PP - Je příjemné být bullem

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
bullmaster
Příspěvky: 191
Registrován: úte 07. lis 2017 20:08:00
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, který dává ženám pravé vzrušení.

PP - Je příjemné být bullem

Příspěvek od bullmaster »

Byl jsem na firemním večírku. Taková pohodička. Jídlo, pití hudba…. Začalo se asi v 19, já dorazil kolem 21…. Nejnudnější pasáž byla za námi, zábava jela. Popovídal jsem s kolegy, tak nějak se pohyboval mezi nimi a všiml si jedné kolegyně. Prostě typická MILF. Byla z oddělení, které jsem ani moc neznal. Věděl jsem, kdo mu šéfuje, toho kluka jsem znal z porad vedení. Jí jsem znal jenom od vidění. Tak jsme se seznámili, prohodili jsme pár slov a zase jsme se šli bavit dál. Po čase jsme se k sobě, už trochu v náladě vrátili. Zase jsme povídali a já jsem si začal uvědomovat, že mne docela bere. Nádherný vlasy, štíhlá postava, moc pěkný nohy – legíny ji perfektně v kozačkách slušely. Pochválil jsem jí a začal se vyptávat trochu blíž. Zjistil jsem, že manžel taky pracuje u nás ve firmě, ale jeho jsem neznal vůbec. Na večírku nebyl. Bylo jasné, že nejde nijak moc pokračovat, přece jenom, řeči ve firmě by nebyly pro nikoho dobré. Domluvili jsme se, že až pojedu, vezmu jí Uberem domů a budu pokračovat k sobě.

Když jsme pak vyšli na ulici, navrhnul jsem, že bychom mohli dát takovou menší AfterParty ve dvou. Souhlasila docela rychle a vyrazili jsme do oblíbeného baru v centru. Super taneční hudba, nejenom já jsem mohl na ní oči nechat. Byla prostě sexy. Docela fajn bylo, že měla evidentně zájem prolomit bariéry. U druhého drinku začalo líbání. Prostě jsem nemohl čekat. Navrhnul jsem, že mám volný starší byt po příbuzném. Ještě jsme popili a vyrazili zcela jasně za závěrečnou a nejlepší fází večera.

V bytě bylo docela chladno, ale karma zafungovala, topení se taky rozjelo a za chvíli jsme, zatím ve spodním prádle zalezli pod tlustou peřinu. Tulili se, povídali a tak. Zeptal jsem se, co manžel. Ona sebou trochu trhnula a pak to na mne vybalila. Manželovi to prý nevadí a byl by rád, kdyby měla sex s někým jiným. Ona to ještě nikdy neudělala (nevěru), ale prý se jí líbím a chtěla by mne. A že prý manželova podmínka je, aby mu to potom vyprávěla. Tehdy se mi to zdálo docela neskutečný. Super baba v posteli, evidentně měla ráda sex a ještě u ní doma nebudou žádný problémy. Jak se říká, Zn.: ideál.

Náš první sex nedopadl vůbec špatně. Na to, že jsme se moc neznali, to bylo slušně divoký. Kondom byla jasná věc. To bylo možná jediný, ale malinkatý mínus, ale jenom co se týká vlastního prožitku – guma mne vždy trochu škrtí. Přece jenom, ani já ani ona bychom do rizika nešli. Možná i to, že jsem projevil přirozeně zodpovědnost, mi s ní zajistilo několik let naprosto dokonalého sexu. Ale o tom snad někdy příště. Každopádně jsem se v práci, za pár dní dozvěděl, že její manžel si to celé nechal vyprávět několikrát a prý se doma u jejího vyprávění 3 vyhonil.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Je příjemné být bullem

Příspěvek od seedLover »

Takze od te doby se z tebe stal bull a vyhledavas zadsne zeny? Vzrusovalo te ze ma doma manzela?
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Je příjemné být bullem

Příspěvek od DrGarden »

Pekný vzrúšo.. príbeh, hlavne pre manžela.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: PP - Je příjemné být bullem

Příspěvek od Domkanda »

Jo, to je hezky napsáno z druhé strany o páru, který to má takhle dáno. My do toho šli jinak, primárně (skoro jen) trojky
Ale vždy mě zajímalo, jak by naše setkání popsal "ten druhý" (slovo bull nepoužíváme). K podobnému komentáři od toho druhého jsem se dostal minimálně a nikdy jsem nevěděl, jestli nebere při svém hodnocení nějaké ohledy na mě nebo na manželku
Vždy mě zajímalo vědět, jak se dívá na mě, na manželku, co si o nás myslí, co mu to dává navíc vedle jen "sexuálního zážitku", jestli v tom má nějaké emoce navíc
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
bullmaster
Příspěvky: 191
Registrován: úte 07. lis 2017 20:08:00
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, který dává ženám pravé vzrušení.

Re: PP - Je příjemné být bullem

Příspěvek od bullmaster »

Není to tak, že bych někoho vyhledával. Spíš to začíná zájmem z druhé strany. Existence manžela mne nijak zvlášť nevzrušuje, spíš je to o té situaci. A kromě sexu v tom jsem samozřejmě s tou dotyčnou i emočně. Dělali jsme věci, které byly velmi intenzivní a které nás hodně braly. A pak přeneseně i jejího manžela.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Je příjemné být bullem

Příspěvek od seedLover »

bullmaster píše:Není to tak, že bych někoho vyhledával. Spíš to začíná zájmem z druhé strany. Existence manžela mne nijak zvlášť nevzrušuje, spíš je to o té situaci. A kromě sexu v tom jsem samozřejmě s tou dotyčnou i emočně. Dělali jsme věci, které byly velmi intenzivní a které nás hodně braly. A pak přeneseně i jejího manžela.
Jake veci jste napriklad delali? A kdy to skoncilo a proc? Mohl jsi potom strikat do jeji kundy sperma i bez kondomu?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 200 hostů