Maruška

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Pokračoval jsem tím, že jsem svoji přechozí úvahu trochu zabalil, do toho, že i přes to, že už jsme spolu nějaký pátek by ji rád poznal víc. Že jsou věci, které nechápu a možná mi to pomůže utvořit si lepší obrázek o tom co se děje. Umívala se na mě. A říkala, že to pro ni asi nebude lehké, ale že nás určitě posune dál. Že si to dlužíme, ať se ptám, na co chci. Začal jsem od začátku: „Když jsme se potkali, kolik nám bylo 22, 23… Byla jsi stydlivka a zůstalo ti to téměř do dneška. Jde se to v tobě vzalo. S tím, jak je člověk divoký spíš, když je mladý se divím, že jsi zůstala pannou, až pro mě.“ Nechápavě se na mě dívala. „Jako pannou? Počkej, ty sis myslel, že jsem panna? Jak jsi na to přišel? Já jsem ti nikdy neříkala, že jsem byla panna. Možná jsem řekla, že chci, aby to bylo poprvé výjimečné, ale tím jsem myslela s tebou. To mi neříkej, žes nepoznal, že nespíš s pannou. Vždyť, přece… Nó já nevím. Ty sis fakt celou tu dobu myslel, že jsem byla panna?“ Vyrazila mi dech. „Vždyť si tenkrát nechtěla nic uspěchat. Vyhýbala ses příležitostem. Všechno jsi to natahovala.“ Z ničeho nic se to začalo podobat hádce. „Natahovala? Měla to pro mě být nová životní etapa, tak jsme to všechno chtěla udělat správně. Zažila jsem na vejšce hodně divoká léta. Ujeté akce. Nevím, jestli o tom mluvit. Navíc když jsme spolu začali, tak jsem tak nějak ukončovala minulý vztah. Nebylo to ideální.“ „Tak nějak ukončovala minulý vztah? Co to znamená?“ „No s přítelem před tebou, na vejšce, jsme se furt rozcházeli a scházeli, znáš to. Vždycky jsme skončili v posteli. Nechtěla jsem tě podvádět hned od začátku a hlavně jsem … Tys sis fakt myslel, že jsi byl můj první?“ „Co hlavně jsi…? Spustil jsem. „No, hlavně, když jsi mě v páťáku vyzvedával na kolejích, tak, jak bych to řekla… Tak jsem ji mívala tak rozedřenou, že jsem na sex s tebou neměla vůbec pomyšlení. Většinou jsem to celý víkend „léčila“. Spravilo se to, až jsme se připravovali na státnice a tenkrát to začalo být mezi námi vážnější. Do té doby jsem to nevnímala jako nějaký vážný vztah. Pak jsem i tu stydlivost postupně převzala za svou…“ Sjel jsem z dálnice na benzínku, abych se trochu uklidnil. Koukala na mě s dost provinilým a nechápavým výrazem. „To mě vážně mrzí, že sis to myslel. Doufám, že ti … Nepovažovala jsem nikdy za důležité se o tom bavit. Ani ve snu mě nenapadlo, že by to pro tebe mohlo být nějak důležité, že na tom nějak záleží. Vždyť jsi byl taky na kolejích, tak víš, co se tam děje. Prostě jsem byla mladá holka a měla jsem to hodně ráda. A víš, co je zajímavé?“ usmála se. Odsekl jsem, že netuším. „Že ti zase stojí.“ Nic jsem na to neříkal. Vrátil jsem se na dálnici a hovor už dál nerozvíjel.

 

I Maruška byla po tichu. Přijeli jsme domů a za chvíli po nás dovezli holky, takže jsme se začali chovat normálně. Chtěli do pizzerie, tak jsme je vzali na oběd a moc se spolu nebavili. Spíš se věnovali holkám. Když jsme po obědě přivazovali holky do sedaček. Každý z jedné strany auta, tak se na ně podívala, pak na mě a řekla. „Přemýšlej o tom, jestli se tím, co jsem ti řekla něco změnilo nebo změní. Pro mě ne. Miluju tě a vždycky jsem tě milovala. Jestli tě to nějak ranilo, tak mě to mrzí, ale co se stalo, stalo se. S tím nikdo nic nenadělá. Nikdy jsem neměla v úmyslu ti nějak lhát nebo ti něco zatajovat. Jen jsem to prostě nepovažovala za důležité. Nikdy tě to nezajímalo. Ono to asi nebývá tématem běžných konverzací mezi manželi, co?“ Sice jsem na to nic neřekl a šel si sednou za volant, ale musel jsem jí dát zapravdu. Chvíli mi ještě trvalo, než jsem jí to byl schopný přiznat. To jsme udělal až doma. Holky si šli hrát na zahradu do domečku a my jsme si sedli v obýváku a koukali na sebe. „No tak neblbni. Co to mění? Jsem to pořád já.“ Už dost smířlivěji jsem jí řekl, že vím a pokoušel jsem se o úsměv. „Když jsem tě vyzvedával, tak jsi mi vždycky připadala unavená, ale myslel jsem si, že za to může škola. Ani ve snu mě nenapadlo, žes noc strávila na zádech.“ Věděla, co tím myslím, ale vůbec nevěděla, jak to myslím. Nechápavě se na mě dívala. Úsměvem jsem ji dal najevo, že opravdu nemám důvod se na ni kvůli tomu nějak zlobit. To už pochopila. Taky se usmála a přidala „Kdyby jenom na zádech.“ A začala se smát naplno. Všimnul jsem si, že jí tekly i trochu slzy. Chvíli jsme se ještě společně smály a pak šli ven za holkami. Vrátili jsme se k tomu až večer, když jsme dali holky spát. Sama přinesla víno do obýváku, podala mi sklenku a dívala se na mě.

 

Střídavě jsme usrkávali. Pak ze mě z ničeho nic vypadlo. „Byla i trojka.“ Zaskočilo jí to, skoro ji vyteklo víno nosem. Moc se jí nechtělo odpovídat, asi kvůli tomu, kam vedla otevřenost ráno, ale nakonec kývla, že ano. „Jaká?“ Snažila se uhnout pohledem. Pořád jsem se na ni díval. „No jednou jsme byli večer sami na koleji a tenkrát po kinu přišel jeho spolubydlící. Jak nás tam viděl pod peřinou, tak mu asi bylo všechno jasný. Otočil se ve dveřích a že si teda ještě na chvíli odskočí. Než je zavřel tak prohodil něco jako, že možná né, že se radši přidá. Jak jsme byli my dva připití, tak jsem z hecu prohlásila, že je vítán, jestli se opravdu cítí. Než jsem se nadála, tak stál vedle mě a cpal mi péro před obličej. Bejvalej na mě mrk, že to zatím nikoho nezabilo, tak jsem ho trochu pokouřila.“ To už mi zase stál a Maruška to věděla. Tak pokračoval a přidávala na intenzitě. „Jeli jsme na koníčka, bejvalej měl ukrutnou výdrž. Museli jsme to hodně střídat.“ Já zvědavě. „Co ten druhej, tohos při tom jen kouřila, nebo to bylo tak, jak má trojka  být?“ „No nevím, jak to má být, ale do zadku jsem si ho strčit nenechala. Před tím, než se udělal, tak jsem ho poslala pro gumu ať z toho taky něco má. Hned jí poslušně natáhnul, já si lehla na záda, abych mu to trochu uspíšila. Byl hotový do pár vteřin. Jen slezl a já hned pokračovala s bejvalým. Tenkrát jsem si poprvé všimla, že se někomu může líbit protažená kundička, jak jsem říkala, že vydržel jako kůň, tak byl taky do minuty hotový. Ten, když se vystříkal, tak to ze mě teklo do rána. No ten jeho spolubydlící tam furt stál a péro už mu zase taky stálo. No jen prohlásil, že by si taky ještě chtěl projet vystříkanou pičku nebo jak to říkal a už si zase na mě lehal. Ani jsem si nevšimla, že si nenatáhl novou gumu. Byl znovu hotový tak do minuty. Pak se jen zeptal, jestli mi to neměl náhodou hodit na břicho nebo tak? Nebo jestli to bylo takhle v pořádku, jestli mi to nevadí? Už to bylo jedno, když jsem to měla vystříkanou kundu. Byla tenkrát na něj hodně naštvaná, protože bez gumy jsem pouštěla většinou jen bejvalýho. Ale jinak to byl dobrý úlet.“ Jen jsme nevěřícně kroutil hlavou.

 

Otevřená pusa a v hlavě myšlenky o co jsem to měl doma 15 let za rajdu a jak je kurva možný, že jsem si toho nikdy nevšiml. Musím, ale říct, že mi nebylo nepříjemné to poslouchat. Představoval jsem si, jak tam ti mlaďoši Marušku na střídačku protahují. Stál mi. „Ty si to představuješ viď?“ Zeptala se najednou. „Dneska to stačí. Ať nevystřílíme všechny náboje. Teď si pojď nahoru splnit svoje povinnosti ty.“ Zvedla se a odcházela do ložnice. Vyrazil jsem hned za ní. Když jsem přišel nahoru, ještě se svlékala. Dobře jsem si uvědomoval, že po tom, co jsem si vyslechl, to mám na krajíčku. Věděla to. „Dostaneš šanci.“ Naklonila se a z pod postele vytáhle vroubkovaného gumáka. „Měla jsem to koupené na včerejšek, ale všechno se vyvíjelo jinak, než jsem očekávala, tak mi zůstal na dnešek. Chci, abys tomu pomáhal pusou, to se mi hodně líbí, když mě někdo zároveň šuká a líže.“ Podala mi ho do ruky, lehla si na záda a roztáhla nohy. „A sebe se ani nedotkneš! Možná až za odměnu.“ Dodala…
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Maruška

Příspěvek od diner22 »

Opět pěkná povídka, no čekáme jak to bude pokračovat tak nás nenech dlouho čekat :o :o
Obrázek :o :o
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 123vfa »

Tak....tak...………..
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od vinklar »

Úplná pecka, pěkně se vybarvuje potvůrka 8-)
pavelhavel111
Příspěvky: 60
Registrován: pát 17. lis 2017 16:39:08
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od pavelhavel111 »

Moc hezké.
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Sice mi tahle hra moc neseděla, ale dnes jsem roli přijal. Postupně jsem jí začal líbat a hladit různě po těle. Tohle miluje. Měla jen zavřené oči a vzdychla. Přesunul jsem se mezi její nohy. Zlehka zešikma, abych mohl svojí levou rukou obejmout její pravé stehno a zároveň měl dost místa pro pravou ruku s gumákem. Začal jsem jí zlehka lízat a sát poštěváček, občas jsem po něm přejel prstem. Po chvíli jsem začal pracovat i gumákem. Ze začátku jen špičku. Šel jsem pomalu. Bylo vidět, že je hodně vzrušená. „Tak už to tam vraž celý!“ vyhrkla. Byla úplně mokrá, tak jsem ho tam s lehkou rotací vrazil na jednou. Jen zakňučela. „To je vono. Šukej mě tvrdě!“. Asi jsem byl vášnivější než obvykle. Brzy bylo cítit, že už bude. Kroutila sebou. To jsem mockrát nezažil. „Už ho tam vraž, dělej.“ Přidal jsem a do pár vteřin to bylo tady. Zase mokrý. Měl jsem to po celém obličeji. Byla spokojená. Koukla na mě s úsměvem ale trochu nechápavě. „Proč jsi ho tam nevrazil a nedodělal to sám. Říkala jsem ti to. Věděla jsem, že jsi tak nadržený, že máš tak 20 vteřin… No, ale stejně to bylo perfektní.“ Asi jsem to nepochopil. „Myslel jsem, že myslíš toho gumáka. Říkala jsi, že se toho svého nesmím ani dotknout.“ Jen zakroutila hlavou. „To bylo kvůli tomu, že mi bylo jasné, že budeš hned, aby ses nevystříkal při prvním tahu hned u vchodu. No navíc myslela jsem si, že ti u toho bude něco vyprávět a když jsi vystříkaný, tak to vyprávění moc nepobíráš. Vzpomeň na ráno. Jsi pak takový nevrlý. Konečně jsem z toho chtěla taky něco mít.“ Položila zase hlavu a oddechovala.
„Ještě se mi nechce spát. Toho tady necháme ještě v klidu a půjdeme si dát ještě sklenku na terasu. Co na to říkáš?“ Sice už bylo pozdě večer, ale zítra neděle, tak proč to neprotáhnout. Hodili jsme na sebe župany a vyrazili na zahradu. Začínalo léto, bylo krásně teplo. Seděli jsme proti sobě na zahradě na křesle. „Tak co ještě pod tou postelí máš? Ze včerejška nepoužitého, na co se můžu ještě těšit?“ „Nevěděla jsem, co bude všechno potřeba, tak jsem toho koupila víc. Nejlepší je, že něco ani nevím, jak se to přesně používá. Je tam nějaká maska na celou hlavu s obojkem. Něco jako ten Batman, co jsme měl, ale s náustkem. Pak je tam takový pásek s připnutým pérem. Asi svého si dáš dovnitř. To péro je takové větší a tlustší. No, a ještě tam je něco, jak má pes náhubek, tak tohle se nasazuje na péro a je to plastový. No, kdybychom někdy zase někam šli, tak abys neměl možnost sám zlobit. Asi to bude i pojistka proti tomu, aby se pánové nevystříkali dřív, než mají a pak si to třeba nerozmysleli. Konkrétně u tebe je to velký problém. Když jsi nadržený tak bys mi asi dovolil cokoli, ale když to pustíš ven… No to by někdy mohl vzniknout problém…“ Musel jsem jí dát za pravdu, ale zároveň jsem jí říkal, že to není nic, co by mě samotného nějak vzrušovalo. Hlavně ta klícka. Ale někdy, když bude chtít, tak to pro ni udělám, že si ji nasadím. A zase jsme jen koukali na hvězdy.

Po chvilce se Maruška zvedla a klekla si přede mě. Rozvázala pásek chytila péro a začala mi ho stavět. Moc práce jí to nedalo. Jednou rukou se opřela o moji nohu a druhou mi ho začala honil. Nic jsem neříkal, jen si to užíval. „Chceš, abych to dodělala pusou? Taky si to užij, zasloužíš si to.“ Jen jsem na ni mrknul, že samozřejmě ano. Pustila se do toho. Když to na mě přicházelo, tak jsem se jí, jako vždy v minulosti, snažil naznačit, že už to bude, ale nepřestávala a k mému překvapení nepřestala až do konce. Všechno to spolykala. Tohle nikdy v minulosti neudělala. Byl jsem v sedmém nebi. „Víš, umím toho víc, než sis asi myslel“ a šibalsky se usmála. „Myslím, že se máš na co těšit. Náš nový život se určitě bude líbit nám oběma.“ Vstala a odešla domů. Já tam chvíli seděl příjemně vysátý. Když jsem jí přes okno viděl, jak opouští koupelnu, tak, jsem se taky vypravil domů, sprcha a šel jsem spát. Další týden následovala zase zahraniční služebka. Už když jsem nasedal doma do auta, tak jsem si říkal, co se tam ten týden bez mě bude dít. Maruška sice nic nenaznačovala, ale nějaké očekávaní tam bylo. Pořád jsem se nemohl zbavit myšlenky, že už někde leží na zádech a Robert ji šuká. V letadle jsem si ho musel na záchodě vyhonit. Nedalo se to vydržet.

Klid jsem neměl moc dlouho. Když jsem v Helsinkách na letišti zapnul telefon, tak mi cvrnknula SMSka. „Robert už to taky ví. Nevydržela jsem mu to neříct. Prý ať si do práce pod sukni neberu ani kalhotky…“ Ten nával vzrušení byl hrozný. „Nezlob a počkejte až se vrátím.“. Po chvilce mi zase cvrnknul telefon. „Promiň, pozdě. Tu minulou SMS jsem ti posílala před dvěma hodinami. Asis byl v letadle.“ Než jsem nastoupil do taxíku přišla další. „Až budeš na hotelu tak na hotelu, tak dej vědět. Něco ti pošlu, abys na to měl soukromí;)“ Nevím, jestli to znáte, ale než se dostanete ve špičce z letiště do centra, tak to nějakou čtvrthodinku trvá. Nevěděl jsem, jak si sednout abych nevzbuzoval pohoršení. Naštěstí je na co se po cestě dívat, tak jsem chvílemi dokázal zaměřit pozornost i jiným směrem než ke svým kalhotám. Už ve výtahu jsem jen měl připravenou SMS k odeslání, že jsem na místě. Obratem, ještě, než jsem dorazil na pokoj, mi přišla SMS. „Stáhni si maily. Máš tam o nás překvápko. Robert nám tím oběma chce poděkovat. Za mě to stálo za to…“. Přidal jsem do kroku. Na pokoji jsme hned vytáhl z kufru notebook, pustil Outlook. Než se to všechno postahovalo až k tomu, na co jsem čekal uplynulo několik nekonečných minut. Jako poslední byl mail od Marušky, ve kterém byl jen nějaký odkaz na nějaký webshare s heslem a text: „Užij si to jako my;) Pak mi zavolej.“ Nevím, jestli to mrška věděla, ale stahovalo se to šnečí rychlostí skoro 12 minut. Když to bylo celé stažené. Byl to soubor s videem. Samozřejmě jsem v tne okamžik už seděl nahý v posteli s notebookem před sebou. Plný napětí, co vlastně na videu bude i přes to, že žánr byl očekávatelný …
vinklar
Příspěvky: 1513
Registrován: ned 21. srp 2016 12:16:52
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od vinklar »

Super pokračování, jen tak dál.....
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Maruška

Příspěvek od poslusnymuz74 »

díky,krásný.
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Maruška

Příspěvek od hotpair40 »

Pokracuj !!!!! Toto sa neda vydrzat píš dalej
123vfa
Příspěvky: 95
Registrován: pát 06. črc 2018 7:39:34
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od 123vfa »

no tak...……….to se dělá ????? takhle nás napínat...………….
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], Anancelonar, lukas5-5, Milkas, ota65, Semrush [Bot] a 200 hostů