříkat na silnici. Úplně hotový jsem vpadl dovnitř a žena mi povídá: "To nechápu, že se toho nějaká žena dobrovolně vzdá. Jsi můj hodný paroháč." Tehdy jsem se stal poprvé jasným cuckoldem.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: PP Poprvé na swingers jako cuckold

Příspěvek od zvědavec »

Dusevni pouta jsou mnohem silnejsi nez pouta fyzicka.
Pes ktery ma rad sveho pana pocka na voditku i kdyz by ho mohl snadno prekousnout.
Tim nesrovnavam vubec nikoho s oddanosti psa, jen to myslim jako nesouvisejici priklad dusevnich pout.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: PP Poprvé na swingers jako cuckold

Příspěvek od zvědavec »

Tobe porad stal ocas od Danky k baru az po nastup do auta? Parkoviste bylo na ulici?
A co rikaly slapoty kdyz jsi pred nimi strikal a zase odesel? Chtala to po tobe HW vickrat aby ses vystrikal pred ostatnimi zatimco ona mela milence?
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Poprvé na swingers jako cuckold

Příspěvek od Cuck4 »

Ano stál mi až k autu, ale parkoviště bylo speciálně pro klub. Přiznám se, že jsem slapoty nevnímal, jak jsem byl vzrušenej, ale bylo jich tam několik. Moje HW to venku zatím znovu nechtěla, ale doma před milencem na podlahu to opakovaně....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: wukong a 206 hostů