Chata - pokračování ochutnávací hry

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od johny12345 »

Rozhodl jsem se udělat nove téma na pokračování povídky Ochutnávací hra. Zatím jsem nepřidal nic, co ještě nebylo postnuté pod Ochutnávací hrou, ale určitě přidám. Už mam i nějaké napady, co bude dál. Nicméně stale přijímám náměty, návrhy a připomínky.
PS: omlouvam se za chyby v pravopise interpunkci atd.
Párty na chatě
Chata část 1
Po naší poslední příhodě s Petrou jsme se neviděly do te doby než se nám ozvali, že jedeme o vikendu na chatu a Petra musí vzít svého přítele. K tomu jsme dostaly několik fotek, které nas ukazovali tak jak by nás nikdo ani nikdy vidět neměl. Pěst v kundičce a orgasmus ve tváři byla pouze jedna z nich. Na další jsem byla jak lížu kundičku a zezadu jsem mrdána jak nějaká čubka. Petra s pérem v každém otvoru atd.
Hned jsme se spolu spojily a shodly jsme se, že se nedá nic dělat, že musime jet. Nejhorší asi pro Petru nebylo, co s nami zase budou dělat, ale že musi vzít přítele. Ještě zkusila se s nimi domluvit a jediné, co dokázala bylo, že ji zakazali s ním spát, ale smi mu ho vykouřit, ale nesmí polykat a musi to udělat do kapesniku nebo tak nesmí ani na sebe ani to vyplivnout. Nadšená z toho nebyla, ale na druhou stranu jak by to poznali, takže ok.
Blíží se pátek, nebylo těžké Honzu přemluvit, aby jel. Sešli jsme se o Petry doma, kde jsme s Honzou nasedli do auta a jeli -tam. Cesta byla v pohodě Petra se mi pochlubila, že to dělali a že mu ho i vykouřila a polykala. Skoro jakoby se jim tím vysmívala. Já tedy z toho byla docela nervózní, ale co s tim teď nadělám. Dorazili jsme tam a byli tam úplně všichni, kteří byli u mě. Všechno vypadalo normálně, ale to i ta akce u mě ze začátku.
Večer probihal ok. Zatím se nic nedělo. Jenom jsem postřehla, že Honzu pomalu, ale jistě opíjejí. Po hodině a půl tam už byl řekněme v náladě. Uvolněný, ale zatim v pohodě. Vypadalo to, že se i baví. S Petrou jsme šli na chvilku ven se provětrat. Shodly jsme se, že je dobré, že se nic neděje a třeba ani nebude.
Potom jsme šli na toaletu. Nebyla zamykací a hned k nám vrazili dva kluci. Než jsme stihly něco říct chytili nas za vlasy a zaklonili nam hlavu a řekly:,, Na kolena, děvky, a kouřit. “ S tím nas za vlasy stahli na kolena a nasmerovali nas na sva péra. Raději jsme nečekaly a hned nim rozeply kalhoty a stahly trenky. Už je měli tvrde a obě jsme okamžitě otevřely pusu a zasunuly je dovnitř. ,, Hodny kurvičky. Máme pro vás soutěž, kdo udělá první vyhrává a ta druhá bude potrestaná. A ještě něco nepolykat dokud vám to neřekneme.” Docela me to vyděsilo, jejich trestání nebude žádná legrace. Petru zjevně taky, protože jsem viděla, jak vášnivě mu ho kouří. Strka si ho hluboko a jazykem ho divoce olizuje. Nesměla jsem se nechat zahanbit a prohrát hned jsem se začala snažit. Narozdíl od Petry normálně umím hluboký orál a baví mě to. To je moje tajná zbraň. Hned jsme si ho začala strkat co nejhlouběji, ale měl ho dost velkýho tak se mi nepodařilo použít me eso v rukavu a olíznout mu přitom koule. Tedy dokud me nechytil za hlavu a hrubě mi ho nezarazil ještě hlouběji. Stihla jsem je olíznout a pak me pustil a ja se musela vykuckat. Nesměla jsem, ale prohrat viděla jsem, že ten Petry už skoro bude tam jsem se na svého hned znovu vrhla a sama se narážela hluboko na jeho pero a po par přírazech mi začal plnit pusu svoji mrdkou. Byla jsem na sebe pyšná. Málem jsem to uz spolkla, když mi přikázal otevřít pusu a hrát si s tím na jazyku. Mezitim ho dodělala už i Petra zjevně zklamaná. Te taky přikázal otevřít a hrát si s tim.
Nechali nás válet si po jazyku jejich mrdky než nám řekli co dál. První část byla. Chytili Petru za vlasy a zaklonili ji hlavu a s otevřenou pusou chytili me a jakobych byla nějaké nalévátko me vzali a vylili mi mrdku z me pusy do její. Petra sebou škubala, ale pevně ji drželi. Děsně se to táhlo a bylo toho strašně moc. Skoro se ji to nevešlo ani do pusy. Jeji pusa byla jal sklenice do ktere se nevejde ani mililitr aniž by přetekla. Potom me stahli dolu pod Petru a prikazali otevřít pusu. Teď mi to všechno vrátili plus Petry davku. Bylo toho na mě moc. Nevešlo se mi to do pusy a měla jsem něco o na tvářích a bradě. Pot vzali Petru a postavili ji, vytáhli jeji saty nahoru a chytili jo za kalhotky. Nestahli je dolů pouze je chytili a odtahli od těla. A do te “kapsicky” co vznikla mě vylili jak konev na kytky jenom misto vody to byla směs semene dvou kluku a slin dvou holek. Nechali to tam pěkně roztect a pote to jeste rozetreli kalhotkami. Mela to zepředu na poštěváčku a vsude na pyscich i mezi nimi, skoro snad i uvnitř v kundičce, nezapomněli ani na prdelku a snažili se i vtlačit přes kalhotky dovnitř do jeji kundičky. Drželi ji pevně, tak se tomu nemohla nijak ubranit. Jenom se potom zeptala:,, To jako mam mit tohle na sobě celý večer?” “Celý ne, až bude čas nebudeš mít na sobě vůbec nic. A prozatím se aspoň budeš vic snažit v dalším kole.” Odpověděli ji.
Chata část 2
Potom odešli a nechali nas si opravit vlasy a makeup. Což jsme udělali a šli zpět mezi lidi, kde se hrala flaška. Hned nám naznačili ať se jdeme přidat. Klasicka flaška par pus nějake intimní tajemstvi apod. nic neobvyklého. Mezi ukoly se objevovalo i pit. Nemohly jsme s Petrou nepostřehnout, že my a Honza dostáváme úkoly a otazky častěji než ostatní, ne zase moc, aby to bylo zřejmé i pro podnapilého Honzu.
V průběhu hry nám mi jeden kluk pošeptal ať jdeme s Petrou ven na další kolo a ať jdeme na před a klekneme si hned pred dveře čelem k nim s otevřenou pusou a jazykem hezky ven. Vykulila jsem oči a pošeptala to Petře. Ta se podivala na Honzu, který se zdál, že nic nepostřehl.
Tak jsme řekly, že jdeme na vzduch, nikdo na to nic neříkal a my šly. Znatelně nervózní jsme došli za dveře, kde jsme si klekly a připravily se do pozice s vyplaznutymi jazyky a usty dokořán. Chvilku to trvalo než přišli dva kluci.
Oba měli v ruce mobil a řekli: ,, Hezky poproste, abychom vam dovolili vykouřit nam ho.” A hezky se divejte do kamery, pánové si zaplatili za poslušný čubky. “ “ Cože video? Zaplatili?” Námitla Petra. Hned na to dostala facku a chytil ji za vlasy. “Jo ty děvko jde to online tak drž hubu a pros!” Křikl na ni. Než se Petra vzpamatovala tak jsem začala prosit: ,, Prosim, můj pane, dovolte mi Vám ho vykouřit.” “Hodná děvka, můžeš.” Odpověděl mi a ja se začala přibližovat rty k jeho penisu, když me zastavil chycením za vlasy. “Ty nepodekujes?” ,, Omlouvám se, pane, děkuji, že Vam jo smím vykouřit.” “Tak se mi líbíš. “ pochválil mě a ja objala svymi rty jeho žalud a olizala jeho preejakulat. Mezitím se Petra omlouvala a prosila ho ať mu ho smí vykouřit. A on ji trapil, že ji zo nechtěl dovolit. Až skončila u tohohle než ji to dovolil:” Prosim, pane, dovolte mi Vám ho vykouřit. Váš penis je nejlepší a nejtvrdší a už nikdy nebudu chtit do pusy jiného. Jenom ten Váš chci mit v puse. Ne v mé orální kundě pro Vaše potěšení.” Až tohle musela říct než ji konečně dovolil vzit si ho do pusy.
K tomu, ale ještě dodal: “Správně jsi řekla, že máš jenom orální kundu a víš, co se dělá s kundou?” Nenechal ji odpovědět jak ji držel hlavu na jeho penisu. “Mrdá se!” Řekl se smichem a pevně ji chytil hlavu a začal ji mrdat pusu. Ona se přitom dávila a kuckala s plnou pusou pera. Viděla jsem jak jeji krk postupně povoluje peru vstup hlouběji a hlouběji, hluboky orál to sice nebyl, ale jemu to zjevne nevadilo a i přes moji snahu vyhrala Petry orální kunda nad moji hlubokou pusinkou. A já věděla, co mě respektive nás čeká. Čekaly jsme obě s pusami plnymi mrdky a viditelně jsme si s tim hraly.
Potom chytili Petru za vlasy a vylili. Mi ji do pusy. Zase se mi to všechno do pusy nevešlo a měla jsem to všude po obličeji. Potom vylili me do Petřiny pusy, do které se to s rezervou vešlo. Už zbyvala poslední věc. Postavili mě, vytáhli šaty, odtahli kalhotky, vylili Petruu a všechno hezky všude rozetreli.
Už jsme myslely, že je konec. Chtěly jsme se jit omyt do koupelny já měla semeno se slinamo vsude po tváři a Petra jenom sliny s preejakulatem okolo pusy, ale i tak se chtěla umýt. To nám však nedovolili a chtěli po nás, abychom udelaly hezký závěr videa. Měly jsme jit na zem na všechny čtyři na travnik a otřít si to o něj. Ještě než jsme něco namitly tak nám řekli, že to buď uděláme samy nebo to udělají oni za nás.
Moc jsme nevahaly a na všech čtyřech jsme si otiraly tvare o travu a oni nás zblízka natáčeli a smali se. Přitom nam vytahli šaty a placali nás přes zadek. Po asi 5 plácnutích na každou půlku nás nechali a dovolili nam se jit dočistit do koupelny.
Chata část 3
Jaks taks očištěné, kdy liceni vzalo za sve, jsme se vrátili mezi lidi a pokracovali ve flasce. Honza už byl dost na mol a dostal během hry dvě otazky, které Petru jemně řečeno vypekly. Kdy naposledy měl sex a kdy naposledy měl oral s polykáním. K obojimu se přiznal, že včera. Po každé odpovědi se všichni podivali na Petru a ona věděla, že bude mit problém. Honza si toho sice všiml, ale vyložil si to úplně jinak než to doopravdy bylo.
Chvíli se nic nedělo než Honza dostal úkol. Úkol byl mit 10 minut zavázané oči a mezitím budeme dělat různé zvuky atd. a on se nesmí podívat a aby nepodváděl a nechtěl si oči rozvazat tak bude mit zavázané ruce za zády. A tak se stalo Honza tam seděl na zemi se zavazanyma ocima a svazanyma rukama za zady.
Jak to vypadalo pro něj. Chvilku se nic nedělo nikdo nic neříkal jenom mohl slyšet jak se lide přemisťují a různé zvuky oblečení. Potom jeden kluk řekl:” Teda Petro, ty nádherně kouříš a jak ti teče kunda, jsi pěkně zlobivá budeme ti muset naplacat. “ a potom se všichni zasmali a byl slyšet mlaskavy zvuk jako při oralu a potom plácání přes zadek s tlumenými křiky bolestí. Průběžné se vsichni smali.
Po několika minutach celkem to bylo tak 15 minut se všechno uklidnilo a Honzu rozvazali. Všichni seděli jako předtím a Petra se na něj usmála a naznačila mu, že to byla legrace, že ho jenom zlobili. On se jenom zasmál, řekl aha, ale že mu to bylo jasny, že to nebylo doopravdy.
Jak to, ale doopravdy bylo. Zavazali mu oči a spoutali mu ruce za zady a hned jak mel zavazane oči tak chytili Petru za vlasy a jeden si pritahl jeji pusu na svuj již vytažený penis a strčil ji ho hluboko dovnitř. Mezitim ji navedl zbytkem těla doprostřed kroužku zadkem směrem k Honzovi a vytahli ji saty, takže na Honzu koukal cely jeji zadek v úplně špinavých a mokrých kalhotkách, na kterých byli fleky od smerma už i z vnější strany, jak toho bylo moc. On si ji mezitím držel za vlasy a řídil její kouření. Po chvilce řekl:”Teda Petro, ty nádherně kouříš a jak ti teče kunda, jsi pěkně zlobivá budeme ti muset naplacat.” Potom se všichni zasmali a postupně šel každý naplacat Petře na prdelku. Po několika minutach ho vytahl Petře z pusy a stahl ji šaty pod prsa odtahl ji podprsenku aby viděl na bradavky a do vznikle kapsicky ji namiril sve pero. Chytil ji za ruce a dal je na své pero ať honí. Po chvilce začal strikat. Musel ji znovu chytit za ruce at miri správně. Na kozicky tak aby to jeji podprsenka hezky zakryla a pěkně ji to tam zralo jako v jejich kalhotkach. Potom ji pustil ona si srovnala podprsenku a saty a s bolavou prdelkou si sedla na svoje místo. Potom Honzovi rozvazali oci a ruce a Petra se na něj usmála jakože nic, že to byl jenom vtipek, nacoz zareagoval s tim, ze to vedel, ze to bylo jasne, čemuž se vsichni zasmali a nekdo dodal:” Njn Petra není dost dobra herečka na to asi,”
Chata část 4
Flaška pokračovala dál Honza pil další drink a už byl skoro na mol, všichni si toho vsimli a zdalo se, že na to i čekali. Petra potom dostala úkol udělat jednomu klukovi lapdance. Petra se podivala na Honzu. A někdo hned řekl, že samozřejmě bez sahání a úplně oblečená, ale že to aby se nebal tak to udělají speciální.
Postavili dvě židle zady k sobě. Na jednu posadili Honzu a na druhou kluka, ktery byl novy a zjevně takovy ucho možná i panic (nebyl to ani jeden z těch co jiz jsme vykouřili). Honzovi a tomu klukovi svazali k sobe ruce a oba dostali pasku přes oči, pry aby s Petra nestyděla. Ale popravdě dostal pasku přes oči jenom Honza. Honza dostal ještě napit na posilněnou a zapli hudbu. Byla hodne nahlas, Honza nemohl vubec nic slyšet jak to bylo těsně u něj a hralo to fakt nahlas.
Teď dostala Petra další instrukce. “Hezky se pro něj svlíkneš, kalhotky si necháš. Hezky mu u toho zatančíš a nebude konec dokud se tady náš panic neudělá.” V tom jsem viděla jak už ten kluk nema kalhoty ani trenky a rozepnutou košili. Honza se tam pohupoval do rytmu a Petry brifink už končil s tím, že ho musi udělat, ale nesmi mu ho kouřit ani si ho strčit do kundičky, zadku ani ho nesmí honit a ani nohou kdyby nahodou chtěla. Musi ho udělat tim jak se o něj bude třít. Zda se, že to nebude nejtěžší už tam seděl s perem v pozoru a cekal na Petru.
Petra se na nej otocila a v rytmu a svudnych pohybech si zacala stahovat saty az na zem. Jeho pero mu cukalo, jak měl Petru skoro na dotek a přitom zatim stale daleko. Predklonila se k nemu a ukazala mu svuj vystrih, ktery ukryval jeji velka 4-5 prsa. Dala mu obličej mezi ně a chvilku ho nechala se s nimi mazlit tvaremi. Potom si sundala podprsenku a nasedla na nej celem k němu. Prsa měl hezkx ve vyhledu a ona se mu divala primo do očí a podbřiškem mu hladila a masíroval jeho pero napnute k prasknuti. Po chvilce z nej slezala az do kleku a málem se dotkla jeho penisu usty a stačil její teply dech na žalud a on sebou hned cuknul dopředu aby se dotkl jejich rtu. Ona vsak uhnula a vyplazla na nej jazyk. Jemu v nem strasne cukalo a vypadal, že ho to snad víc mučí než bavi. Potom se otocila a kroutila na nej svoji prdelku a potom si na něj sedla zady k nemu a prdelkou mu ho masirovala a po chvilce ji postrikal zada.
Ona z něj slezla a v tom chytili a za vlasy a ji přidrželi: “Hezky to Petře slizej je to její panic tak ať to hezky spapa. Preci prvni panickej výstřik nezustane na zadech.” Pritlacili mi hlavu k jejim zadum a ja slizavala dlouhe striky sperma z jejich zad. Měla to snad i na krku jak stříkal. Bylo toho strašně moc a bylo zvláštní, že to chutnalo i jinak, asi panic chutna jinak. Potom mi uz ani nemuseli nic rikat a jenom mi Petru pridrzeli a ja ji zacala libat a cpat ji vsechno do pusinky. Potom ji s otevřenou pusou dovedli k panicovi a ukazalo mu jak toho ma plnou pusu a jak to spolykala. V tom jeho povadle péro znovu ztvrdlo a všichni se zacali smát.
Zklamali ho, že teď vic nedostane a odvazali ho. Petra se oblekla a srovnala si oblečení, chtěla si jit pro piti to zapit. V tom ji zastavili, že nějdriv musi Honzovi sundat pasku z oci a polibit ho. Něco namitala a oni ji hned napomenuli, že jestli neudělá tohle tak to bude ještě horsi. Ona mu tedy sundala pásku z očí, usmála se na něj, on na ní a políbila ho. Zda se, že mu nic divneho na jeji chuti nepřišlo, asi už je moc opily. Naštěstí pro Petru. Potom jim rozvazala ruce. Zapomněli tomu druhému zapnout košili, sice trenky uz mel, ale kalhoty ještě ne. Honza si toho vsiml, ale hned se všichni zasmali, ze ho dostali, co. On se po chvilce nejistoty jenlm zasmál a řekl, že ho teda dostali, ale že by Petra nikdy nic takoveho neudělala
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od wifenka »

Pekny,rozhodne pokracuj ve psani.:-)
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od AndyGa »

Příště by Petřínu příteli mohl někdo během jejího sukani sundat pásku, třeba ve chvíli kdy má všechny díry plné:)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od pepe »

Taky se mi to líbí, tak neváhej a piš
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od johny12345 »

AndyGa píše:Příště by Petřínu příteli mohl někdo během jejího sukani sundat pásku, třeba ve chvíli kdy má všechny díry plné:)
Na to ja nejsem, ale zamyslim se nad tim.
pepe píše:Taky se mi to líbí, tak neváhej a piš
Jsem rád, že se líbí. Píšu dál ;)
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od johny12345 »

Chata část 5
Dal ve flasce bylo spis hodně intimních otázek a Honza dál pil. Po ne moc dlouhe době už byl hodně a šel na vzduch. Jedna holka šla s ním, Petra chtěla jit taky, ale zastavili ji, že tu na jinou práci a ať se o něj nebojí a boji se spíš o sebe, že trest za neposlechnuti ještě neskončil.
Dostala na krk obojek a vodítkem a vypadalo to zvlášťně sexy a hodně submisivně. V tom jsem dostala taky jeden s tím, že v tom kamarádku přeci nenechám. Docela mě to naštvalo, že musim byt taky potrestaná, za Petry prohřešky. Taky to nemohla vydržet kurvička jedna.
Přikázali nám sundat šaty a podprsenky a na všechny čtyři. Chvilku se kochali a fotili si nás. Potom nás táhli za voditka ven. Petra se určitě bala, že tam bude Honza a moc se ji nechtělo se nechat vytahnout ven. Oni však tahli silně a bez větší námahy pro ně nas odtahli obě ven. Honza tam zda se nikde nebyl. Petra se hodne rozhlížela do tmy a nikde nikoho neviděla. Tak snad už je někde vevnitř.
“Tak čubky.” Vytrhlo nás z koukani do tmy. “Máme pro naše čubky hezkou čubčí soutěž.” Dva kluci sli do zahrady asi 15 metrů od nás. Tam si stoupli a sundali kalhoty a trenky. “Tak čubky, hezky jako čubky doběhnete k nim a budete jim je kouřit dokud se neudělají. Jakmile se udělají tak to spolknete a poběžíte zpátky sem, kde budete kouřit nás dva. A kdo dokouří dřív vyhrává. Jo a ještě něco před každým pérem musite poprosit. Pro hloupy čubky, co by to nepochopili, čubky štěkají.” Instruovali nás. Bylo to celkem jasny. Po čtyřech doběhnout k peru zaštěkal vykouřit po čtyřech zpatky a znova. “Jo a snažte se, čubka, která prohraje ukáže svojí podřazenost čubce, ktera vyhraje.” Dodali se smíchem. K tomu nám oběma podali piti, abychom se napili. Každé dve velke sklenice čaje. Nevím proč, ale musely jsme to všechno vypít. Chvilku nam to trvalo a mezitím si nás fotili a slyšely jsme jak mluví o streamování soutěže online a že pak záznam z toho prodají. Pamatuju si a určitě i Petra, co bylo naposled, kdy na to něco namítala a raději jsme byly zticha.
Jakmile jsme dopily tak nas připravili na startovní čáru, odepli nám vodítka, ale obojky nechali. “Ukažte jak jsme na to natěšené!” Pobidli nas. Nechapala jsem, co mysl, dokud Petra nezaštěkala. Taky jsem zaštěkala a oni nas odstartovali. Po čtyřech jsem Petru předběhla a štěkla na toho kluka a vrhla se na jeho pero fakt jak rozdivocena čubka. Po chvilce doběhla i Petra a po poproseni ho skoro spolkla. Kouřily jsme je o sto šest hluboko, s jazykem, vrtěly jsme u toho “ocásky”. Oba si to hezky natáčeli.
Přes všechno mé snažení, přes to, že jsem se jeho perem několikrát nalem udavila, ho Petra udělala dřív a už to spolkla a padila zpět. Ještě než doběhla k němu jsem divoce kroužila na jeho peru jazykem zatimco mi žalud tlačil na mandle a hned nato se mi vystrikal rovnou do krku. Ani jsem to nemusela polykat, když to strikal rovnou do krku. Potom jsem padila zpátky a Petra už mu ho žužlala. Vrhla jsem se na něj. Měl ho menšího a strčila jsem si ho tam až po koule a ty mu olizovala. Hekal u toho jak bejk, a přesto se Petry čurák vystříkal dřív.
Byla jsem z toho zklamana, ale stejně jsem to musela dodělat. Po chvilce mi zasemenil celou pusu a jazyk. Trvalo mi než jsem to všechno spolykala a dostala z jazyku. Na to následovalo vyhlášení. “A vítězí čubička Petra a teď dokáže svoji nadřazenost nad druhou cubickou. “ Me pritlacili na zem na bricho a Petru na všech čtyřech navedly nade me. Jeji hlava byla nad moji a ja ležela mezi jejíma nohama a rukama. “Tak vítězná cubicko ukaž svoji nadřazenost a pochcij tu nešikovnou čubku.” Pobidli ji a placli přes prdel. “Bože to jr hnusný to ja nechci” řekla jsem si a chtěla se z mr pozicr dostat, ale podrzeli me. Netrvalo dlouho a zacala mi čůrat na zada a zadek. Ano ji nesundali kalhotky, prostě curala skrz na me.
Bylo to desne ponizujici. Ale na Petře jsem viděla, že z toho ma nejakou radost. Nechali dokapat posledni zbytky a odvedli ji ze me. “No, ale měl to byt trest pro Petru, tak to ještě musíme napravit. Chytil ili ji a srazili na zem na zada a drzeli ji tak. Me zvednulo a drzeli me s roztaženýma nohama, hlavou nahoru, drželi mě rukama za stehna a chtěli po mě abych teď počůrala ja ji. Popravdě jsem byla nadšená ze ji to můžu vratit a behem chvilicki jsem si taky zacala čůrat do kalhotek. Z tech to kapalo a teklo a oni ji to mirili na prsa bricho a na kundicku. Už jsem přestávala a oni me navedli nad jeji hlavu a dokapali me ji na obličej. Uhybala sebou a cukala se, ale kapani nijak nezabránila a oni se ji jenom smali. Tím skončila naše soutěž vítězstvím Petry a prohrou nas obou. Obojky nam prikazali nechat a sli jsme dovnitř.
Chata část 6
Přišli jsme dovnitř a Petra se určitě bala, co Honza řekne na ten obojek. Cestou do hlavni mistnosti přišla holka, co šla s Honzou, ze je to ready. Nato nam prikazali na vsechny ctyri a pripli nam voditka a tahli nas dal. Petra protestovala a vyslouzila si par na prdel a ještě silnější tahnuti za vodítko. Tak jsme došli do mistnosti a Honza seděl uprostřed gauče, ale bylo vidět, že asi usnul a navic ma na hlavě masku bez dir na oči.
Dotahli nás vedle něj a my byly na kolenou na gauči každá z jedné strany vedle nej. Kolena na gauci a ruce na vrchu zadove opery. Voditko přitáhli a privazali ho nekam za gauc, takže nas tam za obojek pripoutali. Do pusy nam dali roubiky a stahli naše kalhotky od sperma slin a teď navic curanek. S těmi kalhotkami udělali snad to nejvic ponizujici co mohli. Nasadili nam je na hlavy. Vypadaly jsme určitě jako úplně nejnižší nejlevnější čubky. Kochali se a fotili si nas a pak jsem citila, jak mi něco tlačí do zadečku. Cítila jsem jak to zajíždí dovnitř a vyjadřovala jsem nesouhlas do roubiku. Petra naopak do roubiku stenala. Po chvilce jsem pochopila, ze to je analni kolíček. Kolíček krásně zajel do zadečku, tedy pro Petru zjevne krásně pro me moc ne, anál vůbec nemam ráda, ale analni kolicek je ted az na nekolikatem miste z toho co mi vadi, vice mi vadili kalhotky, ktere jsme meli na hlavach a citili vsechno? Co v nich je a dotykalo se to nasich tvari a pleti. Vůně to byla na jednu stranu odporna ale na druhou stranu, nevim jak Petru ale s tim jaka je to kuricka, zrejme taky rajcovalo.
Chvilku se nic nedelo a najednou jsme ucitily jak si nas berou zezadu. Vrazili nam ho do kundicek na jeden příraz az po koule a nemohly jsme si pomoct a zastenat do roubiku az nam povolily ruce a svalily jsme se. Na zadovou opěrku gauce. Petra byla par cm od Honzy, když si ji divoce bral ten kluk zezadu a z druhe strany jsem byla ja a hekala mu do druheho ucha.
Netrvalo dlouho a nase vlhke kundy ždímaly první péra a oni plnili naše kundičky semenem. Nenechali nam žádný čas vydechnout a už nas mrdala další dvojice. Nevim jak Petry, ale ten muj ho měl jak bejk. Cítila jsem jak mi ji roztahuje a vráží ho tam co nejhlouběji, ale ani po koule to neni jak je velkej. Bože, bolí mě jak mi ji vytahava, ale taky se z toho udělám, jestli se nic nezmění. A nezměnilo, během par dalších přírazu jsem se udělala. Poprvé v zivote jsem se u toho i vystříkala. “To je spravna cubicka.” Ozvalo se a me bylo trapně, ale orgasmus byl silnější a ještě než odezněl moje svirajici se kundička vyzdimala mrdku z jeho pera do poslední kapky. Všimla jsem si, že Petra se taky udělala. Vrhli se na nás další dva, zajeli do našich zasemenenych, roztazenych kundiček jak nůž do tepleho másla. Citily jsme, že jsme hodně roztažené a že to neni ono. V tom jsem cítila v zadečku zvláštní tahani. Nakoukla jsem do zadu.
Nebyl to obyčejný analni kolíček, byl to takovy ocasek, kterym ted hybali. Najednou už to zase bylo skvělé, cítit jejich pera projíždět našimi kundickami a ve stejnou chvíli dráždění analku. Behem chviličku se Petra znovu udělala a unavou zustala svalena pres zadovou opěrku. Začali mi trochu vytahovat a zase nechavat ocasek zajet zpatky do prdelky a za staleho mrdání se mi to začalo tak libit, ze jsem se behem chvilički taky udělala a skončila viset na gauci jako Petra. Po chvilce nam další vystříkali kundičky a zřejmě už byl cas na zmenu.
Vytáhli z nas svá péra a chytili nas za vlasy. Petře sundali kalhotky z hlavy a oblekli ji je. Viděla jsem jak ji z kundicky koukají šňůrky sperma. Kalhotkami je udrzeli uvnitř nebo alespon u kundičky. Petru polozili na zada na zem a me rozkrocili nad ni s holou kundickou. Hned ji z me kundicky začala stekat mrdka ba oblicej. Snažila se uhýbat, ale drželi ji pevně. Bože toho ze me teklo, mela to všude po obličeji i ve vlasech. Trvalo snad 5 minut, než ze mě všechno vyteklo a mozna to ani nebylo vsechno jenom to prestalo vytékat. Ještě si hrali s ocaskem a dělali jakobych byla studna, podle me to nemohlo mit žádný vliv, ale je to zjevně bavilo.
Potom, aby to nebylo nefer nas prohodili. Bylo to vážně ponizujici, navic došlo ještě ke změně, že mi nenandali kalhotky, ale hned mi nekdo roztahnul nohy a zacal mi dovnitř cpat prsty, pořádně hrubě a ja se nemohla rozhodnout na co se soustredit, co je horsi, zda Petry koktejl nebo zbijecka v me kundicce. Bylo to jakoby se cas zastavil. Tahly se mi na obličej dlouhe provazy mrdky a Petry šťáv a kundičku jsem mela roztazenou, už tam mel snad všechny prsty az na palec a tlacil to hlubs a hloubs. Po chvili mi tam vtlacil i palec a nakonec celou pěst. Hned jsem si vybavila posledně a ani mě to nebolelo a jenom jsem si to uzivala.
Z Petry už nix neteklo a ja se těšila až ji daji pryč abych se mohla soustředit jenom na sebe. To se mi vsak nesplnilo. Jeden kluk přišel zezadu k Petře a vrazil jo ho do kundičky až jsem slyšela jak zajekla, ale hned se to utlumilo. Zřejmě ji ho hned někdo vrazil do pusy. Přiznám se, že mě docela těšilo jak do no vrazi sva pera zepredu i zezadu. Tedy dokud mi neprikazali lizat koule, ktere mi bimbaly nad oblicejem. Chvilku potom jsem citila jak mi neco tece na kundicku. Asi Petře vystrikal pusu a ona to vyplivla na moji kundičku. Potom me ale potesili, že Petře rozkazali lizat mi kundicku, ve ktere jsem stale mela pest. Načež jsem už nemela lizat koule ale Petre poštěváček jako ona me. Stridali se na ni a me divoce rozmrdavali kundu pesti. Citila jsem, že už za chvilku budu. Po par vteřinách zrychlil tempo rozmrdavani me kundicky a ja se udělala. Řekla bych, že jsem se i vystrikala. Petra na chvilku prestala lizat, ale hned ji narazili hlavu zpatky na můj poštěváček at líže dal. Bylo to úžasné. Kundičku jsem mela roztaženou, jazyk mi divoce jezdil po poštěváčku, ani mi nevadilo, že jsem přitom lizala kundicku moji kamaradky, kterou divoce przni velké pero. Možná to bylo i kvuli tomu tak úžasný. Přišlo mi to jakoby se zastavil svět a byla jsem jenom ja a muj orgasmus. Netuším, jak dlouho to trvalo, ale chvilku potom se udelala i Petra. Tekly z ni potoky jejich stav a videla jsem jak se s jejim orgasmem sviraji i koule jejiho mrdace a strika do ni. Zaslechla jsem jeji “Anooo” než ho prerusili asi zase prerusili tesne potom, co mi prudce vytahnul pest z kundičky až jsem vykřikla bolesti a litosti, že uz tam neni. Myslela jsem, že ji zase strcili pero do pusy, ale pak jsem zjistila, že ji rvali do pusy tu pěst co jsem mela v kundicce, musela byt uplne spinavva od mych stavicek a zbytku semene. Pry to pri tom orgasmu musela olizovat dokud nemel ruku úplně čistou. Nevím jestli bych vubec zvladla mit orgasmus pri necem takovem, ale ona na me tekla a trasla sebou nekolik dlouhyh minut. Potom se jenom svalila a lehla na me. Konečně jsme meli aspoň trochu cas si odpočinout.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od kohout50 »

Moc pěkné zvrhlé,pokračuj
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od johny12345 »

Chata část 7
Ani nevím jak dlouho jsme takhle ležely, ale pak nás poslali se osprchovat. Obě jsme se již trochu zmatorily a šly jsme to všechno ze sebe umýt. Bylo to příjemné, ani nevím proč, nikdy to takhle neděláme, ale sprchovaly jsme se obě najednou a navzájem se myly, mydlili i na prsou, prdelkach a dokonce i kundicky jsme si navzajem omyvaly.
Bylo to velmi příjemné po tom všem její jemne něžné ruce na me kůži. Ji se to taky určitě libilo. Kundičky nam moc umýt nešly, porad z nas tekla mrdka a možná nam i znovu vlhly kundičky z našich vzajemnych doteků.
Raději jsme to ale utly, bylo nám to až moc příjemné. Vylezly jsme ze sprchy a raději jsme se utrely kazda sama. Ale zjistily jsme, že nemáme vůbec žádné oblečení. Asi nám ho sebrali! Ani jsme tam neměly osušky, ale jenom malé ručníky, které ani delší stranou nevyjdou okolo pasu.
V tom vešla jedna holka, ale co nas zarazilo bylo, co měla na sobě. Měla na sobě korzet, černe otevřené boty na podpatku, k tomu samodrzici cerne silonky a černe satenove kalhotky. V jedné ruce měla důtky a v druhe dva obojky s řetízky. Koukaly jsme na ni s otevřenou pusou. Ona si zjevně náš pohled užívala a řekla:”na kolena cubicky moje.” Vypadala nádherně a jeji nadřazenost z ni úplně čišela a my okamžitě poslechly. Možná nám to i dělalo dobře ji poslechnout. Petře určitě, jelikož se celou dobu usmivala.
Nasadila nám obojky a táhla nas po čtyřech z koupelny. Dovedla nás do pokoje, kdy byla ještě jedna holka oblečená obdobně, jenom z ni ta dominance tolik nezářila. Seděla na jednom pohodlném křesle a vedle ní bylo ještě jedno, do kterého si sedla, ta co nás tam dovedla. Nechala nás klečet hned za dveřmi a obě si daly nohu přes nohu a jedna nás pobídla:” tak pojďte, cubicky naše, nevite snad jak privitat své paní?” A zahoupaly svými nožkami. Petra okamžitě po čtyřech přiběhla k nožce jedne z nich a začala ji libat a olizovat. Mě hned došlo, co mám dělat a vrhla jsme se na nožku druhé madam.
“Tak se nám líbíte, když budete hodne možná vás i odměníme.” A obě nam synchronizovaně nastavili podrážky svych bot na olizani. Kdyby to byly boty na ven tak by to bylo odporné, ale tohle zjevně jsou nádherné černé lesklé boty s vysokým podpatkem přesně na takovéhle prilezitosti. Celou šířkou a délkou jazyka jsme olizovaly podrazky dokud nas nepobidly podpatky do pusy. Ktere jsme musely jaloby kouřit.
Potom prohodily nožky a my to stejné zopakovaly na druhé. S tím rozdílem, že druhou nozku si různě pokladaly nam na prsa, na hlavu ci spickou hladili kundičky. Potom si sundaly boty a my musely olizovat jejich prstiky na nohou, které meli nádherně udělanou pedikuru a nadherne rude nehty. Ani mě natož Petře nevadilo, když se snažily nam do úst cpat co nejvíce prstiku.
“Hodné cubicky,” zastavily nas a přikázaly si lehnout na zem na zada. Obě si nám klekly kundičkami na pusinky a s dosednutím nam přerušily přívod vzduchu. Chvilku nas takhle drzely a poustely vzdycky jenom na nadech a znovu. Ani nevím proč, ale nijak jsme se nebranily. Prostě jsme byly jejich, plně v jejich moci. Ony nas také přitom hladily na prsou, na stehnech, tak to bylo všechno dokonce i moc příjemné.
“Šikovné cubicky, teď proste ať vám dovolíme uctívat naše nádherné posvátné lasturky, ne jako ty vaše čubčí díry.” Slyšely jsme spolu s se synchronizovanym chycenim za kundičky. Chytily je za pysky a ty pevně sviraly a tahaly za ně. Petra okamžitě začala prosit, zda může jejich nádherné lasturky lízat a uctívat. Její paní si stahla kalhotky a dosedla ji na vyplaznuty jazyk.
I ja jsem prosila a i má paní si stáhla sve kalhotky a ja nyní ještě více citila jeji nadhernou vůní. I jsem zahledla jak ji ma lehce mokrou a olizla jsem její sladkou stavicku. Byla jsem zvláštně rada a na sebe pyšná, že je ze mě vlhka. Lizaly jsme jim kundicky a ony nás opět hladily a bylo to nádherné úplně jsme tekla. Bylo to zvláštní úplně v jejich moci, před chvilkou nam málem utrhly kundičky a přitom je to tak něžné.
Netrvalo dlouho. A obě se chvilku po sobe udelaly. Všechno jsme slizaly a dočista je olizaly. “Hodné cubicky, myslim si že je čas na vaši odměnu, ale nebude to zadarmo.” Predklonily se a obě jsme dostaly pusonky na poštěváček. Potom nasledovalp dlouhé olíznutí a pokyn. “Říkala jsem, že to nebude zadarmo. Je ještě jedno místečko, na ktere vaše čubčí jazýčky dosáhnou, tak šup ať vás nemusíme potrestat.” Dodala s lehkym kousnutim do poštěváčku a nam oboum došlo, co mysli a bez váhání jsme vyplazly naše jazýčky a zajely s nimi do jejich zadečků. Ony nam na oplatlu začaly lízat poštěváčku. Prdelky jsme jim střídavě olizovaly a jazykem zajížděly dovnitř. Netrvalo nam to dlouho a ja se udělala. V okamžiku meho orgasmu na mě dosedla a přerušila mi přísun vzduchu. Dech mi rychle docházel a bylo to neuvěřitelné, ani to nedokážu popsat, bylo to jakpby všechno kromě mého poštěváčku a jazyku, ktery ho cely oblizuje nic neexistovalo. Nechala mě nadechnout a znovu. Takhle to bylo dokud celý muj orgasmus neskončil a já prostě nezůstala ležet na zadech s absolutním úsměvem na tváři ulepene jejimi stavickami. V tu chvíli mi bylo jedno úplně všechno, jenom jsem otočila hlavu na Petru a viděla jak pulky jeji pani obepinaji její tvář a cela se trese v orgasmu a nedostatlu vzduchu a ja ji jenom záviděla, ze uz to necítím.
Když vyprchal i Petry orgasmus. Tak se naše pani zvedly a šly si sednout zpatky do křesla. Každá si odložila sve nožky na nas obličej a jen seděly rozvalene v křesle a take odpocivaly.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od childe »

Určitě by to chtělo pokračování a možná i nějak zapojit již odrovnaného přítele.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chata - pokračování ochutnávací hry

Příspěvek od bazinga »

Pises perfektne, vsechny dily jsou naprosto skvele!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: David2214, kerama, ota65, Slave666 a 117 hostů