PP - Dnes poprvé

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
kanda1981
Příspěvky: 15
Registrován: pát 18. bře 2016 23:09:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

PP - Dnes poprvé

Příspěvek od kanda1981 »

Dnes se konečně stanu opravdovým cuckoldem, po dlouhé době se mi podařilo partnerku přesvědčit aby se sešla se svým známým a zašukala si s ním.
Nejprve něco o nás, mě je 36 let paní 42, jsme spolu skoro 4 roky, měli jsme 3 mezidobí kdy jsme spolu delší dobu nemluvili, ( vždy cca 2 měsíce ) v říjnu jsem se dozvěděl, že paní během těchto mezidobí šukalo celkem 5 pánů, místo abych začal žárlit, začalo mě to neskutečně rajcovat, a začal jsem z ní tahat podrobnosti, co s kterým pánem dělala, kde to dělali a samozřejmě jsem jí začal přemlouvat aby se s někým sešla, třeba v sauně nebo v autě a pak mi o tom vyprávěla během našeho milování,
po cca měsíci paní souhlasila a začali si zase psát s jedním z těch šukačů, říkejme mu třeba Mirek, prý z nich měl největší péro, hodně přes 20 cm, neskutečnou výdrž a nejvíc stříkaal, vždy když se jí při sexu ptám, kdo z nás dvou šuká líp tak bez váhání odpoví Mirek, bohužel po pár dnech psaní to zahrála do autu, že se s ním nesejde, že nechce riskovat náš vztah, že nevíme co to s námi udělá, v únoru se situace opakovala, po delším přemlouvání si s ním začala zase psát, ale po pár dnech lechtivých emailů to zarazila, ze stejných důvodů
už jsem to vzdával, přetal jsem jí k tomu přemlouvat, a jen jsme se o tom bavili při sexu, před asi 10 dny jsme probírali, co by chtěl každý z nás v posteli zažít, tak jsem jen tak zkusmo nadhodil jstli si nechce zašukat s Mirkem, že by mě to neskutečně rajcovalo, druhý den mi do práce přišel mejl ve kterém mi psala, Napsala jsem Mirkovi, chytil se hned, příští týden s ním půjdu šukat od té doby si každý den píšou, v průměru tak 7 - 8 mejlů denně, sice nejsou moc dlouhý, ale stojí to zato, píše mu že se těší na jeho velkou výbavu, že já ho mám malého a neužije si tak jako s ním, a jsou domluvený že jí ve 20:00 vyzvedne u nás doma před domem a pojedou někam šukat, domluvila se s ním že budou šukat v autě, takže mi domů přijede i postříkaná
za chvíli jí půjdu vyzvednout z práce a pak jí budu muset sistovat, prý jí budu muset umýt obléct jí do erotickýho prádla atd
neskutečně se na to těším
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od dr25 »

Hmm super :-) tak určitě dej vědět jak vše dopadlo. A to zda přišla pěkně paní postříkaná případně vystříkaná od něj :-D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od subkanda »

Wau tak to se máš na co těšit. Rozhodně musíš napsat, jak to probíhalo. Až odjede, připoj se a napiš svoje pocity.
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od kAv »

;-)
kanda1981
Příspěvky: 15
Registrován: pát 18. bře 2016 23:09:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od kanda1981 »

Před chvilkou jí Mirek vyzvedl. Když jsme přišli domů, dala si víno na kuráž, osprchoval jsem jí, pomohl jsem jí s oblékáním, samodržící punčochy, tanga, podprsenka, černá minisukně, červené tričko, hodně sexy kožená bundička a rajcovní kozačky, hrozně moc jí to slušelo, prádlo jsem jí koupil v pondělí, dneska ho má na sobě poprvé,
a moje pocity, jsem neskutečně vyrajcovanej, péro mi stojí, mám pocit že mi skoro praskne, a jen přemejšlím, kam pojedou, kdy už ho tam bude mít
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od dr25 »

Bude tě třeba přes sms informovat? :-)
kanda1981
Příspěvky: 15
Registrován: pát 18. bře 2016 23:09:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od kanda1981 »

ne ne, žádné smsky, jela s ním šoustat, ne psát smsky,
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od vlaji »

Krása... Musíš být teď šíleně nadrzeny
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od dr25 »

Myslel jsem třeba cestou zpět nebo než dojedou :-)
kanda1981
Příspěvky: 15
Registrován: pát 18. bře 2016 23:09:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: PP - Dnes poprvé

Příspěvek od kanda1981 »

ani cestou tam ani zpátky mi psát nebude, když jsem se ptal, jestli si budou cestou povídat, tak mi paní doslova řekla, že se dlouho neviděli a že už dlouho neměla v kundičce pořádnýho čůráka, a že už jí to chybý, takže mu bude celou cestu honit tu jeho obrovskou kládu aby byl pořádně nadrženej a pořádně jí omrdal, chvíli před osmou mu volala a řekla mu že až zastaví u nás před domem má si rozepnout kalhoty a vyndat si čůráka
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Amazon [Bot], ota65 a 194 hostů