PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od bazinga »

Z prvního setkání (http://www.kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=1136) jsem měl výborný pocit, sám jsem si splnil svoje dlouholeté fantazie. Zároveň jsem měl pocit, že na jejich straně byly dojmy stejné, což jsme si potvrdili dalším psaním v následujících dnech. Všem se naše setkání líbilo, nikdo neměl potřebu cokoliv měnit, takže zbývalo zase jen najít vhodný čas pro další setkání. Tento mezičas jsem párkrát vyplnil menšími úkoly. Jeden z úkolů pro ni byl, že si měla obléct sexy vyzývavé šaty bez spodního prádla a vyrazit takto ven. Plnění úkolů měli za úkol dokumentovat a poslat mi z toho pár fotek...

Ale teď už k našemu dalšímu setkání. Aby se mi líp psalo a zůstal jsem diskrétní, tak použiju smyšlená jména Martina a Karel. Setkání jsme měli naplánováno po obědě. Na dopoledne dostali následující úkoly:
- Vzhledem k tomu, že mi oba psali, jak mají rádi piss, tak Marťa dostala za úkol celé dopoledne pít hodně vody.
- Karel měl být od dopoledne do našeho setkání nahý a pro tentokrát na volno bez pásu cudnosti. Marťa měla za úkol jej během dne neustále provokovat a dráždit - chodidlem, rukou, pusou, otírat se o něj kundičkou nebo prdelkou, ale musí dát pozor, aby ho neudělala.
- Než jsem vyrazil na setkání, tak jsem zhruba půl hodiny předem přidal ještě jeden a to, aby si lehl na zem, Marťa si sedne na židli nebo na postel nad něj a nechá ho, aby jí lízal nožky. Až je bude mít navlhčené jeho jazykem, pohoní mu nožkama ptáka a udělá pár fotek.
- Po celou dobu si má Marťa na sobě nechat prádlo, aby vzrušením nasáklo jejími šťávami. Sundá si jej těsně předtím, než mi půjde otevřít dolů před dům a Karel jej mezitím bude mít jako roubík v puse a čekat na nás.

Na místo jsem dorazil v domluvený čas a Marťa mi jela dolů otevřít. Oblečená podobně sexy jako při prvním setkání - tentokrát černé tílko a sukni. Sotva jsme nasedli do výtahu, zmáčkl jsem tlačítko nejvyššího 13.patra, abychom měli více času. Jednou rukou jsem jí zajel do vlasů, druhou chytil pevně za zadeček a ověřil si, že je opravdu bez prádla. Otočil jsem ji zády k sobě a čelem k zrcadlu výtahu. Vyhrnul sukni nahoru a po prdelce sjel dolů do mokrého klína. Výtah ale jel rychle a začal pomalu zastavovat, takže sukně musela zpět na místo a otočili jsme se čelem k sobě, kdyby náhodou někdo čekal u dveří výtahu. Naštěstí zde nikdo nebyl. Já ale ještě nechtěl do bytu, takže jsme jeli do suterénu. Tentokrát se Marťa jako lačná děvka vrhla po pásku od mých kalhot, vylovila ven tvrdé péro, klekla si k němu dolů a vzala jej do pusy. Ještě předtím mi ale dala do ruky mobil, abych mohl udělat pár fotek pro čekajícího Karla. Nicméně musím říct, že výtah jezdí proklatě rychle...teď kdyby někdo stál v přízemí, tak nevím, jak bychom to maskovali (hlavou se mi honilo, že na příště toto musím vymyslet jinak)...nyní už jsme zmáčkli tlačítko správného patra a vyrazili se schovat za dveře bytu...
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od pepe »

Tak krásně mi stojí čurák a v nejlepším to přestalo
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od bazinga »

Zatím první ochutnávka. Když bude zájem, dopíšu postupně i jak to pokračovalo za dveřmi...
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od pepe »

Rozhodně mám zájem, je to moc vzrušující, jak ti lačně rozepínala pásek a její manžel čekal nahý doma. To se mi líbí. Chtěla pořádné mrdání, žádného subíka a měla tam na to tebe. Kdybys ji zatáhl do sklepa tam s ní šoustal tak on nic neví. Přišla by domů zpátky rozmrdaná a on by musel lízat její kundičku.
zzzajic
Příspěvky: 37
Registrován: ned 04. zář 2016 11:01:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od zzzajic »

Těším se na pokračování!
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od kAv »

Díky za pokračování, těším se na další.
Jo a díky za změnu "kurvička a čubička" na "Martina a Karel" - je teď mnohem jednodušší se v těch postavách vyznat :D
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od wifenka »

Budu rada za pokracovani....
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od hotpair40 »

Aj ja cakam na pokracovanie
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od vlaji »

Kratucke pokračování, ale hodně zajímavé a napínavé. Těším se na reportáž z bytu. Jak to máte k sobě daleko?
AndyGa
Příspěvky: 63
Registrován: ned 07. srp 2016 23:51:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od AndyGa »

Taky čekám na pokračování :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic a 207 hostů