Můj život

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj život

Příspěvek od bon4 »

rostaci píše:
Yxunomei píše:Kdo taky rika ze slipy nosim. Presel sem na trencle a boxerky, kde se muj vrabcacek muze volne blembat. Klicku jsem nezkusil, ani me to nelaka. Proste me, stejne jako domkandovi nesedi to, ze lidi maj klicku dlouhodobe. Jako nic proti, pomucek je spousta. Ale nosit to 2 roky, bez jedinyho sexu? To me prijde zvlastni, a pokud vim tak o psychiatrovi psal domkanda jen v souvislosti s dvouletym nosenim. Ne s klickou obecne, takze bych to zas moc neprekrucoval. :) navic si myslim, ze me stejne asi nevyvratite nazor ze to je uplne zdrave, ze to je stejne neskodny jako chodit naostro. Ale tim vas meodsuzuju, noste si to, jen me proste tohle vrta hlavou jako nezaujatymi cloveku. Tot cele.
Jen pro info koule mam snad primerene velke, a ud je tak nejak chvalitebne velky. Neomotavam si ho kolem nohy, ale zas se neschovava v housti jako pigmej. A brisko malinko mam, ale zatim se s nim vejdu do dveri. :) navic pres nej vidim aspon spicku oudu, takze vim kam strilim, hec. :)

ja si prave nemyslim ze jsi nezaujatej, potoze jestli se nekdo dobrovolne rozhodne nosit klec, tak je to jeho volba, tak jako se nekdo rozhodne, ze treba po rozvodu chce mit klid od zenskych a nebo od chlapu a radsi si ho honi......ikdyz se mu treba zensky nabizej...je to na psychiatra?myslim si ze by jste to meli spise zacit vnimat jako treba vhodnej panskej modni doplnek, tak jako si zena dava nausnice, prstynky,,,,muz treba hodinky atd. tak se tady proste jeden clovek rozhodl pro klicku, boze nedelejte z cloveka blazna jen proto ze se treba dobrovolne treba pod tihou nejakych okolnosti vzdal volnyho curaka., me teda neprisel nejak frustrovanej, kdyby byl frustrovanej tak je tolik zpusobu jak se toho zbavit.neodsuzujte ho, a pokud se vam to nelibi a musite to hatit, jako domkanda mam ten pocit ze on do vseho jen reje ale vi o tom kulovy protoze mu praxe chybi,tak bezte notovat treba na rybarske stranky a ne tady kvakat blbosti jen proto abych neco napsal, u tebe chapu zajem se o tom neco dozvedet atd. ale neni fakt v zasade jedno jestli to ma clovek tejden , mesic nebo rok?kdyz se v tom nasel.....tak at si to ma treba celej zivot....proc vam prijde normalnejsi vylizavat neci mrdku z klina vasich zen?nad tim se nepohorsujete ,nebo to ze tady nabizite svy zeny?to je spis na psychiatra...a odsuzuje vas tady nekdo?myslim to ted vseobecne.....ne, nebo by spis nemel.myslim si ze by se tady mely predavat zkusenosti a debatovat , nez nekoho odsoudit a posilat k psychiatrovi, ten clovek se tady sveril a cekal treba na povzuzeni , pochopeni , nejake dalsi zkusenosti, myslis ze sem jeste napise? kdyz si precte reakce od domkandy a jemu podobnych ze patri na psychinu.trocha tolerance by se celkem bodla......mozna ne trocha ale u nekterych kybel......
Rošťando, naprostý souhlas. Autor tohoto vlákna nám chtěl sdělit svůj životní příběh s tím, že mu to vyhovuje a je tak šťastný. Tak proč ho odsuzovat proto že to dělá jinak? Chápal bych spíš otázky jestli to nepřináší nějaké komplikace, jak to zvládá a tak podobně. Podpořit ho a projevit zájem a mu zasirat vlákno nějakýma nazorama který jsou zcela mimo.

Já mu fandím, má to doma skvělé a přeji mu ještě mnoho zamcenych měsíců a hodně vzrušujících zážitků.

Jen tak mimochodem, všimli jste si, že vašich názorech sem už autor nic nenapsal? Je vaším záměrem mít toho jen pro sebe a každého odradit?
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Můj život

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:Já myslím, že napíše a rád, když dostal zastání od takové krásné rošťandy :-) To by byl vůl, kdyby si bral k srdci nějaké hloupé řeči. Myslím, že mu dost lidí vyjádřilo né podporu, to asi ne, ale minimálně pochopení. Ať si každý dělá co chce, když tím nikomu neubližuje. Takže jsem fakt rád i za něj, že ses ho zastala, protože ta vlna hejtu nikomu neprospěje. To je jako bysme se sesypali na dominantní kandaulisty, že jsou to blázni, když půjčujou ženu a připadají si že o něčem rozhodují, to je taky docela směšné a nikdo se jim nevysmívá a nereje do nich, že to mají v hlavě trochu popletené :-)

Ale možná by nebylo od věci, napsat tady nějaká moudra o klíckách, dlouho se tady neřešily z toho technického pohledu, protože hodně lidí co fakt extrémně klíckovali tady už nechodí (o jednom vím, že to dělá stále, ale už to prostě tady nepopisuje).

Takže takové reporty ze zamčení by byly super. Já se snažím reportovat svůj stav co mi práce a povinnosti dovolí. Ale bylo by zajímavé kdyby se vyjadřovali i další. Ale i ty technické informace, výběr, nošení, čištění. Taky nasazování, atd. Mám jedno hodně milé audio, kdy jsem si nahrál, jak mi moje subkandička nasazuje klícku. Mě to šíleně bolí a ona se směje, nebo mi hubuje, že mě to nemá bolet.

Nebo třeba fotky, od tvrdého čuráka co se hezky hrdě staví až po moment, kdy se zacvakne zámeček a hrdý čurák se poníženě krčí v klícce a čeká na vysvobození. To by byly taky hezké fotky ke komentování, že? Nafotit jak se zamykáme a jak se naši čuráci mačkají v klícce.


Hele tak ja nevim ale me prijdou tydle stranky jako takovy bezpecny utociste, jako asi si zrovna v realnym zivote s prateli moc nepokecas o tom jak mas zamcenyho ptaka ....a tady nas to spojuje, tak jako o kandaulismu .....to jsou veci o kterych v realnem zivote asi zrovna moc s lidmi otevrene mluvit nemuzes pokud na tom nejsou stejne, tak jen proste nechapu proc by se tady mel nekdo do nekoho navazet, myslim ze tu jsou jina temata ktera by treba mela poburovat, ale kdyz mi to nesedi tak tam nelezu ne? a ne prudit , proc jako?myslim ze jsme tady proste dospeli lide ktere neco spojuje, tak by se fakt hodilo spis podporit a debatovat nez jen odsuzovat.kazdej jsme jinej, ale to snad neni novinka...... a domkanda ma bud nejakej problem v realnym zivote ze tady musi do vsech rejt, nebo ma asi blbej smysl pro humor......fakt nevim co si o nem myslet.takze fakt at jde treba na rybarsky forum a tam at se bavi o rybickach a klidne o jejich treni :lol: ale at tady zbytecne neprudi....on je dominantni?a kandaulista?nekomu to taky nesedi ale tolerujete ho tady...tak si myslim ze by se mel chovat stejne.
to neni jen o nem ale on je nejvic videt.
jinak reporty....no to by byla spica..........a audi nebo kratky videjka jak se zamyka....luxus..to by bylo spica neco takovyho tady rozjet.myslim ze by se par lidi pridalo a ze by je to i bavilo a citile se mezi svejma, moci se o to podelit.
jen asi budem muset nejdriv vymyslet nejakou zabavu domkandovi :lol: :lol: at ma svuj zajem kterej ho bude bavit a neleze tam kde o tom vi kulove, jeste prudi.....
ma nekdo nejakej navrh?jak zabavit domkandu?at tady ma autor klid? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Můj život

Příspěvek od subkanda »

rostaci píše:jen asi budem muset nejdriv vymyslet nejakou zabavu domkandovi :lol: :lol: at ma svuj zajem kterej ho bude bavit a neleze tam kde o tom vi kulove, jeste prudi.....
ma nekdo nejakej navrh?jak zabavit domkandu?at tady ma autor klid? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Já mám nápad. Mohl by s tebou hodnotit čuráky, ne? Když se pořád k něčemu vyjadřuje a kritizuje, tam by si toho docela užil, ne? :lol: :lol: :lol: Otázka je, jestli by se někomu chtělo, nechat si od něj kritizovat i svoji chloubu? Ale třeba jo?
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Můj život

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:
rostaci píše:jen asi budem muset nejdriv vymyslet nejakou zabavu domkandovi :lol: :lol: at ma svuj zajem kterej ho bude bavit a neleze tam kde o tom vi kulove, jeste prudi.....
ma nekdo nejakej navrh?jak zabavit domkandu?at tady ma autor klid? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Já mám nápad. Mohl by s tebou hodnotit čuráky, ne? Když se pořád k něčemu vyjadřuje a kritizuje, tam by si toho docela užil, ne? :lol: :lol: :lol: Otázka je, jestli by se někomu chtělo, nechat si od něj kritizovat i svoji chloubu? Ale třeba jo?


heeeele tak na to zapomen, :shock: nedam , nedelim se , jsou tu jen a jen pro me :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ne ne ne ne ne :twisted:
bon4
Příspěvky: 38
Registrován: stř 12. říj 2016 8:03:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj život

Příspěvek od bon4 »

A co mu na podlahu vysypat strouhanku, ať složí rohlík a až bude hotovej ať napíše :-D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Můj život

Příspěvek od subkanda »

bon4 píše:A co mu na podlahu vysypat strouhanku, ať složí rohlík a až bude hotovej ať napíše :-D
On by ti na to něco chytrého řekl. Třeba že mu v pytlíku chybí tři dílky :lol:
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Můj život

Příspěvek od Yxunomei »

No jen aby mu tu strouhanku nesezobala rostaci. :) to pak domkanda neda do kupy. Ne, blba poznamka uznavam, doufam ze ma slecna smysl pro humor. Taky mam rad vtipy o muzich. Muj top je "vite proc ma muz vetsi iq nez kun? Aby nevylemtal z kyble vodu na myti podlahy."
Btw nejspi bych timto utnul hadku o klicce. Je to o nas bez nas. Nam ji nevnutite a my vas chapeme. :) kazdopadne me zajima pokracovani. A rad bych za popsani co ho k tomu vedlo, co ho na tom vzrusuje a vubec jeho pocity v prubehu tech let. Pac me to prijde proste divne, proste pro me to je jako by vstoupil do klastera. Ne z pohledu ze je blazen, ale jsem dost zvedavej a mam rad povidani okolo. Nenutim ho, pokud to je choulostive, chapu nemusis to psat. Taky jsem obcas dost labilni a mam za sebou par sebeposkozovacich etap a tak me to zajima tak nejak z lidskeho hlediska.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Můj život

Příspěvek od Kirtap »

Yxunomei píše:No jen aby mu tu strouhanku nesezobala rostaci. :) to pak domkanda neda do kupy. Ne, blba poznamka uznavam, doufam ze ma slecna smysl pro humor. Taky mam rad vtipy o muzich. Muj top je "vite proc ma muz vetsi iq nez kun? Aby nevylemtal z kyble vodu na myti podlahy."
Btw nejspi bych timto utnul hadku o klicce. Je to o nas bez nas. Nam ji nevnutite a my vas chapeme. :) kazdopadne me zajima pokracovani. A rad bych za popsani co ho k tomu vedlo, co ho na tom vzrusuje a vubec jeho pocity v prubehu tech let. Pac me to prijde proste divne, proste pro me to je jako by vstoupil do klastera. Ne z pohledu ze je blazen, ale jsem dost zvedavej a mam rad povidani okolo. Nenutim ho, pokud to je choulostive, chapu nemusis to psat. Taky jsem obcas dost labilni a mam za sebou par sebeposkozovacich etap a tak me to zajima tak nejak z lidskeho hlediska.
Ta poznámka byla náhodou skvělá :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: horacio a 200 hostů