PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od bazinga »

Ihned za dveřmi jsem Marťu chytil pod krkem a natlačil ji zády na dveře. Rukama jsem prozkoumával její tělo a prsty si ověřil vlhkost její kundičky. Nechal jsem jí také ochutnat vlastní šťávu z mých prstů a pak jsme se přesunuli do kuchyně. Zde už na čtyřech čekal Karel s kalhotkami v puse. Ihned dostal za úkol, aby Marťu svlékl a nachystal mi ji. Když byla Marťa nahá, tak jsem řekl, ať si stoupne před Karla, dá se jeho ptáka mezi nohy a dráždí ho kundičkou, ale tak aby se nedostal dovnitř. Já stál před ní, líbal ji a mačkal při tom bradavky. Její ruce také nezahálely a než jsem se nadál, měl jsem rozepnuté kalhotky a boxerky u kolen. Svou nohou jsem ťuknul mezi její nohy na kotníky a naznačil ji, aby dala zase nohy více od sebe. Chvilku nato jsem ji dlaní plácl přes kundičku a při tom současně i Karla přes ptáka, který se jím o ní třel. Chytil jsem ji za vlasy a stáhl dolů na kolena.

Chytil ji oběma rukama za hlavu a vrazil jí ptáka do pusy. Karel stál vedle a jen vše mlčky sledoval a v ruce si držel ptáka. Já ji začal intenzivněji šukat pusu, občas jsem byl hlouběji, než kolik běžně zvládá. Snažila se odtáhnout a nadechnout, ale já si ji přidržel a šukal dál. Cítil jsem, že brzo budu stříkat. Za normálních okolností bych přibrzdil a “nabral dech”, ale vzhledem k tomu, že nemám problém se nastartovat víckrát, tak jsem to tentokrát dotáhnul do konce a po chvíli už stříkal pořádnou dávku semene Marti do pusy. Vzhldem k tomu, že jsem předtím pár dnů nestříkal, tak toho bylo opravdu hodně a část skončila i na obličeji a těle. Poté se Marťa otočila na Karla a začala jej líbat. Při tom jej chytila za vlasy a přitáhla si jej níž a donutila jej očistit i svůj hrudník.

Vyrazili jsme všichni společně do sprchy. Nejdříve já s Marťou, vzájemně jsme umývali každých záhyb našich těl. Já už se při tom zase pomalu začínal dostávat do provozu. Poté jsme si prohodili místo ve sprše s Karlem a zatímco já se utíral ručníkem, tak Karel sprchou smýval mýdlo z těla jeho lásky. Vtom Marťa řekla Karlovi, ať si lehne na dno vany. Sama se rozkročila nad ním, nohy dala na hrany vany a dopřála zlatavou sprchu svému partnerovi. Zpočátku šla část na jeho tělo, postupně se přesouvala a on chytal proud i do pusy. Tentokrát jsem byl já tím, kdo mlčky bez dechu pozoroval, protože toto jsem viděl naživo poprvé a doufal jsem, že ne naposledy. Na závěr ještě Karel jazykem očistil její kundičku a Marťa mohla také ven ze sprchy. Karlovi jsem řekl, ať se taky osprchuje, nasadí si pás cudnosti a poté za námi může přijití do ložnice. Vzhledem k tomu, jak byl vzrušený a nadržený, tak jsem věděl, že nasazování bude hodně složité a na dlouho a já mám tak dost času si s Marťou nyní pohrát o samotě.

--------
další pokračování povídky snad bude příště dřív než bylo toto. Chci konečně postupně dopsat všechny moje rozepsané povídky :-)
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od kAv »

Hezky napsáno, asi to muselo být pro všechny super ;-)
Škoda, že tento krát bez fotodokumentace :(
Aby ses nám s tím jarním předsevzetím neupsal :D
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od bazinga »

Fotky jsou, ale kvuli soukromi je zverejnena jen ta vyse v tomto vlaknu.

Ad psani - myslim i na povidku, ktere jsi cast četl. Je hned dalsi v poradi :-D
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od kAv »

Tak to se opravdu těším, začátek byl super ;)
bazinga píše:Fotky jsou, ale kvuli soukromi je zverejnena jen ta vyse v tomto vlaknu.

Ad psani - myslim i na povidku, ktere jsi cast četl. Je hned dalsi v poradi :-D
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od seedLover »

Skvela povidka, hned se mi z toho postavil, to se mi stava pri cteni povidek malo kdy. Tesim se na pokracovani a budu rad i za kazdou fotku kde neni skoro nic videt, ale napovi to jak si mam predctavovat.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od vlaji »

To není povídka to je přece PP
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od seedLover »

vlaji píše:To není povídka to je přece PP
Tak jsem to myslel, je to psáno ve stylu vyprávění, tak jsem myslel příběh, to je přesnější, než povídka :-)
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od bazinga »

Přesunuli jsme se do ložnice. Přikázal jsem Martě, ať si klekne na všechny čtyři na postel. Mezi jejich vyskládanými hračkami našel provaz, ze kterého jsem Martě vytvořil podprsenku a krásně jí tím podvázal její kozičky. Chytil ji rukama za obě půlky, přitáhl na kraj postele a několikrát plácl přes zadek. Tlakem ruky jsem naznačil, ať dá nohy víc od sebe a začal prsty dráždit její kundičku. Během toho se do místnosti po čtyřech připlazil Karel. Přikázal jsem mu, ať si klekne vedle nás, chtěl jsem, ať má dobrý výhled nato, co přijde. Moje péro už bylo zase tvrdé a připraveno na šukání. Chytil jsem jej do ruky a začal žaludem kroužit kolem prdelky a kundičky. Karel jen mlčky zíral, jak jeho paní kňučí vzrušením a žadoní, abych ho do ní vrazil. Zeptal jsem se Karla, jestli chce vidět, jak mrdám tu jeho paničku. Odpověď “ano pane” byla tou jedinou správnou, na kterou jsem čekal.

Dostal tedy za úkol mi podat kondom, který jsem si nasadil a pak už mohl i nasadit žalud do Martiny pičky. Chytil jsem ji znovu za obě půlky a vrazil ho do ní po kořen, až překvapením vyjekla. Chvilku jsem zůstal nehybně uvnitř, aby se kundička přizpůsobila a po chvíli ji začal zezadu šukat. Díky tomu, že jsem byl před sprchováním vystříkaný, tak nyní jsem mohl opravdu dlouho a tvrdě, až koule pleskaly o Martinu prdelku. Několikrát jsem také přidal plácnutí rukou přes zadek, nebo si ji přitáhl za vlasy. Krásně vzdychala a užívala si to, přesto ještě našla sílu k tomu, aby Karlovi přikázala, ať si vezme mobil a fotí to. Moje ruka se mezitím přesunula do klína a mimo šukání kundičky jsem prsty začal dráždit klitoris. Netrvalo to dlouho a postel pod námi začal zdobit proud šťáv Martina mokrého orgasmu. Zpomalil jsem a nechal jej v ní doznít, poté jsem ho vytáhl a řekl Karlovi, ať to jde uklidit. Ihned poklekl na zem a začal lízat kapky stékající po jejich stehnech.

Mezi nachystanými hračkami jsem si všiml připínáku a dostal jsem chuť vidět jej v akci. Řekl jsem Marti, že bych teď chtěl vidět, jak si prohodí pozice a ukáže mi, jak ona šuká tu svou děvku. Marťa si s radostí a chutí oblékla postroj s umělákem a oba zaujaly stejné pozice, ve kterých jsme byli před chvílí. Velikost uměláku mě docela udivovala a jak jsem za chvíli zjistil, měli jej nový a ještě nevyzkoušeny. Marťa jím pomalu pronikala dovnitř, zatímco na Karlovi bylo vidět, že mu dělá velké obtíže. Já se mezitím chopil mobilu a udělal taky pár fotek.

Po nějaké době jsem je zastavil a řekl Karlovi, ať si lehne na záda hlavou na kraj postele. Marťa si měla na jeho hlavu sednout a ohnout se, jakoby jej chtěla v poloze 69 kouřit. Já znovu nasadil ptáka na její kundičku a pokračoval v šukání. Párkrát mi u toho vyklouzl ven na Karlův obličej. Postupně se Karel začal osmělovat a nelízal už jen její kundičku, ale několikrát jsem ucítil jeho jazyk i já. Jsem jen na ženy, ale ta chvíle byla silnější a tak, když mi později vyklouzl ven, nechal jsem Karla vzít si ho do pusy a párkrát přirazil, než jsem jej zase vrátil do kundičky. Na závěr jsem jej vytáhl ven, sundal si kondom a rukou se udělal a postříkal Martě záda a hlavně prdelku. Co nyní čekalo Karla asi už každý tuší.

Obrázek
[Foto pouze ilustrativni z netu pro oziveni]

Poté jsem si dal sprchu a nechal je už pokračovat o samotě ve dvou..
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od dark »

Tak to musel být luxusní zážitek. Závidím a chtěl bych být taky u toho. Ať už ve tvé pozici, nebo v pozici Karla, muselo to být dokonalé pro oba přítomné chlapy. Co Karel, taky si mohl zasunout a vycakat se, nebo jsi stříkal jenom ty?
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem - druhé setkání

Příspěvek od bazinga »

Az po mem odchodu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bajzic, Google [Bot], pepan1, wuua, Zmijak 127812 a 218 hostů