Apokalypsa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Apokalypsa

Příspěvek od diner22 »

No už to chtělo okořenit, a povedlo se ti to dokonale. Ted jsem zvědav jak se z toho dostaneš. Už se těším na další díl -super.
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Kundolap »

Super, už se těším na další díl.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Skarbax »

Pecka, pěkně to nabírá obrátky. Bude dnes další díl?
Algore
Příspěvky: 52
Registrován: pon 12. úno 2018 10:29:19
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme pár, som dominantný Kanda.

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Algore »

Martinek píše:Děkuji zase za reakce. Trošku mě mrzí, že ohlasy na Apokalypsu upadly, snad znovu reakce narostou a donutí mě to poslat další díl.
Nazdar, je to najlepšie čo som kedy čítal... čítam toho dosť no tomuto sa zatiaľ nič iné nevyrovná. Máš talent! Vďaka
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Skarbax »

Useklé v tom nejlepším a najednou taková pauza, to je hrozné vůči čtenářům :D
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Apokalypsa IX.

Utíkal jsem směrem k naší pozorovně, v půlce cesty jsem musel zastavit, bylo mi z celé situace zle. Musel jsem se vyzvrátit do trávy. Leoš už netrpělivě stál, hned ke mně přilítnul a horlivě se ptal: „Tak co, našli jste něco? Jsou tam? Kde je Jindra, šel za tebou.“ Nemohl jsem odpovědět, sednul jsem si na pařez a rozklepal se. „Měli bychom se vrátit do chalupy, tady nic nezmůžeme.“ Leoš se rozlítil, začal se se mnou hádat a chtěl okamžitě vlítnout dolů do vesnice. „Neviděl jsi, co já...Leoši.“ Naši hádku zastavil až pohyb ve srázu, oba jsme rychleji vzali zbraň a byli se připraveni bránit. Po chvíli jsme zjistili, že se k nám potácí Jindra, oba jsme mu šli na pomoc. Byl zdevastovaný a úplně mimo, z úst, očí a uší mu tekla krev. Na naše otázky neodpovídal, blouznil. Tahle akce byla fiasko, vzali jsme Jindru a stáhli jsme se do chalupy. V chalupě jsme Jindru uložili v pokoji, omyli mu zaschlou krev. Nic víc jsme v tuto situaci nemohli udělat, stále neodpovídal. S Leošem jsme pak usnuli v křesle ve společné místnosti.

Ráno jsem se probudil, Leoš ještě spal. Šel jsem zkontrolovat Jindru, oddechoval na posteli, ještě spal. Vrátily se mi obrázky včerejší noci, pohladil jsem Jindru po vlasech, doufal jsem, že se uzdraví, byl to slušný kluk, kterého jsem si vážil. V ruce mi zůstaly jeho vlasy. Co se to děje, pomyslel jsem? Pak jsem si vzpomněl na to, co ten mutant říkal...proces proměny....Shodil jsem deku z Jindry a prozkoumal jeho pokožku, žádné velké změny jsem si nevšimnul. Uklidnil jsem se, pak jsem se rozhodl ještě prozkoumat oči, pro jistotu. Odhrnul jsem víčka rukou a leknutím jsem je zas pustil. Bělmo Jindry bylo poseto černými skvrnami, modrá duhovka Jindry už byla pryč, měnila se na žlutou. Křikl jsem na Leoše, ten se probral a přiběhl ke mně. Fyziologickou změnu na Jindrovi jsem mu ukázal, nechápal, co se s ním děje. Posadil jsem se na postel a spustil jsem, co jsem včera viděl, důkladně jsem popsal ty muže nakažené virem, nic jsem nevynechal. Bylo ticho, po chvíli se Martin odhodlal k reakci. „Chápu.“ Přijal tento fakt se slzami v očích. Odešel do vedlejší místnosti a vrátil se s pistolí v ruce. „Buď my, nebo oni.“ Chtěl jsem ho zastavit, ale neměl jsem sílu, nebyl jsem ani přesvědčen, že děláme špatnou věc. „Odpočívej, příteli.“ Rozloučil jsem se. Martin pak dvěma přesnými zásahy do hlavy ukončil život našeho přítele Jindry.

Zbytek dne jsme kopali hrob Jindrovi, uložili jsme jeho tělo na zahradě. V kuchyni jsme pak plánovali naše společné kroky. „Já už na to seru, ozbrojme se a postřílíme je všechny.“ Leoše ovládl hněv, sebedestrukce dosáhla vrcholu. Začal jsem všeho litovat, proklínal jsem den, kdy jsem povolil Martinovi a Jindrovi vstoupit do našeho života, mohli jsme žít poklidný život s Tamarou, Tamara ze včerejška byla jiný člověk, ale člověk, který mě nikdy víc vzrušoval. Naše myšlenky přerušilo vrzání předních dveří, stály tam oblečené Tamara a Radka. Jako mýtické postavy přišly až k nám ke stolu, byly samy. „Tamčo.....“ Na nic jiného jsem se nezmohl. Brečel jsem, Tamara mi položila hlavu na její břicho, rukou mě hladila po vlasech. Vteřinu mi trvalo, než jsem si uvědomil, že dělám chybu. Otevřel jsem oči, odtrhnul se od Tamary a zvedl se ze židle. Chytil jsem položenou zbraň ze stolu a namířil jí na Tamču. Sbohem, blesklo mi hlavou. Ucítil jsem prudkou ránu do ruky, otočil jsem hlavu o devadesát stupňů. Druhá ránu jsem dostal do hlavy, upadl jsem a ztratil vědomí.

Probudil jsem se s bolestí hlavy, ruce jsem měl přivázané k židli, seděl jsem v patře v pokoji naproti posteli. Trochu se mi točila hlava, zaostřil jsem, až ted jsem si uvědomil, že Tamara sedí u mého klínu, její ruce držely má stehna, byla svlíknutá a těžce oddechovala. Podíval jsem se na ní blíž, už jsem jí skoro nepoznal. Podívala se na mě svými očima. Její levé oko bylo černé se žlutou skvrnou jako měli ti mutanti, co jí przní. „Následek toho, že přijímá naše semeno.“ Ozvalo se za Tamarou, stál tam ten, kterého jsem považoval za vůdce té smečky mutantů. Zezadu obdělával dosud moji přítelkyni. „Asi bych se měl představit, jsem Vyvolený, vůdce našeho druhu. Nemusíš se bát, Tamara se nepromění jako já. Proměna očí je možná, ale nic víc.“ Tamara sklouzla blíže k mému klínu, neměl jsem na sobě kalhoty, z boxerek mi vytáhla můj penis. Chytla ho jednou rukou, podívala se na mě a otevřela ústa. Z jejích úst vyklouzl její jazyk, byl dlouhý a dokázala s ním pohybovat. Dvakrát ho obtočila kolem mého penisu a přisála ho. Na povrchu jazyka nejspíš něco měla, jelikož to pulzovalo do mých neuronů, lepší pocit jsem nikdy nezažil. Rozjela s jazykem a svými ústy ohromnou show, nikdy jsem nezažil od Tamči lepší kuřbu. Věděl jsem, že to je špatně, ale vzrušení mě dostávalo. „Staň se mým bratrem a objev krásy nového stvoření.“ Pokračoval Vyvolený, Tamča se odlepila od mého penisu a přidala: „Lásko, jestli jsem ti natolik drahá, jako jsi ty pro mě, udělej to pro ochranu našeho společného dítěte. To dítě je naše, i tady mého vyvoleného, jeho semeno změnilo naše dítě, jakož i mě. Můžeme spolu žít jako rodina.“ Mlčel jsem, vzdoroval jsem svojí myslí, mé tělo mě však zradilo, chtíč mě doháněl k šílenství. Uvolnili mě ruce, neměl jsem na nic sílu, oba mě položili do postele. Ruce mi svázaly k trámu postele. Z Tamary vytékalo zelené semeno, posadila se na mě a podívala se mi znovu do očí. „Miluji tě, přijmi mě.“ Tamara zavedla můj penis do jejího lůna, cítil jsem na pokožce lepkavé semeno toho mutanta. Nevím přesně, co se poté stalo. Mušlička Tamary mě pohltila, ždímala můj penis, neuvěřitelně to pálilo, cítil jsem, jako by její lůno vysávalo veškeré semeno z mých varlat. Nebyl jsem ničeho schopný, prožíval jsem ustavičné vyvrcholení.

Probudil jsem se v noci, tělo mě pálilo, posléze jsem měl zase ohromnou zimnici. Znovu jsem usnul.

Přišel jsem k sobě druhý den, u mého klína seděla Tamara a ta žena, kterou jsem neznal, Petra. Obě svými dlouhými jazyky zpracovávaly můj penis. Uvědomily si, že už nespím. „Lásko, dneska mi vypomůže tady Petra, moc se těší na tvůj penis.“ Poté, co to dořekla, Petra na mě nasedla, cítil jsem znovu vlhkost, asi ji ti mutanti nejdřív pořádně vykropili lůno, abych to cítil na pokožce svého penisu. Tamča se přemístila k mému obličeji, nabídla mi svoje lůno k lízání, znovu mě dostal chtíč a já jazykem ochutnal po dlouhé době, jak chutná. Zelené semeno mi teklo do úst a do krku, já však nebral ohled a vychutnával jsem si Tamču.

Takhle následovalo několik dní.. Ztratil jsem pojem o čase a já cítil uvnitř sebe, že se něco mění.

Vykročil jsem dolů po schodech. V krbu praskalo dřevo a ve společné místnosti bylo nádherné teplo. Tamara seděla nahá nad jejím vyvoleným. Jejich ústa byla spojená a užívali si jeden druhého. Nejspíš uslyšeli mé kroky, oba se podívali mým směrem, usmáli se. „Tak už jsi konečně tady.“ Tamara se zvedla z Vyvoleného, z mušličky jí vytekl proud zeleného semene, chytla ho za ruku a přišli ke mně. Tamara už měla pořádné břicho, byla snad před porodem. Její ústa se dotkla mých, naše jazyky se propletly a já si to po dlouhé době užíval, cítil jsem z jejich polibků lásku, která byla dlouho ztracená. Chytla mě druhou rukou a vyšli jsme do patra do ložnice.
bonjorno
Příspěvky: 70
Registrován: pon 01. zář 2014 12:39:29
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Ostrava

Re: Apokalypsa

Příspěvek od bonjorno »

Proměnilo se to v neskutečný blábol
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Skarbax »

Zajímavé, ale myslel jsem, že hlavní protagonista skončí jako ten kterému je sex odpírán a bude jim tam jen posluhovat. Ted to vypadá, že se stane jedním z hlavních bullů. Mám raději když cuckoldové zůstávají cuckoldové. Ty příběhy kde pak najednou najdou svojí mužnost, u mě ztrácejí tu jiskru.
vlado1974
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 24. zář 2015 16:49:14
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1056

Re: Apokalypsa

Příspěvek od vlado1974 »

Nejak jsem to nepochopil. Pro me je to blbost.
diviak
Příspěvky: 9
Registrován: pon 20. bře 2017 18:52:35
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od diviak »

no... pisať vieš...aj keď- Jindru zastrelil Leoš a nie Martin. Po objaveni sa mutantov tvoj pribeh z pohladu kanda/bull/ cuckold išiel do sračiek. Jediné čo mu ostalo je aký taký punc literárny. Ak však bude robiť také chyby ako teraz s tým už mŕtvym Martinom, ktorý teraz zastrelil Jindru tak aj toto stratíš.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Milkas, R742, romanec, zazzazz a 217 hostů