Můj život

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Nemeth
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. pro 2014 7:54:09

Můj život

Příspěvek od Nemeth »

Ahoj mám ten příběh v hlavě už dlouho a konečně jsem se rozhodl ho hodit na papír snad se bude líbit a donutí mě to pokračovat.

Ahoj všem. Chtěl bych se s vámi podělit o můj životní příběh. Je mi 45 let a jmenuji se Pavel. Jsem průměrně vypadající táta od rodiny se začínajícím bříškem a žiju v navenek normálním manželství s mojí manželkou Ivankou. Máme spolu krásné 3 děti a žijeme v rodinném domku na kraji Prahy. Já pracuji jako vedoucí technického oddělení v jedné velké společnosti v Praze, kde slušně vydělávám a proto Ivanka může být doma a starat se o děti a také o sebe. Ivance je 39 let a je velice krásná. Měří k 160 centimetrům a váží 55 kilo. K její poměrně drobounké postavě má parádní silikonové trojky a její vlasy mají blonďatou barvu. Hodně o sebe pečuje, cvičí a celkově dbá na svůj vzhled a její věk byste jí díky tomu nehádali. Našim dětem je 15, 12 a 5 a jsou to 2 kluci a jedna vymodlená holčička (ta nejmladší). Žijeme si poměrně spokojeně, vychováme naše děti, chodíme občas do společnosti, máme poměrně hodně přátel - no prostě normální rodinka z předměstí.

A teď proč se s vámi na této stránce chci podělit o svůj příběh. Ač to tak navenek nevypadá jsem kandaulista. Už 2 roky v kuse jsem zamčený na zámek. Dříve jsem byl také pod zámkem, ale nikdy tak dlouho je to můj „rekord“. Za tu dobu jsem si směl sundat zámek jen na pravidelné mytí pod dozorem. Klasický orgasmus jsem neměl ještě déle a letos v létě tomu budou 3 roky a to přesně 27. Srpna. Občas mi bylo dříve dopřáno, jak Ivanka říká, podojení skrz prostatu, ale to je vše. To už se pomalu dostávám k tomu proč začínám psát tento příběh. Letos v létě právě na výročí mého posledního orgasmu je mi slíbena jedna z největších událostí mého života. Měl bych být svojí paní odemknut a měli bychom spolu mít dokonce i sex a to celý den kolikrát budu schopen. Proč je to jedna z největších událostí v mém životě se dozvíte z mého příběhu, nebudu dopředu prozrazovat detaily, ale můžu prozradit, že se na tento den opravdu strašně těším.

Při mém častém přemýšlením o tomto dni, kdy mi klícka málem praská, jsem se rozhodl sepsat svůj životní příběh, který se někomu možná bude zdát hodně divný, ale pro někoho také může být hodně zajímavý a vzrušující. Příběh začíná jednoho krásného dne ve vesničce vzdálené 15 kilometrů od Hlavního města v roce 1982, kdy jsem se narodil…
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Můj život

Příspěvek od subkanda »

Tak jestli se na to šukání těšíš tolik let, tak to si tipnu, že to nevyjde. Buď se ti nepostaví, nebo třeba onemocní, nebo Vám do toho něco vleze. To musí být docelá hrozný, takhle se těšit na jeden šuk :-D
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Můj život

Příspěvek od vlaji »

hm...mě teda celej ten přiběh zajíma....
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj život

Příspěvek od kAv »

Po 2 letech? Uff!
Ja byl max. cca 3 tydny a trvalo mi nekolik dni, než se znovu dostal do formy. Jestli to máš slíbeno na den, držím palce, ať nejsi moc zklamán :D
Tak piš, úvod máš zajímavý!
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Můj život

Příspěvek od Domkanda »

Poslouchej, a co z toho má ona?
Jí šukání nebaví?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Můj život

Příspěvek od fodel »

to Nemeth .Myslím že tohle je už na psychiatra.Zatím jsem se setkával jen s kandama ,tohle už je nějaký druh psychopatie ať u tebe tak u tvé ženy .Chápu ty vaše klícky když je to třeba na pár dní ,jako takovou hru kde se vlastně hot s cuck zvláštně milují .Tohle už je podle mě mimo ,nebo nějaká fantasmagorie.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Můj život

Příspěvek od rostaci »

tyyyy jo tak todle bude velkej zivotni pribeh a ja se na to pokracovani moc tesim.ale jako musim smeknout, protoze pred par dny mi tady psal jeden kandik ze ma rekord byl zamcenej 16 dni, standart je ze to tady vydrzi tak 5 dni a uz maj se sebou chudacci co delat, pak jsem ciste nahodou hodnotila fotku cloveka kterej je zamcenej 330 dni a to jsem si rikala ze je to snad fejk,protoze jak jsem videla jeho curaka zhodnotila jsem ho jako hemeroida na koulich ...ten curak tam proste nebyl...jen predkozka.......ale kde se on se svymi 330 dny na tebe vůbec hrabe.....tak tady pred tebou tedy smekam..... bud te to hodne bavi a naplnuje a nebo jsi se shledl v novem zivotnim stylu? (taky jsem nekde cetla ze je celkem moderni zit s partnerem jen jako s kamaradem, ze se uplne vypusti to sexualni napeti, a ze jsou pary, kterym to takhle proste vyhovuje a maji jinak plnohodnotny a funkcni vztah)takze pokud nekoho , mysleno tebe....bavi nosit klec a mas to treba jako doplnek tak jak mivaj zensky kabelky, hodinky a ruzny cinkrlata...tak proc ne.....hlavni je aby jsi byl stastnej a sam sebou.ale fakt se tesim az si tady ten tvuj zivotni pribeh prectu.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj život

Příspěvek od Kirtap »

2 roky mít v kuse zamčený penis v nepohodlné kleci. Jak si někdo dokáže zruinovat zdraví, smutné.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Můj život

Příspěvek od rostaci »

Kirtap píše:2 roky mít v kuse zamčený penis v nepohodlné kleci. Jak si někdo dokáže zruinovat zdraví, smutné.
cau kirtapku :lol:
zdraví? proc si nici zdavi tim ze si zamkne curaka na dva roky?myslis ze je to zdravi zavadne?
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Můj život

Příspěvek od Domkanda »

myslím, že je
ke spontánní erekci dochází i v noci
já se myju, když mám chuť a potřebu, ne když je u mě někdo s klíčema
a uživateli, pokud nekecá, podle mého už trochu hráblo - a jeho ženě taky
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Google [Bot] a 195 hostů