Noční úlet

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Noční úlet

Příspěvek od dark »

perfeckfuck píše:oni to ti rasisti myslí obecně :-) nějak nejsou schopni vydýchat, že by cikán šukal bílou holku a ještě se jí to líbilo.
Arabové by taky nevydýchali, kdyby muslimku šukal bílý evropan. A přitom jsou nám často předkládání jako vzor ctnosti, pohostinní, laskaví a na tradicích a rodině si zakládající lidé. Přesto araby nikdo rasisty nenazývá, proč tedy nás ano?
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Noční úlet

Příspěvek od perfeckfuck »

vážně? já nazývám rasistou každého, kdo takhle hodnotí jen podle barvy pleti. A je docela prdel že ten rasismus aplikuje rasa, která vznikla jen díky míšením několika různých druhů homo , ta naše čistá bílá že :-)
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Noční úlet

Příspěvek od dark »

Tak já si myslím, že to, že jsou cikáni tmaví nikomu nevadí. Já osobně miluju tmavé typy a holky, rád se opaluju, je to hezké a sexy. Cikáni lidem vadí z úplně jiných důvodů. Proto je dost nemístné označovat je za rasisty.
perfeckfuck
Příspěvky: 83
Registrován: úte 02. zář 2014 13:39:46
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Noční úlet

Příspěvek od perfeckfuck »

Víš bílí dělají větší svinstva a kvůli tomu je všechny neházím do stejného pytle. Znám cikány feťáky hajzli, co si zaslouží rozbít držku, ale znám dost cikánů, co prostě jsou jen cikáni. Normální, sice živořící, ale co se snaží makat. Pokud někdo kritizuje někoho konkrétního ok, ale jen proto, že je cikán... to už je kvůli rase a je to rasimsus. Stejně tak, budu brát rasimsus, když arab nechce, aby arabku šukal běloch. Takový rasismus na bílé funguje v jednom státě v africe.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Noční úlet

Příspěvek od dark »

Pak jsi rasista i ty, když jsi napsal cituji : Víš bílí dělají větší svinstva a kvůli tomu je všechny neházím do stejného pytle
Označil jsi nějakou skupinu lidí na základě rasy, nebo barvy kůže. Rasismus je naprosto normální věc. Člověk má rasu. Stejně jako má výšku, barvu očí. Kdyby naprostá většina modrookých nepracovala, nebo 90% osazenstva kriminálů tvořili modroocí, bylo by to taky nevhodné napsat, že většina modrookých jsou hajzlové?
Takoví ti antirasisti jsou často největší rasisti.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Noční úlet

Příspěvek od dark »

Stejně se mi může nelíbit, že nějakou holku v povídce šuká bezdomovec, nebo chlap měřící 150cm. Co je na tom zlého napsat, že nemám rád povídky s bezdomovci?
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Noční úlet

Příspěvek od dark »

A když napíšu, že se mi líbí povídky s cikány, tak už to rasismus není? Je to prdlé, postavené na hlavu. A na hlavu to postavili takoví ti antirasisti, co se můžou podělat pokaždé, když někdo poukáže na problém, který měl zůstat neviditelný.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bukva, Jenulka a 195 hostů