PP Se kterým z nich strávím noc?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:Když vidím tu jeho kládu, opravdu je ti smutno po akcičkách? Nestýská se ti po něčem jiném? Kolik ho má tvůj kanda? A co dělal s tím kondomem?
To se mu z tak krásné ženy nepostavil, nebo se vystříkal dopředu, aby něco vydržel? :-)
jako jestli se mi nestýská po jeho čůraku? tak jasně že je fajn držet takovýho tvrdýho macka v ruce, o tom žádná. a co dělal s kondomem? myslíš můj muž? roztřepal se jak sem ho položila na stůl a nevěřícně na mě koukal, jsem totiž žena s andělskou tváří :lol: a v tomhle ho celkem překvapuji, musím říci , že kolikrát překvapím i sama sebe ,ale co bych pro svého kanda manžílka neudělala , ve svý podstatě je to tak nevinný :lol: :lol: :lol: ... myslím, že mu tehdy dokonce můj muž psal, ale ruku do ohně za to nedám, je to dýl jak rok. :D nejsme v tý fázi, že s někým šukám, nebo že by mého muže bralo dívat se na to, to ani omylem s tím bych měla problém, ale tohle vycákání do gumy,je tak nějak v poho , je to dráždivé to ano, ale jsem asi i trochu zdeformovaná ze svého povolání a někdy to beru i třeba pouhej odběr krve nebo aplikaci injekce nebo kapačky, prostě jen úkon, ale to se naštěstí stalo jen asi jednou, a to jsem byla fakt hodně unavená a akce byla domluvená na mooooc rychlo, navíc děti byly nemocné, celkově to stálo za prd a já idkyž s ním mohla strávit vlastně celou noc, tak jsem byla za necelé dvě hoďky doma a v ten okamžik jsem měla pocit ,že je to tak správně, že nebylo proč s ním déle zůstávát, ale jinak to vzrušuje i mě to je jasný.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:To ti jako jezdí přes celou republiku aby se vycákal na břicho? Tomu tvůj kanda muž věří? Mimochodem ten název je šílený :-D
Já jsem měl podobnou zkušenost, taky měla moje láska milence až za Prahou a když měl cestu tak se zastavil. Povídala mi, že je to jenom na kafe a hecovali se přes telefon a webku a chvíli jsme dokonce dělali že já o tom nevím. Ale pak jsem zjistil, že spolu rozhodně na kafe nechodili. Možná kdo ví, jestli vůbec nějaké kafe stíhali :-) Já už prostě nevěřím na takové povídačky, ta touha je silná a když péro stojí a kunda teče, tak proč ho tam nedát, že?

Vidím že bychom si asi měli o čem povídat... už jsme něco nakousli tehdy na benzínce, užil jsem si svoje a mám k tomu hodně co říct, ale nechce se mi to ventilovat tady veřejně. Kdyžtak mi napiš do PM a můžeme si pokecat, nebo až bude to VIP tak si můžeme vyměnit zážitky tam. Docela by mě zajímalo, co mi jako ženská na moje zkušenosti se subkandičkou a jejími kamarády povíš :-)

hele já chápu ,že sex je pudová záležitost, ale já to mám třeba i s mokrou kundou bez kalhotek trochu jinak no.....jako zasunout umí každej ne? na koho bych se podívala, ten by mě dokázal ošukat ale uržet svůj chtíč na uzdě a posouvat hranice je právě to co mě baví, jako já fakt nepotřebuji jezdit někam vyšukávat, mě dělá šťastnou takový to dusno a ta sexem nabitá atmosféra , která skončí třeba právě tím, že si ho nechám dojet pod barák, tam k němu vyběhnu z branky jen v noční košilce bez kalhotek, a řeknu mu že jediné co může je , si odepnout poklopec a dát si ruce třeba za hlavu, že se mě nesmí dotknout, že ať si vzdychá, ať se svíjí ale že teď je ten čůrák můj,....jasně že se snažil se mě asi dvakrát dotknout, aspoň mi dát třeba pusu,a zjisti jestli mám kalhotky....jsem mrcha takže jsem si zajela na svou mokrou kundičku a do pusy mu strčila svůj mokrý prst...asi si dovedeš představit co to s ním dělalo..a přitom jsem mu ho honila........, vyhonila, políbila ho na líčko, popřála mu dobrou noc a jak rychle jsem přišla tak rychle jsem i odešla.......víš jak na mě koukal? a co ty? počkej takhle přeci nemůžeš odejít.......proč bych nemohla.....v kuchyni na mě čeká můj muž, který se třebe z tý představy že k tobě sednu jen do auta, nebo že jsem šla jen v noční košilce bez kalhotek ven..............takže smetanu jasně že slízl můj muž a o to tu jde. o tu hru.

jak říkám mrdat můžeš s každým to fakt není věda, ale určitý rafinovaný hry, který kolikrát skončí tak že se vážně ani nevystříká ale odchází s pánví která se v rytmech pohybuje je už level kterej mne zajímá a dělá mě šťastnou.a on byl pro tyhle hry prostě idální.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:To ti jako jezdí přes celou republiku aby se vycákal na břicho? Tomu tvůj kanda muž věří? Mimochodem ten název je šílený :-D
Já jsem měl podobnou zkušenost, taky měla moje láska milence až za Prahou a když měl cestu tak se zastavil. Povídala mi, že je to jenom na kafe a hecovali se přes telefon a webku a chvíli jsme dokonce dělali že já o tom nevím. Ale pak jsem zjistil, že spolu rozhodně na kafe nechodili. Možná kdo ví, jestli vůbec nějaké kafe stíhali :-) Já už prostě nevěřím na takové povídačky, ta touha je silná a když péro stojí a kunda teče, tak proč ho tam nedát, že?

Vidím že bychom si asi měli o čem povídat... už jsme něco nakousli tehdy na benzínce, užil jsem si svoje a mám k tomu hodně co říct, ale nechce se mi to ventilovat tady veřejně. Kdyžtak mi napiš do PM a můžeme si pokecat, nebo až bude to VIP tak si můžeme vyměnit zážitky tam. Docela by mě zajímalo, co mi jako ženská na moje zkušenosti se subkandičkou a jejími kamarády povíš :-)

jéééva a benzínka,.....ta byla supr, a hele pro příště ti slibuji že si ty kalhotky teda vemu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ať si ten nanuk příště taky trochu vychutnáš a celej ti zase nevyteče jako posledně :lol: :lol: :lol: :lol:
samozřejmě ,že si dělám legraci :lol: :lol: :lol: a ve vší počestnosti jsme si dali společně jen nanuka :roll: :roll: ps....co flíčky vypraly se?nedivila se subkandička ze jsi přišel domů tak zprasenej od nanuka?příště ti od syna půjčím brynďáka , když jsi taková kyyyypula :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od bazinga »

Skvěla povídka! Na konci povídky jsem asi vteřinu přemýšlel, jak bych se rozhodl být v kůži number_two a bylo by to snadné. Ikdyž tuším, že déle než zajda bych nevydržel, tak už i to co předcházelo by zato stálo. V tomto musím dát za pravdu Tvému citátu v jednom z pozdějších komentářů - "mrdat můžeš s každým to fakt není věda" - nejlepší je totiž ta hra okolo.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

bazinga píše:Skvěla povídka! Na konci povídky jsem asi vteřinu přemýšlel, jak bych se rozhodl být v kůži number_two a bylo by to snadné. Ikdyž tuším, že déle než zajda bych nevydržel, tak už i to co předcházelo by zato stálo. V tomto musím dát za pravdu Tvému citátu v jednom z pozdějších komentářů - "mrdat můžeš s každým to fakt není věda" - nejlepší je totiž ta hra okolo.

a co tvé zkušenosti? jak na tom jsi?
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od bazinga »

rostaci píše: a co tvé zkušenosti? jak na tom jsi?
Mám hodně podobné zkusenosti..jen ne jako par, ale pouze jako muz. Najit zenu, kterou bavi hrat si a nechce po deseti minutach (ne-li driv) prejit na "sukani" je tezke, ale ne nemozne. Zato najit takto ladeny par je temer nemozne. Povedlo se mi to jednou a to po hoooodne dlouhem hledani (viz. moje zdejsi povidka).
Nerikam, ze by na sukani bylo neco spatneho. Muze a nemusi to byt soucasti tohoto hrani, ale rozhodne to neni ten hlavni duvod. Tim je (u)spokojena zena a k tomu vede i hromada jinych cest :-)
Blacksmith
Příspěvky: 127
Registrován: ned 02. dub 2017 17:02:53
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1390
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od Blacksmith »

Tak snad takhle mokré péro, má každý ne??? Stříkám každý den,nakladam manželce co to dá. Ale i při prázdných koulích,tohle není problém. Kapička lásky, teče vždy proudem:):) Ten flicek na slipacich je ještě slabota :D :D 8-) Docela nás to baví,je to příjemné zpestření samotného aktu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od subkanda »

Blacksmith píše:Tak snad takhle mokré péro, má každý ne??? Stříkám každý den,nakladam manželce co to dá. Ale i při prázdných koulích,tohle není problém. Kapička lásky, teče vždy proudem:):) Ten flicek na slipacich je ještě slabota :D :D 8-) Docela nás to baví,je to příjemné zpestření samotného aktu.
Tak já taky ukapávám, ale takhle mokré péro teda nemívám a fleky taky ne. Kapičku ano, ale aby to tak teklo fakt ne
bazinga píše:
rostaci píše: a co tvé zkušenosti? jak na tom jsi?
Mám hodně podobné zkusenosti..jen ne jako par, ale pouze jako muz. Najit zenu, kterou bavi hrat si a nechce po deseti minutach (ne-li driv) prejit na "sukani" je tezke, ale ne nemozne. Zato najit takto ladeny par je temer nemozne. Povedlo se mi to jednou a to po hoooodne dlouhem hledani (viz. moje zdejsi povidka).
Nerikam, ze by na sukani bylo neco spatneho. Muze a nemusi to byt soucasti tohoto hrani, ale rozhodne to neni ten hlavni duvod. Tim je (u)spokojena zena a k tomu vede i hromada jinych cest :-)
Budeš asi docela zajímavý a hravý kamarád, co? Mám rád chlapy s fantazií, protože si myslím, že to se taky moc nevidí. Já teda nejsem ženská, přesto si občas povzdechnu, jak si dneska každý chce jenom vyndat péro, zahýbat prdelí a jít domů. Přitom to všechno okolo je mnohem dráždivější.
Jestli máš nějaké fantazie, jaké hry bys chtěl třeba s párem zkusit, klidně to sepiš, rád si to přečtu.
Blacksmith
Příspěvky: 127
Registrován: ned 02. dub 2017 17:02:53
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1390
Kontaktovat uživatele:

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od Blacksmith »

Aha,tak to budu asi pan kapka kapkouci :lol: :D
Když mě manželka předehrou dráždí, jsme hodně hravej pár. Tak jsem naukapal :lol: loužičku tak na malého panáka.

Pokud se bavíme o sexu a co bude třeba večer, tak mě až studí trencle. A flek někdy prosákne i skrze kalhoty. :evil:

Jsme fakt dost sexuálně založený, samotné mrdánì tolik neřešíme. Ale to extrémní vydráždění,to jak se člověk třese,koktá,srdce jede jako lokomotiva. To nás baví 8-)

Tak ale trochu mimo téma zakladatelky :D Snad se nebude zlobit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 203 hostů