Milé překvapení..

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
eLy
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25. črc 2017 13:41:19
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Milé překvapení..

Příspěvek od eLy »

S přítelkyní se poslední dobou docela často bavíme o kandaulismu, posílám jí různá videa a ukazuji obrázky s touto tématikou. Už nějakou zkušenost máme, ale vždy je to takové, že si myslím, že mám smůlu a najednou se stane něco, co bych vůbec nečekal.

Zrovna včera jsem šel s kamarády do takové menší hospody u nás ve městě. Píšu přítelkyni, jestli nechce dorazit. Ona že dorazí ráda, ale asi tak za hodinku. Opravdu se tak stalo, dorazila, přisedla si k našemu stolu, ale seděla naproti mně. Všichni jsme se bavili, popíjeli jsme a asi po hodině a půl do mě začala pod stolem kopat a jezdit mi její nohou po mojí noze. Koukám na ní a ptám se, co se děje a ona mlčela. Stále jsem se na ní díval a neřekla ani slovo, jen se zvláštně usmívala. Čas plynul, lidé z hospody pomalu odcházeli a kamarádi mě vytáhli ven na cigaretu. Byli jsme v hloučku venku a já si všiml, že tam nejsme úplně všichni. Začalo mi vrtat hlavou, proč s námi nešla ven a proč tam zůstala sama vevnitř.

Dokouřili jsme a já se s nejistým pocitem vracel zpět k našemu stolu a moje přítelkyně tam nebyla. Jsem si řekl, že si odskočila na záchod. Najednou do mě kamarád drkl a řekl mi, proč sedí u cizího stolu s cizími chlapy? Já jsem se otočil a opravdu seděla u zastrčeného stolu, kde seděli tři postarší páni (hrubým odhadem) přes 50 let. Seděla ke mně zády - šel jsem k ní a když jsem byl metr od ní, všiml jsem si, jak jednomu z nich sahá do rozkroku. Zkameněl jsem, zalil mě studený pot, nenacházel jsem slova, jen jsem se potichu otočil a šel jsem si sednout zpátky na svoje místo.

Po přibližně deseti minutách se zvedli, zaplatili a odešli. Když kolem mě přítelkyně procházela, pošeptala mi do ucha, že se mi zítra (dnes) ozve a ještě se tak nestalo. Telefon má vypnutý, doma nebyla a na Facebooku od toho večera nebyla online.
port
Příspěvky: 32
Registrován: ned 28. pro 2014 5:18:31

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od port »

Tak jak?
Djspablo
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. bře 2015 19:52:29

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od Djspablo »

Uz se ozvala
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od johny12345 »

Djspablo píše:Uz se ozvala
Takže není mrtvá. Nás asi ale spíš zajimalo, co bylo :D
Uživatelský avatar
Iroticpar
Příspěvky: 170
Registrován: pon 22. kvě 2017 8:45:21
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Vzrusuje ma predstava ze manzelka suka s niekym
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1144

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od Iroticpar »

pozozpravaj co bolo?
Djspablo
Příspěvky: 13
Registrován: pon 09. bře 2015 19:52:29

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od Djspablo »

Kam si zmizol budu aj nejake info ako to dopadlo?
Kundolap
Příspěvky: 41
Registrován: pát 03. bře 2017 22:40:58
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od Kundolap »

Jo chtělo by to pokračování. To se nedělá takhle to utnout před tím nejlepším.
Uživatelský avatar
eLy
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25. črc 2017 13:41:19
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od eLy »

Omlouvám se, že jsem nereagoval. Odešel mi počítač a na mobilu jsem psát nechtěl.

Vedl jsem s přítelkyní poměrně dlouhý rozhovor a snažil jsem se z ní dostat co nejvíce informací. Po opuštění hospody jela společně s chlapama k jednomu z nich na byt, kde ještě chvíli popíjeli. Přibližně po hodině jí jeden začal hladit a masírovat. Ona ho začala hladit přes kalhoty, pak mu rozepnula pásek a řekla mu, ať si je sundá. Nečekal ani vteřinu. Začala mu honit i kouřit a lízat koule. Po pár minutách, když už to vypadalo nadějně se jeden z nich zvedl, vytáhl peněženku a řekl: ,,Za kolik to bude, když se na tobě všichni vystřídáme?" Přítelkyně okamžitě přestala s kouřením, zvedla se, sebrala svoje věci a prohlásila, že není žádná kurva, která si za sex musí nechávat platit a že tímhle to akorát celé posral. Zklamání a částečné naštvání, že to dopadlo takhle.
Když dovyprávěla, řekl jsem jí o této stránce, že sem chodím a že sem i začínám psát různé zážitky a tak dále. Ve spojitosti s tím jsem jí i řekl, že bychom sem někdy mohli hodit nějaké fotky či videa. Řekla mi, že časem že si to teď nepřeje. Sakra, zase další zklamání. Chtěl jsem vám sem hodit fotky, ale co slíbím, to dodržím.
A aby můj příspěvek nebyl jedno velké zklamání, tak mi asi hodinu po našem rozhovoru sdělila, že se jí líbí jeden mladší kluk od nás z paneláku. Nedalo mi to a začal jsem pátrat, abych byl o krok napřed. Ve vedlejším vchodě bydlí kolega z práce, který má podobně starého syna, tak jsem se stavil na pokec a vyzvídal jsem. Mělo by jít údajně o 15-16 letého Matyáše.
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od antimusculus »

Dobře se to rýsuje. Snad to tentokrát klapne :)
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Milé překvapení..

Příspěvek od childe »

Tak to jsem zvědavý co z toho nakonec bude.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot] a 203 hostů