Můj život

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Můj život

Příspěvek od Yxunomei »

Takze je to neskodne jako noha v sadre? Tak to je fajn, to si vyzkousim. Dovokim si jen vypichnout ... Odpady neucpavaji vlasy a rektalni chloupky sami o sobe, ale je to vrazedna smes mastnoty a tuku ktere vypustite v kterekoli vode a chlupu ktere udelaji spunt. Predevsim pokud se tuky usazuji v zapachove uzaverce a casto se nerozpousti.
Nicmene k veci. Opravdu je bezpecne mit delsi cas klicku, me stacilo nosit slipecky a do vecera jsem mel trisla narezany az ke krku. Nerekl bych ze to bude uplne koser, stale je to omezeni pohybu casti tela.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Můj život

Příspěvek od subkanda »

Jo, je to úplně v pohodě. Sice to nenosím rok, jako někdo, ale jen pár dnů, max týden, ale kde pořád berete, že se něco nemůže hýbat??? Ta klícka po koulích cestuje jako hodinky na ruce. S kůží jsem nikdy problém neměl. Hygiena taky není problém, dokonce ani bez odemčení. Myslím si, že zakladatel tématu se pod dohledem jednou za čas může osprchovat a umýt si ho? Tak o co jde?
Péro se staví a klesá. Když se mi scvrkne, je menší, než klícka, takže se v ní může hýbat. I kdyby byl velký, no a co? Taky se může hýbat a když se postaví, jenom ztvrdne. Takže se topořivá tělíska nalijou krví a je to. Myslím že z toho děláte velkou vědu. Je jasné, že nosit to rok, dva, tři je trochu divné a určitě to vliv má, ale kouřit, pít alkohol nebo hrát hazardní hry taky není úplně normální a když si vezmete jak to škodí, pak by půlka národa byla zralá na psychiatra. Docela mi vadí, jak se tady lidi odsuzují jenom proto, že vnímají něco jinak.

Proboha, kde jinde, než tady, by měl člověk, který to má v sexu trochu jinak najít pochopení a toleranci? Chápu kdyby do něj kopali někde na lide.cz ale na webu prolezlém úchylkami? To jako sorry, ale to jděte do prdele :-)

P.S. noha v sádře je něco úplně jiného, S tou nepohneš. Klícku s trochou nadsázky a malou bolestí na koulích i otočíš dokola. Pokud nemáš ptáka 15cm v klidu, tak z většiny klícek si ho i sám vyndáš. Zastrčit zpět bývá problém, ale to je jedno. Dokazuje to, že ta klícka prostě není nic srostlého s pérem. Je to jako trenýrky, nebo rifle. Jen těsnější. A taky většina z nás rifle nosí a neupadne jim z toho. Navíc klícka nemá žádný vliv na koule, myšleno tak, že je nepřitlačuje k tělu a nezvyšuje tak jejich teplotu, jako třeba slipy.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj život

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:
Proboha, kde jinde, než tady, by měl člověk, který to má v sexu trochu jinak najít pochopení a toleranci? Chápu kdyby do něj kopali někde na lide.cz ale na webu prolezlém úchylkami? To jako sorry, ale to jděte do prdele :-)
Tady přeci nikdo nenadává za nošení klícky, jen se tady upozorňuje na možná rizika se zdravím, která prostě vzniknout mohou. Je spíš vtipné, že profil rostaci tady přirovnává tuhle situaci k ucpanému dřezu :D Co se člověk tady občas nedozví.
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj život

Příspěvek od bon4 »

Kirtap píše:
subkanda píše:
Proboha, kde jinde, než tady, by měl člověk, který to má v sexu trochu jinak najít pochopení a toleranci? Chápu kdyby do něj kopali někde na lide.cz ale na webu prolezlém úchylkami? To jako sorry, ale to jděte do prdele :-)
Tady přeci nikdo nenadává za nošení klícky, jen se tady upozorňuje na možná rizika se zdravím, která prostě vzniknout mohou. Je spíš vtipné, že profil rostaci tady přirovnává tuhle situaci k ucpanému dřezu :D Co se člověk tady občas nedozví.

Myslím, že v tomto případě bylo přirovnání k ucpanému dřezu od rostaci celkem výstižné, i když ne celkem přesné, vzhledem k informacím co vše se může ucpat nošením klícky. Mě spíš příjde vtipné, že někdo kdo klícku viděl jen na internetu, tudíž nemá sebemenší tušení jak to funguje, jak se to nosí, co to s tělem provádí, je naprosto zcela přesvědčen, že je to zdravý škodlivé a je to takový nositel zralý na psychiatra. Neviděl jsem ani jednou, že by zde nebo i jinde napsal někdo, že byl nositelem klícky a vznikly mu nějaké zdravotní problémy a že tedy varuje ostatní. Ale ti co mají jen kusé informace, klícku viděli jen z rychlíku jsou o své pravdě skálopevně přesvědčeni. A naprosto souhlasím s názorem subkandy, jste na stránkách prolezlých úchylkami a pokud tady bude jeden druhého posílat k psychiatrovi nebo někoho odsuzovali za to, že má nějakou svou úchylku trochu jinou než ostatní tak jděte do prd.le s takovými názory, to jako sorry :-) Bylo by totiž vhodné si uvědomit, že zrovna cuckold potažmo kandaulismus má ke klíckám hodně blízko a pokud to dámě dělá radost, rostaci k tomu má viditelně kladný vztah, tak je vše v pořádku a i takový bull by měl mít potěšení ze situace, že manžel jeho milenky mu jí nemůže brousit. Takže co se týká obsahu a zaměření tohoto fora je dle mého nošení klícky naprosto v pořádku a žádoucí a ti co s tím nemají zkušenosti, Hotwife, bullové nebo dom kandové by spíš měli být rádi za informace, které zde mohou získat a ne někoho odsuzovat.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Můj život

Příspěvek od rostaci »

bon4 píše:
Domkanda píše:
bon4 píše: přirovnáním k hodinkám nebo třeba nějakým šperkům, které mnozí nositelé nesundávají ani na noc
obřízka má mnoho výhod i pro nezamčené muže
problémy s pokožkou co se týká problematiky s hygienou nemusí mít jen nositel klícky, stačí nějaké opruzeniny vlivem nevhodného oblečení, nemožnost se pát dnů pořádně umýt atp.
často zmiňovaná rakovina prostaty, kdy se říká, že kdo často ejakuluje ji nedostane. Omyl. Je to pouze jistá část prevence.
to je na psichyatra
Stále chceš tedy tvrdit, že trvalé nošení je závadné?
Zápěstí pod hodinkami stále dýchá, hodinky se posunují.
obřízka má mnoho výhod???? A kolik chlapů si jí nechá udělat dobrovolně? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uznáš opruzeniny i jen z nevhodného oblečení, ale péro v kleci ti nevadí???? :roll: :roll: :roll:
Tak zábavné prevence bych se nerad vzdával :idea:
"psichyatra" - bez komentáře
ano, je to závadné - ale určitě ti to nezakazuju

Velmi se ti omlouvám pokud tě pohoršila má čestina. Teď to taky vidím, dal bych si za to pár facek, ale tvé "bez komentáře" jsi si mohl nechat od cesty, pokud sám nejsi zcela bezchybný. On někdo, pro tebe zřejmě nepředstavitelné je třeba v práci, řeší ještě jiné věci atp. Chybu může, tedy zřejmě kromě Domkandy každý. Takže ještě jednou všem se omlouvám.

Pokud o něčem něco nevím tak mlčím. Možná by to bylo vhodné i v případě Domkandy! Začnu postupně tvými jistě a bezesporu chytrými poznámkami:
Zápěstí pod hodinkami dýchá, hodinky se posunují - chlapče, chlapče, když už umíš číst, kdyby aspoň rozuměl tomu co čteš. Psal jsem, že někdo si na trvaléu zamčení nevybere např. Steeltube, ale vhodnější klícku. A klícka se také posunuje. Tzn. že pokožka dýchá úplně stejně jako na tvém nezamčeném ocase v džínách.
Neznáš výhody obřízky? Hochu, hochu, máš silné mezery ve vzdělání. Základ jesnazší hygiena i u jedinců nenosících klícku, téměř zmizí možnost nakazit partnerku různými infekcemi nebo viry. Takže pokud už jsi natolik omezený, že je ti jedno jestli ti smrdí žalud a tvé dámě nevoní a tak alespoň myslet na zdraví své partnerky by bylo vhodné. Navíc obnažený žalud časem ztrácí trochu citlivosti, tzn. že je větší výdrž. A výhod je mnoho, zkus se zeptat strejdy Googla.
A znovu zopakuji, číst zřejmě umíš, ale nejak nedáš do kupy souvislosti. Takže co se týká opruzenin, tak tobě to napíšu ještě jednou a pomalu. Psal jsem o vlivu na pokožku, myslel jsem to tak, že pokud někomu nevadí materiál z kterého je klícka vyrobena je to méně závadné než třeba obyčené trenky z nějaké umělotiny, které ti mohou způsobit opruzeniny v případě citlivé pokožky.

Takže na závěr, závadné jsou možná jen tvé nározy. Pokud někomu nevadí být trvale zamčený, není důvod aby mu to činilo jakékoliv zdravotní potíže a už vůbec ne kvůli tomu navštívit PSICHYATRA.

Pokud jsem se ještě někde dopustil nějaké hrubky či překlepu a někoho z přítomných to také pohoršilo, omlóuvám se a těm(Domkanda) co nedělají
nikdy žádný chybu se omluvám raději třikrát, bo dvakrát by bylo málo.

Hele naprosto s tebou se vším souhlasím, myslím ,že domkanda v todle případě píše jen proto aby psal, ale že čůráka nikdy zamčenýho neměl a to je ten problém. chybí mu praxe a realny poznani v tom jaky to je mit curaka zamcenyho ....taky nevim kde vzal názor ,že se hodinky posouvají?komu by to proboha nelezlo na nervy?kdyby mu na ruce lítaly hodinky, nějakej řetízek budiž ale hodinky?to jako vážně?domkandíku, zamkni si čůráka a uvidíš,že nebudeš mít ani po týdnu žádný opruzeniny a otlaky, ikdyž klícky vypadaj ze jsou male ve skutecnosti pokud pan nema erekci je akorat a curak se v nem normalne vubec nemacka, pri spravne velikosti klicky.materialy jsou nezavadne, kdyz tedy pominu tu kovovou klec ta nam zacala asi po dvou letech korodovat ale je to prirozenej jev ne?navic je tezka takze na nejaky dlouhy zamykani to neni,ale je treba uplne jinak udelana nez umelohmotna nebo silikonova a dokonce v ni curak vice dycha.jinak kandiku vis o tom ze treba hojne pouzivaji gumovy rukavice, ktere operateri a jini zamestnanci mivaj na rukou i nekolik hodin?a to s temi prsty hybou, hrabou se ti treba v briše atd...vis o tom ze se ruce poti?a poti se dokonce vice nez čůrák?tak me teď napadá?potí se vůbec čůrák? jako jen čůrák? třísla jasan to víme ale jen čůrák?je trošku nerealny mit proste pri dodrzovani hyg. opruzeniny.to maj deti z plen ale proc?protoze je tam vhlko a zapaří se.klicky maji otvor na curani a maj to fakt dokonale udelane takze se moc nedostane nikam jinam nez do zachodove misy :shock: to koukas co.....jako fakt tady prosim domkandiku nesir nejaky hovadiny,protoze pro chlapy co realne klicky nosi, nebo nosily budes za blazna.muzes mit svuj nazor, my si ho radi prectem ale prosim, jsi dospelej chlap, nekdy je jednodussi pouzit selskej rozum.nez tady rozpoutat vasnivou debatu a jeste si za tim skalopevne stat kdyz o tom vis vlastne houby.neznam nikoho kdo by mel z klece nejake problem at kozni, psychicke, urologicke atd.....tady nejde o to , muzum ublizovat.....je to sex.praktika, ktera ma jako vsechny prinaset nejake pocity a ne zdravotni komplikace.....ty si hrave privodis pri lizani partnerky nebo koureni curaka....je to mnohem mnohem vice pravdepodobne nez ze se ti neco stane kvuli klicky .

pro... bon4 hele vykasli se na nejaky gramaticky chyby, vsichni je delaj, jen nekteri si to nepriznaj a nekteri ji proste vpali tak ze bije do oci.....uprimne? radsi hrubka nez blbej nazor o kterym budu sirit kraviny jako domkandik.takze pohoda a neres nejaky preklepy nebo hrubky.nejsme ve skole a nepisem diktaty
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Můj život

Příspěvek od rostaci »

Yxunomei píše:Takze je to neskodne jako noha v sadre? Tak to je fajn, to si vyzkousim. Dovokim si jen vypichnout ... Odpady neucpavaji vlasy a rektalni chloupky sami o sobe, ale je to vrazedna smes mastnoty a tuku ktere vypustite v kterekoli vode a chlupu ktere udelaji spunt. Predevsim pokud se tuky usazuji v zapachove uzaverce a casto se nerozpousti.
Nicmene k veci. Opravdu je bezpecne mit delsi cas klicku, me stacilo nosit slipecky a do vecera jsem mel trisla narezany az ke krku. Nerekl bych ze to bude uplne koser, stale je to omezeni pohybu casti tela.

hele zlato, vím ze jsem zenská a taky jsem curaka nikdy zamcenyho nemela ale mam letity zkusenosti s mym muzem a podle me mas v tom pripade bud mega koule a pytel a mas zvolenou spatnou velikost toho krouzku dokola.protoze jak pise subkandik a jini,klec se ti pri spravne velikosti normalne pohybuje.proboha nepouzivate preci skrtici krouzky....ktery jsou ze silikonu a ty se fakt nepohnou a priskrcujou.....podle me mas spatnou velikost pokud se ti nekde neco zarazava......je to logicky kdyz mas na pupku otlacenou gumu od slipu, trenek nebo kalhot....tak je asi na case bud prestat tak zrat :lol: :lol: prottoze nam chlapecek krapetko pribral a nebo je na case se zacit hejbat popripade koupit o cislo vetsi velikost. :lol: :lol:
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Můj život

Příspěvek od Yxunomei »

Kdo taky rika ze slipy nosim. Presel sem na trencle a boxerky, kde se muj vrabcacek muze volne blembat. Klicku jsem nezkusil, ani me to nelaka. Proste me, stejne jako domkandovi nesedi to, ze lidi maj klicku dlouhodobe. Jako nic proti, pomucek je spousta. Ale nosit to 2 roky, bez jedinyho sexu? To me prijde zvlastni, a pokud vim tak o psychiatrovi psal domkanda jen v souvislosti s dvouletym nosenim. Ne s klickou obecne, takze bych to zas moc neprekrucoval. :) navic si myslim, ze me stejne asi nevyvratite nazor ze to je uplne zdrave, ze to je stejne neskodny jako chodit naostro. Ale tim vas meodsuzuju, noste si to, jen me proste tohle vrta hlavou jako nezaujatymi cloveku. Tot cele.
Jen pro info koule mam snad primerene velke, a ud je tak nejak chvalitebne velky. Neomotavam si ho kolem nohy, ale zas se neschovava v housti jako pigmej. A brisko malinko mam, ale zatim se s nim vejdu do dveri. :) navic pres nej vidim aspon spicku oudu, takze vim kam strilim, hec. :)
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj život

Příspěvek od bon4 »

Yxunomei píše:Kdo taky rika ze slipy nosim. Presel sem na trencle a boxerky, kde se muj vrabcacek muze volne blembat. Klicku jsem nezkusil, ani me to nelaka. Proste me, stejne jako domkandovi nesedi to, ze lidi maj klicku dlouhodobe. Jako nic proti, pomucek je spousta. Ale nosit to 2 roky, bez jedinyho sexu? To me prijde zvlastni, a pokud vim tak o psychiatrovi psal domkanda jen v souvislosti s dvouletym nosenim. Ne s klickou obecne, takze bych to zas moc neprekrucoval. :) navic si myslim, ze me stejne asi nevyvratite nazor ze to je uplne zdrave, ze to je stejne neskodny jako chodit naostro. Ale tim vas meodsuzuju, noste si to, jen me proste tohle vrta hlavou jako nezaujatymi cloveku. Tot cele.
Jen pro info koule mam snad primerene velke, a ud je tak nejak chvalitebne velky. Neomotavam si ho kolem nohy, ale zas se neschovava v housti jako pigmej. A brisko malinko mam, ale zatim se s nim vejdu do dveri. :) navic pres nej vidim aspon spicku oudu, takze vim kam strilim, hec. :)
Teď jsi udeřil hřebíček na hlavičku. Je to stejně neškodné jako chození na ostro. Je, ale uvědom si, že ani to není příliš zdravé, alespoň u žen. A další věc, není normální že se někdo nechá zamknout na dva roky a celou dobu je úplně bez sexu? A kdo říká, že je bez sexu? Sex může být i jinak, jiné věci mohou člověka uspokojovat. Ta nenormalnost je úplně stejná jako že někdo nechápe že dovolíš manželce milence, to taky není normální.
Jsi na stránkách kde je plno uchylnosti a pokud má někdo jinou úchylku než ty tak už není normální? A pokud s tím nemáš zkušenosti ani je nechceš mít tak budeš tvrdit svou pravdu, ačkoliv lidi kteří s tím zkušenosti mají ti tvrdí opak.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Můj život

Příspěvek od rostaci »

Yxunomei píše:Kdo taky rika ze slipy nosim. Presel sem na trencle a boxerky, kde se muj vrabcacek muze volne blembat. Klicku jsem nezkusil, ani me to nelaka. Proste me, stejne jako domkandovi nesedi to, ze lidi maj klicku dlouhodobe. Jako nic proti, pomucek je spousta. Ale nosit to 2 roky, bez jedinyho sexu? To me prijde zvlastni, a pokud vim tak o psychiatrovi psal domkanda jen v souvislosti s dvouletym nosenim. Ne s klickou obecne, takze bych to zas moc neprekrucoval. :) navic si myslim, ze me stejne asi nevyvratite nazor ze to je uplne zdrave, ze to je stejne neskodny jako chodit naostro. Ale tim vas meodsuzuju, noste si to, jen me proste tohle vrta hlavou jako nezaujatymi cloveku. Tot cele.
Jen pro info koule mam snad primerene velke, a ud je tak nejak chvalitebne velky. Neomotavam si ho kolem nohy, ale zas se neschovava v housti jako pigmej. A brisko malinko mam, ale zatim se s nim vejdu do dveri. :) navic pres nej vidim aspon spicku oudu, takze vim kam strilim, hec. :)

ja si prave nemyslim ze jsi nezaujatej, potoze jestli se nekdo dobrovolne rozhodne nosit klec, tak je to jeho volba, tak jako se nekdo rozhodne, ze treba po rozvodu chce mit klid od zenskych a nebo od chlapu a radsi si ho honi......ikdyz se mu treba zensky nabizej...je to na psychiatra?myslim si ze by jste to meli spise zacit vnimat jako treba vhodnej panskej modni doplnek, tak jako si zena dava nausnice, prstynky,,,,muz treba hodinky atd. tak se tady proste jeden clovek rozhodl pro klicku, boze nedelejte z cloveka blazna jen proto ze se treba dobrovolne treba pod tihou nejakych okolnosti vzdal volnyho curaka., me teda neprisel nejak frustrovanej, kdyby byl frustrovanej tak je tolik zpusobu jak se toho zbavit.neodsuzujte ho, a pokud se vam to nelibi a musite to hatit, jako domkanda mam ten pocit ze on do vseho jen reje ale vi o tom kulovy protoze mu praxe chybi,tak bezte notovat treba na rybarske stranky a ne tady kvakat blbosti jen proto abych neco napsal, u tebe chapu zajem se o tom neco dozvedet atd. ale neni fakt v zasade jedno jestli to ma clovek tejden , mesic nebo rok?kdyz se v tom nasel.....tak at si to ma treba celej zivot....proc vam prijde normalnejsi vylizavat neci mrdku z klina vasich zen?nad tim se nepohorsujete ,nebo to ze tady nabizite svy zeny?to je spis na psychiatra...a odsuzuje vas tady nekdo?myslim to ted vseobecne.....ne, nebo by spis nemel.myslim si ze by se tady mely predavat zkusenosti a debatovat , nez nekoho odsoudit a posilat k psychiatrovi, ten clovek se tady sveril a cekal treba na povzuzeni , pochopeni , nejake dalsi zkusenosti, myslis ze sem jeste napise? kdyz si precte reakce od domkandy a jemu podobnych ze patri na psychinu.trocha tolerance by se celkem bodla......mozna ne trocha ale u nekterych kybel......
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Můj život

Příspěvek od subkanda »

Já myslím, že napíše a rád, když dostal zastání od takové krásné rošťandy :-) To by byl vůl, kdyby si bral k srdci nějaké hloupé řeči. Myslím, že mu dost lidí vyjádřilo né podporu, to asi ne, ale minimálně pochopení. Ať si každý dělá co chce, když tím nikomu neubližuje. Takže jsem fakt rád i za něj, že ses ho zastala, protože ta vlna hejtu nikomu neprospěje. To je jako bysme se sesypali na dominantní kandaulisty, že jsou to blázni, když půjčujou ženu a připadají si že o něčem rozhodují, to je taky docela směšné a nikdo se jim nevysmívá a nereje do nich, že to mají v hlavě trochu popletené :-)

Ale možná by nebylo od věci, napsat tady nějaká moudra o klíckách, dlouho se tady neřešily z toho technického pohledu, protože hodně lidí co fakt extrémně klíckovali tady už nechodí (o jednom vím, že to dělá stále, ale už to prostě tady nepopisuje).

Takže takové reporty ze zamčení by byly super. Já se snažím reportovat svůj stav co mi práce a povinnosti dovolí. Ale bylo by zajímavé kdyby se vyjadřovali i další. Ale i ty technické informace, výběr, nošení, čištění. Taky nasazování, atd. Mám jedno hodně milé audio, kdy jsem si nahrál, jak mi moje subkandička nasazuje klícku. Mě to šíleně bolí a ona se směje, nebo mi hubuje, že mě to nemá bolet.

Nebo třeba fotky, od tvrdého čuráka co se hezky hrdě staví až po moment, kdy se zacvakne zámeček a hrdý čurák se poníženě krčí v klícce a čeká na vysvobození. To by byly taky hezké fotky ke komentování, že? Nafotit jak se zamykáme a jak se naši čuráci mačkají v klícce.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], kerama, ota65, Slave666 a 118 hostů