Ochutnávací hra

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Ochutnávací hra

Příspěvek od johny12345 »

Ahoj tenhle příběh jsem psal pro svoje pobavení a je docela dlouhý a tolik mi nejde o pravopis apod. tak se za chyby omlouvám. Popravdě jsem to ani celé nečetl znova tak za případné nesrovnalosti se taky omlouvám. Snad to někoho pobaví. :)

Jmenuji se Jana mám kamarádku, která se jmenuje Petra. Jsme skvělé kamarádky. Já jsem hodně hubená a mám dlouhé hnědé vlasy. Hodně cvičím dělám pole-dance a tak. Ona je podobně vysoká, ale není hubená (tlustá není), má větší zadek a veliká prsa 4-5. Také má tmavé vlasy. Velký rozdíl mezi námi je, že já jsem teď nezadaná a ona je už několik let zadaná. A já si vím, že je to pěkná kurvička a určitě jí chybí se pěkně nechat vykurvit. Ale ona si to určitě nikdy nepřizná a asi to i chápu. Je zadaná a on by to těžko pochopil a rozdýchal. Proto to za ní zařídím já, on se nic nedozví a ještě si s ní užij.
Jak jsem jí to tedy vymyslela? Pozvala jsem jí k sobě na takovou menší párty, což pro nás není nic neobvyklého tak nic netuší. Tak vám teď řeknu, jak to probíhalo.
Řekla jsem jí, že to bude párty spíše taková formální ať si vezme něco elegantního a ne něco obvykle na privát. Vzala si bílou halenku a černou sukni a k tomu měla černé punčochy a černé boty na vysokém podpatku. Je jedno, co jsem si vzala já, ale říct to můžu. Měla jsem krátké rudé šaty a k tomu otevřené boty na podpatku. A pst, jinak jsem neměla na sobě vůbec nic. Postupně přicházeli lidé a já každému opatrně říkala, co se bude dít. Důležité bylo, aby to Petře nikdo neřekl nebo to neslyšela.
Takže, co jsem všem říkala. “S Petrou máme připravenou takovou akci pro všechny tady. Budeme hrát hru na ochutnávání s tím, že je trochu vylepšená. Ochutnávač bude mít zavázané oči, kroužkový roubík a bude připoutaný ke křeslu. O co, ale jde. Nejdříve bude někdo hrát úplně obyčejně, dáme mu do pusy nějaké jídlo a tak. Ale až se na řadu dostane Petra. Tak přijde ta pravá zábava. Až bude hezky spoutaná a připravená tak nejdříve budeme hrát jakoby nic, ale potom nastane druhá část zábavy. Ta nejlepší část. Hezky si s ní tady všichni budeme moct hrát. Ale pozor, aby to bylo ono, tak ona bude protestovat a tak, že to nechce. Ale to je jenom hra ona to chce a aby to bylo co nejvěrohodnější tak se bude takhle bránit. PS: Můžeme dělat cokoliv, teda samozřejmě nic drastického ani krvavého, prostě drsně a tvrdě ale s rozumem. Rozumíme si?”
Všichni nadšeně souhlasili a slíbili, že nic neprozradí a že se už strašně těší. Pro informaci na párty bylo asi deset lidí většina kluci tedy. Holky včetně Petry a mě byly maximálně 4.
Párty probíhala všichni rozumně popíjeli a já přišla s tou hrou. Všichni nadšeně souhlasili i Petra, která netušila, že bude hlavní zábavou večera. První člověk šel na řadu byl to kluk. I jeho jsme tedy spoutali, aby Petra nic netušila, až ji také budeme spoutávat a hlavně dávat ten kroužkový roubík. Nejdřív ji to překvapilo, ale byl to docela zajímavý pohled. Pár kousků ovoce a pití jsme mu dali ochutnat a když poznal tři tak šel na řadu další. Poté šla dívka a té jsme pošeptali, co bude mít, aby to bylo rychlé a Petra už šla na řadu. Ještě šlo pár lidí na řadu a Petra šla až za polovinou osazenstva. Teď teprve začíná zábava.
Petra se rozvalila do křesla a my jí zavázali oči. Poté jí spoutali ruce a nohy ke křeslu. Následoval kroužkový roubík a zábava může začít. Dostala pár kousků ovoce, ale poznala jenom jeden tak zbývají dvě správné odpovědi a měl by jít další na řadu. To se, ale nestane. Viděla jsem. že kluci i holky jsou natěšení z toho, co se bude dál dít. A já je chtěla ještě více rozdráždit. Sama už jsem byla dost nedočkavá a také nadržená. Proto jsem se odvázala a rozhodla se udělat kratičkou show. Vzala jsem si jahodu a rozvalila se do křesla. Vyhrnula jsem si šaty a všem odhalila svoji kundičku a naznačila psst. Všichni to jakš takš zvládli být potichu, ale neměla jsem moc času, aby to Petře nebylo divné, že hledáme něco tak dlouho. Vzala jsem do ruky tu jahůdku a začala si s ní jezdit po kundičce. A jak jsem tekla tak jsem tu jahůdku hezky vylepšila svými šťávičkami. Poté jsem vstala a šla ke Petře. “Tak tohle je jahoda a ty musíš poznat, čím je potřená.” A dala jsem jí jí do pusy. Byla hodně od mých šťáviček. Všichni koukali s otevřenou pusou, kluci si hladili boule na kalhotách, když Petra v pusou olizovala jahůdku do poslední kapky, aby to poznala. Vytáhla jsem jahůdku a zeptala se, jestli ví. S roubíkem zamumlala. že neví. Všichni se chichotali. “To se dozvíš až budeš mít tři správné odpovědi. Tobě to, ale vůbec nejde. Ještě jedna špatná odpověď a budeš muset hrát trestné kolo.” Všichni se zasmáli. A Petra zamumlala: “ Co to je za kolo?” “Uvidíš až ho budeš hrát” odpověděla jsem jí. Nemusela jsem dlouho přemýšlet, co bude další. Vzala jsem další jahodu a došla za jedním pěkným klukem. (Byli tam jenom pěkní kluci ;)) Prst jsem mu položila na rty a řekla pššt. Druhou rukou jsem mu začala hladit bouli na kalhotách a potom se s ním líbala. Poté jsem si klekla a stáhla mu kalhoty a trenky. Hned mu pěkně stál a já si připravila jahodu ke špičce jeho penisu a hezky mu ho honila. Přidala jsem i pár delších olíznutí, ale ne na špičce, aby to Petře nespapala já. Je to přeci pro ní. Párkrát jsem mu i olízla koule a po chviličce se táhl preejakulát a já ho hezky nachytala na tu jahůdku. Aby nebyl smutný, že se neudělal tak jsem mu pošeptala: “Neboj se za chvilku budeš dávat ochutnávat ty.” a políbila ho. Přišla jsem ke Petře a zase jí řekla, že musí poznat, co je na té jahůdce. Klukům se zjevně líbilo jak mlaskala, když olizovala preejakulát z jahůdky a hladili si boule na kalhotách jakoby to bylo úplně normální. Pořádně to olizovala z jahody. Až jsem jí to musela vyndat, že už tam nic není a je to jenom jahoda. A nepoznala to. Možná by to poznala, kdyby tušila, co to může být, ale když přemýšlela nad něčím k jídlu nebo k pití tak to asi nejde.
“Určitě nevíš?” Zeptala jsem se jí. Zamumlala, že ne. “Nedá se nic dělat. Čeká tě trestné kolo. Chceš napít než začne?” Zamumlala, že ano. Došla jsem pro skleničku a nalila jí trochu do pusy. Moc to takhle nejde a teklo jí to po bradě a na bílou halenku, která okamžitě zprůhledněla. Přivolala jsem kluky, aby jí to utírali, ale tak, že si myslela, že to utírám já. I jsem řekla: “Promiň, hned ti to utřu.” A přitom jí kluci ohmatávala, sice skrz ručník, ale ohmatávali. Moc se jim přestat nechtělo, až jsem je musela přerušit. “Stačí? “ Ještě jsem se jí zeptala. Kývla hlavou, že ano.
“Jsi připravená na trestné kolo?” Zakroutila hlavou, že ne. “To je smůla, stejně tě čeká.” Zasmála jsem se a všichni okolo také. Mrkla jsem na kluka, kterému jsem ho pohonila. Už tam stál v pozoru bez kalhot. Přišel k ní a stoupl si na opěrky křesla, aby mu vycházelo péro přímo do její pusy. Všichni se seběhli okolo a pár jich vytáhlo mobil. A začalo si to natáčet. Řekla jsem si no, co tyhle lidi znám, ty to nikam nepošlou a nechala je. Čekal tam s pérem pár centimetrů od jejích úst. Ještě jsem se jí z legrace řekla. “Tak řekni aaaa.” Všichni se zasmáli a já ho pohladila po zadku a zatlačila a on jí ho zasunul do pusinky. Netrvalo to dlouho pár vteřin, než jí došlo, co to je a začala se bránit. Jenom jsem na všechny mrkla a ukázala, že je to v pohodě, jak jsem říkala, je to jenom jako. Naznačila jsem, že si můžou začít hrát a okamžitě se kluci vrhli na jají halenku, kterou hned rozepli asi i pár knoflíků utrhali a hned se sápali na její veliká nádherná prsa. Další jí vytáhli sukni a roztrhli její kalhotky. “Teda to je rychlost” říkala jsem si. Jenom jsem se dívala a bavila se představením.
Pan ochutnávka už zjevně skoro byl. Držel ji za hlavu a mrdal ji do pusy. Chvílemi se dávila a já ho vždycky trochu zkrotila, aby to nepřeháněl. Aby už byl tak jsem mu začala hladit koule a on se během pár vteřin udělal. Stříkal jí to snad rovnou do krku. Ale měl ohromnou dávku, že i když ho měl hluboko tak měla plnou pusu jeho mrdky. Snažila se hned něco říkat, ale na jeho místo přiskočil další a hned jí ho tam vrazil a to ještě ani nestihla spolknout to, co tam měla. Hezky jí zahladí do jazyku chuť semene a potom přidá další.
Pánové přes prsa už se dávno probojovali přes podprsenku zapínací v zadu a hráli si s jejími bradavkami. Chvílemi je i štípali a asi to i přeháněli, když jsem slyšela jak Petra vyjekla i s pusou plnou péra. Tak jsem je hned zkrotila. Na chvíli přestali a mačkali jí její celá velká prsa.
Skupinka u kundičku už byla daleko. Dva prstíky v kundičce a jeden jí to dělal na poštěváčku. Bože ta byla mokrá, jako blázen. Já věděla, že je to kurvička a chybí jí to. Dokonce ji i spoutali jinak.
Přidávali další prstíky do kundičky a v puse se jí střídal už třetí. Měla celou pusu oslintanou a smíchané sperma a její sliny jí tekly po bradě až na prsa a kdyby tam nebylo tolik husté mrdky tak by jí to doteklo snad až na kundičku.
Dole se chystalo na změnu Petra se se čtvrtým ptákem v puse a třemi prsty v kundičce za pomocí Pana poštěváčka udělala. Bože ta se třásla a sténala slastí když se udělala tak jak hlasitě sténala tak se uvolnila a čtvrtá pán na kouření jí ho strčil do krku až jí hladil koulemi bradu. A ona sebou dál třásla v mohutném orgasmu zatímco jí dál hladil poštěváček a divoce jí prstili kundičku. Ještě něž jí dozněl orgasmus tak se čtvrtý pták v puse udělal a vytáhl ho a postříkal jí celý obličej. Vypadala jako když má na obličeji masku.
Jakmile dozněl její orgasmus tak jí přestali prstit a všichni si stoupli a začali si sundávat kalhoty. Nejdříve, ale prstič všem ukázal své promáčené prsty a hrubě jí je strčil do pusy. Dával jí je hluboko až se chvílemi dávila. Ale než jsem ho stihla zkrotit tak přestal a vrazil jí svoje péro do kundičky. Ta se snad málem udělala znova podle její reakce.
Všichni včetně mě tam byli maximálně rozhicovaní i já úplně tekla. Nechtěla jsem si to tam s nikým rozdávat jsem tam jenom jako dohled, aby Petře nedělali nic co nemají. Ale už jsem to nemohla vydržet, tak jsem šla na záchod. Bylo to docela nezodpovědné, ale řekla jsem si, že to bude jenom na chvilku. Honem jsem skočila na záchod a začala si ji prstit. Byla to fakt rychlovka maximálně 5 minutek. Rozdýchala jsem to a šla zpět.
Otevřela jsem tam dveře a viděla jsem, že se to zvrhlo. Petra byla odvázaná, seděla na peru jednoho kluka, který seděl na tom křesle, čelem k němu. Měla pořád zavázané oči, za ni byl další kluk, který ji mrdal do zadku. Už neměla v puse roubík. A já slyšela, jak prosí ať toho nechají a kluk proti, kterému byla čelem ji dal facku a řekl:,, drž hubu děvko.” Ona dal prosila ať ji nechají. On ji plivl do tváře a řekl ji:,. Drž hubu nebo ti ji zacpeme.” ,,Ano pane” se sténáním odpověděla. Šla jsem je zarazit, ale dva kluci mě chytili a přitlačili mě na zem. Zvedli mi zadek nahoru a byla jsem v pozici (face down ass up) a jeden mi položil nohu na hlavu a držel mě tak u země. Někdo další mi vytáhl šaty úplně nahoru až nad prsa. Hned jsem dostala několik silných plácnutí přes zadek. Vyjekla jsem a hned se ozvalo:,, Ticho a roztáhni nohy.” Nechtěla jsem tak jsem hned dostala další na prdel a roztáhli mi nohy od sebe. Hned nato mi vrazili prst nebo dva do kundičky. Byla jsem mokrá jak jsem se prstila. Divoce mě prstili a plácali mě přes zadek a netrvalo dlouho než přidali štípáni a mačkání bradavek. Ani jsem nestíhala projevovat bolest. Možná taky proto ze se mi i líbilo jak mě prsti. Po chvilce ze mě sundal nohu a někdo mě chytil za vlasy a táhnul mě někam. Zjistila jsem, ze mě táhla jedna z dvou holek a přitáhla si mě ke křeslu, kde seděla.
Pritlacila hlavu ke sve noze a prikazala mi lizat ji prsty na noze. Vykulila jsem oci a nez jsrm stihla jakkoliv zareagovat tak jsem dostala par velkych ran pres zadek s pokynem:,, delej děvko, lizej.” A ja zacala lizat její prsty na noze. Během par vterin lizani mi ho někdo vrazil do kundičky a zacal me mrdat. Uplne me to vyrusila z lízání. Ona mne chytla za vlasy a pritahla si mne k obličeji a rekla: ,, otevri.” Nechapale jsem a chtela se zeptat, co a jak jsem otevrela pusu tak mi do ni plivla. Chtela jsem na ni zkricet ale skubla mi za vlasy a prirazila mi oblicej do svyho klina. S pokynem lizej jsem dostala dalsich par ran pres prdel. Začala jsem lízat a za divokého mrdání mé kundičky jsem ji poprvé někomu lízala. Ani jsem nevedela co se deje Petře.
Během lízání se na mne vystřídali dva kluci, kteří mi hrubě rozmrdávali kundičku a během třetího, který ho měl největšího z nich jsem svoji kundičku konečně dodělala. Byla už tak úplně mokrá a já měla celou bradu od jejích šťáviček, ale na konci mě ještě postříkala. Bylo to hodně zvláštní. Ale docela mě to i potěšilo, že se tak udělala. Držela mě, abych nepřestávala do poslední chvíle jejího orgasmu. Potom mě pohladila po tváři a chytila mě opět za vlasy a táhla mě. Přitáhla mě až ke Petře, kde mě posadila kundičkou na péro a po chvilce mi navedla další do zadku. Ještě než jsem vykřikla tak mi zacpala pusu a řekla mi: ,,Podívej se na svojí kamarádku, to stejný uděláme z tebe.” Petra tam jen tak ležela celá postříkaná a poslintaná její kundička i zadek byly úplně rudé a roztažené. Ležela tam s pusou otevřenou dokořán na břiše s prdelkou nadzvednutou a kroutila s ní a prosila: ,,Prosím ještě mě mrdejte. Prosím já chci ještě, udělám cokoliv.” Vyrazilo mi to dech. Moje mrdače to zjevně rozrajcovalo neboť zrychlili tempo a divoce mi mrdali obě díry najednou. V tom se ozval někdo a řekl Petře: ,,Dobře kurvičko naše, běž ke své kamarádce a vraž si její jazyk do kundy.” Koukala jsem s otevřenou pusou jak blázen, když se pomalu znaveně zvedla a chytla mě za vlasy a vrazila si můj obličej do její rozmradané postříkané kundy. Byla strašně roztažená a cítit od spousty semene. S kroucením mých bradavek jsem dostala od někoho pokyn lízej a já poslechla. Cítila jsem jak jsem jí lízala, že jí museli strašně moc vystříkat dovnitř. Polykala jsem dávky semene jednu za druhou a z její kundičky stále tekla další. Během toho se však někdo zaměřil na můj pošťeváček a začal mi to dělat.
Už jsem se sice udělala před chvíli sama, ale i přestože mě potažmo nás k tomu nutily a dá se říct, že nás tu znásilňují tak jsem se během pár minut udělala. Všichni se smáli, jaký jsme kurvy. Zvedla jsem oči a viděla jsem jak Petru zase někdo mrdá do pusy a nechává si od ní olizovat a strká do úst koule. A ona vášnivě lízala a kouřila jakoby šlo o život. Bylo jí úplně jedno, že při každém druhém zasunutí se dáví a všude tečou její sliny. Vypadala, že si to fakt užívá, budu si říkat, že je to protože jí tak pěkně lížu i když s tím jak je rozmrdaná tak to asi ani necítí. Cítila jsem jak mi mezitím vystříkali díry a nejméně jednou se vyměnili.
Po pár minutách se do mě vystříkali další a Petře zestříkal obličej nás pustili a přemístili obě do polohy na všech čtyřech s obličejem k zemi. Svázali nám ruce před sebou a roztáhli nohy. Cítila jsem jak mi z kundičky teče mrdka na zem. “Čím dřív to obě zvládnete tím dřív vás tu necháme si odpočinout. Ale nebojte ještě si pohrajeme.” někdo řekl a jednohlasně se zasmáli. Následně jsem cítila jak mi někdo prsty roztahuje kundičku. Nepřestává však přidávat další prsty. Koukla jsem na Petru a ta slastně vydechovala a já pochopila, že jí dělají to stejné, co mě. Přidávají další a další prsty, Petra více sténá. Ve mě už mají čtyři prsty a hádám, že vím, co mysleli tím, že to zvládneme. Chtějí nám dát do kundičky celou pěst. Cítím jak se tlačí ty čtyři prsty hlouběji a hlouběji. Bolí mě to, ale snažím se se uvolnit, abych to zvládla a měly jsme to už za sebou. Petra se usmívá a heká, když slyším jak tleskají a Petra se celá hýbe dopředu a dozadu. Asi jí tam už dali celou pěst a teď jí fistí. Ve mě už má čtyři prsty hluboko a cítím palec jak překáží palec. Přesouvá ho k ostatním prstům a tlačí ho dovnitř. Nejsem ještě dost roztažená a doopravdy mě to bolí. Hluboce dýchám a snažím se uvolnit a uvolnit kundičku, aby se roztáhla. Po chvilce cítím jak protlačí všechny prsty dovnitř a má tam celou pěst. Moje kundička se hned za ní uzavřela a je to jakobych tam měla buttplug. Po potlesku se mnou celou začal hýbat jak s Petrou. Po pár vteřinách mě přešla bolest a začalo se mi to líbit. Trochu zrychlil tempo a netrvalo dlouho než jsem se blížila k orgasmu. V tom se ozvalo: “Chcete ještě děvky?” a Petra okamžitě odpověděla: “Ano, prosím, ještě” Dostala jsem přes zadek a v eufórii blížícího se orgasmu :”Ano, chci.” odpověděla jsem. “Jste naše děvky?”. Petra bez váhání řekla že ano. Mě čekalo další plácnutí a hned dvě než jsem také souhlasila. “Líbilo se vám tohle mrdání? “Ano, líbilo” s Petrou jsme jednohlasně odpověděly. “Budete chtít ještě někdy? “ “Ano, budeme” zase jsme s Petrou bez váhání odpověděli. Ani nevím jestli to tolik chci nebo nechci aby mi zase naplácali možná obojí. Ale nemohu popřít, že se za chvilku udělám. “Hodný děvky, tak už se udělejte!” křikli na nás a s pár plácnutími přes zadek pro nás obě jsme se během chviličky obě udělali.
Po doznění našich roztažených orgasmů z nás vytáhli své ruce a někdo přišel blízko k nám a pošeptal: “Máme všechno natočené, včetně toho jak se vám to líbí. Budeme se těšit na příště, pa kurvičky.” a všichni se sbalili, odešli a nechali nás tam rozmrdané, zneuctěné a zneužité ležet, jako nějaké levné kurvy.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od hotpair40 »

Fakt dobre
Bude aj dalsia alebo rovno pokracovanie ?
Uživatelský avatar
Rosticek
Příspěvky: 34
Registrován: pát 25. bře 2016 2:14:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1240
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od Rosticek »

Taky se mi to hodně líbí, dobrá práce.
wuua
Příspěvky: 254
Registrován: pon 04. dub 2016 17:30:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od wuua »

Pekne...pokracovani?
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od johny12345 »

Klidně jenom mi teď trochu došla inspirace a nevím, co by se tak mohlo dít v dalším díle. Tak přijímám náměty na praktiky, koncept, co by se vám tam líbilo atd. Co se bude líbit a hodit do příběhu i mě tam nějak zakomponuju.
Případně přijímám náměty na další povídky. :) Asi to zní divně, ale sám pro sebe už jsem toho vyčerpal dost a nějak se mi to opakuje takže tak. Když by někdo měl nějaký nápad tak sem s ním :)
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od bazinga »

Super povidka. Co se tyce napadu na pokracovani, tak by mohla tadle particka vyrazit nekam na chatu, kam by s Petrou jel i jeji pritel, zatim nic netusici cuckold :-)
johny12345
Příspěvky: 77
Registrován: pon 29. pro 2014 23:21:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od johny12345 »

bazinga píše:Super povidka. Co se tyce napadu na pokracovani, tak by mohla tadle particka vyrazit nekam na chatu, kam by s Petrou jel i jeji pritel, zatim nic netusici cuckold :-)
To zní dobře :) to by mohlo byt. Jenom ted jedu na dovolenou takže to bude tak nejdriv za dva tydny.

PS: stale prijimam nápad a navrhy ;)
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od wifenka »

Pekna povidka
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od childe »

Dobrá povídka. BDSM má něco do sebe.
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Ochutnávací hra

Příspěvek od kohout50 »

Krásná povídka.Dobrý nápad s chatou a přítele.Mohlo by se to celé natáčet a vysílat tomu,kdo si zaplatí za přenos akce.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 193 hostů