Maruška

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od pajda1 »

Super. Jen popiš jak to vše probíhalo.diky moc.
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: Maruška

Příspěvek od petr10000 »

Povídej dál
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Ještě, než Maruška zmizela v ložnici, stihla ze sebe stáhnout lehké letní šaty a hodit je po mě. Guláš v hlavě, kolena se mi třepala, ale asi ani na vteřinu jsem se nezamyslel nad tím, že bych za ní nešel. Na galerce jsem polknul ještě něco na kuráž a vyrazil jsem do ložnice. Po cestě jsem ze sebe ještě rychle shodil hadry a dal rychlou sprchu.  Když jsem otevřel dveře, Maruška už ležela v posteli v prádle, umívala se. Je to bohyně. „Tak pojď ty můj úchyle.“ Jak ležela, tak jen, nadzvedla pánev na znamení, co mám dělat s kalhotkami. Třásl jsem se jak osika v očekávání, co tam na mě čeká a jak to bude dál pokračovat. Přilehl jsem k ní, kalhotky prozatím nestahoval. Beze slova jsem se začali něžně líbat. Postupně jsem ji začal hladit a laskat její krásná prsa. Občas jsem přejel přes stehno, občas přes bříško, ale do kalhotek jsem se neodvážil. Po chvilce, zase nadzvedla pánev a říká: „No tak nemáš se čeho bát.“ Pustil jsem se pomalu do laskání bříška, stehna, kotníku. Klečel jsem před ní, péro mi stálo jako stožár. Sebral jsem v sobě všechnu odvahu a stáhnul kalhotky. Zvědavost, obrovské vzrušení a strach. Všechno se ve mě míchalo. Jen tak po očku, velmi plaše mrknu do kalhotek a na její broskvičku. Zarazil jsem se. Nechápavě se na ní dívám. Začnu blekotat něco o přineseném překvapení a o zařizování, o sprše a podobně. Spíš to nedávalo vůbec smysl. Přesně věděla, co říct. „Nebyla jsem stoprocentně přesvědčená o co vlastně stojíš, co chceš. Nechtěla jsem ti dělat něco za zády. Když jsem ti říkala, že jsi můj jediný a dokud jsem si nebyla jistá, tak jsem to nechtěla porušit. Vůbec jsem nevěděla, jak budeš dneska reagovat.“ Zase jsem se nezmohl ani na slovo. „Čekal jsi vystříkanou kundičku viď?“ Přikývl jsem. „Ty sen na to i těšil, ale tuším, že se toho trochu bojíš viď? Takhle se mi otevřít?“ Zase jsem jen přikývl. „Musíš se rozhodnou sám rozhodnout, jestli to chceš. Požádat mě o to. Ale jestli to opravdu chceš musíš se rozhodnout teď hned, jinak zítra asi přijede teta a budeme muset čekat zase při týdny, než to zase půjde na ostro.“ A zadávala se na mě, jak to umí jen ona. „To, co jsem odpolko domlouvala, tak je právě to překvápko pro tebe, stačící, když mu teď zavolám a do čtvrt hodinky je tady. Všechno je připravené. Jsme domluvení, že neřekne ani slovo, udělá svoji práci do konce a odjede pryč. Co pak, už je jen na tobě. Opravdu to chceš?“ Ze mě už vypadlo jenom „Prosím“. „Co prosím, předpokládám, že ano prosím.“ Z mých udivených úst se už ozvalo jen „Prosím ano, chci to“. Zvedla telefon a jen odeslala připravenou SMS. Stále jsem klečel mezi jejími kotníky a začal trochu přemýšlet. „Co sousedi?“. „Sousedí? Nic.“ Zasmála se každou chvíli tu stojí jiné auto nikdo se tomu divit nebude, zvlášť když ví, že jsi doma.“ „Ještě ti chci říct pár věcí k tomu co se bude dít, jak to bude přece jen je to pro všechny dost nové, tak jsem připravila scénář, který nám to trochu ulehči, ale mám i podmínku, kterou když splníš, tak si to podle mě užiješ mnohem víc.“ Vyhrkl jsem jakou podmínku? „Vystříkáš se, až tu potom zůstaneme sami dva. Nechci, aby sis to v půlce s prázdným pytlem rozmyslel.“ Kývl jsem. „Tak na co čekáš, pusť jazykem do toho, ať se za chvíli, až přijde Robert nemusíme ničím zdržovat.“ Poprvé řekla jeho jméno v této souvislosti, uzemnilo mě, jak byla přímá, sebevědomá. Dominantní. Tak jak ji neznám. Ze dne na den. Když o tom, tak přemýšlím, tak to asi trvalo déle, ale nevěnoval jsem tomu žádnou pozornost. Pustil jsem se do práce. Párkrát jsem přejel jazykem a chtěl jsem tam zajet i prstem, ale zarazila mě. „Ne, ne, takhle to nepůjde. Jsem tak vzrušená, že by bylo hned po zábavě. Sedni si támhle do fatbagu, ještě nám chybí probrat nějaké detaily. Musím ti říct, že Robert má už zkušenosti s páry jako jsme my dva za sebou. On tyhle vztahy vyhledává. Asi bys čekal, že to bude nějaký prase, ale je něžný, chápající, romantik. Jde mu o to, abychom si to užili hlavně my dva a chápe i to, že je jenom host. To, co se bude dít po jeho příchodu, jsme zrežírovali spolu odpoledne. On tohle už zná. Ví, co ti udělá dobře. Tvoje iniciativa nebo chuti v průběhu toho co zde budeme všichni není nijak omezována. Pokud budeš mít chuť se nějak připojit, tak se klidně připoj jeho to určitě nepřekvapí. Chápe, že je hostem on, takže pokud i přes to, že to do dneška probíhalo jinak, mu nech na posteli gumu a on ji použije. Znám tvoje názory, na gumu, tak by to pro tebe na startu mohlo být schůdnější. Pokud se rozmyslíš jinak, tak mu jen ve správný okamžik dej najevo co s tou nadílkou má udělat. Zda to má dojet až do konce, nebo mi to hodit na pupík. Nechám tě tu chvíli samotné a přemýšlej. Až přijde tak ho vezmu rovnou nahoru. Buďto zůstaň na fatbagu nebo čekej v posteli, je to jen na tobě. Jdu se ještě trochu osvěžit a pak nahoru dorazíme už spolu. A pamatuj, žádný honění!“ Hodila na sebe župan a odešla. Zbývalo mi cca 5 minut. Přepal jsem se. Dotknou se péra, tak mi asi hned exploduje. Měl jsem jasno, sice už se to v minulost stalo, ale bez gumy bych to asi napoprvé nedal. Tak jsem dvě hodil na postel, sedl si nazpátky na fatbag do rohu a čekal. V hlavě se mi střídaly myšlenky, ale neměly hlavu ani patu. Najednou mě jako by ze snu vyrušilo cvaknutí vstupních dveří. Za chvíli jsem uslyšel ještě nějaké domlouvání, chůzi dvou lidí po schodech a nějaké šustění a galerce. Byl jsem nervózní jak pes. Radši jsem zavřel oči. Najednou jsem uslyšel mužský hlas. Mluvil klidně ke mně: Ahoj, jsem Robert. Ničeho se bát nemusíš. O tu tvoji princeznu se postarám tak jak si zaslouží jen ona. Neboj se, znám tvé obavy, ale věř mi, že se ti to bude líbit. Kdybys chtěl cokoli jinak, tak řekni. Jsem tu hlavně kvůli vám dvěma. Kdyby ses třeba chtěl připojit nebo přiložit ruku nebo jazyk dílu jsi samozřejmě vítán.“ Otevřel jsem oči a podíval se na ně…
pajda1
Příspěvky: 204
Registrován: pon 05. zář 2016 23:16:20
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od pajda1 »

Super. Pokračuj jsme napnutý.
daf2007
Příspěvky: 229
Registrován: stř 03. zář 2014 7:21:17
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Maruška

Příspěvek od daf2007 »

Super povídka, pokračuj :-)
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Když jsem se na ně podíval, stáli v ložnici drželi se za ruce. Robert nahý. Maruška v županu a zcela evidentně nervózní. Bylo vidět, že se trochu třese. Už bylo vidět, že už sama není tak úplně na koni. Věnoval jsem pozornost hlavně jí. Na Roberta jsem se tak nějako nechtěl kouknout. „Opravdu to všichni chceme?“ zeptala se. Vykouzlil jsem lehký úsměv, polknul naprázdno a kývl hlavou na znamení souhlasu. Zase se jen usmála a říká: „OK. Dobře. Když budeš chtít přijď Robertovi klidně pomoct.“ Poprvé jsem se na něj pořádně podíval. Třicátník, sportovní postava a nadprůměrná výbava. Ještě nebyl připraven na akci, ale zdál se mi o něco menší, než jsem si pamatoval ze včerejška. Koukl jsem mu do očí a kývnul jsem na znamení, že jsem připraven. Robert jednou rukou shodil z Marušky župan. Trochu se ještě ostýchala nebo bránila, snažila se trochu schovat za ruku, ale to se jí moc nedařilo. Robert si jí prohlídnul si ji od hlavy k patě, vášnivě ji políbil a vzal do náručí. Všiml si gumy přípravné na posteli. Jen se na mě podíval a pokynul hlavou, že to chápe. Já seděl jako přikovaný a hltal, každou vteřinu toho představení. Po pár krocích ji položil na záda na postel a říká. „Vím přesně co se vám oběma líbí.“ Položil ji tak, abych toho ze svého místa viděl co nejvíc a aby mi zároveň moc nestínil. Klekl si na zem, z mého pohledu za postel, chytl ji za boky a zabořil svůj jazyk přesně tam, kam v tento okamžik patřil. Chvíli jí jazykem přejížděl kundičku, pak přidal jeden prst, druhý, pak zapojil i druhou ruku. Po chvilce se začal zvedat a ta jeho chlouba už mu skoro stála. Šáhl po gumě a rychle si ji natáhl. Dneska jsem měl možnost se podívat z pár metrů. Odhadem ho měl tak 22 cenťáků dlouhého, žilnatého s průměrem tak o 2 cenťáky většího než já. Jak Maruška ležela u kraje postele, tak si ji k sobě přitáhl ještě víc a položil si ho pěkně na její kundičku. Díval se upřeně na ni, úplně se třásla. Položila na něj ruku a přitlačila ho na sebe. Stále nebyl uvnitř jen pánví naznačoval, jako kdyby ji šukal. Podíval se na ni. Podíval se na mě a slušně se zeptal. „Mohu tedy?“. Ona se kousla do rtu a kývla, já se zmohl taky jen na to kývnou hlavou na znamení, že ano. Ještě párkrát po ní přejel a pak si to špičkou namířil přímo do dovnitř. Párkrát zlehka projel prvních pár centimetrů, pak jí pokrčil nohy, roztáhl kolena od sebe a zajel ještě dál, tak na dvě třetiny. Tuhle hloubku si udržoval následující okamžiky. Plynulé dlouhé tahy tam a nazpátky. Občas ji nasliněným palcem přejel poštěváček a jen zaskučela. Obrátila hlavu ke mně a špitla. „Pojď za mnou.“ Neodporoval jsem ani minutu a lehl si vedle ní na bok. Vzdychala, užívala si to. Začal jsem ji líbat a rukou jsem jí přejížděl přes prsa. Napadl mě i poštěváček, ale na ten jsem nedostal odvahu. Byla úplně mimo. Oběma rukama chytla moji hlavu, aby mi mohla něco pošeptat. „Ať si ji stáhne, takhle to není ono, sám to znáš. Neboj se nic nám nehrozí. Budeš to mít potom o hodně zábavnější.“ Ještě chvíli jsem se díval, jak do ní to kladivo zajíždí a pak jsem ze sebe s koktáním a nejistě vysypal: „Roberte? Zdělej to.“ Mrknul na mě, usmál se, vytáhl ho. Guma byla hned dole. Nasadil znovu svůj žalud na její štěrbinku a začínal jakoby znovu. Chvilku to trvalo, než nabral svoje tempo a hloubku, kterou měl před chvílí. To už jsem se díval Marušce do očí a líbal ji. Bylo na ní vidět, že ji to bere mnohem víc než před chvilkou. „Dneska je to nějaké těžší, nějak to na mě dneska nejde.“ Vykulil jsem na ni oči. „Když se na jazyk necítíš, tak alespoň rukou. Prosím. Robert tě nepokouše.“ Pomalu jsem se přesunul nad její prsa a tam zůstal. Měl jsem krásný výhled na to, co se dole děje. Pomalu a se strachem jsem se rukou blížil dolů. Dával jsem velký pozor na to, abych se nedotkl něčeho, čeho nemám… Párkrát jsem jí přejel přes poštěváček a cítil jsem, jak to na ní pomalu jde. Cítil jsem, že jí miluji a že pro ni udělám všechno na světe. Sebral jsem všechnu odvahu a rychlým pohybem jsem se vyhnul její pokrčené noze a přesunul svoji hlavu do jejího klína. Robert hned pochopil o co se snažím, tak vytlačil její pravou nohu za koleno směrem ven abych měl i já dost místa. V tenhle okamžik už mi bylo včelku jedno co k té její broskvičce přiolíznu. Myslel jsem jen na ni a na její štěstí. Přisál jsem se k jejímu poštěváčku. Stačilo párkrát líznout a párkrát sát a Maruška dosáhla snad nejintenzivnějšího orgasmu, který jsem u ní zažil. Trhala sebou, něco mumlala a vystříklo z ní pár kapek, které skončily na mé tváři a Robertově břiše. Robert pomalu přestal s pumpováním, jen ho v ní v klidu ještě chvilku nechal. Koukl jsem na něj, koukl jsem na ni na přesunul jsem se opět nahoru. Věděl jsem, že je po orgazmu velmi chvíli citlivá, takže jsem ji nechal oddechnout, jen jsem ji líbal, hladil po vlasech a šeptal jak moc ji miluju. I Robert věděl, že nemá pokračovat a má ji nechat chvíli odpočnou. Znal ji víc, než bych chtěl. Až se z toho trochu vzpamatovala, hladila mě a říkala, jak moc mě miluje. Úplně jsme zapomněli na Roberta. Ten tam stále klečel, péro v Marušce a čekal co se bude dít. Koukl jsem na něj. Usmíval se. „Tak takovouhle jízdu jsem ještě nezažil.“ Maruška na mě koukla a říká „Myslím si, a asi nebudu sama, že by náš host neměl odejít bez odměny, viď?“. Bez přemýšlení jsem přikývnul. Mrkla na Roberta, který už evidentně měknul, a zároveň ho obejmula nohama a přitlačila zpátky do sebe. Robertovi stačilo málo a už byl zase v pozoru. Posunul ji víc na postel a už na posteli zaujmul polohu mezi jejíma nohama. Já jen seděl Marušce vedle hlavy a hladil ji. Robert začal v nízkém tempu a postupně přidával. Takhle se dostával o hodně hlouběji. Občas políbil Marušku, ta mu občas zatlačila jednou patou do zadku. Už jsem se jen díval a užíval si to. Za celou dobu jsem si ani neuvědomil, že z toho sám nic nemám. Byl to sen. Po chvíli bylo vidět, že to přichází na Roberta. Koukl na mě a zdvořile se zeptal: „Mohu dovnitř nebo to mám pustit na bříško?“ Vtom Maruška zasténala: „Všechno dovnitř, zasloužíš si to!“ a šla mu pánví vášnivě naproti. Já jsem jen s úsměvem opět přikývnul. Maruška chytla Roberta za boky a vyrážela proti němu jako kdyby to bylo naposledy. Najednou bylo vidět, jak Robertovi zaškubalo v koulích a jak změní tempo, aby si to co nejvíce užil. Maruška vyhrkla: „Vydrž to ještě vteřinku.“ Robert ještě párkrát potáhl a bylo vidět, že to na moji princeznu přišlo znovu. Dotáhl to až do konce. Ležel na ní, péro stále v ní. Oba oddechovali. Něco jí zašeptal. Smáli se. Nerušil jsem je a nechal je si tu chvíli vychutnat. Po chvilce z ní Robert samovolně vyklouznul a velká část té jeho dávky vytekla během pár chvil na prostěradlo. „Děkuji vám oběma. Rozloučíme se. Čeká vás dneska ještě nějaká práce.“ Zasmál se. „Užijte si ji. Určitě si budete mít večer o čem povídat.“ Viděl jsem Marušce na očích, že by byla ráda, aby s námi ještě chvíli Robert zůstal. Ten už ale stál ve dveřích, mrknul na nás a říká: „Jsem přesvědčený, že to dneska nebylo naposledy. Mohl by z toho být vcelku pěkný vztah. Jestli se toto teda tak dá říct!“ Sám se nad touto větou zarazil. Pak se ušklíbl a zavřel za sebou dveře.
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od tomasa »

Doufam, ze maruska porodi milencovo mimco. Bude to hodne zajimave. Ted jsi psal, ze naostro dalsi schuzka muze byt az za 3 tydny.... ze ted nic nehrozi a tak predpokladam dobu tesne pred menstruaci . ale i tak sečuze zadarit
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od tomasa »

Nebo jsem zvedav jak to udelas aby maruska byla tehulka s milencem
BigM64
Příspěvky: 65
Registrován: čtv 05. úno 2015 14:09:53

Re: Maruška

Příspěvek od BigM64 »

Pěkný příběh. Velice kvalitně napsaný.
tomasa
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 05. led 2017 17:08:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od tomasa »

[quote="tomasa"]Doufam, ze maruska porodi milencovo mimco. Bude to hodne zajimave. Ted jsi psal, ze naostro dalsi schuzka muze byt az za 3 tydny.... ze ted nic nehrozi a tak predpokladam dobu tesne pred menstruaci . ale i tak se muze zadarit. Pekny pribeh, krasne se to cte
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bobkobb, glim, ota65 a 187 hostů