Romaniny narozeniny.

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
chci-to
Příspěvky: 15
Registrován: sob 20. srp 2016 21:38:50
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Romaniny narozeniny.

Příspěvek od chci-to »

Tuto povídku jsem kdysi napsal pro server parohac.cz ještě ve staré verzi. Od té doby ji převzaly některé jiné servery bez mého vědomí a tak ji já zveřejním i zde pro vaše pobavení ;) . Příběh je jen částečně pravdivý a to až do "smím prosit?". Potom je to už vymyšlené...
.......

Romana je kolegyně a dobrá kamarádka mé přítelkyně Evy. Slavila 18-té narozeniny a tak pochopitelně pozvala Evu a s ní i mne. Na oslavě nás bylo celkem 7, mimo Romany a jejího přítele, já, moje Eva, Jitka a dva kamarádi. Oslava probíhala celkem plynule, pilo se jako o život a nálada byla veselá. Později se začalo tancovat a holky šly z ruky do ruky.

Asi v 1 hodinu jsme to s Evou zapíchli a šli si lehnout do zahradního altánku, kde byl za skříněmi malý prostor na spaní. Byli jsme oba mladí a tak nám vůbec nevadilo, že se na sebe mačkáme. Samozřejmě jsme se začali mazlit a posléze jsme byli oba dva nazí a začali se v opojení milovat. Eva je taková vášnivka a sex si dost užívá.

Když jsme byli v nejlepším, kdosi nás vyrušil zataháním za deku a slovy: „Smím prosit?“ Oba jsme ztuhli, a já řekl: „Teď nemůže, teď se milujeme.“ Dotyčného to nezaskočilo a řekl: „Já chci taky, to je lepší než tanec.“ „To musíš chvilku počkat, teď jsem tady já“ odpověděl jsem bez rozmyšlení.

Do dnes nevím, co mne to napadlo, ale v tu chvíli jsem byl „tuhý“ celý i s mozkem…

Eva mi zaryla nehty do těla a špitla: „Co blbneš?“ „A proč ne? Třeba se Ti to bude líbit, ještě jsi s nikým jiným mimo mne nespala. Uvolni se, roztáhni nožky a pěkně si to užiješ, uvidíš.“ „Když já nechci, já se bojím“, zase špitla Eva. „Neboj, bude to super, já tady budu hned vedle, jo?“ „Tak jo, ale budeš tady, jo?“ „Jo“, stačil jsem odpovědět. Eva se v ten moment udělala a já taky. Byl to do té doby nejsilnější orgasmus, co jsem zažil.

Zvedl jsem se a při tom jsem ještě zašeptal Evě aby se uvolnila a roztáhla nožky a aby si to pořádně užila.

Natáhl jsem na sebe trenýrky a triko a řekl: „tak máš volno, opatrně a s citem.“ Petr na nic nečekal, rychle stáhl triko, kraťase a sesunul se na Evu. Já si sedl na židli a koukal do zahrady jak ji osvěcoval měsíc a dohořívající oheň, u kterého se bavili zbývající silní jedinci. Romana s Vítěm šli už spát. A tak u dohořívajícího ohně zůstala jen Jitka a Tomáš. Ti se muchlovali.

Slyšel jsem šustění peřiny a mlaskání Eviny „nenasytky“ jak jsem důvěrně říkal její pipce.

Mlaskala jak ji Petr prstoval a ona mu asi honila jeho mazla, líbali se a kdo ví, co ještě dělali…

Za chvilku jsem uslyšel jak se Petr zeptal: „Už můžu?“ Eva asi kývla, protože jsem neslyšel žádnou odpověď a od toho okamžiku jsem slyšel jen vzdychání, funění a mlaskání. To trvalo asi 10 minut. Mně to připadlo jako hodina, ale ty pocity, které jsem prožíval se nedají popsat. Kdo to nezažil, tak neví o čem mluvím. Střídavě mne polévaly návaly blaženého pocitu s „husí kůží“, v podbřišku mne šimralo jako bych se miloval já.

Mezitím se Jitka zvedla od ohně a šla do domu (asi na toaletu) a její obdivovatel Tomáš se rozhlížel po zahradě, pomalu se zvedl a šel k nám do altánku.

„Kde je Petr? A co Ty tady sedíš?“ V tu chvíli asi uslyšel zvuky soulože a došlo mu co se tady děje. Vytřeštil na mne oči a zeptal se: „Děje se tady to co si myslím?“ „Jo“, odpověděl jsem a i Petr se ozval: „Hele vole, já ji šukám a jak, to bys měl zažít, to je píchačka a svíjí se jako užovka.“ „Já chci taky“ řekl Tomáš. „Musíš do fronty, teď šuká Petr. A taky nevím, jestli Tě bude Eva chtít. Co Ty na to Evi? Chceš i Tomáše?“ „A a an no, ch chci“ zavzdychala Eva pod mohutnými přírazy Petra. „Už za chvilku budu“, ozval se Petr a bylo slyšet zrychlení mlaskání a funění obou dvou.

Tomáš na nic nečekal a sundal si triko a stáhl kalhoty. Podíval jsem se na něj a musím říct, že měl docela slušnou výbavu. Ne, že bych byl nějaký ořezávátko, ale Tomáš překvapil… pomalu (teda spíše rychle) se zvětšoval do připraveného stavu, malinko si ho pohonil a stoupl si za Petra a Evu a čekal.

„To si Eva teda užije“, pomyslel jsem si a v ten moment jsem se udělal. Ozval se dlouhý vzdech, a Petr se udělal taky. Jak jsem později zjistil, udělal se do Evy a vystříkal ji naostro. Po chvilce se zvednul a udělal místo Tomášovi.

Eva funěla jako rozjetá lokomotiva. „Tak ji pořádně ošukej tím svým mackem, aby si to pamatovala jací jsme tady borci.“

Tomáš na nic nečekal a skulil se na Evu, ve slabém světle jsem viděl, jak mu chytila ten jeho ocas. „Bože, to je macek, já se bojím, to bude bolet.“ „Neboj, nebude, jen pěkně roztáhni nožky, uvidíš jak se Ti to bude líbit“ přesvědčovali jsme Evu já, Tomáš i Petr. „Ale já se fakt bojím že to bude bolet“. Tomáš už nečekal, už byl dost nadržený, nasadil svůj nástroj na krajíček Eviny jeskyňky a pomalými přírazy zasouval macka do Evy.

Ta začala skoro šílet (alespoň jsem získal ten dojem ze zvuků, které loudila) a svíjela se jako zběsilá. Po chvilce už byl macek celý v ní a tak začala přirážet i Eva. Z pipky ji tekl proud Petrova semene a Tomášovy varlata pleskaly o Evin rozkrok v rychlém sledu jejich přírazů. Tomáš chrochtal rozkoší a Eva skoro křičela a přirážela ještě víc. Takhle rozparáděnou jsem ji ještě nezažil…

Vtom se Eva vysmekla a otočila se na čtyři.

Tomáš zasunul a dorážel až na dno, co to šlo.

A že to šlo opravdu hluboko… O tom nebylo pochyb z Eviných pohybů, prohýbala se a musela se opírala rukama o zeď aby ji Tomáš přírazy neodstrčil, tak silně do ní bušil.

„Chceš kouřit Petra?“ „A a ano“ odpověděla Eva pod přírazy Tomáše. „Tak se otoč na druhou stranu.“ Eva se otočila hlavou k nám, Petr hbitě přistoupil, klekl si a nastavil svůj penis Evě k puse. Ta ho chytila do ruky a začala ho kouřit. Já stál jako sloup a pozoroval tu hromadu rozkoše. Eva se na mne podívala takovým zamlženým pohledem s penisem v puse a v jejím pohledu jsem viděl: „díky…“.

Nevydržel jsem to a začal si ho sám honit. Během chvilky jsem se udělal a stejně se mnou i Petr. Samozřejmě Evě do pusy a bez varování. Té to ale evidentně nevadilo a klidně pokračovala dál v kouření.

„Tak Ty nemáš dost?“ Zeptal se jí Petr. Bez odpovědi. „Tome, pojď se vystřídat.“ Eva se otočila a kluci si vyměnili pozice. Tentokrát se po chvilce udělal i Tomáš a zase bez varování do pusy. „Tak co? Máš dost? Nebo chceš ještě pokračovat?“ zeptal se Tomáš. Uvolnil Evě pusu a ta řekla: „Teda, to jsem nezažila, pro dnešek končím.“ V tom okamžiku ještě ani netušila, že jich ještě pár zažije …
subway
Příspěvky: 82
Registrován: úte 16. úno 2016 11:32:20
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem třicetiletý muž, který si rád užije submisviní roli, hledající trvalý vztah.

Re: Romaniny narozeniny.

Příspěvek od subway »

A jak to bylo ve skutecnosti?
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Re: Romaniny narozeniny.

Příspěvek od jjj3 »

Vzrusiva povidka
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Romaniny narozeniny.

Příspěvek od pepe »

Libi, hezky ji to dali. Sice si myslim ze dva bohate staci, bylo by to realnejsi, ale proc ne poradnou presilovku, at si holka uzije, beztak byla opila.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, kandaz, lamp990, romanec, xxx9955, zazzazz a 221 hostů