Nevěra hrozí všem děvčatům...

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Nevěra hrozí všem děvčatům...

Příspěvek od Retistran »

Až bude čas, měl jsem chuť napsat sem další povídky, občas se mi tu líbila aktivita některých uživatelů a konverzace s některými lidmi, která mě opravdu někam posunula v tomto směru. Bohužel jsem zjistil po uveřejnění této povídky na parohaci.cz, že se povídky kradou a má povídka je v mírně upravené verzi zveřejněná na jiných webech (třeba povidka.cz, bohužel tato stránka nemá u každé povídky datum vložení) Kdyby tam bylo datum vložení, dalo by se autorství lehce dokázat. To mě mrzí a vysálo mou chuť prezentovat další povídky zde na minimum.
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: Nevěra hrozí všem děvčatům...

Příspěvek od master »

Řeším to s autorem, co se vydává také za autora této povídky a který ji vložil na povidka. Bohužel kopírování se na internetu nevyhneš :-( Kopíruje se všechno. Snad jedině zkusit vyzvat majitele serveru povidka, aby to dílo stáhnul, protože je tvoje a uvést odkaz sem na web. Pokud ctí autorský zákon a fanyn tam vložil povídku až po tom, co byla tebou zveřejněna zde, měl by povídku stáhnout.

Byla by veliká škoda, kdybys kvůli tomu přestal psát, tvé povídky jsou zajímavé a dobře napsané, nenechej se prosím odradit.
Administrátor webu kandaulismus.cz
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Nevěra hrozí všem děvčatům...

Příspěvek od Retistran »

master píše:Řeším to s autorem, co se vydává také za autora této povídky a který ji vložil na povidka. Bohužel kopírování se na internetu nevyhneš :-( Kopíruje se všechno. Snad jedině zkusit vyzvat majitele serveru povidka, aby to dílo stáhnul, protože je tvoje a uvést odkaz sem na web. Pokud ctí autorský zákon a fanyn tam vložil povídku až po tom, co byla tebou zveřejněna zde, měl by povídku stáhnout.

Byla by veliká škoda, kdybys kvůli tomu přestal psát, tvé povídky jsou zajímavé a dobře napsané, nenechej se prosím odradit.
Jj, me je to jasne ze jsem byl naivní :D vůbec by mi to ale nevadilo, neresil bych nalezenou kopii na povidka.cz,kdyby ten člověk velmi drze nenapsal na parohaci.cz, ze ja jsem zkopiroval jeho povidku a ze me velmi milostive dovoluje ji tam ponechat, to musite vsichni uznat, ze to je velmi neprijemna drzost, ktera me zvedla ze zidle. Kdyby toto nenapsal, tak to dnes vubec neresim. Napsal jsem tam, zda by nebylo z povidka.cz presne ci zhruba zjistit dobu/datum vlozeni :(
Osel
Příspěvky: 480
Registrován: sob 23. pro 2017 12:39:57
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1283

Re: Nevěra hrozí všem děvčatům...

Příspěvek od Osel »

To je dobry hajzl.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: wukong a 205 hostů