PP Se kterým z nich strávím noc?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

Nemám ráda naléhání a doslova a do písmene mě vytáčí, když někomu odpovím ne , ale i přesto dotyčný i když je to inteligentní člověk, neustále naléhá. Mám neskonalou chuť mu dát za vyučenou a nezbývá mi nic jiného , než jej trochu vycvičit, protože pokud nezačne poslouchat a chovat se vychovaně, přejde mě chuť.
Nebudu skrývat, že jsem se těšila , že se možná po osmi měsících konečně potkáme, ale občas nastanou situace, které prostě neovlivníš a  tak je potřeba se těšit o trošku déle.Nevím jestli zrovna situace...ale proč to tak nenazvat...vlastně......to není situace, je to spíš skutečnost, která mé rozhodnutí vždy ovlivní.
Abych věci , ale uvedla na pravou míru.Pár let si tady píšu s jedním zajímavým mužem, loni se nám podařilo párkrát uskutečnit reálné setkání i přesto , že je z velké dálky :-) že je to opět ale velká náhoda....nu co už....když se chce......jde vše a ani vzdálenost stovek kilometrů nikoho v ničem nelimituje.Zajda ho svým způsobem toleroval, chvílemi více, chvílemi méně,a teď si spolu kluci začali dokonce psát, a musím uznat, že si někdy připadám , že na mě kujou pykle, ale já se vy moji dva věčně nadržení chlapečci nedám.

Jak je mezi chlapy  zvykem za těch pár dní ze sebe navzájem vytáhli tolik informací až jsem koukala, zítra jsem měla s ..........number_two strávit pár hodin,ale rozhodla jsem se jinak.Rozhodla jsem se , že vlastně nechci, protože zajda má po delší době více času tak můžeme čas trávit spolu.

I přesto ale number_two stále naléhá, je to 100 zpráv denně a i když mu napíšu psst, stejně napíše a ještě drze si vynucuje pozornost a ledabyle to už předem omlouvá zprávou typu.....dobře budu pššt ale nevím jak dlouho to vydržím a jako pro legraci přihodí vychechtaného smajlíka..tak todle je absolutní drzost.....vůbec nepochopil, že už dávno začala hra.....hra při které má svou roli, ví že mi o sex nejde, že já potřebuji rafinovanost, hravost , svůdnost a v první řadě požitek z toho, že i když mnou cloumá chtíč, dokážu s totálně mokrou kundou odejít . Mrdat můžu kdykoli, je to pud, dělaj to všichni , a ano, někdy jen tak mrdám, bez her, bez přípravy, bez rafinovanosti, ale já si sex doopravdy užiji při hře.

Připadám si teď trošku mezi dvěma světy, zajda je tady ,zaslouží si mou pozornost a number_two, kterej ji vyžaduje a tu pozornost ve mne svým způsobem vyvolává, ji zase hned umrtví tím jak se snaží být neustále na očích. Proč? nevím,roky četl mé blogy, ví jak funguji, ví co jsme se zajdou prožívali a jak to funguje ...tak si říkám, proč, když dostal šanci a možnost ten čas s námi nebo se mnou trávit, proč jej vlastně otravuje a znechucuje, je to nevědomě,že si neuvědomuje, že někdy méně je více, že někdy za den stačí jedna dvě zprávy......nebo je to taktika.?

Celej tento týden je o sexu, prakticky nemyslím na nic jiného, zajda když už kolem mne prochází pokaždé je to minimálně s polotvrdým čůrákem,má potřebu se mě dotknout, políbit.....vím proč to je, protože v něm number_two.....od doby co si začali psát opět probouzí lovce, ikdyž už má vlastně uloveno.Rozhodla jsem se na tento víkend dát přednost zajdovi, je to logické rozhodnutí, a vím ,že jsem tím zajdovo ego pěkně pohladila, ale co, on si to zaslouží , ale co mě překvapilo i on občas oroduje za number_two ,tak jsem jim v pondělí řekla, fajn víš co, pokud chceš domluv to, překvapte mě.Nějak kluci nedošli k závěru tak to zbylo na mě.Takže jsem number_two, řekla razantně ne, ale ten stále doufá a stále naléhá, zajda občas utrousí nějakou supr větu, jako já s pátkem nemám problém kdyby přijel, ale jsem rád že teda budem spolu.

Tak chlapečci takhle doopravdy ne. Teď jim oběma tady popíšu to jak by zítřejší večer probíhal, ať si to oba rozmyslí, když number_two neustále usiluje o mou pozornost a mám pocit , že na jednu stranu zajda chce ať zůstanu s ním, ale na druhou ve mě vyvolává pocit , že mu bude trochu líto když se zítřek neuskuteční, tak proto jsem se teď rozhodla tak ....ať si to chlapci, když už jsou takoví kámoši rozhodnou mezi sebou jestli to daj nebo ne.

Ano jsem mrcha, jsem až taková mrcha, že tě klidně zítra nechám jet přes x hodin autem a je mi jedno jestli budeš mít problém na cestě někde v kalamitě, já ti říkala ať nejezdíš i proto, že je kravina se sem hnát v tom nepředvídatelném počasí, ne, nezpochybňuji tvé řidičské schopnosti, jen si jaksi myslím......proč zbytečně riskovat nějaký nepříjemnosti, ale touha tě asi žene vpřed. Ano jsem až taková mrcha, že pokud zítra v 19 hod nebudeš na předem domluveném místě, jel si zbytečně. Ty víš , že setkání se mnou má určitá pravidla.

A ty zajdo? Díváš se doma na to jak se chystám k odchodu, jsi rád, když si sedneš v ložnici na postel, uvelebíš se a koukáš jak se prohrabuji skříní , abych si na čerstvě umyté tělo něco oblékla, víš kam se chystám, že jdu za ním, možná i tušíš co by se mohlo odehrát, .miluješ když se koukáš jak si zapínám šaty nebo si oblékám sukni, miluješ ten pohled na mne jak se chystám za jiným chlapem, že jen na čokoládu? to je přeci jedno, je tady ta skutečnost, že to nemusí bejt jen čokoláda,moc dobře ho znáš, znáš jeho fotky kde mu ze mne ukapává šťáva, rajcuje tě to že víš jakýho čůráka mi k potěšení možná přiveze, jenže dnes chlapečci moji to bude vše trochu jinak, ano odejdu, a ano budu ti sem tam posílat  fotku toho jak sedíme někde v kavárně a jak usrkáváme čokoládu.....možná ti i  pošlu fotku z auta jak jedeme.....ano většinou na hotel, kde se uvelebíme a třeba si hodiny povídáme, jenže dneska lásko moje byl nabrán směr domov, věděla bych to já a do poslední chvíle by to netušil ani number_two,neměl by na vybranou.

Nééééé, celej tejden jste se nesmyslně točil kolem jedné skutečnosti , kterou jste nemohli vyřešit a tu jsem vyřešila já ,ale že jen na chvíli zatím netušíte ani jeden.Do této chvíle jste se reálně neviděli, number_two je trochu nesvůj protože asi o tři minuty dříve je vtáhnut do reality a obeznámen, že se jde k nám domů, jasně že remcá, že není připraven na to se se zajdou setkat, říkám...hele stále máš výhodu,.......máš asi tři minuty na to než strčím klíče do zámku a odemknu, tam bude koukat zajda , kterej nebude mít vůbec žádnou chvíli na to se připravit na skutečnost že tě vedu domů.

Ve vzájemných zprávách , které jste si hojně posílali , jste oba těžcí lovci, oba dost sebejistí, takže reálné setkání byste měli v poho rozdýchat a když ne? Já se pobavím, já rozhodně ano, je krásný vidět dva muže, které vlastně dokonale znám jak jsou nervozní, jak na mě koukaj,a v duchu si říkaj, sakra co to má znamenat, jakto že ho přivedla, jakto že teď tady na něj koukám.....jenže chlapečci moji......já mám v hlavě už dávno jiný plán.Takže pokud nebudete chtít prožít noc spolu budete se muset hodně snažit a ten kterej se bude snažit víc, ten mě získá a je mi jedno jestli number_two, jel přes půl republiky třeba jen proto, aby mě viděl dvě hodiny,já řekla ať nejezdí ale když žadonil ať si mou pozornost zaslouží .

A ty zajdo......za svou nerozhodnost budeš muset taky trochu zabojovat.
Usadím vás v obyváku, jdu vám namíchat drink a záměrně Vás nechávám samotné abyste si na sebe trochu zvykli,já vlastně nejsem vůbec nervozni, z čeho taky,vidím na vás jak trochu těžko hledáte slova, jak na sebe po očku pokukujete a přeměřujete se......vcházím,,jen v šatech s dvěma drinky, jeden podávám zajdovi , jeden number_two.....beru si židli, usedám obkročmo naproti nim a bavím se trochu chladnou tváří tím jak si oba na sucho polkli,co co to děláš ptá se trochu nezasvěcenej number_two, nic, sedla jsem si , chci si s vámi povídat,zajda pobaveně usrkává drink, ty se moc nesměj ušáčku........proč?ptá se....protože se teď rozhodne jestli strávíte večer spolu beze mne , nebo jestli jej strávím s tebou doma , nebo s number_two na hotelu.

Teď už si oba trochu nervozně poposedli....ty jsi taková mrcha,kdepak nejsem, teprve budu.hmmm.
chci ať jste od teď oba potichu, naprostý ticho, a ani jeden se nepohne pokud mu to nedovolím.....můžete se jen dívat.zvedám se ze židle, pustím hudbu a před nimi si sundávám kalhotky, ano pěkně pomalu, není kam spěchat, líbí se mi to jak tam oba sedí, sem tam na sebe kouknou ale ani jeden se neopovažují něco říct.že by jim došly slova?ne, nesmí....přemejšlím co se jim honí hlavou? myslí na to že bude trojka? nebo myslí  na to že si ho každého po sobě odvedu vedle?Páni je tolik možností jak si s tou situací pohrát a jak to vymyslet.

Já mám ale jinej plán. Nejdříve přistoupím k zajdovi a dávám mu přivonět, ví že se nesmí ani hnout, ptám se voní ti? jen přikyvuje ....dobře....jdu k number_two i jemu dám přivonět.......voní ti...taky přikyvuje.....dobře,pokládám mu moje kalhotky do dlaně a říkám mu, sevři ji, možná je to na dlouhou dobu to jediné co ode mne dostaneš.trošku vyděšeně pokukuje ale, myslím že teď , teprve teď mu začíná docházet, že už si nemůže dělat co chce a že co řeknu to udělá, jinak mu okamžitě ukážu, kde jsou dveře.Jsou krásní, oba .oba jsou velice sexy, každej je ale úplně jinej, párkrát jsem se přistihla při myšlence na to , si je teď oba vychutnat, ale je příliš brzy, a nezaslouží si to.a jestli si to někdy zaslouží? těžko říct.…

šibalsky si usedám zpět na židli a ptám se jich jestli jim je dobře..........zajda jednoslovně odpovídá že celkem i jo, a number_two, trochu tápe ale říká že jo, a nebude Vám líp když si trochu odložíte? do trenek chlapečci......jsou oba trochu nervozni ale ani jeden nezaváhá a už jsou předemnou jen v trenýrkách.........od teď to není number_two, ale kapička....proč? protože neskutečně ukapává, má tak nabryndáno v trenkách , že by mě zajímalo co by stříkal, nedá mi to a jdu k němu, pohladím ho po mokrých trenýrkách, skrz které cítím pěkně naběhnutého čůráka......a říkám mu od teď ti budu říkat kapka.

Co takhle pan kapka? Pronese number_two
Trochu pobaveně na něj koukám a říkám , PAN kapka? PAN? slyším jak se zajda pousmál beru svou tak oblíbenou srdíčkovou plácačku, je krásná , růžová a kožená a plácnu jej pro výstrahu přes koule, nezná to , tuhle bolest společně se slastí ještě moc nezná.…
proč? ptá se...plácnu jej znovu, jen sikne a ptá se znovu, proč? v tom už mu na koulích přistála trošku razantnější slast, říkám....protože máš mlčet, já se tě na nic neptala,jasně jsem ti řekla že máš mlčet a nehýbat se pokud ti to nedovolím.
říká aha....tak jsem mu pleskla znovu,,,teď už jen kýval hlavou jako že  rozumí a nevydal ze sebe ani hlásku..…

Sedám si na svou židli a ze skříňky vytahuji dvě škrabošky.....jednu dostává na oči zajda jednu kapka......hmmm ten název asi ještě změním,,,kapka je divný...něco vymyslím.bavím se tím jak jsou strhnutí tou situací jak jim tam postávají čůráci a přemejšlím nad tím jestli vážně myslí na trojku. líbí se mi jak jim vlhnou trenky.

Přicházím k zajdovi..sedám si na něj obkročmo , dělí nás jen jeho trenky, ví že musí mít ruce podél těla, ví že se nesmí pohnout, ví že mě nesmí chytit za zadek a taky ví že nic nevidí, že je odkázanej jen na své smysly. sedím na něm a dívám se na něj, na jeho ramena, jeho rty, jeho mužné ruce,jemně mu špičkou jazyka olíznu rty a začnu jej jemně líbat, ještě stále ani jeden netuší co dnes mají udělat proto , aby si jeden z nich zasloužil mou pozornost.,

Sedím na zajdovi a jemně si o jeho čůráka jezdím kundičkou, dívám se na něj jak se kouskem úst pousmál protože todle důvěrně zná, je poslušnej je moc poslušnej.cítí jak mi vlhne, je tady ticho jen je slyšet takové to jemné otírání.......zašeptám mu do ucha....teď tě na chvíli opustím.......jen tiše přikývnul.......postavím se a jdu pred number_two, postavím se před něj, uchopím ho za ruku a tou si začínám jezdit po těle a přitom komentuji nahlas co dělám. Proč? abych přeci neochudila zajdu.......mají škrabošky, takže vážně nic nevidí....…

Vidím jak se mu zvedá čůrák jak je nervózní a jak  vlastně neví co dělat, opakuji mu že se nesmí pohnout a má být potichu jinak jej čeká trest, ptám se rozumíš tomu? Jen přikývl hlavou.
Dobře, odpovídám a jeho ruku si vedu pod šaty, jedu po stehně, přes zadeček a hezky dopředu, zajíždím si prstem number_two přes mokrou kundičku, on se kouše do rtu, to možná proto aby nic neřekl, když v tom mu řeknu, tak a teď budeš říkat ty, co zrovna děláš.......…

Já vám dám, říkám si v duchu, dám vám pořádně zabrat,.....number_two poslušně otvírá pusu a říká, že mi zrovna jezdí po totálně mokré kundě, snaží se rukou trochu tlačit aby se mohl dostat dovnitř , ale kdepak, plesknu mu přes ruku a říkám že bude poslouchat jinak to bude bolet.

Přikyvuje,sedám si na něj obkročmo a všímám si že je totálně promočenej, jeho čůrák mě vítá, je tvrdej i přes trenky je vidět jak je naběhlej..........páni to by bylo mrdání, špičkou jazyka mu olíznu rty, jemně jen trošku se jich dotýkám, teprve se s nimi seznamuji, jsou lačné, teplé a tlusté,líbí se mi,je to příjemný otírat se přitom o jeho čůráka , kterej je schovanej v ternclích. Má trochu problém s rukama, vidím jak je nadzvedává a chce mě chytit za zadek ale vždy řeknu NESMÍŠ a pevně mu skrz trencle stisknu koule.

Zajda jen tiše poslouchá, jeho vzrušení je úžasné, trošku nervozně si třepe nohou,líbám se s number_two a přitom si o něj ojíždím totálně promáčenou kundičku,když v tom si šatičky svleču a strkám mu do pusy svou bradavku. Miluji když mi je líže, děsně mě to vzrušuje,dívám se na zajdu a v tom mě to napadne jak je dnes rozsoudit.

Sedají si k sobě, řekla bych že vzrušením jsou na tom tak nějak stejně,sedám si na zajdu, oba mají stojící péra zatím pěkně v trenclích, ojíždím si o něj kundu a při tom se líbám s number_two.

Začínají oba vzdychat, todle se mi líbí, přemejšlím proč si je vlastně oba nevychutnat, ale ne, nejsem až tak lačná po svém orgasmu, teď ještě není ta správná doba, moje chvíle dnes teprve příjde ale jen s jedním. Proto jsem se rozhodla......trenky dolů.

Oba se rozvalili na sedačce tak že maj nohy od sebe a do nebes mě tady vítaj dva totálně tvrdí čůráci, je to vážně krásnej pocit, postupně je vítám svým jazykem, hmmm chutnaj fakt skvěle, jsou krásní , sexuchtiví, prostě chtějí síleně mrdat. Sedám si na zem a do každé ruky beru jednoho a začínám jim pomalu jezdit po mokrým žaludu..… Pekně pevně je chytnu u kořene a párkrát pohoním a pustím, vidím jak jsou oba v rauši, nesténají možná jen proto, že se před sebou stydí.....…

Beru je do ruky a honím je zároveň , bože to je pohled, dva krásní chlapi, sedí tady přede mnou totálně nazí s mrdavou náladou a jsem přesvědčená že si oba shodně myslí, že si během chviličky na jednoho z nich se svou mokrou kundičkou nasednu. Ale né, postavím se nad zajdu ať ochutná mou štávičku, má krásně teplej jazyk kterej si se mnou chvíli hraje, to stačí a jdu to samé nabídnout number_two,jeho jazyk ještě neznám, je teplý, lačný a hbitý.....ale neudělám se, vracím se do své pozice mezi ně, beru do rukou čůráky a ujišťuji se, že mě oba vnímají.

Teprve teď se dozví co mají udělat proto aby se mnou jeden nebo druhý mohli strávit večer a samozřejmě i noc. Honím je a střídám to s kuřbou když v tom řeknu, že ten, kterej se mnou chce dnešní noc strávit, ten nesmí stříkat jako první.

Ozvalo se zakuckání jako co???? Cože? počkej.....zpomal , zpomal,.....ani jeden nic nevidí, protože mají na očích stále škrabošky a já ve svém konání neustávám. A vím jak to dopadne..............víte to i vy? Kdo jako první vypustí svou mrdku? Tak ten už si pro dnešní večer mou pozornost nezíská, ten už mi nemá co nabídnout, a jakmile začne stříkat , toho druhého už nedodělám, ten zůstane hezky nadržený a sám.

Asi víte jak se to může dál odvíjet, jasně buďto jako první stříkal zajda a v tom případě number_two, získá mou pozornost jen pro sebe , když o ní tak celej tejden usiloval a byl neposlušný a nebo? Nebo se jako první vycáká number_two a v tom případě mu ukážu kde jsou dveře a můj orgasmus a mé tělo bude dnes patřit jenom zajdovi.

Troufnete si tipnout jak to dopadlo?

Každopádně mě teď napadá otázka.......number_two, vážně se zítra na tu cestu cítíš ikdyž víš co tě v reálu čeká? Říkám ti upřímně , že pokud přijedeš oba vás todle čeká, neobměkčíš mě. Takže?
Budeš chlap i s tím že tě možná zajda trumfne a pojedeš zase obratem neukojený domů, nebo si troufáš a přijedeš sem se svým velkým egem a překvapíš nás? no....jsem už teď samou zvědavostí docela vzrušená.



P.S. povídku už jem tady jednou vkládala, ale ztratila se, tak to zkusím ještě jednou. Pokud jste psali reakce, prosím napište je ještě, ráda si je přečtu.
sorryjako
Příspěvky: 133
Registrován: čtv 30. bře 2017 12:23:35
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od sorryjako »

Hej sorryjako ale kdybych tam byl jako zajíček já, tak borcoj řeknu ať vypadne, že tady se svou MILFkou mám nějakej byznis. Co to je za šaška, co jede tolik kilometrů jenom proto aby zavíral oči a čekal jestli něco bude? Hej no to je něco na mně jako. Já bych jel na jistotu a svoji MILFku bych vzal za ruku a vzal ji ven. Hej jako to by bylo dobry. Zašli bysme někam ven a ten šašek by chodil dva kroky za náma a díval se, jak tě líbám, jak na tebe sahám, potkávali bychom tvoje známe a tak. Hej a nejlepší by bylo, že on je beztak o 20 roků starší jak já, ale nedovolil by si nic. Seděl by vedle nás v restauračce, hej sorryjako ale stálo by mu pod stolem péro a poslušně by čekal jestli mu něco dovolíš. Hej sorryjako ale já bych se na nic neptal a drze bych si bral co bych chtěl, jako na nějaký vychování já moc nejsem, když jsem někde s MILFkou co bych fakt jako hodně prcal. A ty vypadáš na slušnou dračici, tu bych fakt nenechal nějakýmu debilovi co si neumí poradit. Hej a ty moc dobře víš že by to nebyla moje škoda, ale tvoje škoda, kdybych odjel, víš kotě? Víš to moc dobře a tak by ses chovala slušně a jak já bych chtěl :-)
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

sorryjako píše:Hej sorryjako ale kdybych tam byl jako zajíček já, tak borcoj řeknu ať vypadne, že tady se svou MILFkou mám nějakej byznis. Co to je za šaška, co jede tolik kilometrů jenom proto aby zavíral oči a čekal jestli něco bude? Hej no to je něco na mně jako. Já bych jel na jistotu a svoji MILFku bych vzal za ruku a vzal ji ven. Hej jako to by bylo dobry. Zašli bysme někam ven a ten šašek by chodil dva kroky za náma a díval se, jak tě líbám, jak na tebe sahám, potkávali bychom tvoje známe a tak. Hej a nejlepší by bylo, že on je beztak o 20 roků starší jak já, ale nedovolil by si nic. Seděl by vedle nás v restauračce, hej sorryjako ale stálo by mu pod stolem péro a poslušně by čekal jestli mu něco dovolíš. Hej sorryjako ale já bych se na nic neptal a drze bych si bral co bych chtěl, jako na nějaký vychování já moc nejsem, když jsem někde s MILFkou co bych fakt jako hodně prcal. A ty vypadáš na slušnou dračici, tu bych fakt nenechal nějakýmu debilovi co si neumí poradit. Hej a ty moc dobře víš že by to nebyla moje škoda, ale tvoje škoda, kdybych odjel, víš kotě? Víš to moc dobře a tak by ses chovala slušně a jak já bych chtěl :-)
jeeeeva mladej nevyhopskanej zajda co si troufá, a chce dostat porádně za ušiska....

hele borče, když už tedy chceš opětovně zaujmout a vodit si mě za ručičku....tak se ukaž .......pořád všude vypisuješ jak jsi urostlej a jak by mi tě záviděly kámošky....noooo budiš, moje kámošky sice nejsou náctiletý jako ty, ale maminy co jsou v trochu jiný životní fázi ale tak proč ne.... ukaž se jakej si borec,když si opětovně troufáš.......studem přeci netrpíš, když si mě chceš vodit a potkávat se mnou mé známé , tak mi ukaž to tvoje namachrovaný mladý tělo, a čůráka s kterým tak rád obděláváš paničky v letech......pochlub se a natři to tady jednou pro vždy těm starým páprdům , jak jsi jednou na nějaký debatě vtipně pojmenoval.hele sedíš ve školičce s ručičkama pěkně za zády?a zapisuješ si do notýsku látku, co vám paní učitelka diktuje?chodíš si s batůžkem na zádech do školy , potají hulíš někde cigáro aby si byl frajer a náhodou tě nepotkali kantoři viď?jsi třídní floutek?
tak se ukaž ty mladej zdrzej hajzlíku.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od subkanda »

A prozradíš nám konečně, jak to dopadlo?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od pepe »

Taky bych to rad vedel. Psala jsi neco o tom, ze kdyz tady bude hodne komentaru, tak nam reknes, kdo nakonec vyhral? Plati to stale?
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od zvědavec »

Ja bych tipoval ze to dopadlo jako na te fotce.

http://porno-erudit.p.o.pic.centerblog. ... 016878.jpg

A nebo jsi je oba nechala stat s tvrdym ocasem a provokovala jsi je s lizatkem?

http://fapteens.com/galleries/2011/09/s ... lls-11.jpg
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od pepe »

Ta prvni fotka je moc sexy, jak stoji v rade a pera v pozoru. Ti nevypadaji na to, ze by se odvazili neuposlechnout. V druhem kole panicka projde a nasadi jim klicky, zataha je za koule a posle je aby se pustili do uklidu a provadeni domacich praci. Samozrejme vsichni nazi, aby se mohla divat na jejich mlada, hezka tela.

Moc se mi libi kdyz si dominantni panicka umi srovnat chlapy do late. Libilo by se ti rostaci, kdyby sis nas tady srovnala a my bychom taky takhle stali v pozoru a plnili tve rozmary, prani a ukoly?
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

pepe píše:Ta prvni fotka je moc sexy, jak stoji v rade a pera v pozoru. Ti nevypadaji na to, ze by se odvazili neuposlechnout. V druhem kole panicka projde a nasadi jim klicky, zataha je za koule a posle je aby se pustili do uklidu a provadeni domacich praci. Samozrejme vsichni nazi, aby se mohla divat na jejich mlada, hezka tela.

Moc se mi libi kdyz si dominantni panicka umi srovnat chlapy do late. Libilo by se ti rostaci, kdyby sis nas tady srovnala a my bychom taky takhle stali v pozoru a plnili tve rozmary, prani a ukoly?

hele pepe jestli chces videt jak si vas davam do late a jak krasne stojite........koukni mi do vlakna, kdne hodnotim curaky a klidne svuj kousek pridej :lol:
jsi vitanej
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

ach jo , nevím jestli je to tím létem, že jsou všude poodhalení krásní chlapi, nebo jestli se mi prostě jen začalo stýskat ,možná to chtělo zase jen čas a ono odloučení nechalo určité věci dozrát , každopádně si poslední asi týden pohrávám s myšlenkou oprášit "vztah " "nevztah" s kapičkou :-)


komu by se po tomdle nestýskalo....co vy na to?
můůůj kandík teď asi zažívá pořádnou nudu a možná i proto je tak nevrlý...protože jeho kanda touhy a představy zůstávají jen u fantazie a realita se tak nějak vytratila...tak si říkám, že bych svému muži tu realitu znovu dopřála :-)))))

tohle jsou prostě fotky , které mě zpětně přesvědčují o tom, že bych do toho měla zase jít.
slastný a neskutečně rajcovní pohled......umíte to taky?


Obrázek

Obrázek
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od seedLover »

Tak to je hezky roztoužené péro, to mu tak teče sperma z tebe?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Coolhandluke, idontexist, korssy, Longhorn a 197 hostů