Apokalypsa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Inspiraci jsem našel na zahraničním webu. Jestliže bude hojný ohlas, slibuji pokračování.



PŘÍBĚH:

Konec přišel rychle. Virus se šířil po celém světě tak rychle, že nikdo neměl čas připravit nebo potlačit jeho účinky. Někteří přežili, ale jen velmi málo. Svět byl posetý městy duchů a detritem ztroskotané společnosti. Moje přítelkyně a já jsme nějak přežili. Zjevně jsme byli součástí štěstí, nebo možná nešťastných, jen zlomku lidí, kteří byli imunní vůči účinkům viru.

Oba dva jsme mladí studenti, mně je 25 let a studoval jsem právnickou fakultu, přítelkyni Tamaře je 23 let a studovala veterinu. Tamara byla silnější než já, byla velice pragmatická slečna a dokázala se se smrtí blízkých smířit lépe než já. Ztráta přátel a členů rodiny byla pro mě devastující. V následujícím roce jsme se přestěhovali z našeho domova v Praze do Podkrkonoší, kde moji zesnulí rodiče měli chatu. Udělali jsme to, abychom se vyhnuli ostatním přeživším a v přírodě tak zapomněli na hrůznou situaci minulého roku.

Našli jsme náš nový domov zastrčený v malém údolí, které dokonale vyhovuje našim potřebám. Dobrý přístup k pitné vodě a dostatku zásob. Nebyli jsme tak daleko od menších měst, a tak jsme se příležitostně snažili shromažďovat zásoby. V této oblasti byla hojná zvěř, takže jsme občas s loveckou puškou mého otce něco ukořistili. Také jsme na zahrádce zasadili zeleninu a ovoce, takže jsme se měli nad poměry dobře.

Byl to konec léta a já jsem odvážil ven o něco dále, než jsme měli stanovený náš perimetr, abych se pokusil najít některé lékárny s léky, které bychom mohli potřebovat pro nadcházející zimu. V jednom městě jsem narazil na menší zastrčený obchod s léky, dveře do ní byly ovšem otevřené. Vytáhl jsem zbraň a pomalu vstoupil do obchodu s léky. Jak jsem pomalu vstoupil do lékárny, slyšel jsem vzlykat. Mladý muž stál nad jiným mužem, který byl na podlaze pokrytý pokrývkami. Namířil jsem svou zbraň na toho muže, který se díval dolů na svého přítele. Byl překvapen, že mě viděl a prosil mě, abych ho nezabil. Byl podvyživený a velmi vyděšený. To byl Jindra. Martin, druhý kluk, byl nemocný a potřeboval lékařskou pomoc. Bylo zřejmé, že tito kluci nejsou hrozbou.

Jindrovi bylo osmnáct a Martinovi bylo třicet let. Setkali se po konci dnů a stali se blízkými kamarády, kteří si navzájem pomáhali přežít. Neudělali to moc dobře. Oběma jsem se rozhodl pomoct a přivedl je k nám na chalupu. Po několika týdnech jídla, odpočinku, léků a čerstvé vody se oba rychle zotavili. Oba naši asistenci velmi ocenili. Byli to dobří kluci a rychle jsme se stali přáteli.

Během příštích několika měsíců se Jindra a Martin naučili všechny úkoly a odpovědnosti, které potřebovali k udržení našeho života v perimetru. Po celou dobu byl pro nás všechno nový život, ale v tomto okamžiku se nám podařilo dosáhnout dobrého života. Léto se stalo podzimem; a brzy se obrátil na zimu. Byla to drsná, chladná zima. Strávili jsme většinu dní uvnitř se snahou udržet se v teple. Dobré dny byly věnovány shromažďování dřeva nebo lovu. Občas jsme s Tamarou zašli do patra, kde jsme měli pokoj, abychom se věnovali našemu sexuálnímu životu. Nemysleli jsme na to, že by to byl problém, protože jsme byli pár a vždycky jsme měli zdravý sexuální život.

Problémem bylo, že to bylo kruté vůči Jindrovi a Martinovi. Neuvědomil jsem si, jak náš sexuální život ovlivní dva mladé lidi. Občas na nás měli oba narážky, ale u nich to zůstalo. Kluky jsem chápal, Tamara byla vcelku pohledná holka, měla blonďaté jemné vlasy po ramena, modré oči, smyslné plné rty a pěkná kulatá prsa, která padla do rukou. Měla sice větší zadeček, ale i to se mi na ní líbilo, navíc s její poměrně velkou výškou to nebylo tolik vidět.

Jeden večer jsem se rozhodl otevřeně o situaci promluvit a trochu klukům ukázat moji dominanci, že je Tamara jenom moje, za oknem probíhala vánice, my seděli na pohovkách okolo krbu, měli jsme velkou sedačku ve tvaru L, na které jsem seděl já, Martin a Lucka. Lucka seděla uprostřed a Jindra seděl sám v křesle nejblíže mně, zachumlaní v dekách, vevnitř bylo příjemné teplo. Otevřeli jsme při té příležitosti pálenku a víno, kterou jsme si šetřili celý rok. Nejdříve jsme klábosili, co je potřeba udělat, naše plány a mnoho dalšího. Po vypité flašce a panáku pálenky, kdy mně po tak dlouhé době alkohol celkem rychle omámil, jsem konečně našel odvahu. "Vím, kluci, že je pro vás kruté ta sexuální frustrace z toho všeho, jsme dospělí lidé a pokusme se to vyřešit nějako lidsky, jsme kamarádi a to bychom měli udržet." Celý čas jsem spíše koukal na mladšího Jindru, který seděl nejblíže mně, nechtěl jsem přes Lucku koukat na Martina, postupem času se totiž on stal díky naší péči silným konkurentem v technických věcech. „Víte…..“ zasekl jsem se, jelikož Jindra spíše koukal skrz mě než na mě. Otočil jsem se a ztuhnul jsem. Tamara byla opřená o Martina a líbali se, byl to divoký polibek plný vášně. Navíc to nebyla jediná věc. Měl jsem dobrý výhled, Tamča už nebyla pod dekou, jelikož se jí shrnula dolů. Martin měl ruku v jejích teplákách, které nosila po chalupě, a bylo vidět, že v mušličce mé přítelkyně rajtují Martinovy prsty. „Co to ,kurva, má znamenat?“ Zakřičel jsem, oba se od sebe odlepili a přitom Tamča vydala vzrušující aaaah, jak jí Martin tlačil prsty do mušličky. „Zlato, strašně se omlouvám, to ten alkohol a všechno….“ Tamara se odlepila od Martina a přesunula se ke mně a políbila mě. Cítil jsem v ústech směs alkoholu a slin cizího muže. Byl jsem celý ztuhlý a v penisu mi pulsovalo jako nikdy předtím. Tamara se odsála od mých úst a stáhla mi kalhoty, a uchopila můj penis ústy, začala příjemně srkat a sát, jak to dělala, když náš vztah začínal a vše bylo nové. Na Martina zatím vystrčila zadeček v teplákách. Dál jsem však už nevnímal, zavřel jsem oči a nechal jsem se unášet ústy mé přítelkyně. Po chvíli jsem se vzpamatoval a ucítil jsem, že Tamara se pohybuje dopředu dozadu. Šokem jsem otevřel oči a zjistil, že Tamča už nemá tepláky ani růžové krajkové kalhoty, co nosila a nechává se zezadu obrážet Martinem. Oba hekaly neuvěřitelným způsobem a byl slyšet mlaskavý zvuk mušličky mé přítelkyně, do které narážel penis Martina. V tu chvíli jsem explodoval do úst mé přítelkyně. Tamča to vše spolykala, ač to byla neuvěřitelná dávka, a přemístila svoji hlavu na druhou stranu, kde už stál Jindra se svým zdviženým penisem, který byl stejně velký jako můj, Tamča na nic nečekala a vsála ho mezi její lačná ústa. Neprotestoval jsem a omámen vůní sexu jsem vjel pod triko mé přítelkyně a dráždil už tak naběhnuté bradavky. Poté jsem se přemístil ruku po břiše až k chlupatému pahorku, Tamča si nechala po apokalypse narůst trojúhelník z chloupků, o který se starala, mně to připadalo ženské, takže jsem nikdy nic nenamítal. Chvíli jsem jí prstem honil poštěvák, kdy Tamča zvýšila svůj hlasitý projev. Věděl jsem, že za chvíli dosáhne vrcholu. Občas jsem, nechtíc, šáhnul na penis Martina, to byl macek! I mě příroda obdařila nějakými 18 centimetry, ale na Martina jsem se nechytal. Měl ho dvakrát tak širokého a určitě měl nad 20 cm. Bez mála minutu trvalo tohle propojení, kdy všichni tři vyvrcholili naráz. Jindra do pusy mé přítelkyně, Tamča sebou mohutně škubla a polootevřenou pusou vypustila ohromný vzdych, Martin zarazil hluboko svůj penis do mé přítelkyně a vyvrcholil tam celou dávku semene. V tu chvíli jsme si nikdo neuvědomil, že Tamaře došla antikoncepce před půl rokem, tedy i před tím než se kluci stali našimi přáteli.

Nastalo hrobové ticho a po nějaké minutě a trapnosti se kluci omluvili, vzali své oblečení a odešli vedle do pokoje, kde spali. Mezi mnou a Tamčou nepadlo ani slovo, unavení jsme šli do patra a usnuli v našem pokoji, každý na své půlce postele.

Ráno mě probudila Tamara, brečela a hrozně se mi omlouvala. „ Moc mě to mrzí, to ten alkohol, miláčku, já chci jen tebe.“ Napil jsem se skleničky vody a kývnul. „Včerejšek se nikdy nestal a už se nikdy nestane, ty a kluci mi to musíte slíbit, poté tu můžeme žít.“ Spolknul jsem moji žárlivost a ego. Tamara to přijala a slíbila mi to.

Oba jsme se oblékli a šli jsme dolů. Za oknem bylo vidět, že vánice již odezněla a je hezký zimní slunečný den. Kluci už byli vzhůru a připravili snídani, oba se ke mně přířítili a objali mě. Strašně se omlouvali, že se to nemělo stát, že byli po měsících frustrovaní a neovládali se. Klukům jsem vylíčil mé podmínky, oba bezpodmínečně souhlasili a slíbili, co jsem chtěl. V tu chvíli se mi ulevilo, kdybych jen věděl….
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Apokalypsa

Příspěvek od kohout50 »

Jak to pokračovalo?
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od vinklar »

Začíná to zajímavě, určitě pokračuj
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Apokalypsa

Příspěvek od pepe »

Pokracuj prosim
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Mispulin »

Chlape dobrý...! Rozhodně pokračuj. !
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Všem, kdo napsal děkuji za komentář. Trochu mě mrzí, že na 560 zobrazení tu jsou jenom 4 komentáře. Člověk si pak říká, jestli to má vůbec cenu psát. Přidám 2. díl a uvidím, jestli to bude mít větší odezvu. Příběh by měl mít v ideálním případě 5 dílů.
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Apokalypsa II.

Dny ubíhaly, všichni jsme měli mnoho práce, takže se na nepříjemnou (pro někoho příjemnou) noc rychle zapomnělo, alespoň jsem si to myslel. Zima rychle utíkala a blížily se poslední dny zimy. Martin se jeden den rozhodl prozkoumat město vzdálené kousek od našeho perimetru. Bohužel ho cestou z města zastihla vánice, do chalupy se dostal pozdě v noci, silně podchlazený. Důsledkem toho byla silná chřipka.

Martin ležel v místnosti, kde si s Jindrou zařídili pokoj, od přítelkyně dostal první péči, horký čaj, nějaké léky na horečku a obklady. Všichni jsme měli o Martina strach, nevypadal na tom nejlépe. Nejhorší bylo, že i Jindra pomalu začal projevovat příznaky nemoci, příčinou bylo asi to, že spolu s Martinem sdíleli pokoj. „Takhle to dál nejde.“ Pronesla Tamara, když jsme společně s Jindrou seděli u jídelního stolu. „Není možné nechat Jindru u Martina, všichni se od něj nakazíme a nikdo nebude schopný se postarat o chod chalupy.“ Jindra přitakal. „Tamča má pravdu, lehnu si ke krbu na pohovku, Martin musí na pár dní do karantény než se dostane z nejhoršího.“ S tím jsem souhlasil, byl to rozumný nápad. „To je přeci blbost, obývací pokoj je moc velký, v noci tu je zima. Prostě ti s Jirkou uvolníme půlku postele, budeš spát na ni.“ Tohle mě zarazilo, nebylo mi to vůbec příjemné, ale ten argument byl rozumný. Jindra a Tamča se na mě dívali, čekali na moji reakci. „Dobře, Jindra bude spát na půlce, my na druhé, ale já budu blíže ke středu.“ Takhle jsme se domluvili a věnovali se jiným záležitostem. Tamara se šla starat o domácnost a o Martina. My s Jindrou jsme se zatím postarali o zásobu dřeva a vody. Večer jsme něco pojedli a po náročném dnu jsme šli do postele. Tamara ještě zkontrolovala Martina, aby měl vše, co potřebuje.

Nahoře v pokoji proběhlo vše dle domluvy. Jindra ležel na své půlce pod svojí dekou, my s Tamčou na druhé půlce, kdy Tamča ležela blíže ke kraji. Tamča ležela přitisknutá zadečkem ke mně a spokojeně usínala. Tamary zadeček mě ovšem neskonale vzrušil, jelikož jsme poslední dny na sebe neměli čas, takže jsme spolu neměli sex. Vlastně jsme neměli sex od té doby, co mě podvedla. Tamara si to nejspíš uvědomila, jelikož začala třít svůj zadeček o můj zpola naběhnutý penis. Užívala si to a já taky. Vedle nás již pravidelně oddechoval Jindra, věděl jsem, že spí. Ucítil jsem, že si Tamča sundává kalhoty a spodní prádlo. Usínání bylo vmžiku pryč, Tamča se na mě otočila, z boku mě převalila na záda, sundala mi kalhoty a nasedla na mě. Cítil jsem příjemné vlhko a teplo, zajel jsem do ní celý. Tamara se neudržela a slastně svým vysokým: „Aaaaach..,“ prolomila ticho. Stále jsme byli pod dekou, Tamča mě zavalila polibky a tlumeně mi vzdychala do úst, aby to neslyšel Jindra, který kousek od nás spal. Byl jsem použit jako sexuální nástroj, vzrušen na nejvyšší míru se na mně Tamča vozila přitisknutá na mně pod dekou. Po chvíli téhle vzrušivé poloze si přetáhla tričko přes hlavu a nabídla mi svá volná prsa (Tamča nikdy nenosí podprsenku na spaní) Začal jsem jemně cucat prsa mé přítelkyně, krásně voněla a mě to vzrušovalo ještě víc. Byl jsem šťastný, jak jsme překonali tu krizi a že vše je zase vpořádku a já můžu spát s mojí přítelkyní.

„Copak tam děláš pod tou dekou, Jindro?“ Zeptala se směrem k Jindrovi moje láska. Hlas se jí třásl vzrušením a pravidelně oddechovala, když jsem svým penisem narazil na dno její mušličky. Chtěl jsem se vysmeknout, ale Tamara mě mušličkou držela pevně. Odpovědi jsme se nedočkali, ale zřetelně jsem v té tmě viděl, že si musí Jindra honit svojí chloubu. Tamara se otočila na mě a koukala na mě svrchu. „Co kdyby se k nám Jindra přidal, můžeme zkusit ten sendvič, a ty mi pak můžeš pomilovat zadeček, přeci jsme to při studiu chtěli zkusit....“ V Tamaře se znovu probudilo její druhé dvojče, chlípná děva, co potřebuje uspokojit. Tamara celá tekla, jedním tahem ruky odtáhla z nás peřinu a namáčkla se na mě, nedokázal jsem reagovat, jelikož když jsem otevřel pusu, abych odpověděl, strčila mi Tamara jazyk do úst a zuřivě mě líbala. Chvíli se nic nedělo, doufal jsem, že Jindra zůstane na své polovině a dodrží naši dohodu. Já hlupák! Ucítil jsem u mých nohou pohyb, Jindra se obkročmo posadil přes moje nohy, najednou se za Tamarou objevila jeho hlava, usmíval se. Tamara se více prohnula a já to ucítil, ten parchant právě vniknul mé přítelkyni do zadečku. Už tam byl celý a jeho koule se tiskly na mé, kůže na kůže. Myslel jsem, že mi to bude vadit, ale to tření mě vzrušovalo. Tamara byla jako smyslů zbavená, chroptěla a vzdychala na celou chalupu, Martin nás musel jistě slyšet celá postel pod náporem našich těl vrzala. „Dělej, Jirkoooo..“ Pobízela mě přítelkyně k větší aktivitě a já jako poslušný pejsek zrychlil své tempo v její mušličce. Tamara mě přestala líbat, napřímila se do vzduchu a chytla se Jindry. Natočila se k němu a začala se s ním předemnou líbat. Jindra nelenil a využil uvolněných prsou, jedno chytl a začal mnout bradavku v ruce. Já chytl druhé a pevně jsem ho držel. Oba jsme s Jindrou těžce oddechovali, bylo to vzrušivé a nové. Tamara prožívala dlouhý orgasmus, kdy nás oba povzbuzovala, abychom jí mrdali víc a tvrději. Na střídačku se s námi líbala a tiskla nás k sobě. Nevydržel jsem to zběsilé tempo a s mohutným heknutím jsem začal stříkat do lůna mé přítelkyně. Tamara vyvrcholila v mohutném orgasmu, poté následoval Jindra do zadečku. Jindra odpadl na stranu a Tamara si lehla mezi nás, z obou dírek jí vytékal proud semene. „Děkuji, kluci.“ Poděkovala Tamara, otočila se na Jindru a políbila ho, poté se otočila ke mně, políbila mě na tvář a přitulila se ke mně zády k Jindrovi. Zůstala nahá, Jindra toho využil, přikryl nás všechny jednou dekou a namáčkl se na Tamaru zezadu. Oba hnedka usnuli. Já ležel nehnutý na zádech a přemýšlel, co se právě stalo. Tok myšlenek přerušil až klidný spánek.

Celý zmatený jsem se ráno probudil, Tamara už neležela mezi námi. Byla pryč, nejspíš se šla po včerejšku umýt, tohle se zase nešikovně zvrtlo, pomyslel jsem si. Zamžoural jsem a zjistil, že Jindra stále leží přikrytý na své polovině, blaženě ležel na zádech a usmíval se, asi spí. Ranní idylku ovšem narušil pohyb, kterého jsem si všimnl pod peřinou Jindry. Šokem jsem sebou cukl. Jindra si toho všiml, otevřel oči, podíval se na mě a usmál se. „Přítel se ti už probudil, kočičko.“ Pohyb pod peřinou ustál, Jindra odsunul peřinu a ona tam byla. Čistila Jindrovi poloochablý penis, když si uvědomila, že už jsem vzhůru, přestala Jindrovi kouřit a usmála se na mě. „Ty spáči, Jindra už si se mnou po ránu dal jedno číslo, a ty ses vůbec neprobudil.....Včera jsem ti něco slíbila.“ Tamara nepřestávala masírovat penis Jindrovi. Narovnala se a mně se naskytl pohled na tu moji krasavici. Vlasy měla rozcuchané ze včerejšího a dnešního milování, po zimních dnech Tamče narostlo trošku bříško, ale nijak hrozně, jen tam přiměřeně, vypadala v ranním světle sexy. Upravený klín s černým trojúhelníčkem se na mě usmíval. Tamara upustila penis Jindry a přemístila se ke mně, odsunula peřinu a začala mě pusou zpracovávat. Líbilo se mi to, byl jsem jí oddán, na Jindru jsem tolik nežárlil, jelikož neměl tak velký penis jako Martin. Jindra se přemístil za Tamaru a začal jí líbat záda, posléze přešel na zadeček, až se dostal mezi nohy a začal uspokojovat Tamču ústy, musela být celá mokrá, jelikož vzdychala, občas mě musela přestat kouřit, aby popadla dech. Po chvíli se napřímil a začal Tamaru dvěma prsty šukat. Mušlička jí mlaskala, jak byla mokrá. „Ta naše kurvička je pořádné číslo.“ Pronesl Jindra, když se kochal nad vrnící Tamarou. Naše? Jak jako naše? Prolítlo mi hlavou. Jindra mezitím na nic nečekal a začal si masírovat penis a připravovat se na druhé kolo s mojí ženou. Dominantně jsem zasáhl, Tamaru jsem si otočil a vrazil jsem jí ho celou délkou do její mušličky. Byla neuvěřitelně mokrá, nemilosrdně jsem jí mrdal, postel se znovu rozvrzala a Tamara začala hekat, ne však na dlouho, jelikož jí Jindra strčil svůj penis do pusy. „Pořádně si mě připrav, chci ještě ten tvůj skvostný zadeček.“ Chlípně utrousil Jindra a nebral na mě ohledy, ani se nezeptal, zda si může nechat vykouřit. Přitom jí začal mnout prsa a hrát si s nima. Tamaru jsem za chvíli dovedl na vrchol, já následoval necelou minutu po ní. Rychle ze mě vyklouzla a obrátila se, začala čistit můj penis a Jindrovi nabídla své dírky. Jindra si ji užíval, chvíli můj poklad šukal do zadečku, aby následně přesunul svůj penis do mušličky. Když už ho to přestalo bavit, zarazil penis do mušličky, párkrát rychle přirazil a s heknutím vykropil Tamaru do jejího lůna. Jindra si jí přitáhl, políbil ji a poděkoval.
Slezl z postele a při oblíkání nás informoval, že udělá snídani. Zůstali jsme s Tamarou sami v pokoji. „Děkuji, zlatíčko, za to, že jsi to povolil. Miluji jenom tebe.“ Lehla si na mě a nějakou dobu jsme si povídali o našich pocitech, byl jsem ze všeho zmatený a nevěděl jsem, jak se zachovat. Řekl jsem, že to bylo příjemné zpestření, ale nechci to nějakým způsobem pravidelně opakovat. S tím Tamara souhlasila a ujistila mě, že to brala jako pomoc Jindrovi, aby byl s námi spokojený a neměl důvod odejít. Pomocná ruka se vždy hodí v této době. Po chvíli odpočinku jsme se každý umyli a šli na snídani. Jindra dělal, jako by se nic nestalo, celý den probíhal bez nějakých připomínek. Martin se trošku zlepšil, v hlavě mně pořád vyvstávala otázka, zda nás neslyšel. Nijak zvláštně ovšem nereagoval.

Celý den utekl prací a přišel večer. Jindra ještě dole upravoval zásoby jídla, zatímco Tamča už ležela v posteli a pod lampou si četla knížku. Já šel do sprchy, kde jsem dlouho pod proudem horké vody (který si kvůli ohřevu můžeme dopřát jednou týdně) přemýšlel nad tím, co se vlastně stalo včera. Tělo reagovalo vzrušením, na jednu stranu se mi to líbilo, sex byl lepší než kdy dřív, ale bál jsem se o moji dominanci nad Tamarou a postavením mé postavy v chalupě. S hlavou plnou myšlenek a polozvedlým penisem jsem dokončil sprchu. Přešel jsem chodbu k našemu pokoji a otevřel dveře.
Už mě ani nepřekvapilo, co mě za dveřmi čekalo, myslel jsem si, jestli Tamara dneska nevyužije situace, než se Jindra přesune zpátky za Martinem. Vyrušil jsem milenecký pár-Jindru a Tamču, v pozici 69, když si dělali oba dobře pusou. Tamara se na mě lascivně podívala a usmála se. Byl jsem znovu v transu, sundal jsem si triko a kalhoty na spaní a s trčícím penisem jsem se přidal. Dlouho do noci jsme se s Jindrou střídali na Tamaře, znovu jsme zopakovali sendvič, kdy jsem ho Tamaře strčil do zadečku. Znovu jsme všichni tři vyvrcholili naráz. Já i Jindra jsme několikrát stříkali do jejího lůna i zadečku aniž bychom si mysleli, že to může mít nějaký následek. V momentu vrcholu vzrušení jsme si oba navzájem vyhonili na chlupatý trojúhelníček Tamary, a následně se všichni tři navzájem líbali mezi sebou. Usnuli jsme pozdě v noci, Tamara ležela uprostřed, oba jsme ji objímali.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Apokalypsa

Příspěvek od pepe »

Nejlepší povídka jakou jsem tady četl. Celou dobu mi tvrdě stojí. A těch možností jak to může pokračovat. ... moc se mi líbí jak si uvědomuje že může přijít o svoje dominantní postavení v chalupě. Ztratit ženu i kontrolu nad situací. Stát se pouhý spolubydlící co přihlíží jak jeho ženě roste břicho
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Apokalypsa

Příspěvek od diner22 »

hmm, pěkná povídka
vlado1974
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 24. zář 2015 16:49:14
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1056

Re: Apokalypsa

Příspěvek od vlado1974 »

Urcite pokracuj tesim se.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 202 hostů