PP - pronájem bytu

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od pepe »

Moc dobra povidka, umim si to predstavit, jak cekam ve skrini, az se zacnou ozyvat zvuky z vedlejsi mistnosti a pak s busenim srdce pomalu vylezu a nakukuji. Vubec si nemyslim ze by to bylo nerealne, prave naopak, popisujes to moc dobre a jestli ma nekdo doma skrin co vrze jak vrata od stodoly, je to jeho problem :-)
Uplne si predstavuju jak mam k dispozici takovy prazdny byt a predstirame, ze je k pronajmu. A pritelkyne si tam vodi zajemce a vzdycky je svede. Pro takove ucely by slo do zdi vestavet nejake zrcadlo, co je pruhledne jen z jedne strany. To by byla nicim nerusena podivana.

A vzdycky druhy den by mu zavolala, ze majitel bytu si pronajem rozmyslel. A za tyden by dala novy inzerat. Predstavuju si, jak ji chyti za boky, ona se opre o to zrcadlo na zdi a sukaji spolu. Muzu si kleknout a divat se uplne ze zeme jak jeho koule pleskaji o jeji kundu a jak tiskne svoje ruce na zrcadlo. Pri kazdem prirazu se ji zhoupnou kozy a ruce se pririsknou na sklo. Ja bych stal za sklem a honil bych si ho. Mohl bych se z par centimetru divat moji prave soustane holce do oci, ale on by nemel tuseni ze tam stojim.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od subkanda »

Tak dobře, rozeberme si to, proč se mi domkandovo rýpání nelíbí.
Domkanda píše: Nevím, jaké máte kdo doma skříně, ale kdybych si do ní vlezl, tak určitě úplně potichu nevylezu. Navíc cizí postavu u pootevřených dveří uvidím periferně.
Jak psal pepe, někdo má skříně rozvrzané, někdo je má v pořádku a na zemi koberec,. V ponožkách nemáš šanci ve vedlejší místnosti nic slyšet. Dá se pustit rádio. Periferní vidění? Co když seděli zády ke dveřím? Asi těžko se postavil do dveří u čuměl na ně. Pokud v ložnici zatáhnu žaluzie a v obýváku bude pravé poledne a světla habaděj, pak nemáš šanci vidět, že z ložnice někdo nakukuje.
Domkanda píše:Šla si pro gumu a pak jí sundala ... divná nedůslednost :roll:
Třeba chtěla být důsledná, ale pak si řekla, že si to raději užije. I kdyby to autor trochu vytunil, komu to vadí a co se na tom změní, jestli si tu gumu nechala, nebo ne?
Domkanda píše:Ty jsi byl ve skříni v ložnici, oni šli do obýváku .... najednou oni šukaj - ona se kouká směrem ke dveřím do obýváku. Z toho mi vyplývá, že šukaj v ložnici a vy jste se teda nějak vyměnili - ty jsi šel asi do obýváku a oni do ložnice :idea: :mrgreen: a "bývalý spolužák" si tě nevšimnul ... :mrgreen:
Navíc v pozici na koníčka holka zády k tobě je za holku vidět (stejným směrem jako se dívá ona) docela v pohodě. To jsi prokaučoval - směrem jako holka nevidím naopak při klasickém koníčku. :idea:
Přečti si to znovu, já tam nic takového nevidím. Píše, že se dívala směrem na dveře od obýváku. Ale zřejmě z JEHO pohledu. Dveře mezi ložnicí a obývákem jsou jak dveře od obýváku, tak od ložnice.
Domkanda píše:Neviděl jsem, neslyšel jsem a to je moje žena dost divoká, že by si nechala na obličeji desítky minut nastříkané sperma - automatickým pohybem to setře, i kdyby se s tím měla jen pomazlit. Ale jinak by to za tu dobu zcela steklo.
Zase máš jen budnou fantazii nebo potřebuješ za každou cenu psát nějaký HATE. Kde píše, že měla deset minut mrdku na obličeji? Píše, že když k ní přišel, tak byla celá od mrdky. Ty umíš cákat na obličej tak, abys nepostříkal nic jiného? Semeno nesteče?
Domkanda píše:Přemýšlím, jestli jsi vůbec někdy šukal. :lol:
Mě spíš připadá, jestli sis ty někdy POŘÁDNĚ zašukal, že všechny hodnotíš podle sebe.

Já netvrdím, že to může být fejk a že si to dotyčnýá vymyslel, ale stejně tak můžu říct, že domkanda je fejk a je to 14ti letý kluk, co si tady nad fantazií, jaký je mazák honí péro. A kam to povede? Budeme se neustále osočovat a urážet? Někdo napsal povídku, pokud se ti nelíbí, napiš to, ale myslím si, že není potřeba někoho zesměšňovat a urážet jenom proto, že máš obzory 18ti letého panice. Pak si raději více čti, třeba se něco dozvíš. Nebo zkus taky nějaký svůj reálný zážitek popsat a uvidíme, jak to bude působit věrohodně.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od Domkanda »

perfeckfuck píše:subkanda: On to ale napsal ještě slušně a navíc s jeho názorem souhlasím. Povídka není napsána tak, že bych si řekl. Jé to se fakt mohlo stát. Jako fantazie dobré. Ale PP ? Furt lepší, než napsat jen. "slátanina" to se pak do něj pustíte, že by ani nenapsal víc a že každý může tak blbě hodnotit.
o.k., moc díky za komentář

Subkanda:
polemizovat fakt nebudu
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od subkanda »

Domkanda píše: Subkanda:
polemizovat fakt nebudu
Tak ono asi není moc o čem, když jsem ti to vysvětlil :lol:
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od Domkanda »

Díky :mrgreen:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Pan Roland
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. úno 2017 17:56:29
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: rád vládnu všem, kdo o to sami stojí, ale potom jsem přísný, ale zároveň milosrdný

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od Pan Roland »

jděte do prdele oba dva někdo tady honí péro a domkanda a subkanda ego. Taková možnost si to tu užívat ....
Pergal
Příspěvky: 32
Registrován: ned 01. led 2017 17:06:33
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukáváme se tu.

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od Pergal »

Snažil jsem se to popsat podrobně a když si to čtu zpětně, tak jsem tam podle mě nelogický průběh nenapsal. Toto se stalo a pokud bych si měl příběh vymyslet, tak jaký problém by pro mě měl být vynechat PP. Prostě bych jen napsal vymyšlený příběh. Dále pokud je někdo socka a má doma 30let rozvrzanou skříň a neví, že existují velké prostorné vestavěné skříně, tak to už není úplně můj problém :-) dále bych mohl reagovat na byt, který má dispozici 3+1 a vysvětlovat, že v ložnici se spí a asi tam člověk nemá gauč, ten je v obýváku :-) ale jo, dobrá diskuze, aspoň člověk ví, že nemá cenu trávit čas sepisovánim příběhu, když tu má pak někdo zapotřebí takovým způsobem rýpat.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od kandapraha »

Rozhodne se nenechej vyvest z miry zdejsimi rypaly, co nikdy nic poradneho nenapsali, ale do vseho se budou navazet a vsechno kritizovat. Myslim, ze dost lidi ti vyjadrilo podporu i ja se pridavam a fandim ti, pis dal. Clovek ma asi vzdycky nejake pochybnosti a vymyslenych pribehu je na netu spoustu, ale tady ty argumenty jsou celkem mimo. Tak nebud citlivka a nenechej se odradit, to bys jim jenom udelal radost.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: PP - pronájem bytu

Příspěvek od brm »

Pan Roland píše:jděte do prdele oba dva někdo tady honí péro a domkanda a subkanda ego. Taková možnost si to tu užívat ....
A co si honíš ty?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, horacio a 189 hostů