PP Se kterým z nich strávím noc?

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od subkanda »

rostaci píše:ach jo , nevím jestli je to tím létem, že jsou všude poodhalení krásní chlapi, nebo jestli se mi prostě jen začalo stýskat ,možná to chtělo zase jen čas a ono odloučení nechalo určité věci dozrát , každopádně si poslední asi týden pohrávám s myšlenkou oprášit "vztah " "nevztah" s kapičkou :-)


komu by se po tomdle nestýskalo....co vy na to?
můůůj kandík teď asi zažívá pořádnou nudu a možná i proto je tak nevrlý...protože jeho kanda touhy a představy zůstávají jen u fantazie a realita se tak nějak vytratila...tak si říkám, že bych svému muži tu realitu znovu dopřála :-)))))

tohle jsou prostě fotky , které mě zpětně přesvědčují o tom, že bych do toho měla zase jít.
slastný a neskutečně rajcovní pohled......umíte to taky?


Obrázek

Obrázek
Takhle ukapávajícího čuráka jsem míval taky, když jsem byl tejden nevystříkanej. No, tak moc asi ne :lol: Jak dlouho nestříkal? Ty jsi ho trápila, že? Až se na tebe tak těšil, že mu kapalo do gatí
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od subkanda »

Jinak píšeš znovu dopřála. Pochlubíš se, co už máte s kapičkou za sebou a proč to vlastně skončilo, když jsi psala že chceš oprášit vztah nevztah?
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:
rostaci píše:ach jo , nevím jestli je to tím létem, že jsou všude poodhalení krásní chlapi, nebo jestli se mi prostě jen začalo stýskat ,možná to chtělo zase jen čas a ono odloučení nechalo určité věci dozrát , každopádně si poslední asi týden pohrávám s myšlenkou oprášit "vztah " "nevztah" s kapičkou :-)


komu by se po tomdle nestýskalo....co vy na to?
můůůj kandík teď asi zažívá pořádnou nudu a možná i proto je tak nevrlý...protože jeho kanda touhy a představy zůstávají jen u fantazie a realita se tak nějak vytratila...tak si říkám, že bych svému muži tu realitu znovu dopřála :-)))))

tohle jsou prostě fotky , které mě zpětně přesvědčují o tom, že bych do toho měla zase jít.
slastný a neskutečně rajcovní pohled......umíte to taky?


Obrázek

Obrázek
Takhle ukapávajícího čuráka jsem míval taky, když jsem byl tejden nevystříkanej. No, tak moc asi ne :lol: Jak dlouho nestříkal? Ty jsi ho trápila, že? Až se na tebe tak těšil, že mu kapalo do gatí

hele jak dlouho byl nevycakanej se můžu jen domnívat, jezdil skrz celou republiku, takže ikdyby mi tvrdil, že necákal třeba tejden nemusela to bejt pravda , ale on takhle ucmrndava celkem pravidelně, ikdyž se vycakal se mnou, tak za nějakou chvili se znovu vzrušil a byla kapička zase tam....je to rozkošný.... a jáááá chlapy netrápím, :roll: dopřávám rozkoš......a jestli je ta rozkoš trošku delší tím , že jsem mu něco chvíli odpírala...stálo to pak rozhodně více za to. :lol: rozhodně si nestěžoval, spíše naopak :D
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:Jinak píšeš znovu dopřála. Pochlubíš se, co už máte s kapičkou za sebou a proč to vlastně skončilo, když jsi psala že chceš oprášit vztah nevztah?

co máme za sebou nebo nemáme je celkem jedno, tam bych navázat nechtěla , ale myslím , že mému kandíkovi chybí ta realita z toho , že vidí jak se oblékám a chystám se jít ven právě třeba s ním.,že nejde ani o to jestli si s ním sednu na kafe nebo na to někde vlítnem (což teda nehrozí) :lol: :lol: :lol: , ale že chybí ta realita a třebe jen dvouhodinová skutečnost ,že jsem s jiným chlapem. A když mému kandíkovi dělalo loni takovou radost a potěšení to že jsem se stýkali...proč to neobnovit, kapička je chlap kterej mi sedl a s kterým si to kafe dovedu v klidu představit, takže....proč nespojit příjemné s užitečným.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od pepe »

rostaci píše:ikdyž se vycakal se mnou, tak za nějakou chvili se znovu vzrušil a byla kapička zase tam....je to rozkošný....
Vystříkal se dovnitř? Naplnil tě? Určitě toho bylo hodně, když už mu to ukapávalo, jezdil s plnýma koulema?
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od pepe »

rostaci píše:
subkanda píše:Jinak píšeš znovu dopřála. Pochlubíš se, co už máte s kapičkou za sebou a proč to vlastně skončilo, když jsi psala že chceš oprášit vztah nevztah?
co máme za sebou nebo nemáme je celkem jedno, tam bych navázat nechtěla
Nějaká špatná zkušenost? Rozpovídej se, moc mě to zajímá, prosím
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

pepe píše:
rostaci píše:ikdyž se vycakal se mnou, tak za nějakou chvili se znovu vzrušil a byla kapička zase tam....je to rozkošný....
Vystříkal se dovnitř? Naplnil tě? Určitě toho bylo hodně, když už mu to ukapávalo, jezdil s plnýma koulema?

jeeva chlapi jedni zvedavi :lol: , čemu se divit když jsme na kanda strankach, že?
nevystřikal mě dovnitř ani nenaplnil k tomu neměl příležitost :lol: :lol: :lol: :lol: respektive byl jeden pokus, ale z toho svýho stojatýho celodenního čůráka , když dostal prostor se stala jen ozdoba...no co i to se stava.........ale jestli někam cakal tak do sprcky jako suvenyr pro meho kandika a to pak ukapavali oba.jednou přijel třeba jen před barak, ja ho vyhonila a poslala ho zpět na hotelový pokoj a svému kandíkovi kterej na nás mohl koukat z okna položila na stůl kondom s ještě horkou mrdkou....to byla supr akcička.........
byli roztřepaní oba....o to přeci šlo.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a tak nějak mi je po těhlech akcičkách asi trochu smutno. :D
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od rostaci »

pepe píše:
rostaci píše:
subkanda píše:Jinak píšeš znovu dopřála. Pochlubíš se, co už máte s kapičkou za sebou a proč to vlastně skončilo, když jsi psala že chceš oprášit vztah nevztah?
co máme za sebou nebo nemáme je celkem jedno, tam bych navázat nechtěla
Nějaká špatná zkušenost? Rozpovídej se, moc mě to zajímá, prosím

špatná zkušenost...no jak se to veme, na určité hry byl dokonalej, když jsem šla vedle něj, nemusela jsem se za něj stydět, sedli jsme si jako lidi , takže další výhoda, ze začátku byl poslušnej a fungoval tak jak měl a jak jsme si to představovali všichni, ale pak trochu neukočíroval asi city a najednou mu přestalo stačit to co dostával a začal porušovat pravidla., jako jet skrze celou republiku, když nejsme domluvení a pohybovat se jako šmírák kolem domu , kolem pískoviště , kde jsem byla s dětmi byl už tvrdej oříšek......považovali jsme to za hru která měla jistá pravidla a fungovala dokonale, než začal chtít něco víc asi, takže jsme to na chvíli utli a čekalo se jak se co vyvrbí, pak jsme se zkusili znovu zkontaktovat a vypadalo to dobře ale zase začal trochu šílet, tal se do toho vložil můj kanda muž a dal mu trochu okusit reality co předváděl on tady....já měla výhodu , že můj kanda muž o všem věděl takže když jsme tady viděli jeho auto nebyla jsem z toho nějak nervozni , protože jsem věděla , že můj muž ví o koho jde atd a že to bude řešit on, že jsem nebyla v pozici ženské za kterou přijede její...kamarád nebo milenec o kterém manžel nemá ani potuchy, to věřím , že musí bejt celkem šílený stavy.....jenže kapička si byl jist svou neodolatelností a tak mu muž prostě ukázal co dělá.a kapička má přítelkyni napříč republikou , která ovšem o jho výletech sem neměla žádné potuchy....takže...dostal za uši a sekal latinu, teď je to pár měsíců co jsem ho teda utla úplně a náš kanda život šel úplně stranou ale před nedávnem jsem se o tom s mužem zase bavili, a tak nějak jsme přišli k závěru, že ikdyž je z druhého konce republiky tak pokud by se pořádně vychoval tak byl pro naše hrátky prostě ten pravej....tak jsem ho zkusila kontaktovat a zatím seká latinu, sám od sebe nepíše nevolá, jen když se ozvu já a to není nějak pravidelně, tak přemejším , že by dostal poslední šanci...kterou jestli zase posere....asi budem hledat náhradníka...z čehož já nejsem moc nadšená, protože dalo celkem práci najít někoho normálního, vhodného ale co by se dalo dělat :-)

jinak je mi jasné co budou následovat za dotazy....sex atd...ne,sex není v plánu, jako přímo šukání, nějaké sexuální praktiky jo ale mám vyhovující sex s mým kanda mužem, takže tady jde spíš o tu skutečnost že jdu ven s mužem, kterej sem jede s plnejma koulema ikdyž ví že maximálně kam bude stříkat je do gumy a i přesto mu to stačí protože to že přijede je součást určitý hry.....není to nějak nekontaktní, jasně že spolu ležíme i třeba v posteli ale má manuální pozornost mu dá zabrat třeba hodinu, kdy se nakonec samovolně vycáká..........nevím kam by se to posunulo, kdyby byl ok a nemuselo by se to přerušovat, vše má tak nějak svůj vývoj ale na co se dívat až tak dopředu.

teď si pohrávám s myšlenou zda ho sem pozvat a dát mu poslední šanci a zjistit zda je ok nebo jestli je na čase třeba se začít poohlížet někde jinde.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od subkanda »

Když vidím tu jeho kládu, opravdu je ti smutno po akcičkách? Nestýská se ti po něčem jiném? Kolik ho má tvůj kanda? A co dělal s tím kondomem?
To se mu z tak krásné ženy nepostavil, nebo se vystříkal dopředu, aby něco vydržel? :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP Se kterým z nich strávím noc?

Příspěvek od subkanda »

To ti jako jezdí přes celou republiku aby se vycákal na břicho? Tomu tvůj kanda muž věří? Mimochodem ten název je šílený :-D
Já jsem měl podobnou zkušenost, taky měla moje láska milence až za Prahou a když měl cestu tak se zastavil. Povídala mi, že je to jenom na kafe a hecovali se přes telefon a webku a chvíli jsme dokonce dělali že já o tom nevím. Ale pak jsem zjistil, že spolu rozhodně na kafe nechodili. Možná kdo ví, jestli vůbec nějaké kafe stíhali :-) Já už prostě nevěřím na takové povídačky, ta touha je silná a když péro stojí a kunda teče, tak proč ho tam nedát, že?

Vidím že bychom si asi měli o čem povídat... už jsme něco nakousli tehdy na benzínce, užil jsem si svoje a mám k tomu hodně co říct, ale nechce se mi to ventilovat tady veřejně. Kdyžtak mi napiš do PM a můžeme si pokecat, nebo až bude to VIP tak si můžeme vyměnit zážitky tam. Docela by mě zajímalo, co mi jako ženská na moje zkušenosti se subkandičkou a jejími kamarády povíš :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, Anancelonar, bobkobb, glim, lukas5-5, Milkas, ota65 a 200 hostů