Ako to začalo (Extrem) - 1,2

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Chastityboy94
Příspěvky: 5
Registrován: stř 27. zář 2017 13:12:20
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Tak trošku omne mám rad keď môžem slúžiť žene alebo páru a to bez výhrad vo všetkom čo si prajú. Zo všetkého mám asi najradšej pasi cudnosti,strapon a hrátky zo spermiami rád očisťuje krásne ženské telo od semena . Pokiaľ sa tuná nájde pár alebo žena ktor

Ako to začalo (Extrem) - 1,2

Příspěvek od Chastityboy94 »

Toto je začiatok môjho bdsm príbehu a života v cudnosti. Ospravedlňujem sa za gramitcke chyba a ten amatérsky štýl poviedky.
Ako to začalo
Jeden piatkový večer má kamarát vytiahol do podniku ktorí je neďaleko mesta v chatovej oblasti. Hneď po príchode sme zistili že dnes tu je živo a to kvôli tomu že dnes je tuná školský výlet ktorí zrejme býva v chatách ktoré patria k podniku bolo to zhruba 30 mladých dievčat zrejme druháčky alebo tretiačka takže čerstvých 18 aspoň tak sme im tipovali s kamarátom. Objednali sme si 12 pivko a začali sme sa obzerať po niejakej mladej babenke vlastne skvor kamarát sa začal obzerať mňa mladé sliepky moc nebrali hlavne preto že o sexe a bdsm dokopy nič nevedia. A vtom som si ju všimol krásna tak okolo 35 rokov krásne plné prsia oblý plný zadoček krásne červené vlasy a ten jej pohľad drsný a neustupný.
Nabral som odvahu a išiel za ňou ale schladili má tak rýchlo že som sa cítil maličký a trápny . Ale pritom má vzrušovalo oveľa viacej skúsil som to naňú ešte trikrát vždy to skončilo rovnako už som strácal nádej natú krásnu ženu. Bola pomaly polnoc bar skoro prázdny a vtom prišla kumňe a pošepkala mi do ucha že keď sa nebojím tvrdej lekcii tak mám prísť za 20 minút na chatku číslo 7 stýmto v ústach boli to jej tangá komplet mokré privoňal som zmes vzrušenia a moču v tomto mi to cvrklo ona ich omočila vtom mi začalo behať hlavov ona má rada bdsm to počtom tak dlho túžim .
Za dvavat minút som stál tam z gatkami v ústach otvorila dvere na sebe sexi korzet dole bez nohavičiek .Jedným slovom mi dala rozkaz donaha zostal som zaskočený bol síce večer ale predsa som bol vonku zaváhal som už išla zavrieť dvere len tak tak že som stihol a zhodil všetko dole usmiala sa namňa vošiel som do vnútra pevne má spútala o stôl previazala mi oči a zrazu to začalo výprask rákoskov ale narýchlo odrezanou v lese takže spústa hrbolčekov hrozné to bolelo zo zadku mu tiekla krv keď prestala vtom mi začala natierať a oblievať zadok vodkov ešte že som mal rubik kričal som kým som mal hlas. Keď som prestal kričať tak ju to veľmi nahnevalo a povedala mi prvú vetu „tak teba to Bastard nebolý neboj Oto sa ešte postarám ,chcela som použiť lubrikant ale ty si to nezaslúžiš bastard „ začala mi rvať celú pesť bez lubrikantu do zadku neviem skadiaľ ale zrazu som mal zase silu kričať. Keď som mal celú ruku v zadku začala šialené tempo smiala sa že mi natrhla zadok že to bude zrejme sranda keď stým pôjdem ku doktorovi. Keď sa jej to začalo unovať tak ma rozviazala a otočila na chrbát a zase ma poriadne priviazala.“Keď nebudeš kričať tak ťa urobím rukov ale keď budeš tak sa neurobíš“ i keď som hrozné trpel penis stal ako stožiar. Vybrala mi robik a spitala sa či chcem byť jej otrok na trvalo ale že všetko bude po jej a bude to v zmluve ktorú ona celú spíše ja som len kýval hlavov ani hlasky som nevydal i keď som bol ubolený bol som šťastný že mám pani že som nemal dôvod kričať a že príde môj orgazmus ale to bola chyba . Keď som sa lepšie pozrel v ruke som zbadal neidentifikovateľný prepredmet dnes viem že to bol extra hrubý elektro dilatator keď ho namazala palívim lubrikačným gélom začala mi to rvať do penisu zákusok som sa do jazyku všetky svaly som mal napnuté rinul sa zomna pot ale vydržal som nekričať a to malo do obvodu 18mm ako som sa neskôr dozvedel to na pani asi urobilo dojem ale vedela že má zlomí lebo najhoršie malo prísť napojila to na čiernu krabičku a zrazu rána elektriny až k prostate vykríkol som a pomočil zároveň madam sa namňa pristane pozrela „to si vypiješ ty prasa“ pri pohľade som videl že dilatator je na zemi a panička má omočeny korzet. Pani si sadla na môj ksicht a povedala „všetko vypiješ ani kvapka na zem lebo do rána budeš dostávať také elektrické rany“ a začala mi močiť do úst pil som všetko bolo toho tak veľa a malo to takú horkú chuť a bolo to také slané napínalo má ale pil som hrozné som sa bál .Keď zosadla išla na záchod počul som ako tam kaká keď prišla mala okakanú dupu a zase si sadla na moje ústa a povedala „očistiť“ nechcel som zrazu jedna rána druhá tretia s pesťou do guli začal som lýzať tak si pani zapálila a moje ústa boly popolník a nakoniec cigaretu ťipla o moje gule tak už len tma.
Odpadol som a zobudil som sa na zemi nahý spotený nato že niekto namňa cika už bolo rano „rana budeme musieť dotrenovať k pičke a pij hajzel„ hneď som sa prisal ďalšie nabudúce .Vlastne na rozlúčku som dostal pás cudnosti  vraj aby som si nehonil.
Chastityboy94
Příspěvky: 5
Registrován: stř 27. zář 2017 13:12:20
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Tak trošku omne mám rad keď môžem slúžiť žene alebo páru a to bez výhrad vo všetkom čo si prajú. Zo všetkého mám asi najradšej pasi cudnosti,strapon a hrátky zo spermiami rád očisťuje krásne ženské telo od semena . Pokiaľ sa tuná nájde pár alebo žena ktor

Ako to začalo 2

Příspěvek od Chastityboy94 »

Ako to začalo 2
Pri odchode domov som na rozkaz už mojej novej pani nechal svoje telefónne číslo a s nasadením pásom cudnosti som šiel domov. Doma som šiel do sprchy v ktorej som sa dvôkladne zoznámil aj s pásom bol to plastový pás zo vstavaným zámkom ružovej farby. Celá sobota aj nedeľa ubiehala strašne pomaly nemohol som prestať myslieť na moju novú pani vlastne ani som nevedel ako sa volá ale to je jedno proste je to moja panička penis mi pritom rozmýšľaní v klietke šalel mal som pocit že stoho zamdlem . Pondelok bol v práci rušný ale moja pani stále nezovolala takže mi to nevadilo celý týždeň ubehol v stereotype ale ja som sa začal už obávať že pani namňa zabudla
A vtom sa ozval telefón bol piatok poobede keď som ho dvihol hneď som spoznal hlas svojej paničky „zmrd dnes o pol 6 na hlavnej ulici“ a položila pozerám na hodinky za 10 minút pol šiestej. Rýchlo som sa obliekol a utekal na miesto ktoré pani rozkázala stihol som to len tak tak a aj tak som bol celý udýchany pani tam už čakala bez slova sa vybrala preč išiel som hneď za ňou keď sme prišli k autu otvorila kufor a rozkázala „naskoč“ išli sme asi takých 15 minút. Vystúpil som na sídlisku keď sme prišli k pani išiel som do nahá a nakolenach zaňou do obývačky na stole bola otrocka zmluva „keď chceš byť môj otrok podpíš“ len zbežne som to prebehol mala 25 strán a ja som bol nedočkaví na konci som si len všimol posledný odsek otrok sa vzdá sexu a orgazmov orgazmus môže mať iba na rozkaz pani porušenie sa trestá ako pani uzná za vhodné zmluva je na dobu neurčitú otrok bude po zacvičeni to jesť po piatich rokoch otroctva vykastrovany to bolo už hrozné drsné aj namňa ale keďže to malo byť až po piatich rokoch tak prečo to nepodpísať. Pani vstala zobrala podpísanú zmluvu a uložila ju premňa nevedno kam.
Takto som sa stal otrokom „Tak dnes si dáme už naozajstné mučenie nie ako minule“ Vstala pevne má pripútala k posteli dala dole pás cudnosti penis sa ihneď postavil dostal som rubik a mučenie sa začalo najprv mi pevne podviazala gule a tak mi donich pichla katéter nič strašné hovoril som si pustila mi donich 450 ml infúzie gule mi strašne opuchly a začala ma po nich mlátiť varechou strašne som plakal a kričal trvalo to snáď 15 minút a pritom kričala „ja tá naučím aby ti stal bez rozkazu to si zapametáš Bastard“ keď prestala gule boli modré a penis malý ako solení arašid. Pani si sadla na moju tvár a nechala sa lýzať aš k orgazmu zosadila zomňa“ keďže si bol poslušný je čas na šukačku“ celý som bol natešený i penis mi stál ako stožiar a vtom som si uvedomil už nikdy žiaden sex pani si nasadila strapon s mega dildom bol veči ako paničkyna ruka minulé .Vyďel som ako niečím maže ďakoval som mojej pani že dnes dáva lubrikant nohy mi dala do praku a začala ho zasúvať bože to bol tlak celé má to natrhavalo ale jak sa dostával hlbšie zistil som že to nebol lubrikant ale čili omáčka hrozné to pálilo ani ten tlak mi zrazu nevadil „ty prasa ty si si neurobil klistir“ keď by som nemal rubik mohol by som oponovať že som nevedel že ho mám spraviť a vlasne že i tak som to nestíhal lebo na cestu a všetko okolo toho som mal iba 10 minútky „ zato tá ešte dnes potrestam to si píš a odnes si ho budeš robiť ráno na obed aj večer“ ani neviem ako dlho má šukala ale urobila sa nakoniec ohromným orgazmom ako som zistil dildo bolo aj z vnútra a panička ho mala v pičke dnes jej druhý orgazmu a môj žiaden.“Tak a teraz ktomu tvojmu trestu musí ťa to bolieť to snáď chápeš „ kýval som hlavov pani prišla s hrubov ihlov a hlavne dlhov pomaly mi začala honiť penis keď bol tvrdý ako skala tak stiahla dole predkožku a prepipchla mi žaluď ziednej na druhú stranu hrozne som zreval a tak začala nahrievať jeden koniec ihly tlakovim zapaľovačom aš do červená bola to taká bolesť ako by ma niekto zažíva pálil ale z vnútra a to priamo na penise počas toho som sa aj pomočil zamdlem a to opakovaňe vtedy pani prestala dala mi pričuchnuť k čpavku a keď som sa prebral tak pokračovala prestala až keď som bol taký slabí že som sa nehýbal .
Odviazala má od postele a skopla na zem „otrocke psiska nepsia v posteli“ dala mi obojok a vôdzku vytiahla má na kolená a pripútala k oku ktoré mala pri posteli bolo to nakrátko takže som musel kľačať .A potom spustila monológ“ takže teraz ti to obiasnim ako to bude fungovať presťahuješ s a kumňe na verejnosti normálny pár doma pani a otrok samozrejme domo budeš chodiť nahý budeš mať iba pás cudnosti budeš mi dávať celú výplatu otrok peniaze nepotrebuje a ja ti všetko potrebné kupim ďalej ty sex nikdi mať nebuďeš ale ja to potrebujem okrem ťeba mám zopár subikov sktorimi aj šukam pokiaľ budeš dobrí tak sa môžeš občas pozerať a pokiaľ budeš veľmi dobrí tak ťa niektorí aj ošuka 
V prípade naštevy sa budeš tváriť normálne pokiaľ to nebudú niekto kto o všetkom vie vtedy budeš nahý a na kolenách bude to tvoj pán a pani tak ako som ja teraz ideme spať Bastard zvyšok si objasnime za pochodu“ . Pani mi nasadila pás zhasla svetlo a zaspala ja som bol celú noc hore buď som stál alebo kľačal dĺžka vodzky mi viac nedovoľovala.
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ako to začalo 2

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Super kamo.pis dal.mam rad hodne brutalni povidky.doufam ze bude casem kastrovany a bude to pokracovat dal.preju hodne fantazie.zatim to vypada suprove.diky
maxmann
Příspěvky: 7
Registrován: sob 17. led 2015 13:47:00

Re: Ako to začalo 2

Příspěvek od maxmann »

Fuj
++cuckoldkarel++
Příspěvky: 97
Registrován: sob 31. pro 2016 9:35:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ako to začalo 2

Příspěvek od ++cuckoldkarel++ »

Kdy bude pokraacovani?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, gurko, jonny, lamp990, Paida, romanec, wlanman, xxx9955, zazzazz a 223 hostů