Výročí svatby

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Výročí svatby II

Příspěvek od jjj3 »

Ve výtahu Jirka zmáčknul jejich patro. Otočena k Jitkovi, Mirek obejmul Hanku zezadu, položil svoje ruce na její prsa, zmáčnul je. „Tak Jirko….tvoje fantazie se stane skutečností, budeš se dívat na svoji manželku jak má sex s jiným mužem….“ Otočil její tvář na stranu a políbil si dráždivě, olíznul její rty, sál její rty….
„Potřebuji vidět tvůj senzační zadek děvenko.“ Otočil ji dokola a přitiskl na stěnu výtahu. Zapřela se lokty proti hladké stěně, hlava klesla mezi paže. Instinktivně prohnula záda a vystrčila svůj zadek.
Mirek shrnul její šaty nad jejími boky. Její nohy se chvěla a zavřela své oči. Měla na sobě růžová tanga. „Bože, podívej se na ty dlouhé nohy…a tu lahodnou kulatou prdelku, tvoje manželka má rajcovní zadek.“ Řekl Mirek roztouženě. Volně hnětl její zadek, roztahoval její půlky od sebe.
Hanka cítila, jak jí do tváře stoupá horko, jak si starší muž veřejně hraje s jejím zadkem. Náhle se výtah zachvěl jak se blížili k jejich patru. Vyplašeně se narovnala, odtáhla se od Mirka a stáhla si šaty dolů.
Mirek se pobaveně zasmál. „Jsi stydlivá….upjatá a slušná….dneska tě proměníme na neslušnou manželku.“ Natáhnul se a chytil ji paží okolo pasu. Znovu jeho ruka skončila na jejím zadku.
Prošli spolu chodbou s Hankou mezi dvěma muži. Oba Jirka a Hanka cítili značné napětí a srdce jim divoce bušila. Manželé se na sebe nervozně podívali, když se zastavili před svými dveřmi.
Jirka otevřel dveře a přidržel je pro svou manželku a Mirka. Starší muž vedl nervozní manželku do ložnice. Rozepnul sponu v jejích vlasech a její měkké, hedvábné, zlaté zvlněné vlasy se rozprostřely okolo jejích ramen. Dal prst pod její bradu a zvednul její tvář. Její nedůvěřivé oči se potkaly s jeho chtivým pohledem. „Jsi nádherná.“ Řekl Mirek a zamknul své rty s jejími. Byl to dlouhý polibek až tála v jeho objetí. Bylo zřejmé, je si už&ia cute;vá intimní polibek se starším mužem.
Odtrhnul se z polibku, Mirek pohlédnul na Jirku. „Tvoje manželka je velmi krásná, tak sexy, elegantní žena….typ ženy co si zaslouží být s ní zacházeno jako s lady…“ odmlčel se a pohlédl na Hanku, „Ale je také velmi neslušná manželka….a z mé zkušenosti neslušné manželky jako tvoje nechtějí být obletovány jako lady v ložnici.“ Ušklíbl se na ni.
Hanka těžce dýchala a udělala se jí husí kůže z Mirkových slov. Manželé se na sebe nejistě podívali.
Odstoupil od Hanky, Mirek se začal svlékat z oblečení. „Teď ti, děvenko ukážu, co pro tebe mám….pro co jsi si sem přišla.“ Řekl jí chlípně.
Nohy se jí podlomily, když se jeho tvrdé, prohnuté péro dostalo na světlo a posadila se na postel. Bez přemýšlení, začala jej srovnávat s manželem. Byl to první ocas, který viděla od doby kdy se dali s Jirkou dohromady. Byl kratší na délku, ale tlustější než manželův. Cítila šimrání v podbřišku, jak se dívala na penis staršího muže.< /span>
Když viděl, jak zírá na jeho nástroj, Mirek se usmál. Stoupnul si před ní, jeho rozkrok přímo před její tváří. „Tak Jirko…chceš abych se něžně pomilovat s tvojí manželkou? Tak jak to děláš ty….nebo….chceš abych si ji vzal jak se mi zlíbí mě…nebudu hrubý nebo něco….pokud nebudeš chtít abych byl.“ Starší muž mluvil pevným hlasem a díval se Jirkovi do očí.
Jirka cítil, jak se mu svírá břicho. Překvapil ale sám sebe, když vyhrknul hlasem který sám nepoznal „Myslím že se jí to bude líbit trochu drsněji, vem si ji jak budeš chtít.“
„Jirko, Zlato ne!...ne!“ řekla slabě. Zachvění přeběhlo po zádech a její tělo se lehce chvělo.
„To jsem si myslel…souhlasím, bude se jí to líbit, myslím… že se to bude líbit nám všem.“ Mirek se natáhnul za její hlavu a chytil hrubě její vlasy zezadu. Přitáhnul její tvář ke svým genitáliím. Její rty se zabořili to jeho chlupatého pytle a chvějící se čurák se jí přitisknul na tvář. Sladký pižmový pach byl omamující. Ale vzrušoval ji.
„Miláčku, postarej se o něj….kuř mu čuráka.“ Povzbudil Jirka chraplavě. Vyplázla jazyk a přejela jím po chlupatém pytli. Potom její jazyk zamířil po tvrdém žilnatém pulsujícím penise k žaludu. Když se dostala k vrcholu, Mirek násilně zatlačil na její hlavu. Otevřela pusu doširoka a vzala velký žalud s napnutou předkožkou do úst. Silně držel v pěstích její blonďaté vlasy, použil je za držadla kterými zvedal její hlavu na ocasu nahoru a dolů. Hanka si nevěř& iacute;cně naplno uvědomovala, že má v puse penis cizího muže.
Jak její hlava pokračovala v pohybech nahoru a dolů, Mirek zkoušel tlačit více a více ze svého čuráku hlouběji to její pusy. Slintala okolo jeho něj. Hanka se dávila, jak ji krmil více a více svým masem. Odtáhnula se z jeho čuráka, aby se nadýchnula. Dýchala těžce a sliny ji tekly po bradě. Několik pramínků slin spojovalo její dolní ret s žaludem.
Mirek ji ihned stáhnul zpátky ke svému pytli. Lízala jeho chlupatý pytel, přejížděla po něm jazykem. Vzala jednu kouli po druhé do úst, její sání vyvolalo jeho zasténání.
„Sakra Jirko…..tvoje manželka se vyzná v tom co dělat s chlapovým čurákem a koulema.“ Mirek se podíval na Jirku, který se přesunul blíže. S rozevřenými očima sledoval, jak jeho manželka cucá koule jiného muže.
Potom ji Mirek zatlačil na záda na postel a rychle vylezl na ni. Než se Hanka zorientovala co se děje, klečel nad její hlavou a osedlal si její tvář. Držel čurák nasměrovaný dolů, naznačoval ji otevřít pusu. Submisivně se podívala nahoru na staršího muže a otevřela ústa.
„Teď ošukám tu tvoji pěknou tvářičku….taková mladá MILFka“ řekl Mirek a vrazil ji čurákaa hluboko do pusy. Snažil se do ní nacpat více svého ocasu, Hanka začala uvolňovat sevřené hrdlo, aby potlačila dávicí reflex. Teprve teď se dostala za šok z toho co se děje.
Snažila se polknout celý jeho ocas. Tak jak to dělala pro svého manžela, když ho kouřila v minulém roce. Hanka se naučila hluboké hrdlo, aby potěšila manžela. Ale teď to dělala, aby potěšila úplného cizince. Brzy zasouval celý ocas do jejího hrdla a jeho koule narážely do její brady. „Tak je to správně děvenko…pěkně celého…..tvoje manželka je dobrá polykačka.“ Ohlédl se na Jirku a řekl. „Tohle je to co jsi chtěl…nebo ne?....vidět takto svoji manželku.“
Jirka nebyl schopen slova, když se díval jak tento starý, nahý muž osedlal krásnou tvář jeho manželky. Nakrmil ji svým čurákem. Jeho vlastní penis byl tvrdý jako kámen, když sledoval tu zhýralost. Nebylo pochyb o tom, že pro něj je extrémně vzrušivé sledovat ji takto. Nechat se šukat do krku mužem, kterého sotva znala. Ale nebyl si jistý, jak má odpovědět.
„Víš,…nejsi první manžel kterému se líbí vidět jak se jeho manželka proměňuje v děvku.“ Řekl s úsměškem.
Jirka šokovaně poslouchal. Nikdy o své ženě nepřemýšlel jako o děvce. Byla to vždycky jen představa o které nevěřil, že by se mohla stát skutečností. A když to začalo být dnes reálné, přemýšlel o tom jako o jednorázové záležitosti. Byl naplněn strachem, obavami a nejistotou. Ale jeho pták zůstal tvrdý jako skála a chvěl se. Obával se, ale byl extrémně vzrušený.
„Tak….spolkni mého čuráka….dělej čubko…..ty zkurvená děvko.“ Křiknul na ní, když používal její ústa jako díru na mrdání.
Znovu byl Jirka zaražený z toho, jak starší muž volá na jeho manželku, sprostými, vulgárními výrazy. Myslel, že Hanka bude naštvaná, protože opravdu nesnášela tento typ mluvy. Ale ve víru vášně v tento moment se o to nestarala a nechala staršího muže pokračovat v šukání jejího hrdla. Ve skutečnosti ji vzrušovalo, že je oslovována tak ponižujícím způsobem.
Mirek vytáhnul ocas z pusy a položil ji na rty své koule jako kdyby byla levná kurva. Hanka začala lízat a sát jeho chlupaté koule, zatímco ji na tváři ležel jeho mokrý pták. Rozmazával její sliny po její tváři.
Jak sále jeho koule, natáhnul se dozadu a vyhrnul její šaty nad její růžové kalhotky. Dráždil její píču přes kalhotky až začala sténat. Chvíli ji dráždil ještě přes kalhotky a potom ji Mirek náhle plesknul přes naběhlé pysky.
Hanka vyjekla a její boky se vzepjali. „Hezký….malá děvka je pěkně citlivá.“ Podíval se dozadu a viděl, jak si Jirka tře ocas přes kalhoty. „Udělej si pohodlí….sundej si šaty a jdi ke své manželce Jirko….tohle je něco co vy dva prožíváte společně, vy dva se spolu milujete, tak ji buď nablízku abys ji ukázal jak ji miluješ , podpořil ji, ona to dělá pro tebe, ale taky to potřebuje stejně jako ty…ten zážitek bude pro vás oba lepší, když budeš u ní, zatímco bude mrdal jiného muže.“
Jirka chtěl být u své manželky, ale nebyl si tím jistý. Poslechl staršího muže, Jirka svléknul oblečení a osvobodil svého bolestivě tvrdého ptáka. Pohlédnuv na jeho osmnácticentimetrovou kládu, Mirek byl překvapen jeho velikostí. Čekal že muž, který se chce rozdělit o svou manželku, bude mít malý penis. Mirek poznamenal „Žádný div, že se vyzná v tom jak zacházet s velkým čurákem….a teď chci vidět kundu tvojí manželky.“
Jak Mirek slezl z postele, Jirka přilehnul ke svojí ženě na břicho. Díval se ohromeně na zčervenalou krásnou tvář své manželky. Sliznatá směs slin a Mirkova zvlhčovadla pokrývala obličej. Měla v očích provinilý pohled. „Jsi v pořádku Lásko?“ zeptal se Jirka s obavami a odstranil chlupy co byly přilepeny na jejím rtu.
Přikývla hlavou a zeptala se třesoucím se hlasem „Pořád mě miluješ Jirko?“
„Vždycky tě budu milovat….jsi moje jediná láska.“ Naklonil se k ní a spojil své rty s jejími. Líbal ji zamilovaně a jeho ocas sebou cukal, když pomyslel na to, jak před několika okamžiky byly její rty sevřené okolo čuráku jiného muže a jeho pytle. Mohl to cítit z jejích rtů. Polibek byl dlouhý a chtivý.
Zatímco se milující pár líbal, Mirek zaháknul prsty za okraj růžových kalhotek a zatáhnul za ně. Instinktivně Hanka přizvednula boky a starší muž stáhnul tanga z jejích dlouhých nohou.
Koutkem oka Jirka zaznamenal, jak jeho manželka zvedla boky tak, aby je Mirek mohl sundat. „Zlato to je tak rajcovní…..jak pro něj nastavuješ kundičku.“ Řekl chraplavě, když přerušil polibek.
„Protože to je to, co po mě chceš ty.“ Odpověděla měkce.
„A to je to co dělají manželky co se kurví….nastavují píču pro ostatní muže.“ Dodal Mirek. „Tohle je moc pěkná blonďatá kunda……kurňa chlape ta je mokrá…její štávy úplně tečou ven.“ Díval se hladově na vyhovenou píču s tenkým proužkem blonďatých chloupků nad poštěváčkem. „Čubka je nadržená.“ Doplnil krutě.
Hanka natáhla paže okolo manželova krku a přitáhla si jeho tvář dolů, přimkla své rty na jeho. Mirek v tu samou chvíli roztáhnul její nohy a sklonil se a prolíznul její štěrbinu a poštěváka. Jemně zasténala do manželových úst a její boky mu vyšly vstříc.
Starší muž začal lízat její píču. Lízal její poštěváček, sál ho, strkal svůj jazyk do její píči. Dráždil její píču, přiváděl ji pod vrchol a stahoval se zpět. Hanky boky rotovaly, cukaly sebou, jak ji lízal. Jemně sténala, oči napůl přivřené.
„Bože…jsem tak blízko….prosím“ naříkala zklamaně když se Mirek zase stáhl poté co ji přivedl na kraj orgasmu. Zoufale se chtěla udělat.
„Všeho do času….buď poslušná malá děvka a uděláš se tolikrát, že mě budeš prosit, abych tě nechal na pokoji.“ Řekl Mirek a s úšklebem vstal. Náhle ji znovu plesknul silně přes kundu a Hanka prudce ucukla a zasténala hlasitě. Už se skoro málem udělala. „Čubko vstaň…musíš být nahá, sundej si ty šaty.“ Řekl jí zhurta.
Starší muž ji pomohl vstát. „Hej Jirko…můžeš rozepnout ten zip.“ Ten vstal také a sjel zipem na zádech dolů. Mirek sundal šaty z jejích ramen a zatáhnul dolů odhalil tak její krajkovanou růžovou podprsenku. Šaty se zarazily o její boky a Mirek znovu zatáhnul a osvobodil je. Šaty spadly dolů podél jejích dlouhých nohou a zůstaly na podlaze. Podprsenka měla zapínání zepředu a starší muž ji zkušeně rozepnul. Jirka zatáhnul za ramínka podprsenky, ta sklouzla po pažích dolů a potom se sklonil dolů pro šaty.
Hanka teď stála úplně nahá před mužem jež sotva znala. Stydlivě se dívala na Mirka který ustoupil dozadu aby si mohl pořádně prohlédnout její nahé tělo. Obdivoval její krásnou tvář, malá prsa, ploché břicho, dlouhé štíhlé nohy. „Pěkné…rajcovní tělo…Jirko tvá manželka je velmi sexy mladá MILFka…..jsem rád že jsi se rozhodl o ni podělit.“ Mirek mu znovu připomněl že tohle je matka jeho dětí, která stojí nahá před cizincem. C&i acute;til znovu sevření v břiše.
Mirek postoupil dopředu a vzal mladou matku do svých rukou. Hrábnul do pěsti její blonďaté vlasy a stáhnul ji hlavu vzad, tváří nahoru. „Zkurvená děvko….líbilo se ti když ti tu tvoji tvářičku mrdal cizinec? Naprostý cizinec? Muž, co je tak starý, aby mohl být tvým otcem?“ zasyčel na ni. Ona na něj jen submisivně hleděla a těžce dýchala. Mirek sklonil svou tvář, aby ji políbil. Byl to polibek na otevřenou pusu, mokrý, žádostivý polibek. Jirka honil svého čuráka, když se d&ia cute;val, jak jeho manželka vsává jazyk jiného muže, vyměňujíce sliny. Velmi mokrý a žhavý polibek.
Skončil polibek, Mirek sklonil hlavu. Líbal ji dolů po krku, hrudi, na její malá pevná prsa, velikosti dvě. „Miluji tyhle malé kozy….bradavky jak tvrdé čudle.“ Vzal její tvrdé růžové malé bradavky a sál je tak až Hanka vzdychla. Její bradavky byly velmi citlivé.
Potom něžně kousnul do bradavky a slyšel jak prudce vdechla. „ach“ zasténala. Bolelo to, ale její pička se chvěla. Mirek kousnul více silněji a ona sténala hlasitěji.
„Mirku…Ne.“ Slabě protestovala.
„Čubko, budu si s tebou dělat co já chci….vím, že kurvy jako ty to mají rády drsně.“ Vyštěknul Mirek a plesknul ji přes jednu i druhou kozu.
„aaach….oooo…..aach.“ kňučela. Údery pěkně štípaly a její pevná krémově bílá prsa zčervenala. Jirka se cítil znepokojeně, ale při pohledu do její tváře a způsobu jak dýchá, mu bylo jasné že jeho manželka je velmi vzrušená. Měla výraz na tváři jako těsně před orgasmem.
Mirek se znovu sehnul, aby líbal její prsa, sál je a kousal do bradavek. Kousal do jejích prsou, nechával na nich cucfleky. Hanka těžce dýchala. Přivedl ji pod vrchol jenom hrou s prsama. „Ohni se přes postel….ukaž mi pořádně tvojí prdel.“
Když se otočila, Jirka byl naplněný strachem, jak viděl její červená prsa a kousance na nich. Přišlo mu neuvěřitelné, že jeho manželka nechala toho muže, aby s ní zacházel tak hrubě. Nechala si nadávat, ponižovat se. Zároveň ho ale ohromně vzrušilo vidět, jak s ní ten muž zachází a prostě ji používá pro sebe jeho manželku.
Poslala manželovi provinilý pohled a ohnula se. „Hanko propni záda…vystrč na mě zadek a roztáhni trochu více nohy.“ Poslušně udělala o co ji Mirek žádal.
Mirek obdivoval její štíhlý pas, široké boky a kulatý masitý zadek. Její naběhlé zduřelé pysky vykukovaly mezi stehny, pod půlkami jejího zadku. Přistoupil zezadu k ohnutému tělu a oči přeběhly po jejích dlouhých, hebkých, krémových nohách.
Mirek přejel svýma rukama po jejích kulatých půlkách. Zmáčknul je, hnětl je. Prstem zajel mezi pysky kundy až zasténala. Byl ohromen její vlhkostí. Dráždil její píču a náhle ji tvrdě plesknul na vyšpulený zadek. Hanka hlasitě vyjekla.
„To je fajnová prdelka….Jirko jsi štastný muž.“ Usmál se Mirek a přidal více tvrdých plesknutí na její zadek. Vrtěla se a kňučela. Ale ani jednou se Hanka nepokusila ho zastavit. Tohle byla nová věc co o sobě mladá matka zjistila. „Už jsi někdy dal své manželce výprask?“
„Ne“ pronesl Jirka nevěřícně. Byl ohromen z toho jak jeho manželka snáší tohle týrání bez jediného protestu.
„Má to ráda….tahle čubka miluje dostávat výprask.“ Šklebil se Mirek a vysázel další sadu tvrdých úderů na prdel. Její hladký krémový zadek se barvil karmínově a objevovaly se na něj otlaky prstů. Najednou hrubě vrazil dva prsty do její mokré kundy.
Hanka zalapala po dechu a hlasitě zasténala a vystrčila zadek proti jeho ruce. Skoro se v ten moment udělala. Oplzle rotovala boky když jemně sténala, tvář zabořenou do rukou. Mirek pohlédl na Jirku a naznačoval mu gesty telefon.
Jirkovi oči se otevřely doširoka šokem. Úplně zapomněl na dva další muže, kteří čekali na to aby mohli přijít a ošukat jeho manželku. Byl plný pocitu znepokojení, když zvednul Mirkův telefon. Jeho prsty se lehce třásly když psal číslo jejich pokoje.
Vyndal prsty z píči, Mirek si kleknul za ní a začal lízat její kundu zezadu. Hanka se cítila omámeně když zkušeně lízal její kundu stylem, který dosud neznala. Její tělo se vibrovalo a její nohy se začaly třást. Její dech se zkrátil a těžce vydechovala. Byla těsně pod vrcholem. Ale potom Mirek přestal, znovu ji nechal těsně na okraji orgasmu. Sténala zklamáním.
Byla tak pohroužena do Mirkovi péče, že vůbec neslyšela lehké zaklepání na dveře. Jirkovi bušilo srdce divoce, když otevřel dveře a pustil dovnitř dva starší muže. Oba se na něj zubili, jak vstoupili dovnitř. Nepadlo ani slovo.
Oba rychle vešli do ložnice a rychle si svléknuli oblečení. Jejich přirození už byla polotuhá. Mirek se na ně ohlédnul a ukázal jim vztyčený palec. Pak se znovu vrátil k lízání a dráždění poštěváčku svým jazykem. Blonďatá manželka hlasitě vzdychala. Zoufale toužila po vrcholu.
Mirek ji plácnul na zadek a štěknul na ni. „Vylez na postel…na všechny čtyři.“ Vylezla na postel s koleny u kraje postele.
„Jirko buď u své manželky…řekni jí jak ji miluješ, drž ji za ruku zatímco si jiný muž kraje s její kundou…potřebuje vědět, že tohle je to co chceš.“ Řekl Mirek a sundal Hance boty. Chtěl jen aby se něčím zabavila tak aby si nevšimla dalších dvou mužů v ložnici, dokud nebude příliš pozdě. Jirka vlezl na postel před svou manželku.
Políbil ji zatímco Mirek třel píču jeho manželky. „Myslím že se zblázním Zlato….dráždí mě neskutečně.“ Kňučela Hanka.
Mirek se usmíval, když slyšel co říká. Chytil svého čuráka a třel jím mezi pysky její kundy. „Chceš toho čuráka do sebe…přiznej se?“
Stydlivě vzhlédla k manželovi. Její srdce bušilo nepravidelně. Nejistá jak odpovědět. „Řekni mu co chceš…řekni mu všechno.“ Povzbuzoval ji Jirka. „Miluji tě Lásko…chci abys byla moje neslušná rajcovní manželka.“
„Ano…chci to.“ Odpověděla chraplavě.
„Co po mě chceš abych udělal?“ zeptal se Mirek přísně.
„Chci abys mě pomiloval….udělal mi dobře.“ Šeptala toužebně, zatímco chtíč pohyboval jejími boky.
„Nejsem tady proto abych tě pomiloval….jsem tady abych tě omrdal.“ Syčel na ni když zasunul žalud mezi pysky kundy a vytáhnul ho ven.
„Bože… pomiluj mě prosím“ prosila
„Chceš být mojí vdanou děvkou?“
Nemohla se přinutit aby řekla ta sprostá slova. „Chci abys byl můj milenec.“
„Ošukám tvoji vdanou píču tak jak ji nemrdal nikdo předtím…vybral jsem si tě na baru protože jsem věděl že jsi rajcovní kunda….jediný účel proč jsem si tě vybral je abych tě použil jako nádobu na ptáka, díru do které strčím svého čuráka.“ Řekl starší muž krutě, zastrčil do její mokré píči několik prstů. Třel naběhlého poštěváčka svým palcem. Hanka zalapala po dechu a zvrátila hlavu nazad, oči napůl za vřené. Ale také se cítila kompletně ponížená když slyšela ta sprostá degradující slova.
„Jsi vdaná děvka nadržená na čuráka….potřebuješ tvrdý ocas do své kundy, co?“
„Bože….ano.“ pronesla slabě, těžce dýchajíc. Zoufale toužila být ošukána. Být použita mužem. Nikdy se takto předtím necítila.
„Prostě potřebuješ čuráka…..jakýkoli chlap s tvrdým čurákem se hodí….pokud by sem přišlo několik mých přátel, nechala by jsi je aby se na tobě vystřídali….nechala je aby píchali tu tvojí vdanou kundu jeden po druhém.“
Slyšíce jeho zpustlá slova, Hanka se zarazila. Ale její kunda se chvěla představou jak si ji bere několik mužů. „Ne…já chci tebe Mirku….jen tebe.“ Protestovala slabě.
„Nezapírej to….uvolni tu děvku uvnitř sebe….když tudy projde jakýkoli chlap s tvrdým čurákem, pustíš ho omrdat tvojí vdanou píču.“
Podívala se rozostřeně na svého manžela. Cítila se nejistě a nervozně. Divila se co vlastně od ní její manžel chce. Jestli opravdu chce, aby nechala každého muže aby ji ošukal. Aby si s ní dělal co se mu zlíbí. Záchvěv vzrušení proběhl jí proběhl tělem jak pomyslela být každému dostupnou děvkou.
Mirek náhle plesknul několikrát silně její zadek až vyjekla. Pokračoval dráždit žaludem její pysky a znovu lehce zatlačil čurák do její píči. Hanka sténala a chlípně vyšla boky vstříc. Snažila se vyrazit zadkem dozadu a vrazit do sebe více z jeho čuráka. Ale Mirek ji chytil za boky a držel ji na místě.
„Už mě nedráždi Mirku….prosím pomiluj mě.“ Byly velmi vzrušená.
„Tak mi řekni….chceš mít mojí vdanou děvkou?“ zeptal se znovu.
„ANO“ zašeptala zahambeným hlasem a sklopila oči, nemohla vydržet pohled na svého manžela.
„Jsi moje rajcovní vdaná děvka…..a necháš se ošukat každým chlapem s tvrdým čurákem.“ Zavrčel na ní. Vytáhnul svého ptáka a ustoupil na stranu. Jeho místo rychle zaujal Robert.
Robert srovnal svůj ocas s jejími mokrými naběhlými pysky. Ale Hanka cítila že něco není v pořádku. Ohlédla se a byla šokovaná, že za ní stojí jiný muž.
„Ne..ne…ne…to není dobře…nedělej to.“ Nikdy v nejdivočejších snech si nepředstavoval sex s neznámým, ale opravdu potřebovala cítit uvnitř kundy tvrdého čuráka. Její mysl byla tak zmatená.
„Je to v pořádku Zlato…jen si užij, potřebuješ prostě ocas“ Šeptal Jirka chraplavě. Podívala se na manžela a jeho tvář byla maska chtíče. Začal ji líbat.
Než mohla cokoli říci, Robert tvrdě přirazil a zasunul se. Jeho boky narazily na její zadal a jeho čurák zaplnil její roztouženou kundu. Hlasitě zasténala do úst svého manžela a instinktivně zatlačila zadkem zpátky. Zoufale potřebovala aby ji projel štěrbinu tvrdý ocas.
Robert ji začal mrdat dlouhými, pravidelnými přírazy zatímco Jirka hladově líbat svou manželku. Netrvalo dlouho a Hanka se udělala. Pevně se držela manžela, zatímco se její tělo zmítalo záchvěvy. Její chodidla se zkroutily a začala stříkat.
„Zatraceně chlape, ty jsi tu nadrženou čubku pěkně připravil.“ Smál se Robert na Mirka. „Zbožnuji kundy co stříkají.“ Pokračoval v šukání skrze celý její orgasmus.
„Jasně čím mokřejší čubka….tím líp mrdá.“ Dodal Ondřej.
„Ondro…vlez na postel….nakrm ji čurákem, je opravdu schopná kuřačka. Jirka svoji manželku dobře vytrénoval.“ Řekl Mirek s úšklebem.
„V pohodě?... jdu na to.“ Ondra vylezl na postel. Aby mu udělal prostor, Jirka uhnul na stranu, ale zůstal blízko své manželky. Ondra zakleknul před blonďatou manželkou. Chytil hrsti vlasů a zvednul jí hlavu.
Hanka vzhlédla nahoru a podívala se mu to očí. Šokovaná vidět dalšího neznámého muže. „Sakra ženská…by jsi ale krásná děvka.“ Sehnul se dolů a políbil ji. Otevřela ústa a opětovala polibek staršího muže. Naprostého cizince. Jirka si honil ptáka když se díval jak se jeho manželka líbá s cizím chlapem, zatímco ji druhý neznámý mrdá zezadu. Brzy budou obě sady jejích rtů obepnuty okolo tvrdých čuráků.
Přerušiv polibek, Ondra se narovnal a vložil svůj žalud mezi její růžové rty. Jeho kláda byla masitá, tlustá a žilnatá. Největší penis jaký kdy viděla, nejméně o tři centimetry větší než manžela a o dost silnější. Úplně ji to vzalo, ale ústa ji plnily sliny z představy že bude kouřit takového macka. Přejela jazykem po žaludu. Když ho brala do úst předkožka se stáhnula dozadu.
Drže ji za vlasy Ondra začal mrdat její pusu. Dva cizí starší muži napíchnuli z obou stran krásnou blonďatou mladou manželku zatímco její manžel přihlížel a honil si péro. „Zatraceně tohle je ale čubka hladová na čuráka….nadržená kurva.“ Cedil Ondra přes zuby když ztěžka dýchal jak jí zasouval stále hlouběji čuráka do pusy.
„Je to jasné Jirko….tvoje manželka je rozená děvka….podívej se jak to sebe bere dva čuráky naráz jako nadržená děvka.“ Komentoval Mirek. Taky si honil svůj ocas když se díval na scénu před sebou. Hanka vzdychala a sténala hlasitě jak ji šukali z obou stran. Byla schopná dostat do své pusu jen polovinu Ondrova čuráka.
„Líbí se ti dívat se na svou krásnou manželku se staršími chlapi co? Dívat se jak je hračkou na šukání pro úplné cizince?“ ptal se Mirek když se jeho oči potkaly s Jirkovými.
Odpověď nebyla zapotřebí. Jeho tvrdý jak kámen, škubající s sebou ocas dokazoval jasně jak moc je vzrušený z dívání se na manželku s těmito muži.
„Roberte, pojď se prohodit, chci si teď vyzkoušet její píču.“ Řekl Ondra a vytáhnul ji čuráka z její pusy.
„Otoč se děvčátko.“ Řekl Robert a taky vysunul ocas z její mokré kundy.
Hanka se pomalu otočila na čtyřech tváří na Roberta. Náhle ji přetočil na záda až vyjekla překvapením. Popotáhl ji ke kraji až ji hlava visela přes okraj postele. Osedlal si její otočenou tvář a pokrčil nohy. Jeho čurák spočinul na rtech a jeho visící chlupatý pytel se dotýkal jejího nosu. Hanka otevřela pusu, vzala dovnitř jeho ocas lesknoucí se šťávami. Ochutnala na něm sama sebe. Ondra současně roztáhnul její nohy a zasunul svého macka do její mokré kundy až vykřikla, jak to zabolelo. Jeho kláda se dotýkala míst uvnitř kde dosud nikdo nebyl.
Když ji Ondra začal mrdat dlouhými pravidelnými zásuny, Robert zasunul svého čuráka rovnou do jejího krku. Začal ji tam ji šukat pusu jak díru na mrdání. Zpočátku jemně ale postupně stále hruběji. Jak její hlava visela přes okraj bylo pro Roberta snadné vrážet svého čuráka přímo do jejího krku.
Hanka se poddala intenzivním pocitům, kterými ji zaplavovalo její tělo z toho jak do ní byly zasouvány dva ocasy současně. Nikdy předtím necítila nic podobného. A když ten macek dole co plnil její píču bolel cítila se dobře. Její krk se viditelně vydouval pokaždé když Robert hluboko přirazil. Hanka vydávala mlaskavá zvuky, dávila se a sténala jak ji brutálně mrdal. Ale bylo zřejmé že to zvládá.
„Kurvo hladová na čuráka…celého mě polkni čubko.“ Mručel Robert když znovu opakovaně přirážel hluboko do krku. „Spolkni všechno…..líbí se ti mrdat s neznámýma chlapama, nabízená svým manželem.“ Několikrát tvrdě plesknul její kozy až hlasitě sténala.
Jirka užasle sledoval jako jeho milovaná manželka snáší tvrdé mrdání dvou chlapů bez sebemenšího protestu. Oba ji používali jako levnou kurvu s uspokojení svého chtíče a ona je nechávala. Kňučela a sténala jako kurva jak ji mrdali.
„Zatraceně chlape….tvoje manželka je rajcovní děvka….jen několik ženských dokáže takhle zpracovat čuráka tak jako tvoje manželka….Mirek má pravdu, tahle čubka se narodila pro to aby byla děvka.“ Řekl Ondra přerývaným dechem. Potom se s táhlým zasténáním začal stříkat. Nastříkal svoje semeno dovnitř blondýnky. Hanky tělo se zkroutila, chytila se na povlečení a taky se udělala.
Jirkův ocas sebou zaškubal a stříkaly z něj kapičky, když mu došlo že se starší muž udělal do nechráněné kundy jeho manželky. V žáru vzrušení, úplně zapomněli na kondomy.
Jak Ondra slezl z postele jeho místo zaujal Mirek. Dal si její nohy na ramena a v rychlém tempu tvrdě přirážel. Mačkal přitom její prsa a svíral bradavky až sténala bolestí. Několikrát vykřikla když ji proplesknul opakovaně kozy. Ale v žádném okamžiku se ho ani náznakem nepokusila zastavit. Sklonil se dolů a kousal ji do prsou. Zanechával otisky zubů na jejích červenajících se kozách.
„Sakra chlape tvoje manželka je jak háravá fena…..čubka nadržená na čuráka.“ Řekl k Jirkovi těžce dýchaje. „Pořádně chtivá děvka…co vyprázdní moje koule.“ Sténal Mirek když přidal svojí dávku do její píči.
Mirek se stáhnul, zůstala ležet s roztaženýma nohama. Ztěžka dýchala, tváře rudé s prázdným pohledem. Sperma začalo vytékal z její rozevřené, dobře vyšukané kundy.
Robert byl na řadě, obrátil ji. „Na všechny čtyři děvko….prdel nahoru, hlavu dolů!“ zavrčel na ni. Submisivně zaujala pozici. Několikrát ji plesknul přes zadek. Srovnal čuráka s její píčou. „Pěkné výročí svatby čubko.“ Procedil Robert skrze zuby, když ho do ní tvrdě vrazil. Jeho podbřišek pleskal o její zadek.
Robert ji tvrdě šukal a za několik minut se na jeho čuráku udělala, tělo se rozechvělo. Nebyla schopna vydržet na kolenou a zkolabovala na břicho, jak ji Robert mrdal skrze její orgasmus. Ležel na jejích zádech a pokračoval v přirážení. Nevydržel dlouho po ní a se výkřikem vystříkal další dávku do její píči.
Pomalu vytáhnul svůj zmenšující se ocas z její pořádně projeté píči. Jirka lehnul ke své manželce. Cítil velkou vlhkou skvrnu na povlečení kde ležel, ale nestaral se o ni. Její oči byly zavřené a dech trhavý. „Byli dost drsní….jsi v pořádku Miláčku?“ zeptal se šeptem.
Pootevřela zvolna oči, podívala se na manžela a jen přikývnula. Bylo zřejmé že je v OK s drsností a bolestí. „Už odchází?“ zeptala se, tichým hlasem. Jirka se podíval na muže a viděl jak se znovu hladově dívají na jeho manželku. Všichni tři ještě dýchali zrychleně, ale Mirek a Ondra už měli opět poloviční erekce.
„Nemyslím si….chtějí tě další kolo.“ Řekl jí. „Chceš být nimi ošukaná znova Zlato?“ jeho hlas zněl natěšeně.
„Ty by jsi to chtěl?“ ptala se a nervozně kousala dolní ret.
„Ano….chtěl bych aby ošukali moji manželku znovu…..divat se jak tě mrdají naprostí cizinci.“ Šeptal chraplavě a začal líbat svojí manželku.
„Pomiluj mě Jirko.“ Kňučela. Hanka chtěla aby ji manžel držel. Chtěla aby si ji znovu přivlastnil pro sebe.
„Pomiluji Lásko….až s tebou budou hotoví.“ Chtěl se dívat. Líbat ji vzrušeně, položil ruku okolo ní. „Bože Zlato ty jsi tak sexy….tak nádherná.“ Šeptal. Hanka mu dala potěšený úsměv a zabořila tvář do povlečení.
„Hej chlape….už je připravená začít znova?“ ptal se Ondra Jirky zatímco si honil tvrdnoucí ocas.
„Jo už je…“ odpověděl Jirka.
„Máš pěkně nadrženou manželku….potřebuje všechny čuráky co může sehnat.“ Poznamenal Ondra když lezl na postel. Poplácal ji po zadku a řekl „Zvedni tu fajnovou prdelku děvenko.“ Chytil ji za boky a vytáhnul ji vzhůru na kolena a lokty. Hanka nechala tvář zabořenou do povlečení. „Hodná holka….drž zadek nahoře a hlavu dole…roztáhni víc nohy.“ Posunula kolena více od sebe. Projel ji mezi naběhlými pysky a zabořil dva prsty do její mokré, semeno prýštící píči. Vrážel je dovnitř a ven. Cítila jako by ji prsty prozkoumával kundu. Hanka začala sténat pod jeho prsty bořícími se do její rozcapané píči.
Ondra se díval na její zadek jak si hrál s její kundou. „Jsou dovolené všechny díry?“ zeptal se Jirky.
Jirka pochopil hned na co se ptá. „No…no do análu to ještě nikdy nedělala.“ Hlas se mu znatelně stáhnul. V minulosti se o tom několikrát bavili a Hanka nikdy nesvolila. „Vem si ji jak chceš.“ Vypadlo z něj. Starší muž vyndal prsty i její kundy a pomalu zasunul jeden umazaný prst do její těsné zadní díry.
„Bože ne…..stop….to se mi nelíbí….nedělejte mi to.“ Řekla Hanka s panikou ve hlase. Snažila se vykroutil pryč.
„Zůstaň na místě…bude se ti to líbit.“ Řekl mi Ondra upřímně a přidal druhý prst do jejího zadku. Zarazil je do nejhlouběji.
Hanka sténala. „To bolí…stop…nelíbí se mi to….bolí to, opravdu tohle nechci, dokonce ani můj manžel mi tohle nikdy neudělal.“ Bála se že to bude bolestivé. A navíc ji představa análního sexu připadala zvrácená.
„Přestaň se bránit….dneska budeš omrdaná do prdele, přijdeš o svoje anální panenství. Tvůj manžel to chce….ano bude to zpočátku trochu bolet, ale je jasné že tobě se ta bolest bude líbit.“ Šklebil se Ondra. „A potom až se zadek roztáhne, tak se ti to bude zamlouvat.“ Řekl Ondra a pokračoval v pohybech prsty dovnitř a ven v těsném sevření.
„Miláčku, je to oukej….nech ho…budeš v pohodě….jde jen o chvilku než si zvykneš.“ Snažil se ji Jirka uklidnit.
„Bude to bolet lásko….děsí mě to:.“ Skuhrala a snažila se vyhnout vnikajícím prstům. „Nechci to“ snažila se vykroutit a vstát.
Ale Ondra ji druhou zatlačil zpět dolů a násilně ji držel na místě. „Zůstaň dole děvko….dneska budeš mít omrdanou prdel ať se ti to líbí nebo ne.“ Křiknul na ní. „Když se budeš kroutit, ošukám ti prdel bez gelu a to teprve bude pořádně bolet.“
„Jsi moc velký… roztrhneš mě.“ Kňourala.
„Přesně, jsem pořádně velký a pokud nepoužiju zvlhčení….bude to o hodně bolestivější. Štěknul na ní. Když to slyšela přestala se kroutit. Smířila se s faktem že se análnímu sexu nevyhne.
Jirka viděl Roberta jak podává Ondrovi tubu s gelem. „Miláčku, použije lubrikant… to pomůže, já se opravdu chci dívat na to jak ti ošuká zadek.“
„Jirko, má ho moc velkýho, bude to bolet.“ Skuhrala. Přestala se vyhýbat prstů a nechala ho aby prstil její zadní díru. „Já tohle nechci…“
„Zasunu toho mojeho čuráka do tvého bílého zadku….a tobě se to bude líbit.“ Sliboval Ondra. Vyndal prsty a dal na ně velkou dávku gelu. Kápnul i přímo na její sevřený konečník a vpracovával gel dovnitř. Znova jeho prsty zajížděly hluboko do střev. Další dávku lubrikantu si dal na dlaň a rozetřel po svojí kládě.
„Opravdu chceš abych teď přestal?....nemyslíš to vážně a víš to.“ Mručel Ondřej.
Srovnal svůj klacek s její růžovou růžičkou. Tlustý, žilnatý čurák vypadal obscéně velký ve srovnání s jejím tmavě růžovým otvorem. Roztáhnul jí půlky od sebe, přiložil žalud na zadní díru. Zvýšil tlak, ale její panenská prdel se jeho žaludu bránila. Zvyšoval sílu až náhle se její naběhlá díra roztáhla. Vpustila jeho tlustý žalud dovnitř. Rozevřená o hodně více než prsty předtím hodně bolela. Vykřikla, kousala do povlečení, aby utlumila výkřiky.
Její manžel cítil nával vzrušení jak ten tlustý žalud penetroval její zadek a ona křičela.
Ondra nezastavil. Pokračoval v zasouvání jak se její svěrače roztahovaly aby ho vpustili dovnitř. Dýchal ztěžka a zatínal zuby, a pomalu kousek po kousku se zasouval do její těsné zadní díry. „Zatracená kurvo, vem si ho celýho.“ Tvrdě pleskal po zadku až několikrát vykřikla. Trvalo mu několik minut, než se do ní zabořil celou délku. Zůstal potom asi minutu vklidu a Mirek se k němu přidal na posteli.
„Jak se cítíš děvko?...už tam nejsi panna.“ Ptal se Mirek když klečel vedle a hrábnul ji na kozu. „Ty špinavá čubko….tobě se to líbí co?“ zmáčknul ji bradavku až zasténala.
Ondra se zvolna začal pohybovat dozadu a dopředu z čehož fňukala. Tvář měla zaťatou a oči v slzách jak ji plnila bolest. „Bolí to…prosím jemně.“ Šeptala trhavým dechem. Ondřej se několik minut pohyboval zvolna tam a zpět. Potom začal nabírat tempo. Držel ji za boky a začal se pohybovat rychleji a rychleji.
Hanka měla pocit, že je roztržená. Bolest v násilného vniknutí ji poslala na kraj mdlob. Jasně si zapamatovala pocit z počátečního podřízení se a bolest z vniknutí. Hanka myslela že je imunní v pocitům svého těla. Ale to se spletla. Bolelo ji to dále, ale byla to teď eroticky potěšující bolest. Její tělo se chvělo vzrušením jak cítila jak ten velký čurák zajíždí hlouběji a hlouběji dovnitř a ven jejího zadku. Ač to velmi bolelo začala instinktivně tlačit naproti. Bylo to nesnesitelné, ale nemohla si pomoci aby nepřirážela sama na jeho kládu.
„aaaach….to bolí….stop.“ šeptala.
„Opravdu chceš abych přestal?... ve skutečnosti nechceš a dobře to víš.“ Chroptěl Ondra. „Teď jsi moje vdaná anální děvka…..moje vdaná čubka.“ Syčel když ji mrdal do zadku. „Tak je to správně…pěkně přirážej naproti prdelí.“
Vypadalo to jako kdyby Ondřejov chtíč rozpaloval pocit z toho že blonďatá kráska je v očividném nepohodlí a bolesti. Začal ji mrdat do zadku opravdu tvrdě. „Sakra, ta její prdel je tak těsná.“ Cedil skrze zuby a pot se mu dělal na obočí. Lísknul ji několikrát po zadku až to štípalo. Hlasitě vykřikla.
Robert a Mirek si honili své čuráky když se dívali jak Ondra agresivně vráží svojí velkou kládu hluboko do těsného zadku nádherné blonďaté manželky. Jak po každém přírazu jeho chlupatý pytel pleskne přes naběhlé pysky její kundy. Hrdelní zvuky vycházeli z jejího hrdla. Jirka v úžasu sledoval jak starší chlap násilní brutálně zadní díru jeho manželky tvrdými přírazy. Její zadní díra se roztáhla do šířky okolo jeho klády. Jeho prsty zaťaté do jejích půlek, držíce je od sebe. Jeho skvělá manželka podřízena brutálnímu šukání análu kňučela jako zvíře když její prdel byla mrdaná.
Náhle Hanka zasténala hlasitě. Její tělo cel ztuhlo a zoufale se chytila povlečení na posteli. Chodidla se zkroutily a začala stříkat, promočila povlečení. Intenzivní orgasmus zmítal jejím tělem. Ondřej nechal svůj čurák zaražený do jejího zadku.
Jirka shledal neuvěřitelným, že jeho manželka došla na vrchol při análním sexu. Přes všechnu bolest stimulována dostatečně na orgasmus.
„Zatraceně, podívej se na ní……čubka se pořádně udělala“ komentoval Robert užasle.
„Vidíš že má ještě druhé dvě díry volné…..pojďte čubku pořádně utěsnit.“ Navrhnul úlisně Ondřej.
„Jasně, jdeme na to“ Robert s úsměvem. Vlezl na postel když Ondra vytáhnul ocas z jejího roztaženého konečníku. Robert lehnul na záda a přitáhnul si Hanku nad sebe. Pěkně kolem boků na koníčka. Byla omámená. Stále se ještě nedostala z intenzivního orgasmu. Těžce dýchala, oři přivřené.
Jirka cítil jak se mu svírají vnitřnosti, když sledoval jak si podávají jeho nádhernou manželku. Tyhle tři chlapi ani nezajímalo, jestli s tím bude jeho manželka souhlasit. Bylo to jako kdyby jim krásná blonďatá manželka byla nabídnuta k použití jak se jim zamane. A ani se ji chystali použít tak jak chtěli. Jako kus masa do kterého zapíchnou své čuráky. Nádobu na sperma. Byl naplněn protichůdnými pocity strachu a vzrušení.
Robert navedl svého čuráka do její zmáčené kundy až vydechla jak prudce zajel. Její oči se otevřely a před sebou si všimla Mirka jak stojí čelem k ní a Ondřeje cítila za sebou. Rychle jí došlo co s ní tři starší chlapi zamýšlejí udělat. Zachvění ji projelo po zádech.
Hanka se nervozně podívala na svého manžela kousajíce se do dolního rtu. Jirka byl na kolenou a pozoroval ji. Jeho tvář byla sevřena chtíčem. Natáhla k němu ruku šeptala. „Pojď ke mně Lásko….blíže ke mně.“ Jirka chytil její ruku a přisunul se k ní.
Položil ruku na její krk, Ondra zatlačil dolů. Potom roztáhnul půlky jejího zadku od sebe, pomalu vložil žalud zpět do análu. Hanka sténala a sténala jak se jeho tlustý čurák znovu tlačil do jejího zadku. „Bože…to bolí.“ Kňučela.
Robert ji dal paže okolo krku a stáhnul k sobě její tvář. „Ale bolí to příjemně ne?.....zvykneš si být zaplněný dvěma čurákama.“ Řekl jí vilně. „Čubka jako ty má ráda když je hračkou na mrdání pro jiné muže….nechat tři cizince používat tvoje vdané díry.“ Políbil j hrubě a v ten samé okamžik Ondra tvrdě přirazil. Zabořil svůj tlustý ocas po koule do jejího zadku. Křičela Robertovi do úst.
„aaaach…..zatraceně….to bolí moc.“ Kňourala jak bylo její tělo znovu brutálně násilněno.
„To nestačí děvko….musíš se postarat jestě o jednoho čuráka.“ Mirek nabral hrsti jejích blonďatých vlasů a hrubě zvedl její hlavu nahoru. Submisivně se dívala na Mirka, když jeho ocas štouchnul do jejích rtů. Otevřela pusu pro jeho čuráka. „Vem si mého čuráka čubko….vem si ho celého, pěkně tě utěsníme.“ Vypadlo z něj.
Ondra se podíval na Jirku, který si honil ocas když v úžasu sledoval jak jeho manželku zacpaly tři klády současně. „Tvoje manželka je rajcovní děvka….mladá kurva….a takhle potřebuje aby se s ní zacházelo.“ Jirka jen zíral jak je jeho manželka mrdaná jako kurva. Byl to naprosto ponižující pohled. Nádherná blonďatá vdaná žena co má dva čuráky zabořené do kundy a zadku a k tomu ještě jednoho polyká v puse.
Brzy tři starší chlapi našli společný rytmus jak mrdat Hanku. Bylo zřejmé, že to není poprvé, co tohle dělají spolu. Její tváře se nadouvaly, zaplněny čurákem, sála tvrdě na ptáku v puse. Její štávy tekly z její kundy, která byla plná velkým ptákem který přirážel mezi její nohy a zároveň obsluhovala dalšího zabořeného mezi půlkami zadku a projíždějícího její anál.
Něco na tom být zaplněná do každé díry, ocasy třející se o sebe přes tenké maso mezi píčou a zadkem, uvolnily základní pudy v jejím těle. O kterých si myslela že je nemá. Hanka několikrát omdlela i intenzity pocitů. Každý další orgasmus ji zanechal zpocenou a třesoucí se jak zápasila s třemi čuráky plnící její tělo.
S hlasitým výkřikem se Ondra vystříkal do jejího zadku. Vrazil ho do nejhlouběji do jejích střev. Robert pokračoval v přirážení zespodu a nedlouho poté se taky udělal. Přidal další dávku semene do blonďaté manželky. Jak viděl Ondru vrcholit, Mirek vytáhnul čuráka z její pusy. Chtěl ji taky omrdat prdel.
Oba chlapi vytáhnuli své měknoucí čuráky jeden po druhé. Když Robert vylez zpod ní, Hanka prostě zůstala ležet na břiše. Její dech byl trhavý a nestálý.
Mirek podložil pod její boky několik polštářů a podepřel tak její zadek. Roztáhnul jí nohy od sebe, zíral na její pořádně omrdanou píču a zadek. Sperma vytékalo z obou jejích děr. Kousla se do dolního rtu. Její dech značil očekávání jak Mirek roztáhnul od sebe půlky jejího zadku. Pomalu vložil žalud na konečník až zasténala. Potom jedním hrubý pohybem ji projel celou svou délkou.
Zasténala skrze bolest. Její zadek si stále ještě zvykal být roztažený čurákem.
„Zasraná kurvo…..tady máš mého čuráka…..taková nádherná žena ale uvnitř zkažená děvka…..pošlu tě domů pořádně omrdanou.“ Vrčel jak si lehal na její záda.
Jirka lehnul dolů a líbal svojí manželku jak vzdychala a sténala. Jiný chlap šukal jeho manželce zadek. „Jsi tak rajcovní Zlato….vem si jeho čuráka….nech ho pořádně ošukat tvojí prdel.“ Mirek jen přirážel do zadku bez stylu. Vše, co chtěl, bylo se udělat. Prostě jen vystříkat její zadek.
„Zasraná děvka….zasraná kurva:“ křičel Mirek když ejakuloval. Oby byli zpocení a těžce dýchali. Hanka prostě jen přijímala jeho přírazy. Cítila se špinavá a zhnusená, že nechala tyhle tři cizince, aby si s ní dělali co chtěli.
Mirek pomalu vstal, usmíval se na Jirku. Podíval se na Roberta a Ondřeje. Oba už se opláchnuli a oblíkli se. Připraveni odejít. Pokývnul jim a oni odešli.
„Sakra Jirko….tvoje manželka je tada něco…čubce se líbí obsluhovat čuráky.“ Poznamenal Mirek znalecky jak vstal. Pomalu se obléknul. „Nechám tady kontakt na sebe…příště až budete se chtít potkat, tak můžeme něco domluvit….ještě jednou pěkné výročí svatby.“ Položil vizitku a odešel.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výročí svatby

Příspěvek od dr25 »

Opět krása :) famózní pokračování
Pavel7474
Příspěvky: 34
Registrován: ned 24. led 2016 23:24:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výročí svatby

Příspěvek od Pavel7474 »

jjj3 píše:
Pavel7474 píše:
Tak jo. Já:

Mají výročí svatby.
Šli do baru.
Budou mrdat (v dalším díle)
Ve třech, možná čtyřech.
The End

:-)
Chlapi proč s tímhle přístupem vůbec chodíte do sekce povídky?

Tomu fakt nerozumím
Hele, hned pod povidkou mam jako prvni nadseny prispevek.
Tak klid :-)
Pavel7474
Příspěvky: 34
Registrován: ned 24. led 2016 23:24:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výročí svatby

Příspěvek od Pavel7474 »

Ta povidka i s pokracovanim je vynikajici, cte se to bez dechu
vlado1974
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 24. zář 2015 16:49:14
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1056

Re: Výročí svatby

Příspěvek od vlado1974 »

Vyborny dil doufam ze bude dalsi a stejne rychle.
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Výročí svatby

Příspěvek od opavak74 »

Co je krasnyho, kdyz ji ten jeji dovolil rozmrdat anal, zatimco ona breci bolesti? To ji tak myluje, ze ho bavi, kdyz ji ublizuji? A mohutnej vystrik pri analu bude taky spis z rise snu... a neargumentujte pornem.
...jsem asi cekal, ze to skonci vzalemnym ujistenim, ze to pro oba bylo ok. Nejspis oslo mustek pro dalsi dil.
Pavel7474
Příspěvky: 34
Registrován: ned 24. led 2016 23:24:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Výročí svatby

Příspěvek od Pavel7474 »

Smarja, je to jen povidka. Nehlede na to, ze jsou situace, kdy clovek uz moc neuvazuje a udela i to, co by jindy nikdy neudelal.
opavak74
Příspěvky: 225
Registrován: ned 21. srp 2016 10:29:19
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1438

Re: Výročí svatby

Příspěvek od opavak74 »

Pavel7474 píše:Smarja, je to jen povidka. Nehlede na to, ze jsou situace, kdy clovek uz moc neuvazuje a udela i to, co by jindy nikdy neudelal.
:-) je to jen povidka :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Výročí svatby

Příspěvek od subkanda »

Je to povidka co se snazi tvarit realne. A myslim ze autor na to ma, aby to napsal zcela realne. Precetl jsem zatim jenom prvni dil, ale jsem z toho zmateny. Zacatek nic moc, roztahany, nuda, rikal jsem si. Ale melo t osvuj duvod. Pak prisla scena v baru a ja mel pocit ze to prozivam. Asi nikdy jsem necetl tak dokonale prenesene emoce. Prozival jsem to s ni, jak u toho baru sedela a davala nohy od sebe,atd.
Bylo to perfektni az do chvile, kdy vysli ven a zacali to tak nesmyslne hrotit s tim jeho kamaradem a kamaradem kamarada, to mi prislo tak nerealne, nasilne a zbytecne.... A rozcarovani pokracovalo na pokoji, kdyz popisujes, jak mu cuca chlupate koule. Nejsem na kluky, ale kdyz vidim v pornu nebo v paru hezke pero s hezkyma koulema, rad se podivam, esteticky se mi to libi. Ale cist si o tom, jak zuzla jeho chlupate koule a pri tom jsem si predstavoval, jak plive chlupy... No, bylo uplne po vzruseni.

Takze tot muj nazor po precteni :-) Snad to pro tebe bude dobra zpetna vazba, az si prectu druhy dil, klidne doplnim.
Uživatelský avatar
eev
Příspěvky: 81
Registrován: ned 30. dub 2017 6:41:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Na sever od Olomouce

Re: Výročí svatby

Příspěvek od eev »

subkanda píše:Je to povidka ....... Ale cist si o tom, jak zuzla jeho chlupate koule a pri tom jsem si predstavoval, jak plive chlupy...
Jj, chlupaté koule (a zadek) - to nikdy. Fuuuj :lol:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Anancelonar, bobkobb, glim, lukas5-5, Milkas, ota65 a 199 hostů