PP - První trojka

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Kanda13
Příspěvky: 28
Registrován: pát 11. srp 2017 16:20:10
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Máme rádi sex ve třech, moje HW preferuje sympatické muže s větším M
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1211
Bydliště: Kladno

PP - První trojka

Příspěvek od Kanda13 »

V mém prvním příspěvku „Co nám dala nevěra“ jsem uvedl, že má žena stálého milence, se kterým si pravidelně užívá. Mojí ženu však lákala představa zkusit trojku s dalším mužem. Vzhledem k tomu, že mě tato představa též lákala, začali jsme prohlížet inzeráty s touto tématikou. Nakonec se nám zalíbil jeden, ve kterém muž zhruba našeho věku hledal pár, kde je partner kandaulista. Líbil se nám nejen jeho písemný projev, ale i to, že ve svém profilu neuváděl bsdm a jiné, pro nás nepřijatelné praktiky. Samozřejmě pro moji ženu bylo důležité, že na fotkách vypadal dobře, včetně jeho vybavení. Po pár mailech jsme si s Petrem (jak se nám v korespondenci představil) domluvili setkání, zatím jen u kávy s tím, že uvidíme, co dál. Posezení proběhlo bez nejmenších zádrhelů a navíc jsme zjistili, že jsme si vzájemně sympatičtí. O 14 dní později jsme se sešli již na večeři, při které jsme si dali 2 lahvinky vína na uvolnění. Poté jsme se odebrali do hotelu a předem jsme se dohodli, že začneme masáží a dále to necháme na mojí ženě, zdali bude chtít pokračovat dál. Manželka si lehla na postel a oba jsme jí začali masírovat, já záda a náš nový přítel masíroval nohy a zadeček. Brzy se začal věnovat vnitřní straně stehen a něžně objížděl prsty kundičku. Netrvalo dlouho a masáž rozšířil i na buchtičku, což se projevilo vzdycháním mé vzrušené ženy a obrovskou boulí na slipech přítele. Po chvíli se moje žena otočila a já masíroval kozičky a ten druhý opět nohy a stále více krásnou broskvičku. Bylo vidět, že si to žena užívá a že je velmi vzrušená. Jednou rukou dráždila můj penis a druhou penis přítele. Petr to dlouho nevydržel a svlékl si slipy, podíval se na nás a zeptal se, zdali může zasunout. Žena byla tak vzrušená, že ho vzala do ruky a sama si ho zasunula do naběhlé pindičky. Já jsem jí dál mazlil kozičky a vzrušeně sledoval, jak do ní zajíždí velký a i velmi tlustý penis bez nejmenších potíží. Po chvíli si Petr překulil manželku na sebe a ta okamžitě začala nasedat na jeho penis, který byl celý mokrý od vzrušené buchtičky. Brzy se na něm začala jen vrtět, aby ho měla v sobě zaražený až po kuličky a velmi hlasitými projevy dávala najevo svoje vzrušení, které bylo zakončeno silným orgasmem souběžně s mohutným výstřikem nadrženého Petra. Když se žena očistila a zklidnila, začal jsem jí mazlit kundičku, která byla celá naběhlá a otevřená. Poté jsem do ní vnikl a vzhledem k předchozímu intenzivnímu sexu, byla celá prcinka rozcitlivělá, takže druhé kolo se mnou bylo též velice bouřlivé, což dávala moje žena najevo výkřiky vzrušení. Vyvrcholení přišlo téměř souběžně a bylo to neuvěřitelně silné a intenzivní. Shodli jsme se, že pro všechny zúčastněné to byl nádherný zážitek a je zcela jisté, že to nebylo poslední setkání.
Obrázek
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: PP - První trojka

Příspěvek od kohout50 »

Co bylo dál?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Bing [Bot], Mozna, Old_Lake a 192 hostů