PP Sex na nudistické pláži

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od Cuck4 »

Moc rádi jezdime do francouzského karibiku, kde je velká možnost sexuálního vyžití. Při naší prvé dovolené jsme již měli za sebou řadu swingers party u nás, kde mi to moje hotwife krásně ukazovala. To ale nebylo nic proti zážitkům ve výše uvedené destinaci. Navštívili jsme nejprve swingers, kde drtivá většina osazenstva byli černoši. Průběh byl obdobný, ale přítomnost atraktivní blondýnky mezi nimi způsobil úplný poprask. Tehdy jsem si přišel opravdu na své a stejně tak i moje žena. To jsem ale ještě netušil, co mě čeká na nudistické pláži za několik dní. Trávili jsme tam většinu dní a byli tam černoši, kteří si je před přítomnými dámami honili a snažili se je přemluvit k sexu s nimi. Seznámili jsme se tam se čtveřicí z Prahy, se kterými jsme chodili občas na večeři, ale k sexu s nimi nedošlo, protože měli zájem o skupinový sex, což já nemohl dodržet. Takže jsme se pak bavili jen na pláži, což oba muže evidentně mrzelo. A to zvláště po tom, co tam jeden podvečer zažili. Na pláž přišel černošský pár a on se vyzívavě díval na moji ženu. Já byl zrovna v moři, když najednou k mojí ženě přišla jeho partnerka a začala se s mojí ženou líbat a hladit. Po chvíli za nimi přišel její přítel, svoji partnerku odstrčil a začal brutálně šukat mojí ženu. Naši známí z Prahy byli úplně konsternovaní. A to ještě vice tehdy, když jsem vylezl z vody se stojícím ptákem a přišel jsem k mé milující se ženě a ona mi řekla: "Jdi do moře a neruš" a před asi 30 lidmi na pláži si to s tím černochem a znovu i s jeho partnerkou opakovaně rozdávala. Já přišel z moře se stojícím perem za našimi známými z Prahy a společně s nimi se dival, jak mám super manželku. Jeden z mužů se na mě naklonil a pošeptal, že si myslel, že jsme v sexu zdrženliví, ale tohle že ještě nezažil a že mi to závidí. Pak jsme je ještě opakovaně na pláži potkávali, ale oba muži museli moji ženu ignorovat, protože jejím partnerkam se moje žena moc nelíbila, resp. jí asi záviděli. A to o to vice, když si z pláže každý večer odváděla jednoho milence, se kterým pak trávila na hotelu celou noc. To bylo také samozřejmě super, ale na zážitek z pláže to zdaleka nemělo....
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od Martinek »

Super zkušenost. Co sendvič, už proběhl s tebou a milencem?
helzde
Příspěvky: 80
Registrován: pon 13. dub 2015 12:01:14

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od helzde »

Trosku si nam mohl a chtelo to mnohem vice detajlne rozebrat a probrat ten vecer s temi cernochy na swingers, ale jinak super
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od zvědavec »

Cuck4 píše:Moc rádi jezdime do francouzského karibiku, kde je velká možnost sexuálního vyžití. Při naší prvé dovolené jsme již měli za sebou řadu swingers party u nás, kde mi to moje hotwife krásně ukazovala. To ale nebylo nic proti zážitkům ve výše uvedené destinaci. Navštívili jsme nejprve swingers, kde drtivá většina osazenstva byli černoši. Průběh byl obdobný, ale přítomnost atraktivní blondýnky mezi nimi způsobil úplný poprask. Tehdy jsem si přišel opravdu na své a stejně tak i moje žena. To jsem ale ještě netušil, co mě čeká na nudistické pláži za několik dní. Trávili jsme tam většinu dní a byli tam černoši, kteří si je před přítomnými dámami honili a snažili se je přemluvit k sexu s nimi. Seznámili jsme se tam se čtveřicí z Prahy, se kterými jsme chodili občas na večeři, ale k sexu s nimi nedošlo, protože měli zájem o skupinový sex, což já nemohl dodržet. Takže jsme se pak bavili jen na pláži, což oba muže evidentně mrzelo. A to zvláště po tom, co tam jeden podvečer zažili. Na pláž přišel černošský pár a on se vyzívavě díval na moji ženu. Já byl zrovna v moři, když najednou k mojí ženě přišla jeho partnerka a začala se s mojí ženou líbat a hladit. Po chvíli za nimi přišel její přítel, svoji partnerku odstrčil a začal brutálně šukat mojí ženu. Naši známí z Prahy byli úplně konsternovaní. A to ještě vice tehdy, když jsem vylezl z vody se stojícím ptákem a přišel jsem k mé milující se ženě a ona mi řekla: "Jdi do moře a neruš" a před asi 30 lidmi na pláži si to s tím černochem a znovu i s jeho partnerkou opakovaně rozdávala. Já přišel z moře se stojícím perem za našimi známými z Prahy a společně s nimi se dival, jak mám super manželku. Jeden z mužů se na mě naklonil a pošeptal, že si myslel, že jsme v sexu zdrženliví, ale tohle že ještě nezažil a že mi to závidí. Pak jsme je ještě opakovaně na pláži potkávali, ale oba muži museli moji ženu ignorovat, protože jejím partnerkam se moje žena moc nelíbila, resp. jí asi záviděli. A to o to vice, když si z pláže každý večer odváděla jednoho milence, se kterým pak trávila na hotelu celou noc. To bylo také samozřejmě super, ale na zážitek z pláže to zdaleka nemělo....
Ty s ni mas na dovolene sex? Nebo jen milenci? Ty smel sis ho vyhonit v Karibiku? Mel jsi na nudaplazi nekdy zamceneho ptaka, nebo na swingers akci? Byva to bezne?
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od Cuck4 »

Sendvič jsem s milencem neměl a sex s mojí paní asi 2 roky také ne. Na dovolené, ale i doma smím onanovat výhradně po schválení mojí hotwife asi jednou týdně a ejakulovat cca jednou za 14 dní. Klícku zatím nemusim nosit, pokud vše dodržím. Zvl. nesmim bez jejiho vědomí onanovat. Nyní jsme se domluvili, že milenec do ní bude běžně stříkat a za to zcela výjimečně asi jednou za půl roku budu moci po něm do vystříkané kundy se také udělat. Na dovolené jí musim domluvit sex s dočasným milencem, kterého si vybere, aby nemusela šukat se mnou. Jinak jí dělám jazykem a vibratorem a do doby, než seženu milence, nesmím onanovat a ani o to žádat.
Smajlik999
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. pro 2017 20:31:44
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moc si užíva pozornosti mužú, milence hledá
Bydliště: Morava

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od Smajlik999 »

Supr zazitek, taky bych chtel zazit takovou dovolenou jenom bych se asi obaval ze muzeme neco chytit, bez kondomu ani ranu. My mame zatim jenom zazitek s voaeur-em, ktery prisel k nam asi na 2 m. Ze zacatku nic moc pocit, ale pak jsme si ho prestali vsimat.
Uživatelský avatar
Rosticek
Příspěvky: 34
Registrován: pát 25. bře 2016 2:14:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1240
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od Rosticek »

Zní to velmi zajímavě, vzrušující zážitek. Mohl by jsi mi tady (nebo případně do SZ) napsat, kde přesně jste to byli? Rád bych tam s tou mou taky zajel. Černoši se jí líbí a vzrušují ji, chtěla by to s nimi zkusit, a na takové pláži, kde si je černoši honí by ve spojení s mým nasazeným pásem cudnosti byla určitě jako v sedmém nebi. Díky. :)
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od zvědavec »

A kdyz mas povoleno honit, dava ti HW nejaky skrtici krouzek aby ti vic a dele stal?
A kdyz jen honis bez strikani, co delas po hineni kdyz ti jeste stoji?
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od zvědavec »

Honi ti nekdy ocas botou?
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Sex na nudistické pláži

Příspěvek od Cuck4 »

Ne škrtící kroužky ani botu neužívá. Po honění musím počkat až sám klesne. Je to peklo. Myslím furt jen na to až se budu moci vystříkat....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: voov a 197 hostů