Apokalypsa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Ahoj, děkuji zase všem za reakce, moc mě potěšily. Jsme akorát v polovině příběhu, proto na mě nespěchejte a užijte si, že příběh pořád žije životem, vaše fantazie tak může naplno šrotovat a domýšlet si, co se dalšího stane v příběhu.
hertz2
Příspěvky: 98
Registrován: stř 21. led 2015 22:53:50

Re: Apokalypsa

Příspěvek od hertz2 »

Naprostá paráda, rozhodně řadím mezi top ten nejlepších povídek, co jsem kdy četl. Už se těším na další díl. :D
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od AndyGa »

Paráda
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Apokalypsa VI.

S hosty jsme seděli u našeho jídelního stolu. Leoš byl drsné postavy, navíc plešatý. Postavou byl zavalitý se silnými rameny, dřív pracoval jako svářeč. Radka byla menší postavy, brunetka, malá prsa a velice štíhlá. Před apokalypsou pracovala jako učitelka v mateřské školce. Oba nám vyprávěli, že pocházejí z Brna, z kterého utekli v době, kdy zbytek přeživších bojovali o zásoby ve městě. Dostali se až k nám do Podkrkonoší, kde chtěli prožít klidný konec dní. Byli špinaví a bylo vidět, že cestují už dlouho. Při jejich vyprávění mě napadl plán, jak znovu získat dominantní postavení v chalupě a po jejich příběhu jsem rozjel svoji úlohu. Chytnul jsem Tamaru za ruku a vyprávěl jim, jak jsme jako partneři se vrátili na chalupu mých rodičů, pak jak jsme potkali kluky a nabídli jim útočiště. Samozřejmě, že o vývoji našich sociálních vazeb jsem pomlčel. Poté jsem se odmlčel a podíval se na ně. „Chceme i vám nabídnout možnost u nás zůstat, pokud chcete, můžeme vyklidit pokoj, který používáme jako skladiště, můžete se dát u nás do kupy a pak se rozhodnout, co s životem.“ Oba s překvapením souhlasili a moc mi děkovali. Na Martinovi jsem viděl rozčarování nad situací a ztížení přísunu sexu s Tamarou. Následné odpoledne jsme připravovali pokoj pro nové spolubydlící, ležel naproti pokoji kluků. Večer jsme pak otevřeli sklenici vína a vyprávěli si, co se po Apokalypse stalo, mluvil hlavně Leoš. Poté jsme se rozhodli jít spát, Leoš a Radka odešli do svého pokoje, kluci s mírnou frustrací do svého a já zamířil s Tamarou do patra. Jen, co zaklapli dveře naší ložnice, se na mě Tamara otočila, mračila se.

„Udělal jsi to naschvál, abych se nemohla starat o kluky?“ Obořila se na mě Tamara. Rychle jsem vymyslel plán, jak jí tu situaci vysvětlit. „Lásko, to by mě nenapadlo, ale viděla jsi je, byli hrozně ztrápení, musíme přeci zachovat lidskost a postarat se o lidi.“ Tamaru jsem odzbrojil, tekly jí slzy po tvářích, objala mě a položila svoji hlavu na moji hruď. Omlouvala se, říkala, že věděla, že bych to neudělal naschvál a narušil harmonii, v které jsme žili. Do noci jsme si pak po dlouhé době povídali o tom, co mohou noví spolubydlící přinést a v čem nám na chalupě pomoct. Tamara poté usnula na mé hrudi.

Další dny pak byly stereotypní, noví spolubydlící se zabydlovali a začali nám pomáhat s chodem chalupy. Jindra a Martin byli frustrováni z nedostatku sexu, a já se měl jako král, Tamara byla nevyřáděná, takže mně po večerech dávala dost do těla. V tom momentu jsem byl spokojený, jak mi vše vyšlo.

Následující dny si manželský pár zvyknul na pracovní režim, který jsme na chalupě měli. Leoš chodil s Jindrou do lesů hlídat perimetr a lovit. Tamča kvůli nevolnostem se k nim jeden den přidala. Myslela si, že jí čerstvý lesní vzduch udělá dobře. Neprotestoval jsem, s Martinem jsme měli ještě práci na ohradě pro dvě krávy, které nám přes zimu vydrželi, takže práce bylo hodně. Pracovali jsme celé dopoledne, když se Martin po nějaké chvíli rozhodl jít do chalupy. Poslední dobou byl nepříjemný, byl podrážděný ze sexuální abstinence. Moc jsem mu to přál.

Po nějaké půl hodině jsem se rozhodl jít se domů občerstvit. Využil jsem zadní vchod a znovu jsem vyšplhal známé schody, které byly už jednou osudné. Byl jsem tichý, takže si mě Martin nevšimnul. Stál u polootevřených dveří místnosti, kde se Leoš a Radka zabydleli. Bylo vidět, jak si přes tepláky mne penis. Já se přikrčil a zůstal stát u schodů. Martin po nějaké minutě sebral odvahu, otevřel dveře a promluvil, bohužel jsem neslyšel co, byl jsem moc daleko. Radka něco odpověděla. Potichu jsem se odplížil k rohu místnosti, kde byl pokoj. Měl jsem tak nerušený vizuální kontakt a mohl slyšet, co se děje.

Martin stál u postele manželského páru, Radka ležela na posteli, kalhoty sundané a nohy měla od sebe, nejspíš si se sebou hrála a Martin jí vyrušil. „.....vím, že sis stěžovala Leošovi a Tamče, já vás slyšel, jak si stěžuješ, že tě manžel neuspokojuje.“ Stihl jsem ještě pochytit Martinovo sdělení. „Martine, okamžitě odejdi.“ Martin se zasmál, stáhnul si kalhoty a Radka oněměla, takovou velikost nejspíš ještě neviděla. Martin využil té příležitosti a nasměroval ruku do klína Radky. Neprotestovala, v transu se nechala začít uspokojovat rukou Martina. Zhluboka začala oddechovat. Chytila Martina za jeho úd a nasměrovala ho k sobě. Martin si kleknul na postel, Radka ho vsála do úst a Martin pokračoval v přípravě její mušličky rukou. Konečně jsem si jí mohl více prohlédnout, Radka jí měla o něco chlupatější než Tamča, navíc bylo vidět, že se o úpravu chloupků tolik nestará. Milenecký pár ovšem pokračoval dál, druhou rukou Martin Radce poté pomohl z trička. Měla krásná pevná malá prsa. Jedničky tipoval jsem, schovávala je v jednoduché černé podprsence, i ta šla následně dolů. Martin už do Radky zasunul 2 prsty a nekompromisně ji prstil. Musela už být pořádně mokrá, jelikož jí mušlička čvachtala při každém přírazu. Martin se po chvíli přemístil na Radku, nasadil špičku penisu na okraj mušličky a přirazil. „To nemůžeme, Martineeee.“ Začala sténat Radka, nebránila se, Martin už v ní byl celý a rozjel zběsilé tempo. Radka už mlčela, pod náporem jazyka Martina už jenom hekala do rytmu přirážejícího penisu. Martina po chvíli přestala tahle pozice bavit, přetočil si Radku a nasměroval si její obličej ke dveřím. Zezadu do ní vstoupil a začal bušit. Tahle podívaná mě vzrušila, neovládnul jsem se a postavil se blíže ke dveřím, v jedné ruce jsem třímal naběhlý penis. Radka měla slastí zavřené oči, nevěděla o mně, ale Martin si mě všimnul. Usmál se a pokynul, abych se přidal. Vstoupil jsem do místnosti a přešel k hlavě Radky, trčící penis jsem měl naproti jejímu obličeji. Mé ruce sjeli na její prsa, uvědomila si, že to nejsou ruce Martina, otevřela oči a uviděla mě. V jejích očích se mísily snad všechny reakce, hněv, naštvaní, překvapení...a poté přišla chtivá jiskra. Martin do ní stále bušil zezadu, to jí pořádně vzrušovalo a ona se tomu poddala, vzala můj penis do úst a začala mě zpracovávat pusou. Vydrželi jsme spolu takhle pár minut, poté se Martin s hromovým heknutím vysemenil do Radky, bylo mu jedno, chtěl znovu triumfovat a oplodnit další ženu v domácnosti. Poté jsem následoval i já, část semene Radka spolykala, zbytek skončil na jejím obličeji.

Všichni jsme takhle spolu zůstali, nikdo se nepohnul a každý vstřebával, co se stalo. Martin reagoval jako první a pohladil Radku po zádech. „Brzo si na to zvykneš a bude ti to připadat super, mít více mužů k dispozici, stejné to bylo s Tamčou.“ Martin poté plácnul Radku po zadku a odešel do společné místnosti. Radka na mě provinile koukla, bylo mi trapně zůstávat ve stejné místnosti s ní, nevěděl jsem, co říct. Proto jsem si sebral věci a odešel. Spolu jsme potom o tom již nemluvili a spíš se nás Radka stranila. Výletníci přišli asi hodinu poté, co jsme ukončili naši akci s Radkou. Zbytek dne probíhal normálně.

Večer jsem již ležel v posteli a připravoval jsem se na Tamču, věděl jsem, že bude chtít nejspíš sex, zatím se sprchovala vedle v místnosti. Pořád jsem však musel myslet na odpolední akci. Tok myšlenek ovšem přerušil divný zvuk, který se ozýval z koupelny. Chvíli jsem tomu nedával pozornost, ale ten zvuk sílil, přes sprchu ovšem nebyl tolik slyšet. Nalepil jsem mé ucho na zeď, která je společná s koupelnou, slyšel jsem.....vzdychání! Otevřel jsem dveře do chodby, dole už byla tma, všichni spali. Bál jsem se, že Tamča si užívá s Martinem v koupelně. Zhluboka jsem se nadechl, přešel ke dveřím koupelny a otevřel je.

Sprcha byla puštěná naprázdno, ale o umyvadlo byla opřená Tamča, její velká prsa s velkými dvorci se pohupovala v přírazech. Za ní stál Leoš. Lekl se a odskočil od Tamary. „psssst, pojd sem a zavři dveře. Nekaž mi zábavu.“ Obrátila se na mě Tamara, poté si klekla k Leošovi a začala mu kouřit, měl ho o něco menší než já, ale měl slušnou šířku. Učinil jsem, co řekla a přidal se k ní, vytáhnul jsem svůj penis. Leoš na mě koukal a nechápal. Po chvilce porozuměl, koukl na sající Tamaru a začal si to užívat. Na střídačku nás oba kouřila. Poté si Leoše položila na chladné kachličky a moje přítelkyně znovu nasedla na cizí penis po dlouhé době, moc si to užívala. Předklonila se a nabídla mi zadeček, s Leošem se zatím začala líbat. Já jsem tam zatím stál s trčícím penisem, Leoš se mi nelíbl jako chlap a moc jsem s ním do sendviče nechtěl. Tamara se odlepila od úst Leoše a otočila se na mě. „Na co čekáš? Chci to hnedka s oběma.“ Tamara tak rozhodla. Přisednul jsem zezadu k ní a strčil ho do zadečku. Oba jsme poté začali samovolně přirážet do Tamary, ta se znovu nalepila na ústa Leoše. Vzdychala intenzivně, po dlouhé době se jí zase líbilo, že mohla mít dva penisy naráz. Až ted jsem si všimnul, že Tamča trošku přibrala, když jsem to poměřoval s odpolední akcí, viděl jsem ten nepatrný rozdíl. Zakulatil se jí zadeček, trošku narostlo břicho a povyrostla prsa. Stala se z ní taková ta krásná nastávající maminka, kterou by každý chtěl mít. Honilo se mi tohle vše hlavou, ani jsem si neuvědomil, že už to je chvíle, co jsme Tamaru spolu s Leošem takhle přišpendlili. „Už budu, pozor....“Leoš si myslel, že se mu uhnu, aby nenastříkal svoje semeno do Tamči, místo toho jsem zrychlil své tempo, blížil jsem se k vrcholu a Tamara taky. „Můžeš do mě.“ Pokynula Tamara a všichni tři jsme naráz vyvrcholili. Leoš se poté omluvil a rychle z koupelny zmizel. Asi mu bylo po té akci a úbytku testosteronu trapně. My jsme dokončili očistu těla a zmizeli do postele.

Tamara se na mě otočila a pohladila mě po tváři. „Asi bych ti to měla vysvětlit. S Martinem jsme se domluvili, že zařídíme, aby se Leoš a Radka dozvěděli, co se mezi námi všemi děje. Zatímco jsme si tady užívali, tak Martin dole znovu uspokojoval Radku.“ Usmála se Tamara a mně vylítnul tlak. „No a až se nám oba úplně poddají, budeme tu mít nový uspořádání. Já budu žít s Martinem, a vy, ostatní kluci budete mít na své choutky Radku, o kterou se budete dělit dle libosti.“ Koukla na mě s nevinným výrazem. „Nepokaž nám to, a občas tě s Martinem vezmeme k nám do trojky.“ Tamara mě políbila a přesunula své tělo na mě, vytáhla můj penis a nasedla na něj. Dlouho do noci na mě rajtovala, musel jsem jí mít a plnit ji, ukázat jí, že jsem lepší než Martin. Po tváři mi tekly slzy.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od dr25 »

Dnes jsem měl konečně čas přečíst celou sérii a smekám klobouk. Úžasné dílo tady předvádís a těším se na další pokračování.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Skarbax »

Super, jen tak dál.
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od vinklar »

:lol: To je paráda. Hezky ho Tamara převezla.
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

Děkuji všem za pochvalu. Už mám připravený díl VII. a VIII. Rád bych se vás, nejdřív zeptal, kam by měl příběh směřovat. Mám určitý děj a velký zvrat v příběhu, který obsahuje nějaké to úmrtí a nastolení nových pořádku. Říkám si, zda to nepoškodí celý námět. Proto bych tady rád viděl představu lidí, kam by měl příběh směřovat a jaký by měl být konec. Díky za jakýkoli názor.
wuua
Příspěvky: 254
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od wuua »

Podle meho nech pribeh bezet tak jak chces ty. Za me rad se necham prekvapit...
Princ_dom
Příspěvky: 55
Registrován: sob 24. říj 2015 20:13:07
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Princ_dom »

Taky se rád nechám překvapit. Hodně se mě líbí dominance Martina a nechal bych ho ještě trochu víc ponižovat vypravěče příběhu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, D302, Longhorn, zazzazz a 210 hostů