Maruška

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Maruška

Příspěvek od fme »

S Maruškou jsme šťastně ženatí 15 let. Krásná vysoká brunetka, které by nikdo nehádal téměř 40 let a už vůbec ne 3 děti. Její sportovní postava přitahuje pohledy všude kam se hne. Teď před prázdninami je už krásně opálená. Má snad jediné chybku. Hůř vidí a nenosí brýle, takže občas tak zvláštně mžourá, ale to mi na ní vlastně přijde nejvíc sexy. Je dokonalá. V posteli jsme normální pár. Jsem hodně dominantní. Ona je úplný opak, a navíc hodně stydlivá. Skoro mi nechce ani ukázat, jak si hraje sama se sebou. Diskuze na téma, co by se komu líbilo občas vedeme. Ale když začnu o trojce, tak si myslí, že myslím MFF a do toho se jí nechce. Já nemám odvahu jí přiznat, že myslím na trošku jiné složení. Dokážu si představit, že kdyby zatoužila po jiné „zkušenosti“, asi bych jí za jasně daných pravidel moc nebránil. Nebo možná trochu jinak, když by „zaškobrtla“, asi bych kvůli tomu na její společnost nezanevřel. Trochu alibisticky si říkám, že stát se to může mě a nechtěl bych kvůli tomu o ni přijít.

Žijeme si spokojeným životem, ale před nedávnem se začali některé věci měnit. Maruška nastoupila do svého nového zaměstnání po mateřské. 3 x týdně prodloužená směna. Hlídání máme zajištěné tak s tím není žádný problém. Po nějaké době se začal vracet unavená víc než obvykle. Nepřikládal jsem tomu žádný význam, říkal jsem si nová práce, časem se to srovná. Byl jsem její první a jak jsem si do té doby, tak i jediný. I vzhledem k její povaze jsem v tom nic nehledal. Byl jsem si jí příliš jistý.

Po nějaké době se začaly měnit i léty zaběhlá pravidla v posteli. Předtím jsme většinu měsíce jeli s gumou a až poslední 4,5 dnů naostro. Čtvrt roku po jejím nástupu do práce se nejen, že frekvence se začala snižovat, ale když má přijít to nejlepší z měsíce, tak cítím, že se tomu snaží vyhnout nebo se mě přesvědčit na gumu. Nechci se s ní moc hádat, tak když vím, že z toho nic být nemůže, tak jdu trošku naproti tomu, aby praskla a já si alespoň chvíli užil ten pocit „tělo na tělo“. Už se nám to párkrát stalo a Marušce na tom nebylo nic divného. Tohle jsem měl připravené i minulý týden, nicméně se situace vyvíjela zcela odlišně od mých plánů. Cestou do práce projíždíme jednou oblastí s krásnou krajinou. Hluboké lesy s mýtinami, kamennými útvary. Prostě krása. V těchto místech jsme i v minulosti hledali asyl v případě, že máme hlídání a je doma s dětmi příliš těsno. Každopádně už ne tak často jako v minulosti. Auto necháme kousek od silnice. Dva kiláčky po lesní cestě u mostku odbočit, pak 300 metrů lesem podél potoka a jsme na prosluněném paloučku u vody s mohutnými kameny. Na jednu stranu to není místo moc frekventované, ale asi musím přiznat, že nás vzrušovalo, že by nás někdo náhodou mohl uvidět. Podle toho jak to tam vypadá se ale zdá, že tam skoro nikdo nezabloudí. Na jednom z naších prvních výletů na toto místo jsme počali i naši první dceru. Krásné vzpomínky. Občas si při cestě z práce jdu vyvětrat hlavu a z občas z nostalgie zabrousím i na naše místo. Na hoďku si tam sednu přemýšlím o životě a vzpomínám. To jsem měl v plánu i minulou středu. Nic nenasvědčovalo tomu, že mi tento den ukončený běžnou procházkou převrátí život naruby.

Ráno jsme se s Maruškou rozloučili s tím, že se dnes chystá do práce dřív, aby zaběhla ke kadeřnici a že se vrátí jako obvykle po páté. Hodil jsem holky do školy a školky s tím, že nejmladší dorazí hlídání, než Maruška odjede. Den ubíhal podle plánu, bylo docela horko, tak jsem se rozhodl vyrazit domů dřív a po cestě si vyčistím hlavu procházkou. V práci jsem vzal erárního Superba protože holkám už nějakou dobu slibuju zahradní domeček a ve svém ho nepřevezu. Vydal jsem se na cestu. Zabočil jsem k do lesa a nechal auto stát na kraji cesty jako obvykle a vydal jsem se na cestu. Po pár minutách chůze jsem v dáli zaregistroval příjezd dalšího auta, ale nevěnoval jsem tomu žádnou pozornost. Pod čtvrt hodině míjím mostek a naši odbočku. Pokračuju dál po cestě ke křížku, u kterého se po dalších deseti minutách otáčím a vracím se zpět. U mostku si uvědomuji, že jsem po cestě zpět nikoho nepotkal a napadá mě možná trochu úchylný myšlenka. Jít zkontrolovat „naše“ místečko na paloučku, jestli je ještě pořád jen naše, nebo už patří někomu jinému. Už po pár krocích bylo jasné, že si palouček ke skotačení vybral někdo jiný a že tu bývá docela často. Naštěstí je okolí dost členité, tak je možné se dostat velmi blízko bez toho, aniž by mě tam odtud někdo vůbec zahlédl, notabene když se věnuje zcela něčemu jinému. Byl jsem na osmdesát sto metrů a již bylo možné zahlédnout, že se tam něco děje. Odvážil jsem se ani na padesát metrů s dobrým výhledem. Na našem kameni, ležela na dece na zádech blondýnka s krásným tělem a kolena měla zvednutá do výšky, pokrčená, široce od sebe a přidržovala si je rukami. Do tváře jsem ji neviděl a měnit stanoviště se mi nechtělo, abych nebyl náhodou odhalen. Před kamenem klečel nějaký mlaďoch a dopřával jí jazykem. Hned jsem si vzpomněl na Marušku a na to, že takovýkle rozjezd taky milovala. Trochu jsem se zastyděl, že když na to vlítneme, tak se soustředíme pouze na to jedno a nic okolo. Ono s dětmi za dveřmi v sobotu ráno to snad ani nijak nejde. Mlaďoch si dával záležet, a i z té dálky bylo vidět, že jeho počínání bude velmi brzy odměněno orgasmem té slečny. Tohle trvalo minutku dvě. Mladík se sám připravoval na další krok. Začal se zvedat a ústy směřoval k jejím prsům. Bylo vidět, že ještě rukou ladí svůj nástroj. Občas jsem ho z úhlu zahlédnul. Já jsem lehký nadprůměr, ale tohle jsem viděl akorát ve filmech pro dospělé. Ani jsem nedutal. Klekl si před ní, napřímil se chytil ho jednou rukou uprostřed, v ten okamžik jsem ho uviděl celého naráz. Jedním slovem byl obrovský, ještě větší, než se zdál předtím. Možná nějakých 25 cenťáků. Druhou rukou přejížděl svatyni té dotyčné a začal ho tam pomalu rvát. Chytil ho u kořene, ale z ruky mu čouhalo stejně dalších minimálně patnáct centimetrů. I průměr byl asi větší, než je obvyklý průměr ale z té dálky se to nedalo zas až tak úplně posoudit. Prvně se opřel špičkou a párkrát s ní přejel nahoru a dolu a následně přesunul ruku blíž ke špičce a začal ho pomalými pohyby pánve za pomoci své ruky soukat dovnitř. Slečna byla buďto hodně zkušená nebo z předehry tak rozhycovaná, že mu nedalo moc práce, aby ho tam nacpal skoro celého. A začal pumpovat. Občas ho musela přibrzdit asi protože už se tam asi nemohl vejít. Po snad ani ne po minutě bylo vidět, že to na ní jde, protože místo v jeho přibrzďování začala přirážet proti němu. Na oba to přišlo velmi rychle, zároveň a orgazmus se jich držel poměrně dlouho, protože slečna měla dost hlasitý projev.
Bylo vidět, že jí něco říká. Ani ho z ní nevyndal a jak byl napřímený a ona ležela na kameni na zádech s nohama nahoru, tak si na ní z kleku lehl, něco jí zašeptal a oba se začali smát a něco si povídali a objímali se. Ještě chvíli jsem s nimi užíval ten okamžik a chtěl jsem vydat k autu. Zahlédl jsem, že slečna jemnými přírazy rozjíždí druhé kolo. Říkám si sakra on ho z ní fakt nevyndal. Mlaďoch se jen vzepřel na rukách kámen a chvíli si to užíval, než se sám přinutil k nějaké aktivitě. Stále to byla, krása, ale už to nebyl takový koncert jako poprvé. Užívali sis to. Říkal jsem si v nejlepší přestat a rozhodl jsem se pro odchod. Po cestě k autu jsme spřádal plán, jak si holky s hlídáním zajdou do města na pizzu a já sem vytáhnu Marušku. Musím říct, že jsem si ten pohled dost užíval, nemohl jsem ho vyhnat z paměti. V ten okamžik mi ani nedocházelo na co a koho se přesně dívám…
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Maruška

Příspěvek od wifenka »

Pekny, jen jsem cekala ze na kamenu bude skotacit unavena manzelka, ktera bude plna sil....co bylo kdyz jsi prisel domu?????
Krásně napsáno...
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Maruška

Příspěvek od subkanda »

Taky jsem cekal manzelku :)
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Maruška

Příspěvek od vlaji »

Těším se na pokračování...
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Maruška

Příspěvek od jjj3 »

pěkná povídka
da_da
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26. bře 2015 22:06:34

Re: Maruška

Příspěvek od da_da »

Kdy ti došlo, že jsi se díval na manželku? Pokračování bude určitě zajímavé...
fme
Příspěvky: 27
Registrován: ned 12. čer 2016 23:44:07
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Maruška

Příspěvek od fme »

Hoši, všechno se dozvíte, ale postupně...

Na šestou jsem objednal místo v pizzerce, domluvil to s chůvou a dál přemýšlel o překvapení pro svoji Marušku. Dorazil jsem k autu. To druhé tam ještě stálo, bylo z firmy, kde pracovala Maruška. Nakoukl jsem dovnitř, ale nic. Jen nějaký bordel vzadu na sedáčkách a před nimi igelitka z nákupem tesca, bedýnka se zeleninou a 4 plzně v plechu. Tam jsem si vzpomněl, že mluvila o nějakém mladém obchoďákovi a o tom co se povídá o jeho extrémní výbavě a moje zvědavost jen stoupala. Hned mě napadlo, že to se musela s naším místem pochlubit nějaké kolegyni a on ji tam teďka klátí. Před pátou jsem dorazil domů a chůva s holkami byla už pryč. Pro zvědavce dodávám, že domeček jsem samozřejmě nekoupil, ani mě to nenapadlo. Rodil se mi v hlavě plán na návštěvu mítinky, ale vzhledem ke vcelku pokročilému času a již jednou změněnému programu chůvy jsem se rozhodl, že to dnes budeme muset improvizovaně zvládnout doma a že si perfektně zašukám i já. Byl jsem dost nadržený, takže když jsem přišel domů, tak jsem si musel ve sprše hned ulevit.
V ložnici jsem připravil FatBagy, kterými jsem chtěl simulovat kámen na mýtince. Dal chladit šampáňo, zútulnil ložnici, připravil atmosféru, ale hlavně jsem propočítal kalendář v kuchyni, kam si Maruška zapisuje periodu. Dneska to s přehledem vycházelo naostro, ale kdyby náhodou, tak jsem připravil svou malou lest s gumou. O nic nešlo. Zavolal jsem Marušce, kdy přijede a říkala mi že až okolo sedmé, že ještě něco musí v práci dodělat. I přes to zpoždění bylo jasné, že na sebe budeme mít času víc než dost. Ještě mi stihla říct, že pro mě má překvapení a doufá že se mi to bude líbit. Večer nemohl být lépe nalinkován. Nějakou dobu jsme se bavili silikonovém kamarádovi do postele, už sice měla vybráno půl roku a tak jsem si říkal, že šel konečně odhodlala ke koupi a večer bude ještě lepší.
Všechno bylo připravené, já seděl na galérce v prvním patře, rozdělával druhou láhev pěkně vychlazeného šampáňa. Slyšel jsem bouchnou dveře od auta. Málem mi prasknul. Ve dveřích zachrastily klíče a já čekal chvíle nejlepšího sexu za poslední měsíce, možná i roky. Zlato mám pro tebe překvápko. Já pro tebe taky, hlásil jsem a vydal se směrem k zábradlí se podívat co za kamaráda si nakonec vybrala, jak popustila uzdu své fantazii…
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Maruška

Příspěvek od wifenka »

To kecas, tam bude ona v blond paruce a s borcem z mytinky,,,byli to natrenovat napred.
da_da
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26. bře 2015 22:06:34

Re: Maruška

Příspěvek od da_da »

Pořádně nás napínáš....řekl bych že igelitkou z tesca a bedýnkou zeleniny tě překvapila více než kdyby donesla toho silikonového kamaráda
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Maruška

Příspěvek od wifenka »

De-de= to je lepsi zapletka,nez kdyby prisla,s tou parukou. ..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bukva, lukas5-5 a 202 hostů