PP - Poprvé Bullem

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od bazinga »

Při prohlížení galerií na amatérech jsem narazil na galerii jednoho netradičního páru, která mě hodně zaujala. Žena v tomto páru ráda zamyká svého partnera do pásu cudnosti a v ten moment jej proměňuje na svého oddaného subíka. Nedělám to příliš často, ale tehdy mi to nedalo a okomentoval jsem galerii námětem, jak by mohla příště pokračovat. Ještě ten den mi přišel od nich vzkaz, že je můj komentář zaujal a začali jsme spolu konverzovat. Během konverzace jsme zjistili, že máme hodně podobné záliby a nesplněné představy. Oni chtěli poznat někoho, koho budou moct oba poslouchat a já si tuto fantazii také už hodně dlouhou dobu chtěl splnit. Postupně jsme si vyměnili naše představy, jak by setkání mohlo probíhat a zjistili, že máme opravdu hodně podobné záliby v perverzních hrátkách a ani jeden nemáme sklony k bolestivým praktikám. Jejich přání bylo, abych ji při akci oslovoval jako kurvičku a jeho jako čubičku a mě chtějí oslovovat Pane. Pak ale konverzace na delší dobu utichla. Říkal jsem si, že jsem narazil na dalšího honiče, vydávajícího se za pár, ale po pár týdnech se znovu ozvali, že by se v pátek rádi setkali. Nejdřív bychom někam zašli posedět a v případě sympatií se přesunuli do soukromí.

V pátek jsme se dle dohody potkali na smluveném místě. Ona sexy blonďatá milfka v sukni a botech na podpatku, on docela hodně urostlý. Vzhledem k tomu, že v tomto složení to pro mě bylo poprvé, tak jsem zpočátku měl pochyby, zda to zvládnu. Na jejich straně bylo vidět podobnou nejistotu, možná dána tím, že nevypadám jako vin diesel a na první pohled mě nikdo netipuje, že bych mohl být dominantní, navíc oproti nim i o pár let mladší. Nicméně domů se mi v žádném případě jet nechtělo a tak jsem se toho chopil a navrhl, že pojedou spolu napřed domů, kde sami začnou ve dvou a já se k nim po pár minutách přidám. Zhruba na hodinku něco podnikneme a já je pak nechám samotné si spolu pohrát. Bylo vidět, že tento nápad je zaujal a tak jsme vyrazili. Zastavili jsme před domem, oni vystoupili ze svého auta a než odešli domů, tak jsem jí řekl, ať kontroluje mobil, že na něj dostane pokyny.

Odeslal jsem sms, že chci, aby se subík svlékl do naha, ona mu nasadila pás cudnosti a obojek. Dále mají na viditelné místo v pokoji vykládat pomůcky, které by chtěli používat. Ona má zůstat tak, jak byla, včetně nazutých lodiček a až budou takto připraveni, má mi poslat sms a půjdu nahoru. Po pár minutách jsem dostal zprávu a vyrazil. Vyjel výtahem do jejich patra, kde na mě ona už čekala před vchodovými dveřmi do bytu. Viděl jsem v jejich očích touhu, zajel jí rukou do vlasů, druhou ji pevně chytil za prdelku a políbil ji. Odemkla dveře a vešli jsme dovnitř. Z chodby mě zavedla do pokoje, kde už na čtyřech čekal subík nachystaný přesně tak, jak bylo v mých pokynech.

První úkol byl jednoduchý, subík si měl na zemi lehnout na záda a kurvička dostala za úkol stoupnout si rozkročená nad něj. Přistoupil jsem k ní zezadu, zajel rukou do vlasů, zaklonil její hlavu dozadu blíž ke mě a do ucha řekl, zda je připravená nato, že dnes bude moje poslušná kurvička. Odpovědí my bylo nejisté ano, takže jsem za vlasy zatahal silněji a nyní už se dočkal zřetelného “Ano pane”. Začal jsem tedy rukama prozkoumávat její tělo. Přes bříško sjel přes prdelku dolů až na holé nohy a přitom začal vyhrnovat její sukni výš a výš, dokud nestála s vyhrnutou sukní jen v kalhotkách. Přejel jsem dlaní po kundičce přes kalhotky a nedalo se přehlédnout, že už nyní začínají být slušně mokré. Pod sebou dole jsem si všiml subíkova pohledu, byl vzrušený stejně jako ona. Chtěl jsem aby poznal, jak se líbí jeho přítelkyni, když je hračkou jiného muže a tak jsem ji znovu chytil za vlasy, řekl aby se posadila na jeho obličej. Okamžitě si i s lodičkami přidřepla, nasedla si a nechala se uspokojovat jazykem své čubičky. Jemu se tato poloha taky líbila, klícka ve které byl uzamčený byla hodně těsná. Z tohoto pohledu musel trpět, že si nemůže ani pohonit. Já využil této polohy k tomu, že jsem jí svlékl halenku a rovnou ihned i podprsenku. Už podle její sexy postavy bylo vidět, že tento pohled bude stát zato a nemýlil jsem se. Nádherná pevná ňadra ozdobeny vzrušenými a tvrdými bradavkami. Neváhal jsem ani vteřinu a nejdřív zezadu pevně uchopil do dlaní oba kopečky a chvíli si s nimi hrál, pak jsem se ale začal věnovat bradavkám - tisknout je mezi prsty, tahat za ně a podle reakcí kurvičky poznal, že jsem se zaměřil na správné místo. Podle intenzity dýchání a toho, jak začala intenzivně dosedávat na čubiččina ústa, se jí toto líbilo možná až moc. Na jednu stranu jsem chtěl vidět její reakci na orgasmus, na druhou stranu jsem jí chtěl taky trochu potrápit a zatím si jen užívala. Chytil jsem ji tedy za vlasy a řekl, že se bude moct udělat, až jí to dovolím a nadzvedl ji zpět nahoru na nohy. Řekl jsem jí, ať si klekne na kolena před postel a hrudníkem se na ní položí.

Další nádherný pohled, tentokrát na vyšpulenou prdelku v krajkovém prádle. Párkrát jsem ji pohladil dlaní přes obě půlky a poplácal, aby se alespoň trochu zbarvila do červena. Zeptal jsem se subíka, jestli se mu líbí, jak si hraju s jeho Madam. Za správnou a kladnou odpověď dostal za úkol jít po čtyřech k nám a věnovat se nožkám jeho paní. Já mezitím odhrnul promočené kalhotky na bok a prsty dráždil její nadrženou kundičku. Opět bylo poznat, že se blíží orgasmus, po předchozím lízání od subíka byla už hodně citlivá. Na chvíli jsem ji teda nechal oddychnout a dostal nápad. Chytil jsem subíka za vlasy a přitáhnul jeho obličej k její prdelce a dal mu za úkol lízat. Okamžitě a s chutí se do toho pustil a jazykem kroužil kolem análku. Já chytil pevně její půlky a roztahoval je od sebe, aby k němu měl ještě lepší přístup. Znovu jsem jej chytil za vlasy a silou jej natlačil blíž, aby pochopil, že to lízat důkladněji. Za vlasy jsem jej po chvíli odtáhnul a prsty přejel po navlhčeném zadečku, stačilo trošku přitlačit a prst vklouzl dovnitř. Rád bych si sice s análkem kurvičky pohrál víc, ale podle předchozí domluvy nebyl na programu, tak jsem prst vyndal a přikázal subíkovi, aby si lehl na záda na postel. Kurvička naopak měla za úkol kleknout si nad jeho obličej na čtyři. Nyní ode mě dostala povoleno, že se může udělat a subíkovi jsem řekl, ať se pořádně dívá. Začal jsem si prsty opět hrát s kuničkou a tentokrát stačila opravdu chvilička a byl zde Orgasmus. Orgasmus opravdu s velkým O, který jsem nečekal. Kurvička při něm začala stříkat jako fontána a všechno šlo přesně na subíkův obličej, který automaticky otevřel ústa, aby mu neunikla ani kapka. Část šťáv jsem setřel rukou a dal ji olízat kurviččce, aby nepřišla o to, jak chutná.

Toto už bylo na mě vážně moc, jediný jsem měl na sobě ještě rifle včetně boxerek, ve kterých už bylo opravdu těsno. Kurvička se otočila tak, že nohy měla spuštěné dolů z postele a mohla si lépe dosednout na obličej subík, který dostal za úkol kundičku pořádně vyčistit jazykem a já se přemístil před její obličej. Nemusel jsem nic říkat, okamžitě začala rozepínat pásek a knoflíky na riflích, které šli ihned dolů a hned vzápětí osvobodila mýho ptáka. Tím, jak byl dlouho vzrušený už byl i na trenkách vidět flek z toho jak “slintal”. V momentě, kdy jej kurvička osvobodila, a zmáčkla v ruce, vyteklo těch kapek podstatně víc a začaly dopadat na čubiččino čelo. Kurvička zbytky kapek ze žaludu olízla, prstem nabrala ty, které dopadly na čelo lízajícího subíka, mírně se nadzvedla a dala mu prst slízat do úst. Přitom mě začala kouřit. Opět jsem zajel rukou do vlasů, abych si mohl určovat tempo a hloubku kouření. Kouřila jako bohyně a měl jsem co dělat, abych se také neudělal.

Obrázek

Naznal jsem, že bude lepší dát si na chvilku pauzu. Vzpomněl jsem si, že na jedné z jejich galerií měli fotky s připínákem a tak jsem se kurvičky zeptal, jestli má chuť ošukat čubičce análek. Oči jí zasvítili, zakývala hlavou a ihned vstala a šla jej hledat a nasazovat si jej spolu s černým průsvitným sexy prádlem. Subík dostal za úkol jít na čtyři a posunout se na kraj postele. Docela mne překvapila velikost jejich připínáku, ale říkal jsem si, že mají natrénováno. Zjistilo se, že mají, ale vyžaduje to víc příprav a času, který jsme neměli a tak dostal subík za úkol ukázat, že umí připinák alespoň kouřit. Kurvička si klekla na postel a on pokračoval v kouření v poloze na čtyřech.
Obrázek

Po chvilce pozorování jsem taky dostal chuť na kouření, chytil ji za vlasy, donutil ji lehnout si na záda a přesunul se k její hlavě. Opět na nic nečekala a lačně mi ho nabrala do úst a pokračovala v načatém kouření. Když ještě přidala ruku a začala mě honit, tak bylo jasné, že toto bude moje konečná :-) Na poslední chvíli jsem jej vyndal z její pusy a namířil na její kozičky. Takovou dávku jsem ze sebe nevypustil ani nepamatuju. Sperma bylo na celých prsách, bříšku a málem doletělo i na hlavu kouřícího subíka. Teď se ale ona ujala své role Madam. Stačil její pohled subíkovi do očí, k tomu prstem ukázala na své břicho a věděl, co má udělat a co od něj jeho paní čeká. Zdálo se mi, že ne s úplným nadšením vyndává z pusy připínák a přesouvá se výš, kde začal jazykem čistit mé dílo. Já také využil situace a nechal si pro změnu její pusou očistit své péro. Pak jsem si lehl na bok vedle a pozoroval, jak subík už s chutí pokračuje v uklízení. Kurvička si jej párkrát přitáhla k sobě, aby jí políbil a předal jí část toho nasbíral.

Po tomto jsme si všichni tři dali společnou sprchu, vyměnili si své dojmy, které byly pro všechny pozitivní a já zase odjel. Druhý den mi došla zpráva s fotkami ze společného setkání a také z následného pokračování, které si spolu ti dva užili už při klasickém šukání.
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od vlaji »

Super. Byla, nebo bude další schůzka?
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od wifenka »

Moc pekne napsany a skutecnost musela bejt hodne rajcovni.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od subkanda »

Moc sexy zazitek, libi se mi kombinace sub par a bull
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od pepe »

Vzrušující povídka a ty fotky... krásná paní a poslušný pár, co více si může bull přát? Setkáváte se stále? On se při akci nevystříkal? Až druhý den?
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od bazinga »

Diky za komentare.

K vasim dotazum - libilo se to nam vsem, takze povidky z dalsiho setkani se casem dockate. Na radu prijdou provazy a oba maji za ukol poridit si do priste analni koliky, ktere budou moct mit na verejnosti.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od RemusA4 »

bazinga píše:Diky za komentare.

K vasim dotazum - libilo se to nam vsem, takze povidky z dalsiho setkani se casem dockate. Na radu prijdou provazy a oba maji za ukol poridit si do priste analni koliky, ktere budou moct mit na verejnosti.
To ji drzis ze zadu pod krkem?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od seedLover »

Těším se na pokračování, čte se to dobře, nemám co bych vytknul, také bych chtěl takového bulla. Ta paní mě hodně vzrušuje, je vidět, že je to opravdu atraktivní blondýnka. Musí být skvělý pocit takto si s ní hrát před jejím poslušným manželem. Věřím, že zapojíš fantasii a nebude to jenom o mrdání, že vymyslíš i nějaké úkoly pro ně a budou to tvoje dvě hračky. Mohl by ses od jeho paní nechat kouřit někde na toaletách a nebo na veřejnosti. Vymyslet se toho dá hodně. On by vám dělal doprovod a nosil vám tašky, aby ses mohl věnovat jeho paní. Třeba v kabinkách v obchodňáku. To by se mi líbilo, čekat a hlídat, až si bull pohraje a uleví na paní. A postříkat ji pořádně semenem a on by to musel vidět nebo uklidit.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od subkanda »

Oni se to asi teprve učí, musí na ně pomalu, aby se nezasekli a neodpískali to. Ale taky jsem zvědavý, kam se jim to podaří posunout.
zzzajic
Příspěvky: 37
Registrován: ned 04. zář 2016 11:01:11
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Poprvé Bullem

Příspěvek od zzzajic »

Vypadá to, že jsi našel perfektní pár :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom a 195 hostů