Maruška

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od pajda1 »

Moc pěkny příběh. Jedním slovem...paráda. pokračuj prosím.
96tom
Příspěvky: 419
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 96tom »

Rajcovní
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 123vfa »

Paráááááááááááááááádaaaaaaaaaaaa……..jen tak dál...………...díky...…...
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Maruška

Příspěvek od antimusculus »

Baví mě to, taky se přimlouvám za pokračování.
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od tomasa »

Ahojky , cekame dalsi dil ........pekne cteni.....
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Já seděl na posteli, Maruška ležela vedle mě. Zpocená, kundička rudá a opuchlá. Ještě to z ní stále teklo. Koukala na mě. Zhluboka dýchla? Dole jsem zaslechl cvaknout dveře. Maruška se usmála: „Tak co? Líbilo se ti to? Co teď?“ Usmála se na mě. „Je řada na tobě!“ Usmál jsem se, tak nějak reflexně jsem šáhnul po gumě a začal ji rozbalovat. Znovu se usmála. „To dneska nebudeš potřebovat, jestli teda sám nechceš.“ Pokrčil jsem rameny a přesunul jsem se mezi její nohy. Chvilku jsem se ještě v kleče kochal tím pohledem. Péro mi stálo celou dobu, takže jsem to měl teď bez práce. Pokrčila nohy, aby mi ulehčila cestu. Vzepřel jsem se na rukách a nasadil špičku na její kundičku. Chvilku jsem si přejížděl špičkou jen tak okolo vstupu. Občas jsem ji něžně políbil na krku nebo prsou. Cítil jsem, jak je vlhká a teplá. Zajel jsem dovnitř jako po másle. S tím, jak jsem byl vzrušený, tak jsem zvadl tak deset nebo patnáct tahů. Při nastalém orgazmu jsem zažil takové stahy, jako snad ještě nikdy v životě. Jen se usmála, že je všechno v pořádku, že to bylo je pro mě. Převalil jsem se vedle ní na záda. Ještě jsem jí občas přejel přes kundičku prostředníčkem a zasunul ho kousek dovnitř. Občas se sice zakousla do rtu, ale bylo na ní ale vidět, že tohle asi nikam nepovede, tak jsem jí ještě políbil a nechal jsem toho. Hladil jsem jí po těle a líbali jsme se. Bylo na ní cítit, že začala o něčem, přemýšlet. Zarazilo mě to. S úsměvem jsem se jí zeptal o co jde. Taky se usmála a že nic důležitého, že to necháme na jindy. „Dneska jsme toho snad zažili tolik nového, že není potřeba s ničím dělat tajnosti, už toho asi není moc co by mě mohlo překvapit.“ Prohlásil jsem v očekávání nějaká nevýznamné hlouposti. Zprvu jen zakroutila hlavou, že ne, ale pak se zarazil a říká. „Máš pravdu.“ – „O těch tvých choutkách vím už poměrně dlouhou dobu, takže ten dnešek byl takové pomyslné finále mého plánu. Když jsem na to přišla, byla jsem strašně rozzlobená, zklamaná a nevím co ještě, ale pak se stalo něco, co mi změnilo pohled, na tebe, na nás. Musím ti jen říct, že ti za to všechno děkuju. Dnes jsem zažila něco úžasného.“ Přikývl jsem a ona pokračovala. „Trochu se stydím za to, co teď řeknu. Dneska se odehrálo něco tak intenzivního, že máme zásobu na dalších pár let dopředu, ale zeptat se musím.  Vím, co všechno takoví jako ty, máte rádi, takže jestli chceš dneska odejít z postele s hvězdičkou, tak klidně můžeš.“ Nechápavě jsem se na ní podíval. Jen na mě mrkla. Koukla na kundičku. Pořád jsem nerozuměl. Jen jsem prohlásil, že bude chvilku trvat, než se mi po tom včerejšku a dnešku za se postaví. „To jsem nemyslela. Jestli máš chuť, tak si klidně posluž jinak. Jsem na to připravená. Něco jsem si o vás na jednom fóru načetla. Mrkla zase na kundičku a zaklonila hlavu a zavřela oči.“ Pochopil jsem, že mi nabízí, abych vylízal dvakrát vystříkanou kundu. Nebylo to nic o čem jsem dříve přemýšlel. Nepřemýšlel jsem o tom ani teď. „Je to trochu mimo, viď?“ Prohlásila Maruška. „Ale né, jen se toho dneska stalo tolik, že už mi to mozek nějak nebere.“ „Nelam si s tím hlavu, chtěla jsem nám to ještě trochu okořenit, říkala jsem si, že když sama občas „něco“ polknu, tak na tom zas až tak nic není. Tak jsem přemýšlela o tom, že by to pro tebe mohla být pomyslná třešnička na dortu, ale nelam si s tím hlavu. Asi to nemusí všichni té vaší party. Kdykoli příště změníš názor, tak se nenech pobízet. Udělám cokoli se ti bude líbit.“ Vyhoupla se mě, dával se mi do očí a ještě špitla. „Děkuju.“ Rukama se mi opřela o hrudník a začala si šmrdlat kundičku o moje povadlé péro, které mi leželo na břichu, a i když bych hodně chtěl, tak už mě nějak moc neposlouchalo. Jen jsem cítil, jak z ní vytéká mrdka a svými pohyby mi jí roztírá po péru a po břichu. „Co máme v plánu? Je ještě vcelku brzy. Nevyrazíme do města si užít zbytek večera, když jsou pryč?“ Nevěnoval jsem jí moc pozornost. Její pohyby ve spojení s pěkně klouzající se kundičkou po mém péru udělaly své. „Ále, pán se nějak cítí.“ Prohlásila. Ještě párkrát přejela tam a nazpátky, nadzvedla se a moje skoro stojící péro si nasměrovala proti kundičce a najednou na něj dosedla. Spíš, než by jezdila nahoru a dolu tak, asi kvůli kvalitě erekce, pohybovala pánví dopředu a dozadu. Tohle uměla perfektně. Leštila si poštěváček u můj podbřišek a občas si sama pomohla prsty. Oběma nám to trvalo déle a na oba to přišlo zároveň. Stálo to za to. Dneska podruhé měla mokrý orgazmus. Sice slabší než poprvé, ale povedl se. Seděla na mě a celá se třepala. Nechala si mě v sobě, než se sesunula vedle mě. Minutku, dvě jsem ji ještě pozoroval. Po chvilce se na mě otočila, políbila mě. V mysli jsem si promítal, co se tu vlastně stalo. Jak jsme se sem dostali a co bude následovat. Měl jsem pocit, že jsem jen na chvíli zavřel oči, ale asi jsem na chvíli i usnul. Probudil jsem se a už se stmívalo. V posteli už jsem ležel sám. Marušku jsem registroval někde v domě, tak jsem se vydal za ní. Byla dole v kuchyní. Už byla vykoupaná. Je co mě uviděla prohlásila. „Nářez co, ani nevěřím tomu, že se to stalo. To byl úlet.“ „To teda byl. Co budeme dělat?“ Otevřel jsem nedořešené téma. „Nezajdeme na večeři, když jsou dnes holky pryč, uděláme si spolu pěkný večer jako za mlada.“  Přikývla. „Ale nikam daleko, nevím, co ještě dneska zvládnu.“ Přikývl jsem já. „Zajdeme teda do města“ trochu jsem se zarazil, ale hned jsem pokračoval „a ty pěkně s detaily povyprávíš, jak jsme se dostali až sem. Jak se něco takovéhohle může vlastně stát. Vždyť ještě před včerejšky jsme byly spořádaná rodina a dneska jsme společně asi největší úchyláci co znám.“ Oba jsem se začali smát. Navrhla, že půjdeme pěšky, protože stejně nemůže řídit, něco si dala zatím co jsem spal. A že mě se určitě taky chtít nebude a po cestě budeme mít čas probrat spoustu věcí. Šel jsem do koupelny, umyl ze sebe tu zaschlou mrdku, oblékly se a vydali na cestu. Hned co jsme vyrazili z domu jsem začal vyzvídat…
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od tomasa »

naprosto super , cekal jsem jine pokracovani , ale pekne nas napinas. uz se tesim na dalsi dil
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Maruška

Příspěvek od diner22 »

pěkný, pokračuj
finel
Příspěvky: 153
Registrován: čtv 06. říj 2016 23:52:04
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od finel »

dokonalý příběh těším se na pokračování
lukyn
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 16. úno 2017 1:22:48
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1034

Re: Maruška

Příspěvek od lukyn »

Ukaz nam tu tvoji zvracenou uzasnou zenusku :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: pepan1 a 200 hostů