PP jak to vlastně začalo

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
janzizkahusita
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. dub 2017 11:52:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár
Bydliště: České Budějovice

PP jak to vlastně začalo

Příspěvek od janzizkahusita »

Věděl jsem to už dávno..
Věděl jsem to už dávno, že mě vzrušuje představa toho, jak se někdo dotýká mojí manželky, ve své fantazii jsem viděl jak cizí ruce kloužou po jejím nahém těle, politém vonným olejem, hladí její záda, prsa. Její pevný zadeček či vnitřní stranu stehen a jakoby náhodou sklouznou až na její hladce vyholený klín, při tomto doteku vidím jak se její tělo zachvěje, líce jí zrudnou, a jen pootevřené rety a zrychlený dech prozradí co se ji odehrává v hlavě.
Jsem vdaná žena a ležím tady nahá před svím mužem, který se dívá na to, jak mě náš známí či teď už vlastně přítel, hladí při něžné masáži po celém těle a dokonce i tam, na ta místa kam doposud směl jen můj muž. Není mi to nepřijemné, ba naopak,, vychutnávám si ty jakoby letmé doteky a cítím jak mi vzrušení žene horkost po celém těle. Jen nevím kam až jsem schopna zajít....cítím , že mě moje tělo zrazuje a v klíně cítím šimrání a vlhkost..teď už nemyslím na to, že tohle slušná žena nedělá.... chci jen jediné. v mé hlavě je jen jediná myšlenka... strhnout toho kluka pod sebe a sama se nabodnout na jeho ztopořený penis, který vidím z pod přivřených víček....a doletět až na vrchol extáze z orgasmu,, mé tělo ovládá chtíč, navzdory tomu, že můj manžel vše sleduje se sklenkou vína v ruce a nechává všemu volný průběh.............
O mích představách moje žena věděla, nemáme před sebou žádná tajemství a když jsme o tom dky si mluvili, zdálo se mi, že i ona je tou představou vzrušena i když my to nepřiznala, ale její červené tváře dávali tušit, že jí ta myšlenka není cizí.
........Toho letního dne jsme se chystali na taneční večer do Třeboňské Pěšárny, je tam příjemné prostředí a tančí se venku na palouku, pod otevřenou oblohou, víno mají dobré a protože jsem kuřák mohu si i zapálit aniž bych musel někam chodit. Večer příjemně probíhal a má žena oblečena vkusně, ale nikoliv vyzívavě, v červené sukni nad kolena a růžovém tričku, s culíkem blond vlasů střídavě tančila nebo se mnou ochutnávala víno ze zdejší vinotéky, při tom jsme vedli dvousmyslné vzrušující rozhovory a těšili se na společnou noc. Její štíhlá postava jistě neunikla pohledům mužů, kteří se věnovali svím partnerkám a vínu, stejně tak jako já. Když se má žena rozhlížela kolem, zeptal jsem se náhle ..Tak který????... Co?? Který??..nerozuměla otázce.. Kterého ze zdejších mužů by jsi pustila do svého klína ?? Nejdříve se na oko začertila, ale potom přistoupila na moji hru a povídá, Dva nebo tři nejsou vůbec špatní, a ukázala my je pohledem. Musím uznat jako muž, že volila správně, dva mladší sportovně oblečení, třetí trochu starší,ale elegantní. Všichni seděli ve společnosti žen, ale nebylo patrno jestli jsou to jejich přítelkyně či známé. Začal jsem si hrát s tou představou a cítil jak my v kalhotech tuhne můj penis. Abych trochu zakryl co se my honí hlavou, řekl jsem, že dojdu pro víno.....Vypadalo to jako telepatie, jen co jsem odešel, přišel za mojí manželkou jeden z vyhlédnutých mladíků a požádal ji o tanec. Musíte se zeptat manžela jestli smím, odpověděla mu se smíchem. Když jsem se vrátil a donesl víno, přišel mladík znovu a se stejnou otázkou,,smím prosit..mladá paní.. se na mě podíval.....nevím už co mě to napadlo, snad to erotické napětí mezi mnou a manželkou, snad ta trocha vypitého vína,,, jsem mu odpověděl. Jistě můžete jít tančit s mojí ženou, pokud vám nevadí že nemá kalhotky.. Má žena trochu zčervenala, mladík chvíli přemýšlel a pak odpověděl, jistě že nevadí při tanci dohlédnu na to aby její sukně stále zakrývala to co má zůstat zakryto. Všichni jsme se zasmáli té pohotové odpovědi, má žena se zvedla, podívala se na mne rozesmátím pohledem, který říkal tohle ti vrátím..ale v jejím pohledu bylo víc a my oba jsme věděli, že ten neznámí mladík získal její sympatie. Díval jsem se jak tančí, v hlavě svoje představy, penis napnutý až k prasknutí a v tom zazněla pomalá píseň, která dávala tušit, že příštích dvacet minut bude jen pomalá serie, manželka si chtěla jít sednout, ale mladý muž ji něco pošeptal do ucha, zasmála se a zůstala tančit. Tančili v objetí a já najednou se zájmem pozoroval jeho ruce jak pomalu bloudí po bocích a zadečku mojí krásné ženy. Čekal bych od ní reakci, ale jen dále tančila v jeho objetí a nechala jeho ruce tam kde jsou. Při každé otočce, když byli ke mě zády jsem viděl, že jeho ruce jsou smělejší a smělejší. Šeptal ji něco do ucha a má žena se smál a snad ani nevnímala kde má jeho ruce,, a nebo to věděla velice dobře a věděla i to že je pozoruji a tímto způsobem mě na dálku vzrušovala. Při další otočce se mi málem zastavilo srdce vzrušením, a já ucítil jak mi z penisu do trenek začíná pomalu vytékat semeno. Trenky jsem měl mokré až to začalo prosakovat skrz kalhoty, dech se my krátil vzrušením a krev se my hnala do hlavy. Tolik vzrušení jsem ještě nezažil. Při otočce jsem viděl jeho ruce na zadečku mé krásné ženy, ale ne na sukni, ale těď už odvážně bloudící pod její krátkou a napůl vyhrnutou sukénkou. Další výhled my zakryla na krátko jiná tančící dvojice, ovšem jen na krátko abych v zápětí spatřil teď už jen jednu ruku pod sukní mé ženy...kde má tu druhou napadlo mně?? hledal jsem ji pohledem na boku či rameni, ale vše mi ukázala další otočka tentokrát čelem ke mě, jeho druhá ruka byla pod sukní mé ženy zepředu...to by ale znamenalo že ji má ve svém klíně....Ta myšlenka byla tak silná že jsem se bez doteku vystříkal do kalhot......Trvalo to jen krátký okamžik než li jsem se vzpamatoval, to už ale přestala hrát hudba a moje rozesmátá manželka se vracela v doprovodu mladíka zpět ke stolu. Nevím jestli její rudé tváře a zrychlený dech prozrazovali kouzlo tance nebo něco jiného, napila se vína a s úsměvem na tváři my řekla, že Milan..stačili se představit na parketu..je báječný tanečník. Milan stojíci u našeho stolu poděkoval za tanec a ještě než odešel my povídá: Vaše žena krásně tančí a .....a kalhotky má.. s těmi to slovy odešel....
Nezlobíš se lásko že jsem tančila tak dlouho a tebe tu nechala samotného??..zeptala se...nezlobím lásko odpověděl jsem..jak jsi si zatančila?? měl jsem na vás krásný výhled řekl jsem..a také, vím že jsi si krásně zazlobila .. Zlobíš se ?? zeptala se.. vím že tě to vzrušuje a já se nechala trochu unést..bylo to pro mě velice vzrušující,, řekl jsem.. i pro mě.. odpověděla my ona... Při další serii pomalích písní jsme spolu tančili na parketu a mé ruce bloudili po jejím těle tak jako jeho přede mnou, když jsem jí odhrnul kalhotky a můj prst pohladil její klín, snadno jsem vklouzl dovnitř , tolik byla vlhká a mokrá. Zašeptal jsem jí do ucha, Jsi velice vzrušená lásko....Já vím odpověděla....nechtěl jsem pokazit tu krásnou chvíli na parketu v davu ostatních tanečníků, ale v hlavě my zvonila otázka na kterou jsem chtěl ihned odpověď..zašeptal jsem jí proto do ucha Lásko ?? i on věděl že jsi vzrušená?? rudé tváře jí hořely a jen kývla hlavou,,,,,i on byl ve tvých kalhotkách?? znovu kývla hlavou,,,podlomili se my kolena vzrušením ..miluju tě lásko moc tě miluji...víš jak mě vzrušit a mé vzrušení nezná hranic.......toužil jsem po ní ihned,. po jejím těle a divokém milování,, hudba přestala hrát a hudební večer pomalu končil..byl čas jít domů.......když jsme odcházeli v přítmí jsme se potkali s Milanem, který šel proti nám. Najednou jsem dostal odvážný nápad, kterí plynul z teď už erotického večera.....oslovil jsem ho a říkám..jak víte že moje žena má kalhotky??... znejistěl a mlčel....zjistil jste to při tanci důvěrným dotekem,,vím to, viděl jsem kde všude máte ruce...stále mlčel a očekával co bude dál..Jste mojí manželce sympatický a mě nakonec také,,,a jestli máte odvahu tak jako na tanečním parketu chci aby jste mé ženě ty kalhotky teď a tady sundal.....Jeho oči se v úžasu podívaly do těch mích jestli nežertuji,,ale já to myslel nesmírně vážně a on to pochopil, přistoupil k mojí ženě které začala vzrušeně díchat, obejmul ji tak jako při tanci....jestli nás někdo pozoroval, vyděl by jen loučící se staré přátele...jeho ruce se pomalu přesunuli z jejích bokú na zadeček. poté zlehka obkroužily lem její sukně a skryty pod sukní zlehka stahovaly šnůrky kalhotek z jejich boků........má žena tomu trochu pomáhala mírným vlněním tak jak to jen ženy umí......náhle sklouzli její kalhotky k jejím kolenům....Milan poklekl a jemným tahem je stáhl ke kotníkům, má žena nadzvedla nejdříve jednu a potom druhou nohu obutou v krásných lodičkách a to už měl Milan její kalhotky v dlaních....Stále na mě nevěřícně koukal, napsal jsem na papírek moje telefoní číslo které jsem mu dal do ruky. Se slovy ,,můžete to považovat za letní úlet a kalhotky zahodit......nebo si je ponechat a až budete chtít zavolat na telefoní číslo, které jsem vám dal.... jsme se rozloučily.........................................
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP jak to vlastně začalo

Příspěvek od vlaji »

Když to je opravdu Nádherný PP, tak to je nadhernej zážitek a těším se na pokračování. Zavolal? Napsal sms? Ještě ten večer?
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: PP jak to vlastně začalo

Příspěvek od wifenka »

Pekny zazitek :-) :-) :-) :-)
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: PP jak to vlastně začalo

Příspěvek od childe »

Krásný příběh, kterému se dá věřit. Jak to pokračovalo?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], valos, valsoraj a 208 hostů