Krutý trest za nevěru

Pravdivé i smyšlené příběhy na téma kandaulismus
Pravidla fóra
PP v názvu povídky označuje PRAVDIVÝ PŘÍBĚH. Prosím označujte pravdivé povídky PP Název povídky.
Odpovědět
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od zuzana »

je úžasné ako vas chlapov tuná poburila jeho nevera a vymýšľate tresty...fakt by ste toto dokázali podstúpiť aj v reále? celkom by ma zaujímal pomer manžel vs. Michal ...inak tá Pavla je ukážkový prototyp hw ;)
Skarbax
Příspěvky: 158
Registrován: ned 21. srp 2016 20:37:11
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Skarbax »

Tohle v reálu? :D Ani náhodou :D Já bych v reálu nedal asi vůbec nic, ani aby měla sex s jiným natož tohle :D i když se mi ta tématika líbí, tak v reálu jsem to osobně ještě neaplikoval a asi to ani nikdy neudělám.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Já jsem taky vlastně teoretik :-DDD
kandafil
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 09. úno 2017 21:09:38
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od kandafil »

zuzana píše:je úžasné ako vas chlapov tuná poburila jeho nevera a vymýšľate tresty...fakt by ste toto dokázali podstúpiť aj v reále? celkom by ma zaujímal pomer manžel vs. Michal ...inak tá Pavla je ukážkový prototyp hw ;)
Podstoupit to v reálu asi ne. Jde o to, že je to nevratný proces. Mít záruku, že se vše po nějakém čase vrátí do normálu, tak je to k zamyšlení, ale to jaksi není možné. Nebo kdyby to byla jen taková hra, která se hraje a zase končí.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Ano, ono se to schyluje k tomu, že ona z něj udělá totální trosku a pak, až jí nebude nic dávat (třeba se ukáže, že ten její nový je lépe materiálně zabezpečený), tak ho odkopne. Třeba jen proto, že bude chtít mít děti a na co by měla doma ještě takovýho vola? Zatím s ním žije a on ji živí a šatí a hlavně BAVÍ. Ale až se toho nabaží, bude vedle sebe potřebovat chlapa a ne takového debila.

Takže přeměna v ultimate cuckold je zajímavá jízda na horské dráze, ale každá jízda jednou končí a je třeba jít domů, nebo si koupit novou vstupenku :-) Neumím si představit ženskou, která by dokázala takového chlapa vedle sebe vystát, natož ho třeba ještě milovat.

Napadá mě příměr k chlastu, nebo drogám. Můžeš se ožrat, nebo zfetovat a mít díky tomu zajímavý zážitek, ale čím více a častěji to děláš, tím více potřebuješ a tím hlouběji se propadáš. Až najednou zjistíš, že jsi se díky tomu sjíždění se tím opojným pocitem dostal někam, kam jsi vůbec nechtěl :roll: Sorry, možná je to trochu depresivní, ale myslím si, že ta naše úchylka umí být depresivní, zvláště, když se pak ráno koukáš do zrcadla.. Teď nemyslím nikoho konkrétního, ale mám před očima toho hrdinu z toho příběhu. Že takový "chlap" musí zažívat před zrcadlem zvláštní pocity.

Hodně z nás by si to s ním asi na chvíli vyměnila, ale nikdo z nás by pak ze sebe nedokázal smýt ten pocit špíny. Takže proto to u většiny lidí zůstane jen v rovině fantazií. I když hodně vzrušujících ;)
zuzana
Příspěvky: 22
Registrován: pát 19. srp 2016 10:50:10
Pár slov o nás: spoznávam sa

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od zuzana »

"na chvíli vyměnila" konkrétne v čom ?
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Ve všem, prostě bych chtěl být chvíli v jeho kůži. Ale jen chvíli. Protože vím, že reálně, kdybych si obul jeho boty, tak bych o svou ženu přišel. Jsem si skoro jistý, že by s takovým blbem nebyla.
A to nechci. Nechci se cítit jako looser, jen vyjímečně, pořád ne, to bych se z toho posral a nedokázal sám se sebou žít, že jsem nějaká onuce. Takže je to jenom sen.
Domkanda
Příspěvky: 1553
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od Domkanda »

Nechce se mi číst celé vlákno, ale souhlasím s třetím příspěvkem nahoře.
Kandaulismus může mít snahu stále trochu posouvat hranice, vyhledávat zážitky silnější a extrémnější.
Ano, prožité nejde vzít zpět a když se překročí určitá hranice, může se dostat i vztah nevratně do trochu jiné dimenze.
Nejvíc by mi vyhovovalo jet třeba tři měsíce stále stupňující se zážitky a potom se vrátit do minulosti, abych si já vše pamatoval, ale manželka ne.
Také si nejsem jistý, co bude k partnerovi - nějakému ultimátnímu cuckoldovi - cítit jeho manželka? Dokáže zcela oddělit sex od vztahu?
"Miláčku, lásko, upeču ti ten stejk, co máš rád ... ale večer nic nebude, klícku si nechej"a podobně ... Bude si ho stále vážit?

Proto bylo pro mě vždy důležité být tím dominantním, spíš s ní jemně manipulovat. Stále jsem si hlídal, jestli si "moc nezadám", abych nepřekročil nějakou hranici, kde bych byl už jen za blbečka.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od subkanda »

Domkanda píše:Proto bylo pro mě vždy důležité být tím dominantním, spíš s ní jemně manipulovat. Stále jsem si hlídal, jestli si "moc nezadám", abych nepřekročil nějakou hranici, kde bych byl už jen za blbečka.
Takže by ses tomu ve svém nitru i oddal, naplno a byl sub, ale ta obava, že by si tě přestala vážit tě nutí se hlídat a tohle potěšení si nedopřát?
tulda
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22. srp 2016 21:23:25
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Krutý trest za nevěru

Příspěvek od tulda »

Zdravím:
píši do pléna podněty, které by mohl autor (pokud se mu budou líbit) využít do nějaké z budoucích povídek (zatím se to v příběhu neobjevilo):

1) Někdy by mu manželka mohla nabídnout, že si s ní může mít sex, ale pak by mu dala připínák a musel by jí to udělat s ním.
Verze, že by mu to pak oplatila a narvala by mu připínák do zadku je pro mě sice krapek moc, ale pokud by se to autorovi líbílo...

2) Mohla by ho uvázat zády na postel a nechat si to dělat od Michala + kamarádů s tím, že by se na to musel dívat + po káždém chlapci uklidit.

3) Všiml jsem si, že už existují klícky co dávají el. šoky (nekecám: např na aliexpresu se prodávají: http://bit.ly/2n23ohg)

4) Situace s cuckoldingem by mohla prasknout a mohli by to zjistit lidi v práci, případně šéf a využít toho.

5) Mohl by dostat odměnu formou užít si s gumovou pipkou, ale na oplátku by musel... (nenapadá mě co).

Snad se nějaký z nápadů bude líbit :).
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: dady, Lapua a 41 hostů