Dohodnutá kurva – druhý den

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od jjj3 »

dej navazuje na:
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=929
http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f=9&t=944

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poté co za ostatními zaklapnuli dveře otočila se Jitka na mě

„Co to bylo.“ zlostně se jí zablesklo v očích

„Co myslíš?“ hlesnul jsem.

„Ty mrchy podváděly!“ řekla „nevím, jak to udělaly, ale povedlo se jim abych já byla první.“

Díval jsem se na Jitku, totálně zaskočený vývojem situace. Myslel jsem, že bude vyšilovat z toho, že se stala dohodnutou kurvou naší malé skupiny, ale nečekal jsem že to bude kvůli tomu že je první.

„Co tím myslíš?“ zeptal jsem se znovu.

„Ty mrchy věděly o dohodnuté kurvě, Zuzana a Klára určitě. Podváděly, aby zajistily, že já budu první. Myslím, že se bály toho, co se stane první kurvě a toho jak bude použita“ řekla Jitka.

„OK, co s tím teď chceš dělat?“

„Teď hned nic, ale až bude jedna z těch dvou dohodnutou kurvou tak chci abys je zmrdal tak, že nebudou chodit s nohama u sebe!“

Nevěděl jsem co na to mám říci a tak jsem jen přikývnul. „Jsem utahaná. Dám si sprchu a padám do peřin.“

……………………………………………………………………………………..

Druhý den ráno jsme vyrazili do práce a v podstatě měli náš běžný den. Po práci jsme jedli večeři a povídali si o různých věcech, dohodnutou kurvu ale nezmínil nikdo.

Když jsme uklízeli nádobí, ozval se zvonek a já pohlédl na hodiny – bylo přesně sedm večer. Čas, který jsme si domluvili že může začít šukání dohodnuté kurvy. Věděl jsem kdo to je. „Otevřu Jitko.“ A šel jsem ke dveřím. Na prahu stáli Honza, Robert, Eda a jejich ženy Zuzana, Eva a Klára.

„Pojďte dál a posaďte se.“ Řekl jsem a i když bylo jasné proč dorazili všichni zeptal jsem se „S čím vám můžu pomoci?“

Se stupidním výrazem Honza odpověděl na nonšalantně, „Však víš, jsme tu pro dohodnutou kurvu.“

Podíval jsem se na něj a lehce zavrtěl hlavou. „Půjdu ji najít.“ A nechal jsem je v předsíni. Zamířil jsem do obyváku, kde jsem myslel že najdu Jitku jak se dívá na televizi, ale nebyla tam. Zamířil jsem do ložnice a našel ji už nahou jak si promazává lubrikačním gelem kundičku. Všimnul jsem si, že si ji vyholila až na malý proužek nad poštěváčkem.

„Hádej kdo k nám přišel.“

„Jako by o tom byly pochybnosti. Ty tu budou každý večer nejméně týden. Proč si myslíš, že žádná z ostatních ženských nechtěla být první“ odpověděla. „Budu v ložnici. Pošli za mnou každý pár zvlášť.“

Zašel jsem do obyváku a zeptal se „tak kdo půjde první?“ viděl jsem jak jim úsměvy hasnuly. Banda evidentně očekávala další gangbang a Jitka se mu evidentně chtěla vyhnout.

Ženský se dívaly po sobě, ale v pravidlech která jsme stanovili to bylo popsáno volně – gangbang jako možnost jak šukat dohodnutou kurvu, ale ne jako povinnost vždy brát skupinu touto formou. Představoval jsem si co jim letí hlavou – stejná pravidla a zacházení které aplikují teď na Jitku, budou platit pro ně samé až přijdou na řadu.

Po tiché diskuzi, Zuzana řekla „řekni kurvě ať přijde sem za náma, oblečená sexi. Honza potřebuje od kurvy pěkný striptýz než začne.“

Podíval jsem se na Kláru s Evou a obě souhlasně přikyvovaly. „Dobře, Zuzano, ty a Honza jste první na řadě. Můžeš ji sama sdělit své instrukce, čeká v ložnici“ řekl jsem.

Zuzana přikývnula trochu překvapeně z toho co a jak jsem řekl a řekla „Honzo, ty tu počkej, já dojdu pro naši kurvu.“ Odešla přes místnost schválně tak aby její podpatky klapaly o dlažbu a její zadek se svůdně vlnil. Uteklo asi pět minut a Zuzana se vrátila následovaná mojí ženou v župánku.

„Teď pusť kurvo nějakou hudbu!“ přikázala Zuzana.

Jitka poprosila o můj telefon a vybrala z playlistu a muzika spustila.

„Víš co máš dělat kurvo“ řekla Zuzana.

Jitka přešla doprostřed místnosti a já si teprve teď všimnul, že má lodičky s podpatky. Otočila se zády ke skupince a rozvázala pásek župánku, zatímco její noha podupávala v rytmu. Nemohl jsem tomu uvěřit. Jeden den a Jitka se ze stydlivky změnila na striptérku.

Jitka spustila župánek z ramen a odhalila rudou podprsenku a prohnutím těla župánek sklouznul z těla na podlahu. Její boky se pohupovaly do rytmu hudby a pod nimi byl sexy zadek v krajkových červených kalhotkách.

Po chvilce se otočila na podpatkách a vyrazila po místnosti. Zastavila se před každou osobou a v předklonu zatřásla prsama a potom se otočila aby zavrtěním předvedla zadek.

Přešla zpět doprostřed místnosti, natáhla ruce za sebe a rozepnula podprsenku. Točila s ní když ji sundávala a hodila ji na Zuzanu. Jitky krásná malá prsa poskakovala a její tmavé bradavky stály vzpřímené.

Jitka nahoře bez se nervózně kousla do rtu „co teď Zuzano“ řekla sladce svůdným hlasem.

„Kalhotky dolů“ odpověděla Zuzana. Jitka zahákla palce za gumku na bocích a jedním pohybem se ohnula v pase a stáhnula je dolů. „Dobře a teď se postarej ať je Honza tvrdej!“

Jitka tanečním krokem přešla k Honzovi. Sáhnula dolů a rozepnula jeho kalhoty a vylovila z nich tvrdý ocas. Mírně předkloněná mu ho lehce honila. „Ojeď ho. Na koníčka aby mohl cucat tvoje kozy!“ přikázala Zuzana.

Jitka stáhnula jeho kalhoty i se spodky ke kolenům a vyskočila mu nad klín, klesla na jeho ocas přičemž vzala jeho tvář mezi prsa, začala ho šukat.

Jitka přirážela na jeho klín aby si vrazila jeho ocas hluboko, dlouhými pomalými pohyby.

Zuzana přešla k nim a sedla si ke svému muži líbajíce ho zatímco moje žena ho šukala a on si mezitím hrál s jejíma prsama. Jitka se kousla do rtů a lehce sténala jak si užívala šukání.

Zuzana přerušila líbačku s Honzou a oba vzali po jedné z Jitky tmavých tvrdých bradavek do úst a sáli. Sehraně jemně kousli a táhli za ně až se její kozy protáhnuly do podoby kuželů. Bolest kterou Zuzana a Honza působili bradavkám přiměly Jitku vyjeknout a tak je oba pustili.

Honza se rychle políbil se Zuzanou a tvrdě si hrál s Jitčinýma kozama. Když polibek přerušili, Honza řekl „Kurvo, polib mojí ženu.“ Jitka se zarazila v jízdě a rozhlédla se po místnosti.

Nakonec Klára pronesla „Žena si může hrát s dohodnutou kurvou společně se svým manželem.“ Jitka malinko zaváhala a potom rychle políbila Zuzanu.

Honza řekl „Takhle ne. Líbej ji tak aby byla vzrušená.“

Zuzana přidala „a nezapomeň ho šukat kurvo.“ Jitka se vrátila k dosedání a vysedání na Honzovi, tentokrát s kratšími přírazy a v líbání se Zuzanou se objevil jazyk. Jitka se natáhla a projela svojí rukou Zuzany vlasy. Jitky volná ruka se zapřela o Honzovo rameno.

Zuzana začala sténat a Honza přihlížel občasným vzdechům. Po několika minutách kdy Jitka obsluhovala Honzu se Zuzanou, vypadal že se blíží k vrcholu, když Klára řekla „Vzpomeň si o čem jsme mluvili.“

Zuzana ukončila líbání s Jitkou a řekla „Na kolena kurvo, doufám že jsi neměla velkou večeři, protože Honza tě teď nakrmí“ Jitka klesla na kolena před Honzu a otevřela svojí pusu. „Pěkně mu kuř čuráka kurvo ať si zasloužíš svojí odměnu.“

Jitka mě nikdy nekouřila hned potom co jsem byl v její pičce a tak se na chvilku zarazila. Zuzana ji chytila za vlasy za hlavou a táhnula dokud Honzův penis nezmizel v Jitčině puse. „Koukej kouřit a nezapomeň polykat.“ Přikázala Zuzana. Trvalo to necelou minutu než Honza nastříkal celou dávku do pusy mojí manželky.

Jitka všechno spolykala a několik okamžiků ho kouřila dočista, Zuzana řekla „Teď běž a ošukej svého manžela tak jako nikdy předtím!“

Jitka vstala a šla ke mně s vlnícími boky na podpatcích co prodlužovaly její nohy. Jitka se usmívala s řekla „Připrav se na jízdu, ojedu tě jako nikdy“

Klesla dolů na kolena, rozepnula mi kalhoty a stáhnula je dolů. Pohonila mě, otevřela pusu a začala mi sát koule. Vzala každou z nich postupně do pusy a přejížděla je jazykem. Lízala mi kládu od spodu nahoru. Sála mě žalud. Potom Jitka si začala můj ocas vrážet stále hlouběji a zrychlovala pohyby nahoru a dolů. Zasténal jsem jak jsem si kouření užíval.

Klára řekla, „Pěkné kouření kurvo. Teď ho popros o čuráka do tvojí píči.“

Jitka nechala vypadnout můj ocas z pusy a řekla „Miláčku, prosím potřebuji tvého čuráka do mojí mokré díry. Prosím dovol mi tě ošukat. Nech mě ať tě ojedu. Potřebuji v sobě tvůj čurák.“

Přikývnul jsem a Zuzana řekla „Teď ho tvrdě omrdej kurvo.“ Jitka poslechla, vylezla mi do klína, políbila mě hluboce a padla na můj ocas. Její kunda mě svírala. Jitka sténala a začala tvrdě přirážet do mého klína. Klára přišla k nám a sedla si ke mně a šeptala mi do ucha. „Chceš kurvu jen sám pro sebe, nebo se chceš rozdělit?“

Podíval jsem se na svoji ženu jezdící po mém ocase a přikývnul Kláře. „Kurvo, otoč se a popros o dalšího čuráka.“ Jitka se zvednula, otočila se ke mě zády a čelem ke skupině mě jela tvrději než předtím.

Nadskakovala na mém péru, vzdychala a řekla „Prosím, potřebuji víc čuráků.“ Klára se natáhla, chytila jedno Jitčino prso a kroutila bradavkou. Eda přišel k ní. Jitka vyjekla a řekla „Edo, prosím dej mi čuráka, potřebuji ho kouřit.“

Eda si rozepnul kalhoty a Jitka vylovila tvrdé péro zatímco mě jela. Ohnula se více dopředu a začala kouřit Edova ptáka. Klára nutila Jitku vzít Edu hlouběji tím, že tlačila Jitce zezadu na hlavu. Jitka mě šukala dlouhými pomalými tahy a její kunda svírala můj ocas jako nikdy předtím. V ten moment mi došlo, že Jitce se její gangbang líbí.

Když byla Klára spokojená s tím jak Jitka kouří hluboko Edu, sedla si pod Jitku a hrála si s jejíma bradavkama, kroutila, tahala, kousala a sála. Za několik minut už jsem sténal nahlas. Jitka sténala také a její kunda čvachtala slyšitelně vlhkostí jak byla mokrá ze současného kouření a šukání a pozornosti co Klára věnovala jejím kozám.

Klára viděla že se blížím do finále a tak nechala hraní s Jitky kozama a řekla „Evo a Roberte, pojďte sem ať se kurva postará že Robert bude připravený na šukání. Evo, jdi pod ní a pomož mi s jejíma kozama.“

Eva, nejmladší ze skupiny, je atraktivní žena. Většinou nosí svetry co vypadají příliš malé na její velká prsa. Má dlouhé hnědé vlasy a zelené oči.

Eva sedla ke Kláře a obě se vrhly na prsa mojí ženy, když Robert stál s kalhotama dole u hlavy mé manželky, Eva ji zatáhla za prso a řekla „Hraj si s ním Kurvo, zajisti že bude tak tvrdej, že tě bude moci mrdat hned jak bude ten tvůj hotovej.“

Jitka nemohla mluvit tak jen zamručela. Za chvíli se na druhé straně Jitky objevil Honza se Zuzanou a Zuzana řekla „Nezapomeň tady na Honzu kurvo.“ Jitka natáhnula zbývající volnou ruku a začalo ho honit taky. Byl jsem těsně pod vrcholem, jak jsem ze své pozice viděl jak moje hot wife obsluhuje naráz čtyři muže. Potom jsem si všimnul Zuzany rozepnuté blůzy a modré podprsenky pod ní. Pohled na její mléčně bílá prsa a růžové bradavky byl na mě moc a já se vystříkal do mé manželky kurví kundy.

Plesknul jsem mojí ženu po zadku a řekl „Roberte jsi na řadě“ Jitka se zvednula a můj ocas vypadnul horký a mokrý od šukání a mrdky ven. Vyklouznul jsem ze sadačky, Jitka dál kouřila Edu a Robert zaujal moje místo. Jitka začala mrdat Roberta rychleji. Klára a Eva cítili že se blíží orgasmus a jejich prsty na bradavkách přitvrdily. Viděl jsem, že obě teď sedí jen v podprsenkách do půl těla nahé a líbají se spolu.

Eda zajel hluboko do krku Jitky. Zuzana se střídavě líbala se svým manželem Honzou a Edou a její ruce zkoumaly pytle pod ocasy kterým se věnovala má žena. Vzdechy a steny zaplnily místnost.

Šel jsem na místo, kde stál Robert, než jí šel zaplnit kundu svým čurákem. Zuzana navedla Jitky ruku na můj ocas a ona mě začala jemně honit. Zavřel jsem oči a vychutnával pocity, když Jitky pohyby přestaly. Otevřel jsem oči a viděl, Jitku zmítající se v silném orgasmu. Výkřiky byly tlumené Edovým ocasem, její oči zavřené.

Klára a Eva každá zatáhla tvrdě za jednu Jitky bradavku. Klára řekla „Tak je to správně kurvo, udělej se na Robertově péru. Ty seš ráda, že jsi naše kurva co?“ Jitka nemohla odpovědět, jen sténala hlasitěji.

Jitky ruce spadnuly z mého a Honzova ocasu, překvapeně jsem cítil novou měkkou ruku jak mě chytá a honí. Podíval jsem se dolů a viděl, jak na mě koukají zpět Kláry velké oči. Podíval jsem se na Honzu a viděl jak pro něj to samé dělá Eva.

Když Jitky orgasmus skončil, její ruce byly umístěny zpět na naše tvrdé ptáky a začala je zase honit, ale Klára si teď hrály s koulema v mým pytli a Eva dělala to stejné Honzovi. Obě se vrátila k sání bradavek Jitky.

Několik minut později Eda chytil Jitku za hlavu, zarazil se to krku a sténal, když se ji vystříkal do pusy. Jak ho Eda vytáhnul Jitce z pusy, Klára sundala Jitky ruku z mého ocasu a popostrčila mě před ní. Viděl jsem, jak těžce nabírá dech a Robertovy přírazy. Její vyčerpaná hlava byla svěšená dolů, než ji Klára zvednula, aby mě kouřila.

Podíval jsem do tváře své ženě, jak pracovala na mém ocase jazykem. Její černé oči se na mě dívaly plné lásky a chtíče. Její oční makeup jí tekl na tváře a vlasy byly rozcuchané. Zavřela oči a sténala, jak se jí rychle blížil druhý orgasmus.

Robert tvrdě přirážel zespodu do její kundy. Jitka lapala po dechu a když se podruhé silně udělala, cloumala hlavou i boky. Můj ocas ji vypadnul z pusy a z Jitky jen mezi vzdechy vypadlo „Vystříkejte mi mojí díru kluci. Chci vaši mrdku.“ A Robert se to ní udělal.

Držel jsem jí aby nespadla. Když bylo jasné že Jitka neudrží sebe sama, tak jsme ji přehnuli na Edův návrh přes židli a já šel znovu ní klečící a začal jsem ji šukat do pusy. Honza šel za Jitku a začal ji mrdat v rychlém tempu držíce ji za boky. Dlouho jsem to nevydržel, udělal se Jitce do pusy a odstoupil stranou.

Eda zaujal místo před Jitkou a přikázal jí začít kouřit. Sedl jsem si a díval se, jak jsou všichni chlapi nazí od pasu dolů a ženské zase naopak jen v podprdách. Viděl jsem jak se Zuzana a Klára spolu líbají, zatímco společně honí rukama Roberta.

Eva si ke mně přisedla a řekla „Připravíme tě na další kolo“. Chytla mě za penis a začala o mě třít svá velká prsa v růžové podprsence. Zmohl jsem se na přikývnutí. Další co vím je že Eva chytila mou ruku a položila jí na měkké prso a olizovala můj ušní lalůček. Šeptala „hmmm, pěkně tě postavíme kamaráde – potřebujeme, aby se ta naše společná kurva ještě párkrát udělala. Nemyslíš?“

Přikývnul jsem „Ano.“ Nevěřil jsem tomu, co se odehrává.

Eva mi zasténala do ucha „Pokračuj a hraj si s mýma kozama. Potřebuji tě tvrdýho, abys mohl znova vystříkat naší kurvu.“ Na Evy naléhání jsem lehce zmáčknul její měkkou kozu a můj ocas se v jejích rukou začal znova nalévat. „Tobě se líbí moje velký kozy co? Tak si s nimi hraj at jsi pořádně tvrdej pro kurvu.“

Eva se podívala na Zuzanu a Klára měla Roberta taky už skoro připraveného na další kolo. Když zachytila pohled Zuzany tak zamrkala.

Podíval jsem se a viděl Jitku, jak je tvrdě mrdaná do pusy na kundy. Její kůže byla lesklá potem. Slyšel jsem, jak její vzdechy nabírají na hlasitosti. Honza zaryl prsty do jejích boků a zarážel svého čuráka ještě hlouběji a rychleji.

Zuzana vyšla k nám, díval jsem se ji na bradavky vykukující z podprdy a uslyšel Honzu, jak heká, když se udělal do mojí manželky. Podíval jsem se a viděl Edu, jak se přesunuje za Jitku a začíná ji šukat. Když do ní vniknul Jitka vzdychala „Ošukej mě. Udělej mě Edo.“ Ochraptěle.

Eda ustal s přirážením a přikázal „Popros Roberta o čuráka kurvo !“ Načež znovu přirazil. Jitka se podívala na Roberta a řekla „Roberte, pojď sem a prosím použij pusu této kurvy.“ Robert udělal pár kroků a Jitka otevřela pusu a začala mu kouřit čuráka.

Moji pozornost si vyžádala dvojitá péče na mém péru a koulích, kdy se o mě ze dvou stran třely Eva se Zuzanou. Mé ruce zkoumaly každé jiná prsa a mé oči sledovali ruku Zuzky co si zvedla sukni a zajela si rukou do kalhotek, aby si honila pičku. Druhou ruku dala Zuzana okolo mého krku a řekla „Tvoje manželka kurva se zase udělá. Ti dva teď nezvládnou, aby je poprosila o orgasmus, ale pokud to dokážeš ty, tak mi můžeš ošukat zadek až budu na řadě.“

Otočil jsem hlavu a viděl Jitky třetí orgasmus není tak silný jako první dva. Zatímco stále vrcholila Eda hluboko zarazil a stříkal. Robert začal mrdat Jitky pusu tvrději a rychleji, minutu po Edovi chytil Jitku za hlavu, zarazil se a vystříkal jí mrdku rovnou do krku.

„Poděkuj mu kurvo!“ štěkla Klára z gauče, kde k ní přisedli Eda s Honzou.

„Děkuji ti za semeno Roberte. Díky že jsi nakrmil svoji kurvu.“ řekla Jitka, když se Robert připojil ke skupince.

Cítil jsem, že to je ten moment, na který mě Eva připravovala – abych šukal moji manželku zatímco ostatní se budou dívat a přiměl ji aby mě prosila o mojí mrdku. Pokud to zvládnu tak se můžu těšit na šukání prdelky. Chytil jsem Jitku za ramena a nadzvednul ji ze židle, zároveň se zarazil zezadu hluboko do ní. Jitka vzdychala a hekala, „Hrej si se svýma kozama před nima kurvo!“ Jednou rukou se opřela o židli a druhou si začala mačkat střídavě prsa a bradavky pro jejich pobavení. Začal jsem ji tvrdě mrdat kundu a s každým přírazem slyšel heknutí, jak se Jitka blížila ke čtvrtému orgasmu. „

Kurvo, chceš mojí mrdku?“

V místnosti zavládlo ticho a Zuzana se usmála. Po chvilce Jitka řekla „Ano, chci tvojí mrdku. Chci abys se udělal do mojí díry.“

„Dobře“ odpověděl jsem a pokračovat v práci v její vyčvachtané díře. „Popros o moje sperma kurvo.“ Neřekla nic a tak jsem zastavil přirážení.

Jitky boky se kroutily ve snaze narazit se na mě a dostat se na vrchol orgasmu, ale já je chytil pevně a držel je. Nakonec Jitka řekla „Prosím, vystříkej se do mě. Potřebuji to.“

Začal jsem ji znovu šukat k orgasmu. „Nepřestávej prosit kurvo!“

Jitka prosila mezi vzdechy o mé semeno, dokud nedošla na vrchol a udělala se. Zarazil jsem se do ní co nejhlouběji a stříkal do své manželky. Naše výkřiky se spojily a nechal jsem ji padnout přes židli, zpocenou a bez dechu.

Otočil jsem se na publikum a Zuzka na mě zamrkala. Vstal jsem a našel svoje kalhoty a natáhnul je. Ostatní se také oblékli, kromě Jitky, co ležela vyčerpaná na židli. Zuzana a Eva pomohli poklidit sperma co bylo na podlaze za Jitkou. Pomohl jsem Jitce na nohy, zavedl ji do koupelny, posadil do vany a vykoupal ji.

……………………………………………………………………………….

Probudil jsem se další ráno a jako den předtím můj den začal tak obyčejně a běžně jak to jen bylo možné. Podíval jsem se dolů na Jitku a nemohl si pomoci abych si nepřipomněl události posledních dvou dnů. Nevěděl jsem co dělat. Cítil jsem se špatně za to že jsem dovolil aby se z mojí manželky stala sexuální hračka pro naši skupinu. Na druhou stranu jsem cítil ohromné vzrušení a uspokojení z toho mít sex několikrát za večer se submisivní děvkou…
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od subkanda »

Hezké čtení, ale trochu se v tom ztrácím. První díl byl přehlednější. Já mám špatnou paměť na jména v reálném životě natož v povídkách a tady se to jmény jenom hemží. Milan, jaruna, Eva, Robert, pokud nevím kdo je kdo, nerozumím tomu, co je zajímavého na tom, že ho tam právě strká Milan a Jaruna ho u toho drží za pytel. Kdybych věděl že nejsou manželé ale že Jaruna je manželka jeho kamaráda, už to dává větší smysl.
Takže já jsem radši, když se nepoužívají tak často jména a vyplývá to nějak z děje, kdo je s kým, třeba tím, že si ji odvedou do pokoje a mají ji sami pro sebe. Takhle to byl pro mě nějaký haldoprc, kde každý šukal s každým a nejhůř na tom byla kurva, protože ji vybrali, ale jako vzrušit mě to moc nevzrušilo, hodně nadávek, málo představivosti.

Tak možná jsem ale divnej a mám to tak jen já, takže říkám pouze svůj názor. mě se nadávky v povídkách líbí, kurvo, děvko, sem tam facka, to mi nevadí, ale prostě mi připadá, že tady je těch lidí moc a z dohodnuté kurvy se stala pouťová estráda. Já bych si to třeba dovedl představit tak, že by všichni nalezli k nim domů, sedli si k televizi a házeli by na koberec brambůrky. No a kurva by to nahá musela po čtyřech sbírat. Nebo to ze země jíst. Každý by si nakrmil kurvu, jako zvíře v zoo. A když by házel brambůrky k sobě, kurva by po čtyřech přišla až k němu, mezi nohy. Poslední brambůrek by položil na špičku svého žaluda. Samozřejmě by nesmělý být solené.... :-D
Co z toho plyne? Že středem pozornosti a děje by byla vždy jen kurva a JEDEN píchač. Je to přehledné.

Druhá možnost, že by si kurvu každý den jeden pár mohl vzít domů. Prostě by musela přijet a její manžel by čekal doma. Ona by prostě jela uspokojit ostatní. Nevím o tom, že by někdy kurvu šukal její vlastní manžel u ní v práci, to mi trochu ruší kandaulistický požitek. Když už je kurva vybrána, měl by manžel jenom koukat jak uspokojuje jiné a starat se třeba o občerstvení a aby měli všichni co pít.
jjj3
Příspěvky: 157
Registrován: sob 07. led 2017 14:25:17
Pár slov o nás: dominant v typologie nejblíže profilu Lord a Magistr

z ženského pohledu, díky jedné spoluautorce

Příspěvek od jjj3 »

Vstřebávala jsem protichůdné pocity. Bolelo mě celé tělo, ale moje submisivní dušička se tetelila radostí. Parchant. Ale… bože. Ne, nesmí poznat, že se mi to líbilo.

„Ty mrchy podváděly!“ štěkla jsem po něm preventivně. „Nevím, jak to udělaly, ale povedlo se jim, abych byla první já.“

Chvíli jsme o tom diskutovali a chvíli jsme na sebe civěli, jako kdybychom se viděli poprvé v životě. Myslím, že neměl ponětí, jaké jsou moje pocity, a přesto se před námi otevřely nové možnosti. Moji submisivitu znal, ale netušil její rozměry. Ani já doteď ne. První akce otevřela Pandořinu skříňku mého chtíče.

Věděla jsem, že se akce bude další dny opakovat a odhadovala jsem, že chlapi budou pěkně natěšení než se to trochu omrzí. Bála a těšila jsem se zároveň. Další den jsme se oba tvářili jakoby nic. Já jsem v práci byla dost nemožná, myslím, že si koncem tohohle zběsilého týdne budu muset vzít minimálně jeden den zdravotní volno. Myšlenky se mi stále točily kolem předchozího dne. Věděla jsem, že bych mohla najít způsob, jak se pokračování vyhnout, ale zvítězil chtíč.

V sedm dle očekávání zazvonil zvonek. Místo očekávaných třech chlapů tam stáli všichni i s ženskýma. Cítila jsem zklamání. Že by si ženské chtěly ty svoje divochy trochu ohlídat? Nebo se nemohou dočkat a chtějí taky? No spletla jsem se… Rozhodli se, že jim budu sloužit všem. Moje pocity byly jako přes kopírák s těmi s předešlého dne. Netušila jsem, co mě čeká a zároveň jsem byla vzrušená očekáváním. Šla jsem se převléct, chtěla jsem být co nejvíc sexy. Vzala jsem si luxusní krajkové prádlo a lehký župánek, celé jsem to podtrhla lodičkami na vysokém podpatku. Manželovi jsem dala instrukce, aby mi jednotlivé dvojice přivedl do ložnice. Namísto toho se v ložnici objevila samotná Zuzana a ostře na mě nastoupila co si to jako dovoluju si něco dirigovat, když jsem jejich kurva. Zaskočilo mě to. Namísto argumentů přišly pokyny, jak mám pro jejich pobavení zatancovat striptýz a jak musím každého chlapa vykouřit a omrdat. Má submisivita zvítězila – poslechla jsem ji.

Přišla jsem napjatá mezi ně. Dělala jsem všechno proto, abych působila sebevědomě a nedala na sobě znát jak mnou zmítá stud a vzrušení. Dirigování akce se ujala Zuzana „Pusť, kurvo nějakou hudbu a víš, co u toho máš dělat“ Ok. Pustila jsem hudbu a nesla se pokojem, moje exhibicionistická část duše byla v oblacích. Obešla jsem postupně všechny a ukázala jim svoje přednosti. Nesla jsem se na adrenalinové vlně, vím, že mám co ukazovat. Přiblížila jsem se k Honzovi a začala ho nepokrytě svádět. Tolik mě to vzrušovalo před jeho ženou. Honza samozřejmě neváhal a nechal se ode mě tvrdě šukat. Zuzana mě šokovala, když se přidala i přímo do akce, to bych od ní nečekala. Nejsem na holky, ale poslechla jsem. Když vzali do rukou oba zároveň moje bradavky, vyjekla jsem bolestí a vzrušením.

Postupně se přidávali všichni, celé to dirigovaly ženské, což pro mě bylo těžké, protože jsem byla zvyklá jen na dominantní chlapy. Připadala jsem si tak ponížená! Nezbylo mi, než si to užívat naplno a to se mi povedlo. Ten pocit, že jsem jenom na hraní, bezmocná s celou situací cokoliv udělat! Když jsem byla v péči všech čtyř čuráků zároveň, cítila jsem se neskutečně zvráceně a procházela vlnou orgasmů. Měla jsem zaplněné díry zepředu i zezadu, byla jsem na pokraji schopnosti vnímat okolí. Už nevím, kdo mě šukal kam, měla jsem poměrně dost starostí oslovovat všechny jejich skutečnými jmény, přestože se známe už mnoho let. Prosila jsem o ošukání a děkovala za semeno. Vzdáleně jsem vnímala, že si holky začaly hrát spolu, ale v tu chvíli mi to bylo jedno, i když normálně bych záviděla.

Když se tři naši hosté několikrát a dosyta vystříkali, přišla znovu řada na manžela. Zablesklo se mu v očích. Vůbec se s tím nemazlil a začal mě prudce ojíždět zezadu. Bylo to tak bolestivé v předrážděné kundě a zároveň tak vzrušující. Když jsem u toho dostala příkaz hrát si s kozama, šla jsem do toho pěkně zostra a blížila jsem se k dalšímu orgasmu. Odepřeli mi ho – dokud neporosím o mrdku. Už ve mně žádný stud nezůstal, jen touha se opět udělat. Prosila jsem a po chvíli se dostavil poslední vrchol večera. Po něm jsem byla chvíli úplně mimo.

Jak jsem se dostala do postele nevím. Den před tím jsem nemohla po akci usnout, tentokrát jsem totálně odpadla. Ráno jsem se hecovala před zrcadlem. Netušila jsem, co všechno v sobě ještě můžu objevit. Manžela evidentně vzrušovalo mít doma kromě sebevědomé manažerky taky submisivní děvku. Bůhví, co nás ještě čeká až večer znovu přijdou pro svou kurvu…
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od wifenka »

Pěkný
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od vlaji »

wifenka píše:Pěkný
Chtěla by si to zažít?
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od wifenka »

netvrdim nikdy, ale zatim ne....
hotpair40
Příspěvky: 330
Registrován: sob 09. dub 2016 19:44:55
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=479

Re: Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od hotpair40 »

Nadhera wauuuuuu
Bude aj pokracovanie ?
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od KarelK1968 »

vlaji píše:
wifenka píše:Pěkný
Chtěla by si to zažít?
Ono to vypada pekne takhle napsaný ale těžko by se sešlo tolik lidí
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od kohout50 »

vlaji píše:
wifenka píše:Pěkný
Chtěla by si to zažít?
Já ano,dívat se na svoji manželku,jak je mrdána péry kamarádů a drážděna kamarádkama,následně vystříkána a to několikrát po sobě.Neskutečný zážitek a rajc,vidět jak do ní zajíždí a vystříkávají cizí péra.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Dohodnutá kurva – druhý den

Příspěvek od KarelK1968 »

kohout50 píše:
vlaji píše:
wifenka píše:Pěkný
Chtěla by si to zažít?
Já ano,dívat se na svoji manželku,jak je mrdána péry kamarádů a drážděna kamarádkama,následně vystříkána a to několikrát po sobě.Neskutečný zážitek a rajc,vidět jak do ní zajíždí a vystříkávají cizí péra.
Jo souhlasim jen mít takové známé.
Odpovědět

Zpět na „Povídky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 96tom, mmato30, ota65, vlado1974 a 203 hostů