Správcem penzionu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Calveros
Příspěvky: 31
Registrován: úte 11. dub 2017 20:24:20
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Správcem penzionu

Příspěvek od Calveros »

Zdravím přátelé cechu, rozhodl jsem se začít sepisovat svá dobrodružství a ačkoli ne všechno, co píši se opravdu stalo, dost z toho je popisem skutečnosti. Kde skutečnost nestačila, pomohl jsem si sám. Tak přeji příjemné počtení.

Před pár lety jsem se stal správcem malého penzionu v horách na severu republiky. Byl jsem svobodný a bez závazků a tak mi nevadilo, že jsem byl k práci přikovaný od rána do večera. Nicméně za dlouhých zimních večerů mi bylo docela smutno. Po čase, když už jsem se dokázal ve své práci dobře orientovat, jsem se začal i trochu osmělovat. A tak se stalo, že byl můj pokoj svědkem nočních návštěv jak mladých slečen, co u mě byli s rodiči, tak i vášnivých paniček, co hledali trochu rozptýlení.
Po dvou letech jsem se seznámil s Terezkou, krásnou, o rok mladší hnědovláskou, která u mě byla jako dozor na týden se školou v přírodě. Hned třetí noc zůstala její postel prázdná a ona sama usnula v mém náručí, nahá a několikrát vášnivě pomilovaná, až když se začalo rozednívat. Do konce týdne pak hned jak uložila děti do postele, se spěchala nechat uložit ode mě. Nebyl jsem žádný sportovec, spíše naopak, proto dodnes nevím, kde jsem vzal tolik energie, abychom do toho celé noci mohli bušit.
V následujících měsících za mnou Terezka několikrát přijela na "dovolenou" a pokaždé si jí nezapomněla o nocích pořádně odpracovat. Měla tělo bohyně, dlouhé, tmavě hnědé vlasy, nebyla hubená, ale rozhodně ne tlustá, pevný zadeček a pod košilkou krásně pevné trojky. Mušličku si holila, ale nikdy nezapomněla nad ní nechat ostrůvek chloupků, přesně tak jak jsem to měl rád.
Po půl roce od našeho seznámení se ke mě nastěhovala. Našla si práci v pátnáct kilometrů vzdálené školce a tak skončil můj poustevnický život. Po půl roce jsem ji požádal o ruku a do roka byla svatba. Tam jsem všem přátelům ukázal, že ačkoli jsem měl do té doby na vztahy smůlu, tentokrát jsem našel opravdový poklad. Všichni kamarádi na ní mohli oči nechat a já ze všech nejvíc.
Čas plynul a dny zevšedněli. Na rodinu jsme ještě nepomýšleli, chtěli jsme si trochu toho života ještě užít, než přijdou děti. Jenže já byl stále k penzionu přikovaný a tak jsme na dovolenou vyrazili jen občas. Práce nás trochu monotónností otupila, ale zamilovaní jsme byli pořád.
Náš milostný život byl zprvu docela bouřlivý a já stahoval kalhoty ke kolenům pokaždé, kdy k tomu byla příležitost. Terezka sice byla trochu konzervativní, ale zprvu mi leccos dovolila. Už od prvního okamžiku jsem měl zálusk na její nádhernou prdelku, ale ona mě vždy s úsměvem odvětila, že tu si schovává až pro svého manžela. O svatební noci svůj slib splnila a mě učinila ještě šťastnějším. A protože viděla, jak moc jsem to chtěl a i jí to nepřišlo nepříjemné, stala se její zadní dírka předmětem vyjednávání v našich sporech. Proti takovému kalibru jsem nemohl nic dělat. Časem ale i ten sex byl stále vzácnější a široká škála poloh se smrskla na pár nejpoužívanějších. Únava a starosti udělali své a tak jsem byl rád, když jsme se milovali alespoň jednou za týden, ne-li za dva.
Bylo to skoro rok a půl od naší svatby, když se vše úplně změnilo. Bylo to na podzim, hostů už bylo poskrovnu a Terezka odjela na tři týdny ke své matce, kterou celý rok neviděla. Měla se vracet autobusem, ale já využil toho, že jeden host, který ke mě pravidelně jezdil, jel stejným směrem a poprosil ho jestli by ji nevzal.
Toho večera jsem měl mít na domě jednu větší rodinu, ale pobyt kvůli nemoci odvolali. Tak se stalo, že Richard, jak se host jmenoval tu noc byl naším hostem jediným. Byl to čerstvý čtyřicátník sportovní postavy, dělal pro jednu softwarovou firmu a několikrát ročně jezdil na pár dní ke mě a využíval klidu na penzionu k práci. Prázdný penzion jsem doufal využít i já, koupil jsem Terezce nové erotické prádlo a chtěl jsem ho na ní večer vidět. Po třech týdnech odloučení jsem byl nadržený jak jelen v říji, kterých tu mimochodem běhalo teď kolem domu dost.
Richard s Terezkou dorazili kolem čtvrté odpoledne. Richard si začal nosit věcci na svůj pokoj a navrhl, abychom se sešli kolem šesté ve společenské místnosti a udělali si společnou večeři, že veze z domova naložené maso a kořeněné brambory. Neměl jsem toho v lednici mnoho a tak jsem byl rád, že se o jídlo na večer nemusím starat.
Terezka se na mě evidentně také těšila a když jsem jí pak o samotě ukázal prádýlko, nemohla se dočkat, až ho večer vyzkouší. Svlékla se a šla do sprchy, chtěl jsem jí následovat, ale zrovna mi zadrnčel telefon kvůli rezervaci. Terezka mi ze sprcháče něco povídala a já jí přes hovor moc neslyšel. Pochytil jsem ale, že mluví o Richardovi.
Když vylezla, zeptal jsem se, o čem že mluvila. Řekla mi že jí po cestě Richard říkal, že ho před necelým rokem podvedla manželka a pak ho obrala o skoro všechen majetek. Že se prý rozhodl, že se už nikdy neožení a ženám se vyhýbá. A pak to zakončila slovy – takovej hezkej chlap, tolika holkám by pomotal hlavu a takhle se spálí. Trochu jsem se rozhodl si rýpnout – jestli i jí by tu hlavu zamotal. Usmála se. Chvíli se odmlčela a třela si prsa ručníkem. Pak se na mě podívala a řekla - to by nemohl miláčku, protože já už jsem vdaná.
Večeře byla skvělá, po večeři vytáhl Richard z tašky tři lahve bílého vína a Terezka přinesla skleničky. Zábava byla s každou další sklenkou uvolněnější a stejně tak i témata. Nemohl jsem si nevšimnout, že má žena občas až hltavě poslouchá vše, co Richard řekl. Svou ruku měla sice položenou na mém stehně, ale chvílemi jako bych tam nebyl. Ani jsem se vlastně nedivil, Richard byl rozhodně inteligentní a charismatický muž a mě měla Terezka doma pořád.
Když došla i třetí láhev, nabídl jsem se, že skočím do sklepa po další, ale Terezka mě zastavila. Natvrdo řekla, že už půjde nahoru, že si chce obléct to erotické prádélko, co se jsem jí koupil a že za ní mám za chvíli dorazit splnit své manželské povinnosti. Ve mě i v Richardovi hrklo, ale alkohol udělal své a tak jsme se oba rozesmáli. Řekl jsem Terezce, ať se nebojí, že se nezdržím.
Žena odešla a atmosféra zhoustla. Nejraději bych se rozběhl hned, ale nechtěl jsem takhle neslušně Richarda odbít. Po pár slovech se ale zvedl, odcházeje mě poplácal po rameni a řekl, že mám jít za ní a dát jí do těla. Bylo to zvláštní, najednou mi ho bylo líto.
Uklidil jsem nádobí a zamířil k pokoji. Terezka seděla v křesla, na sobě krajkové kalhotky a podprsenku více odkrývající než naopak. V tu chvíli, kdy jsem ji uviděl, se mi rozbušilo srdce. Dostal jsem totiž zálusk si splnit jednu svou fantazii, o které jsem Terezce nikdy neřekl, protože jsem se bál. Bál jsem se, co to s námi udělá.
Už od té doby, co se ke mě přistěhovala, jsem si nemohl nevšimnout, že se po ní mužští hosté rádi a často ohlížejí a že s ní zkoušejí flirtovat. Ona je vždy slušně odbyla a tak jsem neměl nejmenších obav a nežárlil. Jenže i tak jsem si začal sem tam přestavovat, jaké by to bylo, kdyby se jimi nechala svést. Představoval jsem si, jak si s nimi dává schůzku na záchodě za lokálem a s kalhotkami v ústech, aby nevykřikla, se nechává tajně klátit. Jak jí prohrávám v kartách a výherce jí šuká přímo přede mnou na stole...
Pokaždé, když jsem si to představil, rozbušilo se mi srdce a touha a žárlivost zároveň mě svírali jak v kleštích. A tak jsem se cítil i teď. Začal jsem Terezku líbat a jakoby mimochodem jí zajel rukou na kalhotky a hladil jí přes krajku.
Miláčku, začal jsem, všiml jsem si, jak pokukuješ po Richardovi, je to hezký chlap, co? Trochu znejistěla, ale pak řekla popravdě, že se jí líbí, že je to fešák. Pokračoval jsem a líbal jí přitom na krku. No měl bych pro tebe takový návrh. Když jsem šel nahoru, zdál se mi Richard nějaký smutný. Co kdyby jsi si vzala župan, zaklepala na dveře a malinko mu zvedla náladu?
Trochu sebou trhla. Chvíli bylo ticho, ale já pokračoval v líbání a nemohl si nevšimnout, jak krajka jejich kalhotek začíná vlhnout – to jak o tom začíná uvažovat.
Miláčku, řekla po chvíli, víš ale že jsem teď nadržená a že si s ním nebudu moc povídat? No to mě samozřejmě napadlo, řekl jsem jí.
Odtáhla se ode mě a zadívala se mi do očí. Zahlédl jsem v nich záblesk nejistoty, ale ten zmizel, když zjistila, že o myslím smrtelně vážně. Radši se ale ještě jednou ujistila.
Miláčku, takže ty chceš, aby tvá manželka zaklepala v erotickém prádle na dveře toho krásného a svalnatého muže a nechala se od něj ošukat? - řekla natvrdo. Řekl jsem jí, že přesně to chci. A taky to, že až s ním skončí, že se má rychle obléci a přijít za mnou, že s ní mám ještě plány.
Po chvíli váhání souhlasila. Políbila mne a když si oblékala župan, naposled znejistěla a ještě jednou se na mě podívala. Usmál jsem se na ní a tak jí nejspíš dodal poslední odvahy. Otevřela dveře a ty za ní v ránu zaklaply.
Sedl jsem si na postel a pomalu mi docházelo, co se právě stalo. Bušení srdce jsem cítil po celém těle, ale žárlivost přehlušilo vzrušení, jaké jsem v životě nezažil. Největší tlak jsem ale cítil v rozkroku. Říkal jsem si, že třeba Richard Terezku pošle zpět, ale sám jsem věděl jaká je to hloupost. A tak, když se po pěti minutách nevrátila, otevřel jsem dveře a vyšel na chodbu.
Penzion měl koupelny na pokojích u sebe, skrze stoupačky tak bylo možno občas zaslechnout, co se ve vedlejším pokoji děje. Než jsem však došel k pokoji vedle Richardova rozlehlo se penzionem vzdychání. Snad úmyslně, snad ve spěchu, nechala totiž Terezka nedovřené dveře Richardova pokoje a tak se jejich milování neslo chodbou. A že bylo co poslouchat.
Sedl jsem si na zem a opřel se o stěnu. Rozvrzaná postel mlátila pelestí o stěnu a dávala tušit jak moc má manželka dostává do těla od člověka, který byl teď pár měsíců v celibátu. Zběsilé pleskání těla o tělo a zrychlující s sténání Terezky mě přivádělo k šílenství. O několik metrů vedle mě mou životní partnerku a lásku zběsile šoustal nadržený alfa samec a její kundička, která měla být už jen moje, mlaskala radostí.
Zdálo se mi to nekonečné, přesto uběhlo jen pár vteřin.Z pokoje se ozval výkřik, to jak se Terezka poprvé udělala. Bušení ustalo, ale jen na moment, protože zachvíli se postel rozvrzala znovu a tempo rozhodně nepolevilo. Ani ne do tří minut vykřikla manželka znova, tentokrát o dost silněji. Richard jí chvilku nechal vydechnout, za moment už ale do ní bušil zase jako závod.
Srdce se mi svíralo a bál jsem se sáhnout si do kalhot, protože jsem věděl, že pouhým dotykem bych si přivodil explozi. Z pokoje se už ozývalo kromě vzdychání mé ženy i čím dál tím hlasitější oddychování Richarda. Zrychlil ještě trochu tempo a Terezku tak připravil na třetí orgasmus. Vzduch prořízl dvouhlasý sten a za zvuku několika posledních přírazů jsem byl svědkem nejen toho, jak ze mě ten šťastlivec vedle udělal paroháče, ale i momentu, kdy vystříkal jeskyňku mé lásky svým mazlavým autogramem. Věděl jsem totiž, že kondomy nesnáší, naštěstí právě proto brala prášky.
V tu chvíli jsem si sáhl do kalhot a jak jsem se ho jen dotknul, začal jsem pumpovat do trenek svou nálož. Z pokoje se ozývalo hluboké oddechování obou milenců. Seděl jsem, ani nedutal, když se ze dveří ozvalo jemné mlaskání. Zaposlouchal jsem se a nebylo pochyb, že Richardův těšitel právě mizí v ústech mé Terezky, která ho svými rtíky přemlouvá na další kolo. Znal jsem to moc dobře, prostě ještě neměla dost. A zvuk rozvrzané postele mi v mžiku potvrdil, že se Richard pokračování rozhodně nebrání.
Zvedl jsem se rychle ze země a co nejpotiššeji se odplížil do pokoje. Svlékl jsem se, očistil a lehl si jen v tričku na postel a oddychoval. Hlava se mi točila a já se díval nehybně do stropu. Ležel jsem tak nevím jak dlouho, ale čas se jakoby zastavil.
Z transu mě vytrhlo až vrznutí dveří. Zvedl jsem hlavu a přede mnou stála Terezka, na sobě jen kalhotky a v ruce župan, který upustila na zem. Byla udýchaná a zpocená. Stěží se držela na nohou. Po klepajících se stehnech jí z mušličky na obě strany stékala lepkavá tekutina, kterou do ní před pár okamžiky napumpoval ten cizí muž. Stála přede mnou, hleděla mi do očí a prsa se jí hlubokými nádechy zvedala. Dívala se na mě pohledem ženy, která si stojí za tím co právě udělala a abych se ani neopovažoval jí něco vyčítat, když jsem si to celé vymyslel sám.
Zvedl jsem se z postele a došel k ní. Políbil jsem ji a hladil po zádech, ona mi polibky začala vášnivě vracet. Moc dobře věděla, že musím cítit chuť Richardova semene na jejich rtech, ale nic neřekla. Má ruka právě sjela k lemu kalhotek a zjistila, že ta lehká krajka stěží drží tu přetékající přehradu pod ní.
Terezka se ujala iniciativy, najednou jsem jí nepoznával. Ze spíše introvertní ženy se lusknutím prstů stala bohyně stvořená k uctívání. Strčila do mě a já spadl na záda na postel. Vylezla nade mě, vzala mou stojící chloubu do ruky a pomalu a opatrně na ní nasedla. Pak zavřela oči s začala pomalu hýbat pánví dopředu a dozadu.
Cítil jsem, jak mi Richardova teplá kaše teče z její čvachtající kundičky přes koule a po tříslech odkapává na matraci. Musel ho mít o dost většího než já, protože jindy těsná broskvička mé ženy byla otevřená jako vrata do stodoly. Tyčila se nade mnou jako královna, pomalu a ladně na mě rajtovala. Byla cítit Richardovým potem, tak krásně provoněná divokým živočišným sexem, který s ním před chvílí měla.
Po chvilce se na mě přetočila, seděla teď zády ke mě. Začala přirážet a trochu víc se nahnula, snad abych poznal ještě jedno překvapení dnešního večera. Jak se totiž nahnula, vyšpulila na mě prdelku s její zarudlou zadní dírkou, ze které ta bílá Richardova signatura vytékala také. Zalknul jsem se. Ten přešťastný parchant vyplenil všechny mé milované komnaty a ta potvůrka mu to navíc dovolila.
V tu chvíli se ve mě probudilo zvíře. Převalil jsem Terezku na břicho a i když se bránila, protože nechtěla ztratit kontrolu nad situací, zalehl jsem jí plnou vahou. Než mi v tom stačila zabránit, vklouzl jsem do její prdelky jen to mlasklo. Začal jsem přirážet plnou silou, opřel se o manželčina ramena a obličej jí vmáčkl do matrace. Cítil jsem, jak znovuzískávám kontrolu nad situací, jak se opět stávám pánem domu. Byl to úžasný pocit, ale bohužel netrval dlouho. Richardovo mazadlo a sevřený zadeček manželky udělal své, za chvíli jsem její nevěrnou dírku plnil až po okraj.
Svalil jsem se vedle ženy a prohlížel si jí. Byla nádherná, vlasy rozcuchané a zpocené, lesknoucí se tělo, v rozkroku mazlavý nepořádek dvou mužů, jimž tahle krásná mladá žena věnovala noc, na kterou ani jeden z nich nezapomene. Zvedla obličej z matrace a bylo vidět, že se na mě za ten zběsilý závěr nezlobí. Jak jsme se totiž na sebe podívali, oba jsme se rozesmáli. Přitáhla se do mé náruče a několikrát mě něžně políbila. Pak stočila hlavu na mou hruď a během pár vteřin pravidelně oddechovala. A já ji v momentě následoval.

Když jsem se ráno probudil, byla už Terezka ve sprše. Než jsem otevřel oči, do nosu mě udeřil pach zaschlého spermatu, to mi má vtipná manželka před obličej položila její zaneřáděné kalhotky, nevěrnou to připomínku předešlé noci. Vyskočil jsem a vlezl za ní do sprchy, kde jsme si to spolu příjemně rozdali. Když se oblékala, svítila jako sluníčko a byla neskutečně nabitá energií.
Sešel jsem dolů do společenské místnosti a našel Richarda sedícího u snídaně. Pohlédli jsme na sebe a oba se usmáli. Nebylo třeba nic vysvětlovat. Včera je včera, dnes je jiný den.
Sedl jsem si ke snídani a rozebíral s Richardem blížící se volby, když do dveří vešla manželka. Pod našimi pohledy s úsměvem cudně sklopila zrak, ale nezapomněla Richarda letmo pohladit po rameni, to když procházela kolem něj. Dál už ale dělala jako by nic a vše se zdálo být při starém.
Jenže už nikdy nebylo. Té noci se jak ve mě, tak v Terezce něco zlomilo a poslalo nás to úplně jiným směrem, než jsme si původně plánovali. Nic už nemělo být stejné.
Ale o tom až příště.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Správcem penzionu

Příspěvek od vlaji »

krásna povídka.moc by mě zajímalo co vše je pravda.ale četlo se to jedním dechem
Uživatelský avatar
Calveros
Příspěvky: 31
Registrován: úte 11. dub 2017 20:24:20
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Správcem penzionu

Příspěvek od Calveros »

Tak téměř všechny události jsem zažil, jen ne najednou. Už je to pár let, v té době jsem slova cuckold a kandaulista neznal, všechno bral až moc vážně a několikrát se z toho, co se stalo, sesypal. Ale po čase si člověk přestane lhát, najde si svůj směr a přestane všechno tolik řešit.
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Správcem penzionu

Příspěvek od zalar »

Moc pěkný, asi si pořídím penzion...
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Správcem penzionu

Příspěvek od opavak74 »

Wow... presne tyhle pribehy ve me umocnuji rozpolcenost. Chci, aby se to konecne stalo i nam a o to vic mam strach, co bude pak, az moje vzruseni a chtic ustoupi... Kazdopadne prvni nevera bez moji pritomnosti, to bych asi nedal... Krasna povidka, diky!
Martinek
Příspěvky: 39
Registrován: stř 19. črc 2017 21:35:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Správcem penzionu

Příspěvek od Martinek »

Super povídka. Těším se na pokračování.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Správcem penzionu

Příspěvek od childe »

Moc hezká povídka. Pokračování se přímo nabízí tak nás nenech dlouho čekat.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Správcem penzionu

Příspěvek od pepe »

Cetlo se to uplne samo. Nenapijej nas a rekni co se zmenilo jak se vas vztah zmenil?
Uživatelský avatar
Calveros
Příspěvky: 31
Registrován: úte 11. dub 2017 20:24:20
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Správcem penzionu II.

Příspěvek od Calveros »

Odpoledne jsem si s manželkou sedl u kávy, potřeboval jsem si s ní promluvit o tom, co se den předchozí noc stalo. Už nějakou dobu jsem totiž přemýšlel o všech možných rizicích takového vztahu a měl jsem strach z jediného – abych o ní nepřišel. Líbila se mi její upřímnost a přímočarost, to že viděla svět tak jak je a na nic si nehrála. To byl pro mne, po zkušenostech z předchozích vztahů, veliký zázrak.
Seděla proti mě a červenala se. Řekl jsem jí o mém strachu a o tom, že jsem si včerejší noc opravdu užil. Že je pro mě důležité, že já jsem byl ten, ke komu se vrátila a že ji pro to miluji ještě víc. Že je po mne nejdůležitější osobou na světě a tak mi dělá potěšení, když je šťastná.
Chvíli mlčela a pak se mi podívala do očí. Pak mě chytla za ruku a řekla, že nemusím mít strach, že to byla zábava, že si to skvěle užila, ale její místo je u mě. Že pokud nebudu chtít, už se to nikdy nebude opakovat, ale jinak že je a bude v tom se mnou. Že já jsem ten, kdo určuje pravidla. Byl jsem z toho dojatý.
Potom mě odvedla na pokoj a tam jsme se něžně a pomalu pomilovali. Když se mnou pak ležela nahá na posteli, zeptala se mě, jak si to teda představuji. Řekl jsem jí, že na partnerech bych se raději vždy předem domluvil, ale že mám rád překvapení a rád se dívám.
Pak jsem se začal vyptávat na Richarda, že jsem toho docela dost včera večer z pokoje slyšel a jestli by si s ním chtěla ještě užít, než zítra odjede. Zčervenala ještě víc a pak se sklopenýma očima řekla, že jo, že by to bylo super, že by moc ráda. Tak jsem jí řekl, že mám jen jednu podmínku, že tentokrát chci být u toho, ale že jak to bude, nechám celé na ní. Řekla, že se bude přede mnou stydět, ale že něco vymyslí.
Kolem sedmé jsme povečeřeli s Terezkou sami, já se pak šel nahoru podívat na zprávy. Richard nám nechal vzkaz, že jde s kamarádem na večeři a že s ním na jídlo nemáme počítat.
Bylo téměř osm, Terezka myla dole nádobí, když jsem z venku slyšel parkovat auto. Bouchli vstupní dveře a ze zdola jsem slyšel manželku, jak o něčem s Richardem mluví. Za chvíli přišla nahoru, v jedné ruce flašku medové whisky, její oblíbené, a v druhé prázdnou skleničku. Řekla mi, jestli bych nemohl jít dolu, zatopit v krbu a počkat na ní v křesle, Richard se prý také za chvíli připojí. Že si vezme něco hezkého na sebe a že za náma přijde. Potom se na mě usmála, ale cítil jsem, že je trochu nervozní.
Krb už praskal a teplo se z něj příjemně roztahovalo po místnosti, když Richard sešel dolů. Usmál jsem se na něj a zeptal se, jestli chce nalít sklenku, že tu mám od jednoho hosta výborný koňak. Souhlasil a během chvíle jí měl na stolku vedle gauče. Byl trochu nervozní, nejspíš nevěděl, co se bude dít. I když to já vlastně také ne, ale to očekávání bych kolem mohl krájet.
Věděl jsem, že Richard strávil skoro dva roky na studiích v jižní Francii, kam jsme s manželkou už několikrát zavítali, tak jsem se ho začal vyptávat. Vděčný za tak široké téma, hned začal vyprávět, kde byl a co viděl. Shodli jsme se na několika hezkých místech a jídlech, oba jsme ten kout světa milovali.
Mluvili jsme zrovna o teplých pramenech v Pyrenejích, když se od schodů ozvalo pomalé klepání bot. Otočil jsem se a viděl manželčiny nohy v lodičkách, jak scházejí dolů. Při každém dalším kroku jsem čekal, kdy zahlédnu kousek látky, které ukončí ten hezký výhled, ale žádný nepřicházel. V mžiku mě napadlo, že si vzala nějakou minisukni, o které jsem nevěděl, jenže nic. Za chvilku jsem měl jasno a jen zíral s otevřenou pusou. Manželka dolu scházela úplně nahá.
Několika pomalými kroky došla ke gauči proti mě, sedla si těsně vedle překvapeného Richarda a dala si nohu přes nohu. Byl jsem vytržený z míry, Terezka se na mě koukala stejně hrdým pohledem, jako včera. Už jsem jí nemohl zastavit, i když bych to samozřejmě neudělal. Když se uvelebila, zeptala se, o čem jsme mluvili. Vyhrkl jsem, že o Pyrenejích, tak se usmála a vyprávěla Richardovi o tom, jak jsem jí vzal na stezku vytesanou ve skále a zapomněl se jí zmínit, že je to strašně vysoko.
Pak se jen letmo zeptala, co pijeme a jestli bych jí nemohl nahoru skočit pro tu flašku, co v pokoji nechala. Zvedl jsem se a šel nahoru, ale nijak jsem nespěchal. Nahoře jsem vzal lahev, ve které už polovina chyběla a vracel se zpátky. Už ze schodů jsem viděl, jak Terezka jemně přejíždí rukou po bouli v Richardově rozkroku, měla už také nohy mírně roztažené. Oba s na mě podívali a já se na ně usmál, což bylo poslední svolení k tomu, co s přede mnou rozjíždělo.
Nalil jsem Terezce panáka a sledoval, jak pomalu rozepíná zip u Richardových kalhot. Seděl jsem a díval se. Snažil jsem se vypadat klidně, jako by nic, ale uvnitř jsem byl jako ucpaný parní kotel před výbuchem. Sáhla do kalhot a ven vypustila jeho těšitele, o dost většího než jsem měl já. Najednou mi bylo jasné, proč včera tolik křičela, takového macka musela cítit pořádně.
Držela ho hrdě v ruce a pravou rukou po něm jezdila nahoru a dolů. Dívala se mi přitom do očí a usmívala se. Richard se přestal držet zkrátka, hladil mou ženu po vnitřní straně stehna a líbal jí kolem ucha a do vlasů. Po chvíli honění se nahnula k jeho rozkroku a já viděl to, co jsem včera jen slyšel, jak Richardův žalud mizí v Terezčiných ústech, jak její rtíky klouzají níž a níž po jeho chloubě.
Richard začal těžce oddychovat, jednou rukou sebral manželčiny vlasy do culíku a druhou jí hladil po zadečku. Terezka se mu na něm činila, jezdila mu po něm jazykem, líbala mu velké koule a chvílemi ho hladově sála, přesně jak to dělala mě. Jenže vidět to takhle krásně před sebou a ještě na tak velké exponátu, to byl úplně jiný zážitek.
Když přestala, opřela se o sedačku, roztáhla nohy, chytla milencovu ruku a položila mu jí do svého rozkroku. Richard jí chvíli mnul, ale pak si před ní klekl a počal jí dělat dobře jazykem. Ona, sedě proti mě, mu oběma rukama čechrala vlasy a přitom ze mě nespouštěla oči. Byla už pěkně rozvzdychaná, když se od ní Richard zvedl. Rychle se svlékl do naha a stál nad ní jako socha Davida. Tělo šlachovité, ale hlavně, ten nateklý sval co se mu houpal mezi stehny a ze kterého jsem nemohl spustit oči. Chvíli se na sebe dívali, on si ho párkrát promnul v ruce a ona si hladila svou mušličku.
Pak se nad ní sklonil. Krásně jsem zezadu viděl jak jí v kundičce pomalu mizí žalud a jak se jeho chachar noří stále hlouběji do jejich útrob. Terezka zrychlila dech a když v ní Richard zmizel úplně celý, zasténala. Nechal jí, ať si chvilku přivykne a pak se v ní pomalu začal pohybovat.
Měl jsem nádherný výhled. Seděl jsem a ani nedutal, srdce mi silně bilo a dech se zrychlil. Sledoval jsem každý pohyb z neustále se zrychlujícího tempa přírazů mileneckého páru. Za chvíli se místností nesla krásná hudba složená ze sténání Terezčina, Richardovo těžkého oddychování a hlavně hlasitým pleskotem těl. Zběsilé pohyby krásného a podle čvachtání Terezčiny jeskyňky i dobře promazaného stroje.
Bez hnutí jsem sledoval, jak mi ten privilegovaný host divoce šoustá mého miláčka, bezbožně svou oteklou kládou plundruje svatyňku mé lásky. Ta se za moment prohnula a vykřikla tak, jak jsem jí při souloži ještě nikdy křičet neslyšel. Richard nezaváhal, zarazil ho dovnitř až po koule, aby ho nevystrnadila ven a sledoval, jak se, na něm nabodnutá, rozklepala. Pak ho pomalu vyndal ven a něžně ji líbal, než se sebrala k pokračování.
Poté si Richard sedl na sedačku s roztaženýma nohama a Terezka si na něj snožmo sedla obličejem ke mě. Začala pomalu jezdit nahoru a dolů, ale nadržený samec pod ní rozhodně na žádné pomalé tempo nebyl zvědavý. Šel jí naproti, až to s ní při každém plesknutí zadečku škublo a ona zasténala. Přitom ze mě nespustila oči a ty jako by říkali – jen se dobře dívej, jak mě tvrdě šuká tím svým tvrdým pérem.
Světlo plamenů z krbu na jejich vlhkých tělech přidávalo celé scenérii na živočišnosti a divokosti. Terezčiny přivřené oči a zvuky, které přímo křičela do místnosti ohlásili její blížící se vyvrcholení. Všiml si toho i Richard, který už nějakou chvíli také nebyl potichu, sevřel manželku za boky a jeho zběsilost nabrala vrcholu.
V tu chvíli se z manželky stalo jen bezvládné tělo rozklepané v agonii. Vlála v jeho přírazech a nebýt toho, že ji pevně držel, už by se skácela k zemi. Sledoval jsem tu animální touhu v jeho očích, jako smyslů zbavený se řítil ke svému cíli a má milovaná žena už byla jen hračkou, jen prostředkem k ukojení jeho chtíče. Pak zařval, několikrát tvrdě přirazil, až se má manželka zajíkla a padl do sedačky i s manželkou na klíně.
Leželi tam, zhluboka oddychovali a manželka pomalu přicházela k sobě. Stále ho měla uvnitř a jak mu chabla jeho chlouba, pomalu z její roztáhlé štěrbinky odkapávalo na podlahu teplé semeno. Začali se něžně líbat a když se jejich dech zklidnil, Terezka se na mě otočila a usmála se. Pak se pomalu zvedla a na zesláblých nohou došla ke mě, bryndala přitom po stehnech a na podlahu zbytky Richardovi vášně.
Beze slov si přede mě klekla, rozepnula mi kalhoty a strčila si můj tvrdý ocas do pusy. Neměla se mnou moc práce, protože po něm stačila jen párkrát přejet a já jí soptil horkou nadílku přímo do pusinky. Trochu toho spolykala, většina jí ale stekla po bradě a krku na prsa. Úplně mě to odrovnalo.
Ještě mi ho chvíli čistila a pak i přesto, že měla pusu celou olepenou, se zvedla a začala mě líbat. Nevadilo mi to, protože jsem si řekl, že ona toho ode mne už taky za ty leta polkla dost, tak proč bych se toho měl štítit. Myslím, že jí to i udělalo radost. Pak se zvedla, řekla jen – dobrou noc, pánové – a pomalu se vydala ke schodům.
Seděl jsem a oddechoval. Zdálo se mi, jako bych právě zažil nejsilnější orgasmus svého života. Kolena jsem měl zesláblá, hučelo mi v uších a spánky mi tepaly jako o závod. Před očima jsem stále viděl zuřivě zmítající se těla, na žaludu cítil rty mého miláčka a na jazyku cítil chuť vlastního sperma.
Richard se také zvedl, že půjde do sprchy a s úsměvem mi popřál mi dobrou noc. Já si nalil další sklenku a díval se do ohně. Všechen ten zmatek v hlavě přebil klid a hluboké uspokojení, které se mi rozlévalo po těle. Když mi pak skoro po hodině začala padat hlava, zvedl jsem se a šel za manželkou do pokoje.
Terezka spala, nahá, umytá a voňavá. Klidně oddechovala a byl na ní božský pohled. Pomilovaná, utahaná, rozkošná. Nikdy jsem jí více nemiloval.

Ráno jsem se probudil až kolem deváté, manželka ještě spokojeně oddychovala. Sešel jsem v županu dolů a všiml si na stole obálky. Byl v ní vzkaz od Richarda – děkuji za všechno a doufám brzy na shledanou. Spolu se vzkazem tam byly i peníze za ubytování, jen jich tam bylo skoro čtyřnásobně víc než mělo. Vložil jsem vše opět do obálky a nechal jí pro Terezku, aby se také podívala, jak na Richarda její vystoupení zapůsobila.
Vzal jsem si kávu a snídani do křesla ke krbu. Nebýt těch bílých zaschlých fleků na podlaze, nikdo by ani netušil, jaká to divočina se tu v noci udála. Už jsem dojídal, když Terezka sešla dolů a jak podle nějakého instinktu sáhla po obálce. Nakoukla dovnitř a zasmála se. Pak přišla ke mě, sedla si mi na klín a dala mi pusu. Pak se smíchem začala – víš miláčku, přemýšlela jsem, že jestli budeš chtít provádět ještě něco takového, jako teď o víkendu, myslím, že si budu muset nakoupit něco zcela extra do šatníku...
Usmál jsem se také. Přece jsem jí v tom nemohl bránit.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Správcem penzionu

Příspěvek od jjj3 »

hezké počtení
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anancelonar, bukva, lukas5-5, Semrush [Bot] a 201 hostů