Hluk na hotelu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Hluk na hotelu

Příspěvek od johny12345 »

Aktuální námět z mé dovolené. Snad to někoho pobaví. Za chyby se omlouvam, mobil neni nejlepší na psaní delších textů.

Hluk na hotelu
S přítelem jsme jeli na dovolenou na 14 dni na Mallorcu do hotelu s all inclusive. Strašně jsme se těšili a bylo to tam super. Každý večer jsme popíjeli a užívali si dni. A toho sexu každý den jsme to dělali alespoň jednou.
Teď k tomu, co se stalo čtvrtý den. V noci už jsme měli dost upito a šli si lehnout na pokoj, ale ve vedlejším pokoji byla nějaká partička mladíků asi Němců a pouštěli si nahlas hudbu a mě to děsně rušilo. Přítel to moc řešit nechtěl. Je v tomhle docela linej a ani mu to nevadi zdaleka tolik jako mě. Přemlouvala jsem ho ať s tím něco udělá, ale zbylo to na mě. Řekl ať buď za nimi dojdu nebo zajdu na recepci.
On si mezitím ležel na posteli a snad v tom randalu i usíná. Ja se rozhodla, že půjdu nejdříve za nimi a když to nepomůže tak zajdu na recepci. Zaťukala jsem jim na pokoj a otevřel mi jeden kluk jenlm v kratasech. Byl fakt pěkně vyseknutej, až jsem skoro zapomněla proč tam jsem. Stal tam v dveřích tak sebevědomě a ja ze sebe nějak anglicky vytlačila jestli to můžou ztlumit.
Zdalo se, že mě pochopil, ale zatahl mě dovnitř. Uvnitř byli další dva kluci. Zabouchl za mnou dveře a posadil me na postel. Snažila jsem se mu říct, ze jenom chci, aby to ztisili. Misto toho mi nalili piti. Nějak jsem nechtěla byt trapna mezi 3 vyseklejma klukama v sortkach, tak jsem si piti vzala.
Různě jsme se bavili a oni vyzvidali s kym tam jsem. Řekla jsem, že s přítelem a že je vedle. Oni se dost divili co tam teda u nich delam. Dostala jsem další piti a už seděli dva kluci vedle mě každý z jedne strany. Jen pro informaci na sobě jsem měla sukni a tilko. Jeden seděl naproti me a dělal neco na mobilu. Trochu me to zarazilo než jsem si vsimla, zr na nej koukaji moje kalhotky. Zasmála jsem se a dala nohy k sobě a ukazalaa na něj ty ty ty.
Po dalším piti, ale večer dostal prudky spád. Kluk vedle mě mi dal ruku do vlasu a začal mě líbat. Ve stejnou chvili jsem cítila ruku druheho na mem zadečku a na každém prsu jsem cítila druhou ruku každého z nich. Stále mě libal a druhy me začal libat na krku nevim, co dělal ten třetí, ale nějak jsem se z toho nemohla dostat, možná jsem ani nechtěla. Citila jsem jak mi přestala hladit zadeček a rozepnul mi podprsenku.
Okamžitě mi jejich ruce zajeli pod tílko a rovnou na prsa. Hrali si s mými bradavkami a začal me libat ten druhý. Ten první mi vytahl prso z tilka a začal se pusou věnovat me bradavce. Přitom mi volnou rukou roztahuje nohy od sebe a vytahuje sukni, takže mi jasně koukaji kalhotky. I druhý už me prestal libat a oba se věnují mym prsum.
Nohy už mam uplne od sebe a najednou citim jak se mi ten treti vrhl na kundicku a hladi ji jazykem pres kalhotky behem oar vterin mi, ale roztrhl kalhotky a uz mi jeho jazyk brouzda v kundicce. Hlasite jsem zastenala. Zatahli me za vlasy a zaklonili mi hlavu a ja znovu zhluboka vydechla. Byla jsem zcela jejich. Polozili me na zada a hrali si s myma prsama. Nohy mi roztahli a zvedly nahoru do praku a k lízání přidal prst dovnitř, kterym krouzil a roztahoval mi kundicku. Me volné ruce dlouho nebyly bez prace, navedli mi je na sva tvrda pera a ja je zacla jemně a něžně honit. Střídavě mě přitom všem libali.
Lizac pridal dalsi prst a ja citila, že za chvilku budu. Honila jsem jim pera vic a masirovala jim koule. Klekli si mi pery k obliceji a mířili s nimi na me. Pritom si hrali s mymy prsy a hladili mi nohy do praku. Honila jsem jim je a ani mi nedošlo, že by se mohli vystříkat, mě na obličej.
Po chvilce na me přišel muj orgasmus a začala jsem se svijet v křečích, nezvladala jsem jim přitom honit pera, oni to ale zvladli sami. Byl to úžasný orgasmus, všechna ta pozornost, těch rukou a jazyků. Stále jsem se svijela v orgasmickych křečích, když mi začal první stříkat svoji davku na obličej a na pusu i do vlasů. Nemam to vůbec ráda, ale orgasmus byl silnější. Než mě úplně přešel tak mě postříkal i druhy a ja byla jak na bukake.
Nechali me vydechnout a kochali se vlhkymi prsty z me kundicky. Potom me ti dva chytili za ruce a drželi mi roztažené nohy, ne že bych se chtěla bránit. A lizac, ktery se jako jediny jeste neudělal si klekl mezi me nohy a začal mi projíždět mezi mými mokrými pysky. Měl ho velkýho, jenom tsm strčil žalud a já věděla, že je o dot větší než přítelův. Chtěla jsem něco namitnout, ale dali mi prst na rty jako psssst a s tim mi na rty setreli trochu semene. A ja zmlkla a snažila se uvolnit svoji vlhkou kundicku, aby me jeho pero neroztrhlo. Citila jsem jak ho tlačí hlouběji a má kundička se snaží, co ji to jde se přizpůsobit jeho velikosti. Par hlubokých nádechu a byl ve mě.
Byl to úžasný pocit, ruce a nohy mi drželi ti dva a moji kundičku roztahuje třetí kluk, které jsem ještě před hodinkou ani nikdy neviděla. Pomalu začal prirazet a ja byla v sedmem nebi. Ti dva me pomalu pustili a dali mi sva pera k puse a ja jr sama od sebe začala olizovat. Přiřazení se stupnovalo a po chvilce mě už divoce mrdal a chvilicku na to ho do me zabořil až po koule a celou mi ji vystrikal.
Ti dva už byli připraveni k akci a jeden z nich si lehl na zada na postel a oni me na nej položili zady k nemu a nasadili mne na jeho tvrdy pero. Zajel do me jako po masle. Chvili me takhl sukal. Potom me predklonili a ja byla v pozici na konicka ale zady k němu. To me nekdo z nich přimáčkl k jeho noham a ležela jsem s hlavou u jeho nohou.
Na to jsem cítila jak mi prstikem jezdi u analku. Chvili se mi to libilo než mi doslo, že se se zlobenim okolo nespokoji. Druhy, co se ještě neudělal si vlezl za me nade me a začal mi žaludem tlačit na analek. Chtěla jsem se bránit, ale dostala jsem akorat polštář pod hlavu nebo spise pred pusu a přidrželi mi ji tam. Než me pustili tak jsem citila strašnou bolest, když mi ho vrazil do zadečku až po koule. Citila jsem jak me jeho koule placli do hraze. Ale byla to jen vteřina pak jsem dlouhe minuty cítila jenom bolest. Jediné dobre bylo, ze jsem lepe citila to menší peero v kundicce potom, co me roztahl ten první.
Naštěstí pochopili, že to nepůjde mě hned mrdat a jenom malinko s tim v prdelce pohyboval. Po par dalších minutách už jsem začala stenat, když mě přešla ta bolest. Na to pomalinku začal prirazet perem v me prdelce. Pomalu se mi to zacinalo líbit, byl to úplně zvláštní pocit, cítila jsem jak se jejich pera třou uvnitř skrze me. Ten s největším perem me prestal drzet a viděla jsem jak si to foti a natáčí. Docela ho chapu, muselo to vypada neuvěřitelně rajcovně. Viděla jsem jak mu v něm cuka a s převahou potěšení jsem si ho za jeho pero přitáhla a začala ho olizovat a honit. Byl fakt obrovsky, vypadal tak velky, že by se mi ani snad nevešel do pusy.
Musela jsem to vyzkoušet. Držela jsem ho obema rukama nad sebou a ani jsem se prsty nespojila. Namířila jsem jeho žalud k mym rtum a nejprve jsem ho polibila. Pote jsem si jeho obřím zaludem pomalinku roztahovala rty a zajizdela s ním dovnitř. Spolkla jsem celý jeho žalud a už too proste dal nešlo. Snažila jsem se, ale nešlo to. Ale nechtěla jsem tak majestatni pero zklamat. Jazykem jsem hybala, co to slo s plnou pusou a oběma rukama mu ho honila. Hned si to natáčel. Muselo to vypadat trochu směšně. V me malé pusince jenom jeho žalud a k tomu jezdi me obě ruce po zbytku jeho penisu. Ta plnost v puse i v kundičce a prdelce, byla zvláštně osvobozující. Byla jsem naprosto jejich, v jejich moci a bylo to dokonalé. Nechtěla jsem, aby to skončilo.
Bohužel každá legrace, někdy končí, první se vystříkal do me pusinky pan obr. Na to jak měl velky pero toho moc nenastrikal,ale je pravda, že už mi ji vystříkal. Potom jsem mu ho ještě doslova uctivala, olizovala jeho vadnouci stale obrovske pero od korene po zalud i koule. Přitom jsem, ale citila svůj druhý orgasmus, ucitila jsem jak mi pumuje semeno do prdelky a udělala se. Přitom mi dal ten posledni projížděl kundičku a z prdelky mi ho jete nevytahl.
Silne jsem mu ho svirala a třásla se v orgasmu. Ždímala jsem kundickou poslední pero a během chvilicky mi ji zase naplnil teplym semenem. Jeho pero tepalo a ja ho svirala. Zustali oba ve mě dokud jim úplně nezmekli a až potom je vytahli. Udělali jsme pár společných fotek a ja si teprve uvědomila, že to všechno bylo bez ochrany. To vyřeším později, řekla jsem si a sla za pritelem zpatky napokoj. On tam v klidu ležel a spal. Kdyby jen vedel, co se stalo na tom pokoji a co se ještě potom během dovolené dělo, nevim co by na to řekl.
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hluk na hotelu

Příspěvek od AndyGa »

Krásný.. bude pokračování? Kdyby po zbytek dovolený upirala příteli sex protože se chodí nechávat vystrikavat od jiných :)
kan
Příspěvky: 40
Registrován: stř 11. úno 2015 15:29:11

Re: Hluk na hotelu

Příspěvek od kan »

Pěkně napsané. Děkuji z vzrušení!! Chladným mne to nenechalo.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Hluk na hotelu

Příspěvek od childe »

Napsaný to není špatně, ale prostě mi to přijde jako klasická erotická povídka.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Hluk na hotelu

Příspěvek od jjj3 »

Vzrusiva povidka
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Hluk na hotelu

Příspěvek od johny12345 »

childe píše:Napsaný to není špatně, ale prostě mi to přijde jako klasická erotická povídka.
Chápu, co myslíš, ale tohle bylo vyloženě, co jsem měl námět v tu chvíli a chtěl jsem ho využít. Je pravda, že když tam neni řekněme po pravdě hodně keců okolo sexu, tak to zase tolik cuckold není, ale tohle mělo byt vyloženě takhle.

Určitě plánuju nějaké pokračovaní, snad během zbytku dovolené objevím nějaký další super námět nebo něco vymyslím pak doma.
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Hluk na hotelu

Příspěvek od wifenka »

Pekny
Noob66
Příspěvky: 91
Registrován: stř 28. pro 2016 10:39:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: :-)
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=892
Bydliště: usti nad labem czech republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Hluk na hotelu

Příspěvek od Noob66 »

Super
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: jarko, Mildas155, Semrush [Bot], Tom198 a 193 hostů