SPOVEĎ VYDATEJ ŽENY

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mrskoi
Příspěvky: 78
Registrován: pon 19. čer 2017 7:34:05
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Veľmi strašne túžim vidieť manželku z iným žiaľ ona nechce
Bydliště: juh stredného Slovenska

SPOVEĎ VYDATEJ ŽENY

Příspěvek od mrskoi »

Bol to teplý letný večer na konci náročného dňa. Bola som na ceste do obchodu, aby som nakúpila zásoby a potom sa vrátila domov a pripravila jedlo pre môjho manžela. Mala som na sebe krátku sukňu, tenkú blúzku a biele podpätky. Mám rada podpätky, páči sa mi, ako sa v nich cítim.

Mám zlý zvyk, fajčím cigarety pravidelne, v jeden deň až 8-10 cigariet. Keď som išla do vrecka, nepodarilo sa mi nájsť zapaľovač pre svoju cigaretu. Tak som sa rozhlIadla a videla som staršieho muža, ktorý mal najmenej 50 alebo viac rokov, kráčajúceho po uličke. Mal na sebe klasický klobúk, trochu smiešny. Otočila som sa a kráčala k nemu a keď som sa k nemu priblížila, spýtala som sa zdvorilo, či by mi mohol požičať zapaľovač. Usmieval sa na mňa, sklonil sa ku mne a zapálil cigaretu, ktorá bola v mojich ústach.

Vdýchla som cigaretu, keď mi pán povedal: "Mladé pekné veci ako ty, by nemali fajčiť, urobia ťa tak zúrivým ako som bol aj ja pred časom. Nie je veľa fajčiarov, aby sa dostalI do môjho veku bez choroby. Veľa mojich kamarátov nakoniec zomieralo od fajčenia Aj napriek tomu, že vyzeráte tak sexy ako peklo, keď si dávate svoje hladké ružové pery okolo tejto cigarety a sajete dym. To spôsobí, že váš dych a oblečenie cítiť tak zle, že nikto nebude chcieť sa priblížiť "

"Nikto sa nikdy nesťažoval," odsekla som. "Môj manžel nemá problém."

"Ach zlatko," odpovedal: "A čo keď tak starý, ako som ja, má jediný spôsob, ako môžem prinútiť svoje pery vás pobozkať. Kto by chcel starého páchnuceho špinavého muža ako som ja! "

"Teraz neviem ..." povedala som čudne, strčila som cigaretu pod podpätky a povedala. "Niekedy sa zistí, že ženy chcú starého páchnuceho špinavého muža, ako ste vy. Niektoré z nás dostanú chuť, aby sa obrátili na muža, ktorý je oveľa starší ako oni."

"Hah! No, ešte som nenašiel takú ženu!" Odvrkol a potom sa na mňa pozrel.

"Jedného dňa by ste mohli," povedala som a pozerala na neho..

"Príliš ste dobrá." Povedal a priblížil sa bližšie k mojmu telu.

"Jedného dňa dostanem takú ženu ... Možno som si práve našiel takúto ženu, inak prečo by si to povedala, ak nie si trochu škádlivá. Nie je nič zlé na tom, ak šikovná žena podrží starému nadržanému a zúfalému mužovi."

Bol pri mne tak blízko, že som cítila jeho dych na tvári a na krku. Cítila som tabak v jeho dychu a moje vlasy sa začali stavať na pozornosť s husou kžou, ktorá sa objavuje po celom tele. Pozrela som sa doľava a doprava, ale nikto okolo neho nebol.

"Ja .musím hneď ísť," povedala som, ale nepočúval.
Chytil mi zápästie silným uchopením a pripevnil mi ruky ku stene hore pri hlave. Bol oveľa silnejší ako ja, dokonca aj v jeho veku. Ďalšie mrazenie prebehlo po chrbtici, tentoraz zmes adrenalínu a strachu.
Naklonil tvár k mojej a povedal: "Takže, podržte mi pery."
Bolo to skôr prikázanie než otázka, pretože som nemala žiadnu cestu kam uhnúť. Jeho staré popraskané pery sa zaryli do mojich mäkkých teplých úst. Najskôr ma pobozkal na ústa a potom na vrchnú a potom spodnú peru znovu a znovu, ako keby sa snažil byť erotický v nejakej forme tantrickej polohe. Nemala som inú možnosť, ako dovoliť mu, aby vošiel svojim jazykom hlboko do úst.

Vytlačil celé telo proti mne, zatlačil ma na stenu a potom mi uvoľnil zápästia z jeho pevného uchopenia, keďže jeho váha ma teraz tlačila na pevnú pozíciu. Rýchlo sa dostal pod blúzku a prsty prechádzali cez moje prsia. Vytiahol ich a manipuloval s mojimi prsníkmi, stláčal mi bradavky a spôsobil, aby som mala pocit potešenia a bolesti. Opäť ma pobozkal a bez toho, aby som vedela prečo,som odpovedala. Spočiatku bez veľkej vášne, ale ako som držala , nechala som,aby som si užila jeho jazyk.

Vyhrnul mi blúzku, stlačil pery a nasal moju ľavú bradavku. Mala to byť nevinná škádlenosť a teraz sa chcel uchádzať o každú moju časť. Dovolila som si, aby som porušila jedno pravidlo a bozkala iného muža ako môjho manžela, ale situácia sa dostala mimo kontrolu. Nie som predsa kurva. Ešte veľmi nemám rada sex. Napriek tomu som bola v opustenej uličke, čo umožňovalo úplne cudziemu chlapovi bozkávanie a kousanie bradaviek.


"Malá kurvička, budem strkať prsty hlboko do tvojej mačičky. Určite viem, že budeš mokrá, keď budem strkať prsty tak hlboko do tvojej kundy, ako len môžem."

Ako to povedal, prišla som k šokujúcemu pochopeniu, že som bol vzrušená a moje nohavičky boli mokré. Jeho ruka rýchlo skĺzla na stehno, potom videl, že som bol mokrá.
"Ach baby, práve si mi ukázala , že si pripravená a chceš to dnes, si dokonale pripravená na všetko, čo sa s tebou chystám robiť."

Vytiahol moju blúzku tak, aby obidva moje prsia zostali odhalené. Pozrela som sa na jeho tvár, videla som túžbu a pôžitok, ktorý dostal z tejto situácie. Moja mačička bola veľmi mokrá. Jednou rukou stiahol mokré nohavičky na zem a strčil prst do mňa. Moje telo sa prehlo pri vniknutí. Odtiahol sa len na jednu sekundu, než sa do mňa vrátil, tentokrát dvoma prstami. Cítila som, ako sa jeho prsty začali pohybovať dovnútra a von z mojej mačičky.

Snažila som sa potlačiť stonanie, ktoré mi stúpalo v krku, ale nemohla som. Bavilo ma to, čo mi robil s rukami. Cítil som, ako ma roztiahol.

"Teraz," povedal, "nerobte príliš veľa hluku."
Cítila som, ako sa prskal prstami a ohýbal ich vo mne a tlačil na steny vo vnútri mojej mačičky. Potom začal pridávať prsty do a zo mňa, pevne a tvrdo, takže vždy mi spravil obrovskú vlnu potešenia, keď hrubo naplnil moju kundu.

Bola som tak zaujatá ked mi plnil kundu s prstami, že som si neuvedomila, že si stiahol nohavice druhou rukou. Vystavil mi jeho hrubý penis, ktorý mal veľkú hlavu. . Nepovedal nič, keď ma otočil, aby ma mohol nakloniť dopredu a preniknúť do mojej namočenej mokrej a pulzujúcej mačičky. Naplnil ma svojou hrubou šľachou,, ten pocit bol tak príjemný a tak neposlušný. Chytila som drôtený plot a stenalal som s potešením. Tu v opustenej ulici ma držal za boky a strkal jeho penis do mojej mladej vydatej mačičky..




Roztiahlal som nohy trochu širšie kvôli rovnováhe a sklonila sa tak, že som sa držala za členky. Jeho penis masíroval každú časť mojich vnútorností, čo ma rajcovalo. Začal to robiť tvrdo, tlačila som sa proti jeho penisu, aby som ho dostala tak hlboko ako sa dalo,stále som stenala. Každý jeho ťah po tom bol ako malý orgazmus. Taká som tam bola, slušná vydatá žena, nahá od pása hore, sukňa vytiahnutá hore, prepichnutá v uličke ako lacná šlapka, stonajúca a nadržaná každému vniknutiu, ktorý mi ten starý cudzinec dal.


Śukal ma tvrdšie a tvrdšie, jeho tempo sa zvyšovalo a jeho lopty teraz plácali na môj klitoris. Zodvihol svoju pravú ruku a naplácal mi na zadok, keď vnikal hlbšie do mojej mačičky.Každé bodnutie penisu do mojej mačičky ma priviedlo bližšie k inému chápaniu ženského orgazmu . Kričala som nahlas a stenala som z prirážania, ktoré som dostala.


Cítila som, ako sa jeho nadržanosť stáva naliehavejšou a jeho nohy sa začali triasť. Vedela som, že je pripravený na striekanie a to ma prinieslo na vrchol.. Privedol ma k obrovskému pulzujúcemu orgazmu, triasla so mnou vlna vášne a sexuálnej spokojnosti. Tiekli so mňa vlny orgazmu po stehnách až na zem.

"Ohhh áno, dievča, ja budem tiež striekať" Zastonal, keď vytiahol svojho vtáka z mojej mačičky Obarená nevysvetliteľným nutkaním som sa rýchlo otočila. Zistila som, že som fascinovaná poslušne ísť na kolená a vziať jeho penis do úst. Chcela som ho fajčiť cudziemu chlapovi. Chcela som si vysať jeho penis. Bol to môj spôsob, ako mu ukázať ako sa mi to páčilo, ako ma potešil. Chytila som ho za zadok a sala jeho oveľa väčší penis ako manželov. "Sakra," zakričal, keď sa díval dole, keď videl že sa mi v ústach objavil žalud´ jeho penisu.
Nemohol vydržať dlho ako chcel. Kričal, že budem držať do konca, že vystrelí svoje horúce spermie do mojich úst.
"Si špinavá štetka, vezmi si moju mrdku," zastonal. Chytila som penis a celý jeho prúd teplého semena vzala priamo do úst.

Striekal ako kanón. Bol nezastaviteľný, zdalo sa, že nikdy neskončí. Prehltala som všetko ako nikdy, Nakoniec ho vytiahol a posledné husté semeno skončilo na mojej hrudi šatoch a prsiach.

Zatvoril svoj zmenšujúci sa penis do svojich nohavic. Naklonil sa a dal mi prekvapivo jemný bozk na čelo.

"Ďakujem ti, ty špinavá malá kurvička," povedal a potom šiel pre ulicou.

Obrázek
Obrázek
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: SPOVEĎ VYDATEJ ŽENY

Příspěvek od seedLover »

Moc vzrušující povídka. Líbí se mi jak ji oslovuje a jak je drzý
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SPOVEĎ VYDATEJ ŽENY

Příspěvek od bazinga »

Prijemne a originalni cteni. Urcite pokracuj v psani..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 189 hostů