Soused z pláže

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Soused z pláže

Příspěvek od Rarach »

Chci Vám vyprávět pravdivý příběh s vloženou cuckold částí, která je jen mojí fantazií. I když místo a lidé jsou reální, samotná cuckold část je už jen čirá představa. I když kdo ví... ;)

Milujeme Chorvatsko, stejně asi jako půl miliónu dalších Čechů. Milujeme naturismus, malé zapadlé pláže, kde je vždy jen pár lidí, kteří se hned první den pozdraví a druhý si už povídají.

Pro naši 3 týdenní dovolenou jsme se vydali na Pelješac. Ona (budeme ji říkat Bára) menší brunetka s většíma prsama a frndičkou krásně úzkou. Prý kluka předemnou neměla, ale to ji nevěřím, protože pannenskou blanku neměla (prý proto, že bourala na kole a narazila si frndu) a navíc od začátku šuká jako žádná jiná a nepamatuji si, kdy by nedosáhla orgasmu. To není moje chlouba, to je její tělo, které je prostě orgasmické a ona své orgasmy miluje.
Já kluk, 27, co svoji holku miloval jako bohyni, ale přesto toužící se podělit o její krásnou úzkou stěrbinku, snící vidět ji milovat se s jiným mužem, koukat ji do očí a vidět ten chtíč a vzrušení, když do ní poprvé vnikne, když si ho sama osedlá a ojede, vidět jak se jí hloupou prsa pod jeho přírazy. Měl jsme několik přítelkyň a milenek, ale u žádné jsem neměl takové touhy, jako právě s Bárou.

Dorazili jsme tedy na místo pozdě odpoledne, ubytovali se v krásném apartmánu, bohužel 10 minut od pobřeží. Peněz moc nebylo a byli jsme mladí, tak nám nevadilo se trochu projít. Navíc cestou si člověk může užít trochu legrace, jako když Bára prohrála sázku a musela jeden den jít na pláž a z pláže jen v bílém lehkém tričku po zadek - žádná podprda, žádné kalhotky. Hecla se, a to na ni miluji. Pravda, lidi jsme cestou skoro nepotkávali.

Ještě ten samý den jsme obešli pobřeží a našli si pláž, kam budeme chodit se "nudit". Byla malá, tak pro 6 lidí a docela zapadlá. To nám vyhovovalo...

Hned následující den jsme ráno vyrazili na pláž. Nikdo tam nebyl. Vybrali si místo a vysvlékli se do naha. Bára hned začala cvičit jogu a ja šel vyzkoušet vodu. Zachvíli na pláž dorazil pán. Na náš vkus měl dost věcí a navíc na nás blbě koukal. Došlo nám to za pár minut, kdy se vyřítily dva gumové čluny asi s 10 dětmi a dalšími dospělými. Poláci! vykřikla málem Bára. A bylo po klidu a našem málem ráji. Nakonec jsme si řekli, že si jich nebudeme všímat a budeme se chovat, jak kdyby tam nebyli.

O to víc jsme si to užíval večer při sexu, já zejména díky zkoumavým pohledům Poláků na kozičky a kundičku mé lásky. Báře nevadí, když se někdo kouká, ještě se mi ráda ukáže, pokud ji je sympatický. Měla to v sobě, ale sama by to nikdy neobjevila. Až se mnou začala chodit na nuda, do sauny a i víc, ale to v jiném příběhu. Jejich manželkám to evidentně neuniklo a tak po pár dnech se tam už neukázali...

Pokračování bude brzy...

Obrázek
MILINI
Příspěvky: 34
Registrován: pát 09. říj 2015 14:55:54
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Soused z pláže

Příspěvek od MILINI »

Velmi slibný začátek Těším se na pokračování. Čte se to hezky a tak bude určitě nějaké překvapení je hezké že partnerka si to takto užívá a vlastně ty také.)
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Soused z pláže

Příspěvek od childe »

Taky kladně hodnotím začátek a už se těším na pokračování.
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Soused z pláže

Příspěvek od Rarach »

Díky. Pokračování bude nejpozději zítra večer.
Pokud je něco, co by se Vám líbilo v příběhu mít a nebude to proti mým "chutím", tak to tam rád dám...
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Soused z pláže

Příspěvek od Rarach »

část druhá:

První týden uběhl jak voda, na pláži jsme byli několik dní úplně sami, tak jsme se oddávali všem možným hrátkám, milovali se, fotili a tak.

Když začínal druhý týden, přišla na pláž trojce. Jedna žena a dva muži. Ale už od prvního pohledu k sobě nepatřili. Když dvojce zjistila, že jsme nazí, raději odešli a pán ještě pronesl, že jsme úchyláci. Druhý z pánů se usmál a pozdravil, tak hned bylo jasné, že bude nudista a podle řeči Čech. Věk kolem 50 a vypadal ve formě. Rozprostřel si ručník dále od nás, vyndal knížku a svlékl se.

Bylo na něm vidět, že ho knížka trochu nudí anebo, že ho víc zajímá Bára a její tělo. Pořád po ni pokukoval. I Báru jsem přistihl, jak si ho se zájmem prohlíží a že moc dobře ví, že se mu líbí. Ráda provokuje, takže to byla voda na její mlýn. Mé erotické představy začaly nabírat na obrátkách.

Abych se uklidnil, šel jsem do vesnice pro meloun. Když jsem se vracel, už z dálky jsem viděl, jak oba stáli ve vodě, čelem k sobě a povídali si. Bára se před ním trochu nakrucovala, jak kdyby mu říkala: "Jen si mé kozičky a broskvičku prohlédni." Miluji tu její pózu a pohledy mužů na její hladce vyholenou broskvičku.

Když jsem dorazil na pláž, hned si mě všimli a Bára na mě mávla, ať jdu za nimi. Představili jsme se, jmenoval se Tomáš a byl na dovolené sám, protože byl čerstvě rozvedený. Když jsem k nim přišel, tak jsem uviděl, proč si ho Bára tak se zájmem prohlížela. Měl krásné péro a koule, nic extra dlouhého, ale už od pohledu tlustý. Nebyl úplně vyholený, ale chlupy měl zastřižené nakrátko a kuličky, no spíš koule, úplně do hladka. Jak kdyby věděl, co se ji líbí.

Den utekl a večer jsme se rozcházeli s tím, že se zítra uvidíme.

A večerní sex? Bomba. Bára na mně řádila jak nikdy, kundičkou mi ždímala ptáka a užila si několik orgasmů. Ani já jsem nezůstal pozadu a mé představy, jak ji hladí, mačká kozy a líže a ona ho honí a kouří, mě strašně vzrušovaly. Toužím to všechno vidět na vlastní oči, být u toho.

Vycítil jsem šanci na pěkný zážitek pro nás všechny a tak jsem navrhl, ať druhý den Bára zůstane na pláži a že zatím půjdu uvařit oběd a pak ji jen prozvoním a ona přijde.

Ráno jsme se na pláži opět sešli jen mi tři. Lehli jsme si mnohem blíže sebe, než předchozí den, ale i tak Tomáš dodržoval trochu odstup. Bára byla celé dopoledne jak pytel blech. Skoč sem, skoč tam, vyfoť mě v téhle pozici a pak v téhle. Za chvíli se však uklidnila a vylezla si na spadlý strom, a že se jde opalovat. Ani mě nepřekvapilo, když jsem šel z vody, jak neskutečný výhled byl na její kundičku. A co jsem viděl já, musel vidět i Tomáš. Ta mrška jedna nadržená.

V poledne jsem se sbalil a tak, aby to To, slyšel, ji řekl, že jdu vařit. Dal jsem Báře pusu a vyrazil. Cesta ubíhala rychle, protože s každým krokem a novou představou mi víc a víc tvrdnul pták. V apartmánu jsem si ho musel vyhonit, jinak bych ani nic neuvařil. Hlavou mi létaly myšlenky, co se na pláži asi děje. Jsou spolu a jen si povídají? A ukazuje se mu pořád? Nebo si nechala natřít záda? A co on? Využil toho a začal ji hladit prsa? Vzala jeho ruku a strčila si ji mezi nohy? Nebo to udělal sám? Oplatila mu to a potěžkala si jeho výbavu? Vyprstí ji a ona ho vykouří?

Asi za půl hodinky se ve dveřích objevila Bára, plavky letěly do kouta a já na postel. Ojela mě jak kurva. Když jsme do ni zajel, překvapilo mě, jak lehce to šlo a ledabyle jsem prohodil: "Ty ji máš nějakou roztáhlou, jak kdyby tě někdo před chvílí šukal." Jakmile jsem to dořekl, Bára zrychlila pohyby a hned se udělala. Nikdy v posteli nebyla tichá a vždy při sexu hekala, ale takhle intenzivně ještě nikdy.

Po sexu se svalila na postel a usnula. Bylo vzrušující vidět její rozechvělé tělo, vzdouvající se prsa a mokrou kundičku a domýšlet se, co se asi stalo…


PS: pokračování bude brzy. Neuvěřitelně mě vzrušuje, to všechno sepsat.


Obrázek
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Soused z pláže

Příspěvek od wifenka »

Pekny , tesim se na pokracovani.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Soused z pláže

Příspěvek od dr25 »

Moc pěkný. Nejen ty jsi vzrušený :) i me tvůj příběh dostává
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Soused z pláže

Příspěvek od AndyGa »

Popis pak její sukani s ním z jejího pohledu:)
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Soused z pláže

Příspěvek od Rarach »

AndyGa píše:Popis pak její sukani s ním z jejího pohledu:)
A jak víš, že ho bude šukat? Třeba se jen uspokojí jinak...

Příběh už mám dopsaný a měnit ho nebudu, ale musím říct, že tvůj návrh je pro mě výzva.

Zkusím to sepsat a uvidíme.

Díky
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Soused z pláže

Příspěvek od Domkanda »

Rarach píše:Chci Vám vyprávět pravdivý příběh s vloženou cuckold částí, která je jen mojí fantazií. I když místo a lidé jsou reální, samotná cuckold část je už jen čirá představa.
Potlesk. Takhle začneš a nikdo se nebude muset zamýšlet, že tam něco nesedí, že to je nereálná pitomost a že z nás někdo dělá blbce.
Na druhou stranu - každý má rád hezké fantazie

Jinak promiň, Rarachu, můj post vlastně není určen tobě, ale autorům, kteří vydávají fantazii za realitu a dupou nožkou, že jo a že opravdu. A některým čtenářům, kterým je jedno, že se někdo chlubí realitou, která je jen fantazií.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, Coolhandluke, D302, Milkas, romanec, xxx9955, zazzazz a 221 hostů