Velké nedorozumění

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Velké nedorozumění

Příspěvek od jjj3 »

Došlo k velkému nedorozumění. Ale nemůžu za to já. Je to chyba mého manžela. Já jen dělala to, co jsem myslela, že ode mě chce!

Ale začněme od začátku. Jmenuji se Eva, je mě 29 let a jsem tři roky vdaná za Petra. Děti nemáme, ale brzy bychom je chtěli mít. Jsem vysoká 169cm, vážím 62 kg, prsa velikosti B a mám blond vlasy po ramena. Oba s Petrem často sportujeme tak jsme v dobré kondici. Petr mi stále říká jakou mám sexy postavu a zvláště můj zadek mu přijde nejvíce sexy. Petrovi je 33, vysoký je 185cm a váží 80kg s krátkými hnědými vlasy patří mezi atraktivní chlapy.

Jsme spolu tři roky manželé, ale čtyři roky jsme předtím spolu chodili. Od začátku jsme měli hodně společného a klape nám to spolu. Jsme stále trochu zamilovaní J

Náš sex je úžasný. Petr si do vztahu přinesl o dost více zkušeností než jsem měla já, ale oba jsme velmi otevření a musím přiznat, že jsme „pokřtili“ každou místnost v našem bytě. Pokaždé, když máme hosty, tak si nemohu pomoci a vzpomínám si co vše jsme na stole u něhož sedíme prováděli.

Prvních pět let vztahu jsme šukali jak králíci, co se nemohou ovládat a vrhají se na sebe. Je přirozené, že to časem trochu opadlo a poslední dobou jsme se celkem usadili a podnikali méně dobrodružné věci. Zkrátka rutina se dostala i do našeho milování.

Jednou jsem se probírala starším spodním prádlem, abych vybrala kousky kterých se případně zbavím a nějak mě popadlo pár věcí si vyzkoušet obléknout a předvést se Petrovi, které seděl u počítače a pařil hry. Udělala jsem mu modní přehlídku, procházela se před ním a vyptávala se na jeho názor jestli si daný kousek mám nechat nebo vyhodit. Jak jsem tam chodila, viděla jsem, jak u něj roste vzrušení. Oblékla jsem si jeden z mých prvních dráždivých kousků z počátku našeho vztahu, kdy jsem ještě neměla tak elegantní věci jako dnes. Když mě v tom uviděl oblečenou, úplně ho to rozpálilo. Trochu mě to zaskočilo jak se na mě vrhnul, nechal hru hrou, ohnul mě o stůl u počítače a vrazil mi ho to kundy zezadu a tvrdě mě ojel opřenou o desku stolu.

Večer poté jsme se rozhodla Petra zeptat co ho tolik vzrušilo. Vysvětlil mi že ho hrozně bere, když se chovám trochu jako děvka. Od té noci jsem si začala více hrát s jeho fantazií a uvnitř domu mu hrála malou kurvičku. Taky jsme začali více mluvit o tom co nás oba vzrušuje. Náš sexuální život opět dostal více žhavý nádech a místy byl hodně rajcovní.

Jak to pokračovalo několik dalších měsíců, oba jsme začali být více otevření a začali si přehrávat erotické scénky co se nám líbili s námi v hlavních rolích. Petrovi to šlo daleko snadněji než mě. Já si nebylo jistá co vlastně chci. Petrovi představy byli často o tom že jeden přikazuje a druhý poslouchá. Petr mi přikázal donést mu sklenici piva a věděl že budu muset jít okolo okna na ulici bez záclon jen ve spodním prádle nebo úplně nahá. Přikazoval mi kleknout si na kolena na postel s hlavou položenou dole a zadkem vystrčeným nahoru. Poté dělal že musí otevřít přední dveře, nebo bral telefonní hovory.

Jednou, co si mě tak bral zezadu, vzal telefon a mluvil s jedním ze svých kamarádů. Nevynechal ani jeden příraz. V jednom okamžiku, řekl Franto vydrž chvilku, musím něco rychle udělat. Řekl mu ať chvilku mluví se mnou. Dal mi telefon k uchu, já klečela na posteli – zadek nahoře, Petr mě chytil za boky a tvrdě mrdal, zatímco já se snažila mluvit s Frantou o práci a o jeho ženě. Petr zasténal a udělal se do mě. Potom si vzal telefon zpátky a jak se mě jeho ocas vyklouzával omlouval se Frantovi a řekl mu že si musel ulevit.

Potom mě začal Petr říkal že bychom si měli objednat domů dovážku pizzi a že já bych měl otevřít dveře nahá. Nebo vyhrožoval že vezme domů kámoše z práce aby si zahráli karty a jak budou procházet chodbou tak mě zahlédnou klečící na posteli s nastaveným zadkem.

Při hraní našich scének byl Petr vždy hodně vzrušený a mohutně stříkal. Postupně se historky měnily v to mě mě v představách nechal ošukávat cizími chlapi. Jeho kamarády, sousedy,….. někdy i skupinou chlapů.

Většinou jsem hrála roli subinky, nejspíše proto že mi moc nešlo být tak přikazující. Když jsem přikazovala já, většinou jsem přikázala ať mi líže nohy, nebo zadek. Ale Petrovy scénky se na mě taky začaly podepisovat. Když začal s fantaziemi a mužích co mě mrdají, začala jsme si také představovat stejné scénky. Přikázala jsem mu lehnout si na záda a vyprávěla mu že zatímco byl pryč tak jsem celý den s někým mrdala, nebo dokonce se skupinou mužů. Říkala jsem mu jak jsme dole nateklá a jako je moje kunda a prdel roztáhnutá tak že si potřebuji odpočinout. Pak jsem si sedla na jeho obličej a nechala si od něj líbat a lízat mojí použitou píču a prdel. Přikázala jsem mu aby si u toho vyhonil ocas, protože jsem moc odřená abych s ním mohla mrdat. To ho vždycky odstřelilo!

Věděla jsem, že to jsou jen představy a Petr vždycky říkal že mu o více nejde, ale já jsem uvnitř začalo pochybovat. Nejprve, mě to začalo vzrušovat také. Poté, když jsem viděla jak moc to Petra vzrušuje. Začala jsem přemýšlet, že možná Petr chce, aby se naše představy uskutečnily, ale jen se bojí si mi o to říci.

Nedlouho poté musel Petr pryč na dlouhou služební cestu přes víkend. Využila jsem toho a zkusila zavolat kámošce Zuzaně ohledně jejích plánů. Rychle jsme se spolu domluvili že si spolu vyrazíme v noci z pátka na sobotu a že přespím u ní doma.

Po práci jsem si sbalila pár věcí na přespání, oblékla a upravila se na večer a vyrazila za ní. Nejprve jsme u ní jen drbaly a vypily láhev vína na rozjezd. Potom jsme vyrazily do nedalekého sousedství na večeři a poté zamířily do klubu. Tam jsme dorazily před desátou a Zuzana vypadala, že se zná s půlkou návštěvníků. Zuzana je atraktivní a svobodná a tak vždy přitahuje hodně pozornosti. Jak noc pokračovala bylo víc a víc plno. Po jedenácté už bylo pěkně plno a okolo nás kroužilo několik kluků, co nám kupovali drinky. Nechala jsem se zatáhnout na několik panáků a cítila jak alkohol postupně stoupá do hlavy. Pomyslela jsem na muže okolo a zkoušela odhadnout, co by asi Petr cítil, když by mě viděl jak tu s nimi flirtuji. Došlo mi, jak podobné je to našim představám a hraní rolí které s Petrem provozujeme doma. Přemýšlela jsem jak vzrušený by asi Petr byl, když bych mu o tom vyprávěla až se vrátí domů. Jak jsem tak meditovala nad Petrovým vzrušením z toho že si jeho manželka hraje na děvku před skupinou cizích kluků, vzrušila jsem se také a zábrany padaly o to více. S několika kluky jsem šla tančit a flirtovala s nimi stále rozpustileji. Čtyři z nich dokonce bydleli v domě sousedícím se Zuzaniným. Vyprávěla mi, jaké dokáží pořádat divoké večírky. Řekla o nich, že jsou mladí ale neškodní. Byli to Tibor, Honza, Michal a Ondra. Bylo jim 23 nebo 24 let.

O půlnoci do klubu dorazil Zuzany přítel Karel. Zuzka nás představila a musím říci že byl opravdu sexy. Nedlouho poté se Zuzana s Karlem odpojili na parket a nechala mě samotnou s klukama, ale to mi nevadilo. Okolo jedné ráno mě Zuzana zatáhla na dámské záchody a ptala se jestli by mi nevadilo kdyby mě nechala samotnou a jestli by mi nevadilo že by odešla s Karlem. Jak bych ji mohla říci ne? Dala mi klíče od domu s řekla, že kluky požádá, aby dohlédli na to, že se dostanu v pořádku k ní domů. Řekla, že se uvidíme ráno.

Okolo druhé ráno už jsem byla pěkně sťatá. Kluci pokračovali ve flirtování a kupování drinků a já občas s nimi tančila a sedala si jim na klín. Musím přiznat, že jsem byla docela nažhavená. Nemohla jsem si pomoci a nemyslet na Petra a naše fantazie a jak žhavá tahle celá situace byla. Ale kluci byli gentlemani. Nikdo z nich mě nezkoušel líbat. Musím přiznat, že tohle mě trochu zklamávalo.

V jeden okamžik jsme se rozhodli že je čas jít domů. Opustili jsme klub a čtyři kluci mě doprovodili k Zuzaně. Když jsme došli ke dveřím, Ondra vzal klíče a odemknul. Kluci rozsvítili světla a doprovodili mě dovnitř. Nebylo to nutné, ale líbilo se mi jak se starají.

Zapnuli hudbu a Tibor mě požádal o tanec. Jak jsme tančili, ostatní se rozesadili okolo nás. Když písnička dohrála, sedla jsem si na gauč mezi Honzu a Michala. Kluci si chtěli povídat, přestože jsme byli opilí.

Ondra se mě začal vyptávat na manželství s Petrem. Když se zeptal, jak by asi Petr reagoval, kdyby věděl že jsem opilá v domě se čtyřmi mladými kluky, tak jsme se všichni začali smát. Potom jsem jim řekla, že Petra vzrušuje představa se chovám jako malá děvka. Nevím co mě přimělo jim to říci, ale začala jsem vážně uvažovat jestli nezkusit uskutečnit Petrovu erotickou představu.

Začal hrát ploužák a Ondra mě vyzval k tanci. Upřímně - už se ji docela motaly nohy, ale souhlasila jsem. Přes všechno flirtování a tancování předchozí noci, tento tanec byl jiný. Ondra mě začal jemně hladit na zádech, zatímco mě tisknul k sobě. Místnost nějak ztichnula. Skoro jsem začala usínat, když mi jeho ruka sjela na zadek – to mě probralo. Začal mi ho masírovat a do ucha mi šeptal otázku, jestli by můj manžel chtěl vidět jak mě někdo osahává a já se u toho chovám jako kurvička. Zároveň jsem cítila jak se na mě zepředu tiskne jeho klín na můj a nebylo pochyb o tom jak tvrdý je jeho ocas, jímž se o mě třel.

Když písnička dohrála, vzal mě za ruku a odvedl mě zpět ke gauči. Posadil se a stáhnul mě k sobě do klína. Hned poté mě uchopil, přitáhl tvář a najednou byl jeho jazyk v mojí puse. Jak si naše jazyky spolu hráli, jeho ruce začaly osahávat má prsa přes oblečení. Mezi polibky mi stále opakoval jaká jsem krásná kurvička. Stěží jsem se ovládala.

Skoro jsem zapomněla na ostatní kluky dokud si Michal nesednul doprostřed gauče a nestáhnul mě zády do svého klína. Honza na druhé straně mě chytil na ruce a popotáhnul až jsem ležela zády na třech párech nohou. Honza se sehnul a líbal se se mnou, zatímco jsem cítila jak mě po těle hladí tři páry rukou. Brzy jsem cítila jak zvedají můj top až mi ho přetáhli přes hlavu a mé džíny byly rozepnuty a staženy s mých nohou. Jen jsem tam ležela a nechala je dělat co si chtěli. Podprsenka a kalhotky na mě dlouho nezůstaly a akce nabírala obrátky. Když mi do kundy zajel první prst, skoro vzápětí jsem se otřásla mým prvním orgasmem. U prstění mě překvapilo jak moc jsem mokrá. Ale asi to bylo tím jak vzrušení postupně stoupalo celý večer. Kluci se začali zbavovat oblečení. Všichni mě oslovovali jako couru a děvku. Říkali mi jaký musí být můj manžel hlupák, že nechá vdanou kurvičku jako já samotnou a jak mi vyšukají mozek z hlavy.

Přesunuli mě z gauče dolů na podlahu a někdo zabořil hlavu do mé mokré kundy, zatímco se mi do zadku tlačil prst. Cítila jsem zuby okusující mé tvrdé bradavky a slyšela jak jeden z nich říká „koukejte jak jsou ty čudle velké. A taky jsem měla dva tvrdé ocasy u obličeje a někdo mi říkal „kuř je děvko“. A já začala.

Nevím jak dlouho jsme tak zůstali, než jsem byla otočena a čísi ruce zvednuli můj zadek. A tak jsem tu byla – tak jak mě vždycky měl Petr: na kolenou s obličejem na zemi a zadkem vystrčeným vysoko ve vzduchu. Rychle jsme cítila jak to mě proniká velký ocas. Mrdal mě tvrdě. Měla jsem oči zavřené a představovala si Petra jak se na mě dívá, jak jsme si v našich fantaziích představovali. Ostatní si drsně hráli s mýma prsama, tahali za bradavky, smáli se a vtipkovali.

Najednou jsem ucítila jak kláda v mojí píčce stříká. Byla to velká dávka. Cítila jsem jak mě naplňuje. Když ho vytáhnul, slyšela jsem Tibora jak říká „to je ale mrdky“. A potom Honza řekl „na to se vykašli“ a chytil mě za boky, zarazil se do mě a začal mě tvrdě šukat. Do té doby už jsem se udělala dvakrát, ale když do mě stříkal Honza tak jsem se udělala znovu a silněji než dvakrát předtím prvně. Kluci mě přetočili na záda a Tibor zvednul moje nohy nahoru, nasměroval svůj tvrdý ocas mezi moje nohy a přirazil. Najednou mi ležel na obličeji velký, měkký a mokrý penis, celý ulepený od semene. Podívala jsem se nahoru a viděla jak nade mnou klečí Honza a říká mi ať očistím jeho ptáka. Udělala jsem co mi řekl.

Když se Tibor udělal do mojí rozmrdané kundy, cítila jsem jak ze mě vytéká sperma a teče mi dolu k zadku. Michalovi se to toho asi nechtělo. Když se ze mě Tibor zvednul, stál tam Michal s tubou gelu v ruce. Řekl ať se otočím a znovu zvednu zadek. Věděla jsem že mě bude šukat do análu, ale udělala jsem co mi řekl. Petr a já jsme to donedávna do zadku vůbec nedělali a poprvé to zkusili před pár měsíci. Věděla jsem tedy že mě to bude bolet, ale cítila jsem se tak moc jako špinavá coura že mě to opravdu vzrušovalo.

Michal mi promazal zadek gelem nejprve jedním prstem, poté dvěma a nakonec to mě dostal tři. Cítila jsem postupně jak se uvolňuji a otevírám se. Potom nasadil svého promazaného žaluda na moji zadní dírku a pomalu zasunul dovnitř. Očekávala jsem silnější bolest, ale šel na mě zpočátku zvolna tak to bylo lepší než jsem čekala.

Po chvíli už mě projížděl svižněji a za povzbuzování ostatních kluků přitvrzoval. Cítila jsem jak jeho koule o mě pleskají s každým přírazem. Nevydržel dlouho a nastříkal do mě svoje dávku mrdky. Vytáhnul ho ven a posadil se, zatímco já zůstala, na kolenou s mojí použitou kundou a zadkem roztaženým doširoka, vystavena jejich pohledům. S tím vzduchem co mě napumpovali tvrdým šukáním jsem upustila pár pšouků. Kluci se smáli jak se dívali jak ze mě kape na podlahu jejich mrdka. Rozhlédla jsem se po pokoji a viděla kluky jak sbírají dech a jejich polotuhé ocasy ve vzduchu. Bylo to vzrušivé.

Honza se podíval po místnosti a řekl klukům ať raději začnou rychle uklízet, nebo je Zuzana seřve až se vrátí domů. Rychle pokoj uklidili a setřeli podlahu. Oblékli se, zatímco já ležela nahá na podlaze. Když skončili, zvedli moje oblečení a pomohli mi na nohy. Řekli mi že jdu k nim do bytu a abych napsala Zuzaně vzkaz na ledničce, že jsem si vzala taxi domů a že přijedu zítra vyzvednout si auto. Až jsem byla opilá, řekla jsem jim at vezmou věci co jsem si přivezla na spaní z ložnice. Udělali to. Potom mě vzali za ruce a nahou mě vedli ven z domu Zuzany do sousedního domu kde byl jejich byt.

Kluci mě potom mrdali všude: v každé místnosti, do každé mojí díry, celou noc. Usnula jsem na pár hodin až ráno, dokud nezazvonil můj mobil. Byla to Zuzana, která se ptala proč jsem si brala taxi a jak jsem se večer bavila. Ležela jsem na posteli mezi Honzou a Ondrou, řekla jsem jí že jsem chtěla být doma pro případ že by Petr volal, a že jsem se dobře bavila. Zatímco jsem s ní mluvila, Ondra se probudil. Začal si hrát s mojí pičkou a přesto jak byla z noci použitá naplno a trochu nateklá ještě ráno, nevěřila jsem jak rychle jsem byla znovu mokrá.

Ondra si mě otočil na bok a cítila jsem jak do mě vniká zezadu. Zuzana mi vykládala jaký měla bezva večer s přítelem a jak spolu šukali, Ondra mě mrdal. Nedlouho poté co jsem zavěsila telefon se do mě Ondra vystříkal a já zároveň s ním.

Vlezla jsem do sprchy a Honza rychle vlezl ke mně. Zůstala jsem nahá po zbytek dne. Kluci mě nakrmili a potom mrdali. Byla jsem jejich šukací panenka po celý den. Nakonec jsem byla už tak odřená, že se museli spokojit jen s kouřením. Naposledy jsem se osprchovala okolo večeře a potom oblékla do věcí co jsem si zabalila k Zuzaně. Na ulici jsem našla své auto a jela domů.

Pozdě večer jsem si volala s Petrem a řekla že pro něj mám překvapení až se vrátí domů. Nemohla jsem se dočkat až mu řeknu jaké jsem o víkendu byla kurvička. Plánovala jsem, že další večer až přijede domů, jsem ho nejprve chtěla nechat vylízat mi pičku a zadek a přitom mu řekla o tom jak jsou odřené z toho jak jsem celý den šukala, že tentokrát je to doopravdy. Věděla jsem že ho to opravdu vzruší.

Petr na mě ale naléhal po telefonu abych mi překvapení prozradila a upřímně jsem se nemohla dočkat až mu to řeknu. Tak jsem ho chvilku trápila a připomenula mu jeho představu že má za manželku děvku co se nechá ošukat skupinou chlapů.

Řekl „Takže si budeme zítra večer zase hrát naši oblíbenou scénku? Nemůžu se dočkat.“

Ale když jsem řekl, „Možná že tentokrát jsem se opravdu nechala omrdat skupinou chlapů a moje píča a zadek potřebují tvůj jazyk abys je po nich očistil.“

Telefon ztichnul snad na minutu dokud jsem neřekla „Petře? Jsi tam ještě?“

„Co tím myslíš že možná jsi se nechala ošukat bandou chlapů?“ odpověděl Petr.

„To jsi přeci doopravdy chtěl ne. Aby tvoje kurvička manželka promrdala víkend s několika chlapi?“ zkoušela jsem

„Bože ne! To je jen představa. Tohle je jen mezi mnou a tebou.“ Řekl. „nesnesl bych vidět s tebou nikoho jiného! Co se děje? Stalo se něco tenhle víkend?“ cítila jsem z něj starost a nejistotu v hlase.

„Ne, samozřejmě že je blázínku! Jen si s tebou pohrávám. Chci abys přijel domů pořádně natěšený. Moc mi chybíš a nemůžu se tě dočkat. Moc tě Miluji!“ řekla jsem.

Cítila jsem jak se mu ulevilo. „Taky tě moc miluji Lásko.“ Odpověděl. „Na chvilku jsi mě znejistěla“. Oba jsme se zasmáli, já trochu nervozněji než on. Potom jsme zavěsili a já měla celou noc na přemýšlení o tom co se stalo.

A tak taky v pondělí odpoledne sedím a píšu tento příběh. Hodila jsem se dneska marod a ano, cítila jsem se nemocně. Petr dneska večer přijede a bude tu za pár hodin a mě se při té představě svírá žaludek. Co jestli na to přijde? Ale je to jeho chyba. Jak by mě mohl obviňovat? Já jsem jen udělala to co mi vždycky říkal že chce. Nikdy bych něco podobného to neudělala, když by to nebylo pro Petra je jeho představy. Já to udělala jen protože ho miluji!

Můžu jen doufat, že Petr nikdy nezjistí co se stalo. Bože, doufám že to kluci někdy nevykecají Zuzaně! Jak bych se jí potom mohla podívat do tváře? Vím, že k ní už nikdy nemohu zajet na návštěvu. A zároveň, pokaždé když si vzpomenu na víkendovou noc cítím jak jsem mokrá.

Co je se mnou špatně???
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Velké nedorozumění

Příspěvek od hotpair40 »

Co ja by som dal za take prekvapenie ......moja manzelka vie ,ze to ma dovolene nielen v nasich predstavach

Nic nieje s tebou zle ,len si naplnila manzelove predstavy. Mozno je len na skodu veci ,ze ste sa o tom nerozpravali aj s vedomim ,ze "co ak sa take nieco aj stane" ci by sa mu to tiez pacilo
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Velké nedorozumění

Příspěvek od pepe »

Hezke
tempfreakhc
Příspěvky: 81
Registrován: ned 13. pro 2015 20:17:06
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Tak nějak jsem nedávno objevil pojem kandaulismus a zdá se, že mě vzrušuje představa, že mi někdo šuká manželku. Jsem pouze v rovině fantazií... na real nikdy nedošlo a asi ani nedojde. Manželka na toto celkem překvapeně koukala a že to by nikdy neudělala

Re: Velké nedorozumění

Příspěvek od tempfreakhc »

Tak toto je skutečně bomba!!!! Moc hezky napsané a jestli se to vážně stalo, tak Tě chci domů!!!! :D ;)
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Velké nedorozumění

Příspěvek od childe »

Dobrá povídka, která se příjemně čte.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], sluhapromadam a 18 hostů