Apokalypsa

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
maximus04
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:35:40

Re: Apokalypsa

Příspěvek od maximus04 »

Jo je to super.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Apokalypsa

Příspěvek od kohout50 »

Super povídka,čekám na další pokračování.Piš dál.
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od 96tom »

Paráda, taky se těším na pokračování.
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Martinek »

APOKALYPSA V.

Brzo jsme najeli na nový režim. Tamara pro nás byla Afroditou a všichni tři jsme byli vězni její mušličky. Já si své věci přesunul dolů ke klukům. Martin se zatím uvelebil do patra, bylo pondělí. S Jindrou jsme opravovali skřínky v kuchyni, když se z patra spustil vrzavý hluk postele s tlumeným vzdycháním Tamary. Její vzdechy sílily, jakož i vrzání postele. Jindra se na mě podíval a snažil se mě uklidnit. „To bude dobré, je to něco nového, ale všichni se tu navzájem milujeme, jsi pro nás všechny důležitý, hlavně pro Tamču.“ Trpce jsem se usmál. „Tobě se to lehce řekne, já ztratil monogamní vztah ne ty.“ Nechal jsem práce na skříňce a šel jsem raději pro zásobu dřeva do kůlny. Když jsem se vrátil do chalupy, Jindra už neopravoval skříňku v kuchyni, nebyl ani v pokoji. Tamara pořád vzdychala na celou chalupu. Šel jsem se tedy podívat do patra, dveře do mé bývalé ložnice byly otevřeny. Nahlédl jsem, tři zmítající se těla tvořila lidskou kouli. Tamara byla mezi Jindrou a Martinem, každý se oddával jiné dírce. Nejdřív jsem ucítil zlost, ale ta přešla do chtíče. Penis mi naběhnul, přes kalhoty jsem si ho masíroval a měl jsem chuť se přidat. Tamara se na mě otočila a vzdychavě mě umravnila. „Dneska ne, Jiříčku, dneska se o mě postarají kluci.“ Jindra ani Martin na mě nereagovali, plenili hnízda mé lásky. Martin u toho ocucával prsa naší přítelkyně. Odešel jsem tedy dolů naštvaný, neměl jsem na nic náladu, šel jsem tedy aspoň dodělat tu skříňku. Trojice nahoře souložila snad hodinu. Poté vrzání ustalo, uslyšel jsem skřípot schodů, Tamara už oblečená mířila do společné místnosti. Přišla se napít do kuchyně a pak se otočila na mě. „Dneska se k Martinovi přidá Jindra, oba budou u mě spát, ale něco tu pro tebe mám, když jsi takový opravář.“ Tamara si klekla a sundala mi kalhoty, vysvobodila mého ptáka a začala ho zuřivě sát a rukou masírovat koule. Kluci mezitím přišli dolů už oblečení a vysmátí. „Naše Afroditka teda jede, jen si to vychutnej, kámo, taky si zasloužíš uvolnit.“ Poplácal mě Martin po ramenou, s Jindrou si pak vzali bundy a zamířili ven za prací. Už to na mě přicházelo, když Tamara vyndala můj penis a zuřivě mi ho začala honit, výstřik na sebe nenechal dlouho čekat. Postříkal jsem jí celý obličej. Tamara se zvedla, usmála se na mě a pohladila mě po tváři. Beze slova pak odešla se do patra umýt. Chvíli jsem to rozdejchával, navíc i informaci, že dneska budu jediný, který se nebude s Tamarou milovat.

Zbytek dne proběhl ve znamení práce a přípravy rostlin na jarní vysázení. Večer všichni rychle pojedli, Martin a Jindra zamířili do patra se připravit, nejspíš se těšili na pokračování z rána, Tamara mezitím umyla nádobí, poté přišla ke mně, dala mi pusu na dobrou noc a odešla. Na schodech se ještě na mě otočila a usmála se. Já si šel lehnout, neměl jsem na nic náladu. Při usínání jsem uslyšel známé vrzání a vzdychání Tamary. Jindra a Martin jsou holt noví hřebečci ve stáji, mě zná Tamara bezmála 7 let, až si všichni navykneme na ten režim, určitě se zlepší i moje příležitost. Následný den spal u Tamary jenom Martin, poté přišly dny Jindry, ve středu si užil Tamaru sám. V ten večer jsem měl po dlouhé době možnost si promluvit s Martinem sám. Uvědomoval si jeho pozici a byl ke mně realistický, nechoval se jako Jindra, který se mě snažil podpořit v nové pozici. Vnitřně jsem za vše vinil Martina, ale nedával jsem to znát. Ve čtvrtek jsme šli všichni ven, sníh už opadl a my měli plno práce se zahradou a domácími zvířaty. Jindra nosil vodu a posléze šel prozkoumat perimetr, Tamara se starala o zvířata a já společně s Martinem jsme pracovali na opravě kůlny. Po nějaké chvíli za námi přišla Tamara. „Martine, potřebovala bych pomoct s něčím uvnitř, pojď se mnou, prosímtě.“ Martin neodmítnul a šel s Tamarou dovnitř, nejdřív jsem si myslel, že se jedná opravdu o pomoc, ale pak mě napadlo, že si Tamara zavolala Martina jenom kvůli sexu. Rozhodl jsem se jít k chalupě a zjistit to. Jedno okno do společné místnosti bylo pootevřené.

„Dělej, chci jenom tebe, lásko...“ A více chlípných poznámek se linuly vzduchem. Tamara seděla na jídelním stole a pevně se držela Martina, který jí ve stoje nakládal do naší mušličky. Zuřivě spolu mrdali, Tamara se několikrát udělala a finálně pak ještě s Martinem. Oba si navzájem ještě spojeni řekli, že se milují a dlouze se políbili. Odešel jsem ke kůlně, Martin se vrátil za chvíli.

Nic dalšího se už ten den nestalo. Jindra se vrátil s hojným úlovkem, takže jsme se skvěle najedli. Já a Martin, který byl trochu rozmrzelý, že ho Tamara nechce dneska večer, odešel se mnou do pokoje, kde jsme hráli šachy. Z vrchu byl slyšet známý zvuk vrzání.

Konečně nastaly mé dny, byl pátek a já celý den působil jak v transu, penis jsem měl nateklý a v pytlíku jsem měl plno. Konečně jsem ležel v mé staré známé posteli a čekal na Tamaru. Ta přišla sama, usmála se na mě, spíše z povinnosti mi přišlo. Lehla si vedle mě a hladila mě po břiše. „Jiříčku, nezlob se na mě, ale jsem z těch dní dost unavená, všichni mi dáváte dost zabrat. Co kdybychom si oba pohráli jenom pusou?“ Polknul jsem na sucho, měl jsem hroznou chuť na její mušličku, ale přijal jsem to. Měl jsem ještě celou sobotu. Oba jsme si lehli na bok v pozici 69 a já měl po dlouhé době možnost vidět naši mušličku. Byla celá růžová, chvíli jsem Tamaru hladil po jejích chloupcích, což se jí líbilo a dávala to najevo. Poté jsem jí ochutnal a lízal ji. Ona mi na oplátku sála penis. Několikrát jsem Tamaru udělal ústy, ona mě zas dvakrát. Jednou si to nechala nastříkat na prsa, podruhé to už spolykala. Dlouho poté jsme se bavili o situaci, o tom, jak vše proběhlo, ujišťovala mě, že jsem stejně důležitý jako Jindra a Martin a ještě si s ní dost užiju a budu prosit, aby přestala. Poté jsme spolu v objetí usnuli. Další den se pokračovalo v práci venku.

Večer už jsem ležel na posteli a tikavě jsem pročítal knížku, moje hlavní myšlenky směřovaly na to, že se dneska nenechám odbýt a budu požadovat dlouhý sex. A najednou vstoupila, byla v černé noční košilce, kterou si nechávala na zvláštní příležitosti, pod ní se rýsovaly bradavky, které byly vidět. Prosvítaly i decentní červené krajkové kalhotky. Šokem pro mě, ale bylo, že za ruku táhla Martina a Jindru. Oba už byli jenom v trenkách a měli pořádné boule. Oba posadila na kraj postele. Mně ukázala, abych si sednul na kraj taky. Martin seděl uprostřed. Všem nám stáhla spodní prádlo, Martina začala kouřit a nás s Jindrou po stranách začala honit a masírovat koule. Vzduchem se prolinula sexuální vůně, začali jsme všichni oddechovat. Poté přesunula ústa k mému penisu a začala mě sát, Martinovi honila. Jindra měl tak možnost a sednul si zezadu k Tamaře. Začal jí líbat šíji, záda a poté přešel na zadeček. Svojí ruku poté protáhl kolem pasu Tamary a začal jí dráždit přes kalhotky mušličku. Následně jsme se přesunuli do postele. Tamara si sundala vše, co měla na sobě a na mě vykoukl znovu známý pahorek, připadalo mi, že si Tamara úmyslně nechala narůst delší chloupky. Hroty bradavek jí trčely do vzduchu, Tamara si je rukou promnula a posunula se ke mně a Martinovi, oba jsme byli opření o rám postele, na Jindru pak vystrčila svůj zadeček. Jindra se nenechal pobízet a zasunul svůj penis do roztoužené mušličky naší bohyně. Mokrá mušlička mlaskala pod nárazy Jindry, který silně oddechoval, už s Tamarou taky dlouho nespal a byl tak pořádně nadržený. Nás na oplátku Tamča střídavě kouřila s Martinem. „Jooo, přidej ,Jindro, jsem vaše bohyně a vy jste moji.“ Další chlípné narážky nad dominancí Tamary vůči nám se hromadili v momentech, kdy nabírala dech. Poté vyklouzla z Jindry a naskočila na Martina, Jindra byl pohotovější než já a využil druhé dírky, znovu tak Tamaru přišpendlili mezi sebe a tvrdě jí šukali. Tamara prožívala jeden orgasmus za druhým, byla celá červená a chvílemi nemohla to zběsilé tempo udýchat. Mě aspoň uspokojovala rukou. Jindra dlouho nevydržel a vykropil Tamaře zadeček. Neváhal jsem a rychle jsem zasunul po Jindrovi můj penis do zadečku. Byl celý vlhký od semene Jindry, ale lépe se mi tak do něj dostalo. V momentu s námi prožila Tamara obrovský orgasmus, celý zadeček a mušlička se jí silou stahovaly a ždímala tak naše penisy. Najednou jsem na koulích ucítil cizí ruku. Až poté jsem si uvědomil, že nás Jindra masíroval s Martinem. Oba jsme naráz vyplenily komůrky naší bohyně hned poté. Odvalili jsme se od Tamary, Jindra si jí položil na záda a začal jí zběsile uspokojovat rukou, bylo mu jedno, že mu na ruku vytékalo semeno Martina. Dělal to nekompromisně a tvrdě a poté se to stalo. Tamaře se obrátily oči v sloup a začala stříkat, gejzír milostné šťávy zasáhl Jindru. Tamara přišla k sobě a uvědomila, co se stalo. Přitáhla si Jindru k sobě a vášnivě ho líbala a děkovala mu, přitom zasunula jeho penis do její mušličky. S Martinem jsme si zatím po stranách masírovali naše penisy. Jindra se po chvíli udělal a já ho nahradil, užíval jsem si její mušličky a dával jí zabrat, moc se jí to líbilo, měla nás v hrsti. Tamara se odpojila od mých úst a přitáhla si Martina, začala mu jemně kouřit penis, poté ho vyplivla a podívala se na mě. „Tak mi přeci trošku pomoz, Martin to má rád.“ Nikdy jsem nepomyslel, že budu mít bisexuální sklony, ale v návalu hormonů jsem rozjel s Tamarou hru jazyků. Chvíli jsem se líbal s Tamarou, abych následně cucal penis Martinovi společně s ní. Martin těžce oddechoval. „Tohle jsem nezažil, to je tak skvělý.“ Vzdychal Martin celý čas. Všechno tohle nahrálo jednomu z mých největších vyvrcholení. Byl jsem v takovém šoku, že jsem ležel bezvládně na Tamaře a přicházel jsem k sobě. Poté jsem se přesunul vedle nich, Poté šel na řadu jako poslední Martin, který nemilosrdně šukal naší přítelkyni. Jindra mu držel zadek a občas prstem zajel do jeho otvoru, Martinovi se to líbilo. Párkrát tvrdě přirazil a byl hotový, Tamara dostala poslední dávku semene do jejího lůna.

Tamara nás ráno probudila s tím, že si dneska dává pauzu, že je celá zdemolovaná od nás. Den probíhal normálně. Sešli jsme se k obědu, zapomněli jsme ovšem vědro vody venku, takže se Jindra nabídnul, že tam dojde. S Martinem jsme začali jíst, když se z venku ozval křik. Všichni jsme rychle vstali a utíkali ke dveřím, já ještě narychlo otevřel úkryt, kde jsem schovával střeleckou pušku mého otce a pistoli. Vzal jsem pistoli a utíkal ven. Jindra stál venku a ukazoval směrem na jih. Přicházeli k nám dvě postavy. Oba měli ruce nahoře. Byl to manželský pár, čtyřicátníci-Leoš a Radka, prý přežili apokalypsu a nemají kam jít. Smilovali jsme se a vzali jsme je k nám na oběd.
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Apokalypsa

Příspěvek od diner22 »

No super, už to chtělo trochu oživit a asi to je tady. Ale jinak se povídky moc pěkně čtou,a tak se můžeme těšit na další díl.
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Skarbax »

Bezvadné, snad na sebe další díl nenechá dlouho čekat.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Retistran »

je to dobra povidka :) dekujeme.
milanb
Příspěvky: 2
Registrován: úte 06. zář 2016 17:04:05
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od milanb »

no paráda.Jen tak dál.Děkuji
Princ_dom
Příspěvky: 55
Registrován: sob 24. říj 2015 20:13:07
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Apokalypsa

Příspěvek od Princ_dom »

Moc pěkná série. Doufám že to není poslední díl. Líbí se mi jak si hlavní hrdina zvyká na to že si přítelkyně volí za Alfanabíječe Martina a on s tím nic nesvede. Jsem zvědav jak se představí naše čtveřice manželům.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Apokalypsa

Příspěvek od dark »

Dokonalé, nemám slov! Něco takového jsem ještě nečetl a moc se mi to líbí ten styl
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Flyman, Zmijak 127812 a 207 hostů