Párty v pátek 13.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
exorman
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30. říj 2016 0:57:23
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Párty v pátek 13.

Příspěvekod exorman » ned 16. dub 2017 0:55:50

Byl zrovna pátek večer a můj kamarád Matěj pořádal párty u sebe doma. Já a moje holka Petra jsme byli pozváni. I když se nám oběma moc nechtělo, nakonec jsme se rozhodli se tam stavit.Párty jela ve velkém stylu, a proto právě taky skoro všichni kolem jedencté hodiny odpadli, na to byli odvezeni domů nebo šli po svých. Zůstali jsme jsme tam čtyři: já, Petra, Matěj a druhý kámoš Honza. Kecali jsme o všem možném při hudbě, jenž hrála z televize a pomalu se dění začalo ubírat ke konci.

Během debaty donesl Honza koktejl a rozlil nám všem zbývajícím do sklenic, přičemž pronášel cosi o exotickém drinku a jak skvěle chutná, že ho rozhodně musíme vyzkoušet. Ano musím podotknout chutnal skvěle, přestože nějak moc koktejly nepiju. Čas se pomalu táhl, když v tom byla naše debata přerušena klasicky hlasitou televizní reklamou, kterou jsem v zápětní utnul přepnutím na další kanál, kde byla však další reklama. Stejným způsobem jsem projel skoro všechny televizní kanály. Jenom na dvou nebyly ty zasrané reklamy a to na ŠlágrTV a Leo TV. Nechal jsem tedy Šlágr, ale Honza začal protestovat, že takové sračky nebude poslouchat, vzal ovladač a přepnul to na Leo TV. Podíval jsem se na svou Petru, která mi odpověděla lhostejným pohledem, tak jsem to vzal v klidu, přece jsme už spolu dlouho a i s ostatními se už ten nějaký pátek známe.

Asi po čtvrt hodině jsem byl přinucen svým přeplněným močovým měchýřem, abych si odskočil na záchod. Po návratu jsem se dal do debaty s Honzou ohledně slečen, jestli už nějakou náhodou nenašel, a tak jsme se bavili, přičemž jsem si všiml, že má Petra nějak nepatrně divně rozmazanou červenou rtěnku kolem svých úst. Moje fantazie jako vždy hrála ať už v můj prospěch či neprospěch, proto jsem se nepatrně podíval na rozkroky obou dotyčných. Jeden měl přes sebe přehozenou deku a druhý svou mikinu. Nedalo mi to a po pár minutách jsem znova odešel s tím, že mi kombinace všeho možného druhu alkoholu a jidla nesedla, a že musím jít na záchod. Dal jsem si trochu víc na čas, protože jsem byl opravdu nervózní a ani se mi do toho moc nechtělo, ale vyšel jsem opatrně, co nejvíce potichu to šlo.

Když jsem dorazil ke dveřím, slyšel jsem nějaké divné zvuky jakéhosi mlaskání a na to jsem z poza dveří spatřil v odrazu skla od vitríny pro hrnky, porcelán a všemožné dekorační kravinky nekutečný výjev. Moje Petra se líbala s Matějem, zatímco jí Honza hladil její pevné trojky. Jakmile se Petra konečně odtrhla od úst Matěje hned začala se slovy, že to nemůže, protože mě nechce podvádět a ani mě nikdy nepodvedla. Honza přešel do ofenzívy, že už se stejně stalo před tím, a proto nechápe proč byla zpočátku tak svolná, a když jim oběma vyhoní, tak to přece není podvádění a nezapomněl zmínit mě, že by se mi to asi zrovna nelíbilo, kdybych o tom věděl.

Po té ji posadili na gauč a stoupli si před ní s již stopořenými penisy a má Petra je začala honit a na střídačku kouřit. Nejprve jsem na ně chtěl vyrazit, ale co bych tak řekl? Byl jsem nesvůj, plný zlosti, v zápětí ve mě začalo vzrůstat vzrušení, až jsem si ho musel vytáhnou a začít honit. Při tom jsem pozoroval, co se bude dít dál.

Petra zaměřila svou pozornost k Honzovi, zřejmě pro jeho penis impozantní délky, který rozhodně překračoval dvacet centimetrů. Za to Matěj měl o trochu většího než mám já, a právě se skláněl k rozkroku Petry a předváděl co umí svým jazykem a prsty, což Petru začalo přivádět do stavu, z kterého jen tak hned není návratu. To bylo poznat na jejích stále prohlubujících se „huuuaaaaaahuaaa“ a nohou, které již měla maximálně rozevřené, což vyústilo v její křičený orgasmus, který se Matějovi podařilo přitlumit polštářem, který jí přiložil k obličeji.

Toho využil Honza přiklekl ji k nohám a začal hledat cestu svým údem do nitra mé Petry, která se však neztačila vzpamatovat z orgasmu, díky čemuž do ní z poloviny pronikl, a vyrazil „Aaaaach ty ji máš ale úzkou, šoustá tě ten tvůj vůbec někdy?“ a hned začal s kopulačními pohyby. Petra se ho vzápětí jakože snažila odstrčit a zbývajícím kouskem svého rozumu razantně a potichu říkala „Tooohle jsme si nedoooomluvili to nééé“. „Dohoda se mění.“ Vzal Petru za záda, kterou měl stále nabodlou na svém péru, a postavil se s ní. Matěj hned začal hledat vchod do její druhé dírky. Mezitím se Petra jakoby snažila protestovat „Hneed heaach měaa puustěěaaaa“, co se velmi rychle proměnilo v tlumené výheky. Jak ji Hozna na sebe stále narážel a přirážel, v tom se povedlo proniknou i Matějovi do druhé dírky a má Petra byla zcela vyplněna, na to v ní propukl ten největší orgasmus, jaký jsem u ní ještě nikdy nezažil. Honza i Matěj ji dopřáli pár sekund oddechu, ale zase rozjeli šílené tempo.

Naráželi ji na sebe, na střídačku i za ráz ji mrdali, až její dírky pohltili zcela oba penisy, dostala další orgasmus a to už se oba začali přemáhat. Šlo vidět že už to na ně jde ať chcou nebo ne. A hoši rozjeli finále, kdy do ni až surově naráželi. Petra si musela uvědomit co se děje, proto se ze sebe snažila vymáčknout „Hlaavněěěaaaaa neeeaa doaaa měěěaa, neeaaa do měěěaaaa nic nebrůůůaaa“. Ples Plesk. Plesk. „A dala si náám snad nějakééé kondomyyy? Ani jsi nááám nic neřeklaa. Plesk. Plesk. Plesk. Plesk. V žádném případě holčičko všechno půjde do tebe.“ „To neeaaaa asiii to zrovnaaa dneskaaaa máááám prosíím néééaaa.“ „Aleeee vždyť už tooo taky naaa tebe jde nebo neeee? Tak si to užííííí s náma nic, z toho nebude neboooj se“ na to Matěj. Plesk. Plesk. Plesk. Plesk. Plesk. „Vííš ty co udělámeeee ti mimčo co ty na tooo?“ Plesk. Plesk. Plesk. „Neeaa miminkoooo chciaa s mým Páájouuu.“ Plesk. Plesk. „Aleeeee no tak kdo je lepší my nebo ooon?“ Plesk. Plesk. Plesk. „Jeaaa to ten nejlepší sex co jsem kdy zažilaaaa.“ Plesk. Plesk. „Noooo taaak tooo doooo dokončímeaaa“. „Taaaak dooo dobřeeaaa.“ „Neee takhle neee řekni: Honzo udělej mi dííítě“. „Honzooaa udělej mi dííítěaaa.“. Při těch slovech jsem málem omdlel. Na to všichni tři zrychlovali tempo až do neskutečné výše, kdy Petra dostala svůj mohutný orgasmus, a tím odstartovala orgasmy Matějě a Honzy, kteří si ji na sebe nabodli jak nejvíce to šlo hluboko a Honza stříkal své semeno prosycené miliony spermií penisem, který musel ovulující dělohu mé Petry tlačit až kamsi do břicha. Tu dělohu jenž zajisté v kontrakcích vagíny nasávala všechno hluboko do sebe. Zatímco Matěj vystříkával druhý otvůrek. To už jsem se i já a vystříkal do připraveného kapesníku klečíc za dveřmi.

Potichu jsem odešel znova na záchod a dal jim čas, aby se dali do pořádku. Pak jsem zabouchal dveřmi od záchoda a hlučně jsem došel do obýváku k trojici. Přičemž jsem řekl, že mi není dobře a rád bych už šel. Petra se nervózně pokukovala a beze slova vstala a pomalu došla ke dveřím. „A to ani Matěje a Honzu nepozdravíš.“ „Aaa ahoj.“ „Čau.“ Mějte se oba dva, a zase jindy.“

PS:
Tuhle sračku jsem napsal já. Vřelé díky Fanoušovi a Ldob99, že jste mi zvrátili mysl těmito sračkami. Z frustrace, že tu už delší dobu nebyla žádná nová povídka nebo aspoň pokračování nějakých rozběhnutých příběhů, jsem prostě byl nucen napsat něco já. Jestli se to bude čtenářům líbit nebo ne je mi jedno. Přeji příjemné chvíle ať už u tohodle nebo něčeho jiného. :D

Uživatelský avatar
subkanda
Prispevku v tematu: 8
Příspěvky: 3016
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: viewtopic.php?t=110
Kontaktovat uživatele:

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod subkanda » ned 16. dub 2017 1:30:16

Vidím měááááááá heaaaaaaaaa eaaaaaaaaa a ani to dál nečtu. Další fanoušova rádoby erotická povídka. Z toho se může postavit leda člověku, kterého vzrušují chovanci ústavu pro mentálně retardované. Úplně vidím tu slinu u pusy a to chrčení eaaaaaaaa heeeeeeeeaaaaaaaaaa meaaaaaaaaaaa...

Jako upřímně, fakt jsem jedniný, komu je tohle odporné číst?
Obrázek

subway
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 76
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod subway » ned 16. dub 2017 2:45:45

Ne tohle ne. I smyslena.povidka musi znit uveritelne. Tady se nechova nikdo prirozene .

pepe
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 831
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod pepe » ned 16. dub 2017 10:53:46

Opravdu sracka. Je otazka, jestli neni lepsi, kdyz tady nebude mesic zadna povidka, nez kazdy tyden cist tyhle sracky.

Uživatelský avatar
brm
Prispevku v tematu: 2
Příspěvky: 358
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=414

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod brm » pon 17. dub 2017 3:58:41

Libi se mi to

Loty
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 4
Registrován: pon 22. srp 2016 23:02:46
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod Loty » pon 17. dub 2017 19:01:12

Náhodou dobrá povídka, takové mi vůbec nevadí, přímo naopak.

medved81
Prispevku v tematu: 1
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19. srp 2016 18:34:37
Role ženy: ženu nemám
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod medved81 » pon 17. dub 2017 20:38:38

subkanda nechaj si svoj nazor pre seba a neobtazuj ostatnych inac fanoušove povidky su prec uz je cenzura aj tu ? :D

Uživatelský avatar
subkanda
Prispevku v tematu: 8
Příspěvky: 3016
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: viewtopic.php?t=110
Kontaktovat uživatele:

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod subkanda » pon 17. dub 2017 21:15:55

medved81 píše:subkanda nechaj si svoj nazor pre seba a neobtazuj ostatnych inac fanoušove povidky su prec uz je cenzura aj tu ? :D

Chceš mi zakazovat psát svůj názor? :-) Tak dobře, nechej si svůj názor pro sebe a neobtěžuj s ním ostatní :D Fanouš se nechal smazat, výslovně o to žádal. Na jeho heaaaaaaaa meeeeeeeeaaaaaaaaaaaa eaaaaaaa povídky budeš muset tedy chodit jinam.
Obrázek

Skarbax
Prispevku v tematu: 6
Příspěvky: 157
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod Skarbax » stř 19. dub 2017 17:55:41

Mě se to taky líbí, není to jedna z nejlepších, ale je pěkná díky těm extrémům právě. Rozhodně lepší než měsícně 0 povídek jak tady někdo spekuloval co je lepší. Ale je vidět, že málokomu dochází, jak to tu s povídkama umírá. Za chvíli bude jedna povídka za 2 měsíce, pak za půl roku a nakonec tady budou lidi rádi za jednu novou povídku ročně...

Uživatelský avatar
subkanda
Prispevku v tematu: 8
Příspěvky: 3016
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: viewtopic.php?t=110
Kontaktovat uživatele:

Re: Párty v pátek 13.

Příspěvekod subkanda » stř 19. dub 2017 18:40:32

Skarbax píše:Mě se to taky líbí, není to jedna z nejlepších, ale je pěkná díky těm extrémům právě. Rozhodně lepší než měsícně 0 povídek jak tady někdo spekuloval co je lepší. Ale je vidět, že málokomu dochází, jak to tu s povídkama umírá. Za chvíli bude jedna povídka za 2 měsíce, pak za půl roku a nakonec tady budou lidi rádi za jednu novou povídku ročně...


A tak si o tom budeme povídat, jak je to strašné a hrozné :-) Kolik jsi napsal povídek?
Obrázek


Zpět na “Povídky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: divisionfeet, Sally, stellastarr a 18 hostů